Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :59232115 Aktif Ziyaretçi :50361 21 Ağustos 2018 Salı
[12:52] Kamyonetle traktör çarpıştı: 1 ölü, 1 yaralı! -- [12:42] Mevsimlik işçilerin buruk bayramı! -- [12:31] Yolcu otobüsü ile çarpıştılar: 4 yaralı! -- [12:17] Yeşil Altın harmana indi! -- [12:07] Keskin, kardeşlerin isteğini geri çevirmedi! -- [12:00] Yiğit, bizzat inceledi... Su sıkıntısı giderildi! -- [12:37] Bolu Dağı'nda trafik rahatladı! -- [12:29] Anadolu Otoyolunda kaza: 4 yaralı! -- [12:22] Üniversitelilerden iletişim kitabı! -- [12:11] Kokoreççi kız kardeşler lezzet mesaisinde! --
"Projeler açık ve özgün olmalı"
Düzce Teknoloji Transfer Ofisi (TTO), Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyelerine yönelik “TÜBİTAK Projeleri Hazırlama Eğitimi ve BİDEB 2219 Programının Tanıtımı”gerçekleştirdi.
17.1.2018 - 17:22:58  Haberi Yazd?r
 
   Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim programında; Düzce TTO-Hibe Projeleri Geliştirme Birimi Sorumlusu Uzman Hande Özer, Düzce Üniversitesi’nden Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özge Tüzün Özmen ve Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selçuk Özmen bilgi ve deneyimlerini paylaştı.
 
   Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren, Düzce TTO-Hibe Projeleri Geliştirme Birimi Sorumlusu Uzman Hande Özer, Düzce Teknoloji Transfer Ofisi’ni tanıtarak, TTO tarafından verilen; Farkındalık Tanıtım Bilgilendirme, Eğitim (Modül 1), TÜBİTAK ARDEB – MARKA - H2020 - KOSGEB gibi kuruluşların destek programlarından akademisyenleri yararlandırma (Modül2), Üniversite-Sanayi İşbirliği (Modül3), Fikri Sınai Mülkiyet Hakları Yönetimi Lisanslama (modül4), ile Şirketleşme ve Girişimcilik (Modül5) hizmetleri hakkında bilgiler verdi.
 
   Uzman Hande Özer’in sunumundan sonra kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özge Tüzün Özmen, “TÜBİTAK ARDEB Programlarının Tanıtımı-Proje Hazırlık Süreçleri” başlıklı sunumunda, proje hazırlarken dikkat edilmesi gereken noktaları anlatarak, yapılacak projelerin özgün olması gerektiğinin önemini vurguladı. Proje oluştururken izlenecek yolun ve amacının net olarak açıklanması gerektiğini ifade eden Düzce Üniversitesi öğretim üyesi, projeyi gerçekleştirecek ekibe, iş takvimine ve projenin görsellerle desteklenmesine dikkat edilmesi gerektiğini belirtti. Projenin yapılabilir, gerçekçi verilerle hazırlanması gerektiğinin üzerinde duran Doç. Dr. Özge Tüzün Özmen, proje hazırlanırken hakemleri ikna edecek bilgilerin verilmesi gerektiğini ve her projenin bir risk yönetimi olmasının önemini vurguladı. Hızlı destek programı olarak adlandırılan ve 12 aylık bir süre ile verilen 1002 ile bilim insanlarını proje yürütücülüğüne teşvik etmek amacıyla, daha önce hiçbir TÜBİTAK proje yürütücülüğünde yer almamış kişileri destekleyecek 3001 programları hakkında, bilgi ve deneyimlerini katılımcılara aktardı.
 
   Programın son sunumunu gerçekleştiren Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selçuk Özmen, “TÜBİTAK BİDEB 2219-Yurtdışı Doktora Sonrası Araştırma Programının Tanıtımı ve Proje Hazırlık Süreçleri”ni anlattı. Örnek olarak kendi oluşturduğu projeyi, öğretim üyeleriyle paylaşan Yrd. Doç. Dr. Selçuk Özmen, eğitime gösterilen ilgi ve alakadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek sunumunu sonlandırdı.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
BU KADAR MI ZOR?
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
İYİ UYKULAR TÜRKİYE!!!
 
  Ulviye Dikmen
Bayram armağanı gibi memlekette üç oluşu
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
SAVAŞ
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KAVURMA BAYRAMI
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
Ergenlik döneminde spor faaliyetlerinin
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Şükrü Toros
 benim oyum ve önerim Fethi Sönmez
  " Amaç uluslararası standartlarda deney hayvanı üretmek! " Haberine...
 Ümit Kabaoğlu
 Deney hayvanı üretmek de nesi? Dünya bu işi yapay dokular üreterek yapıyor artık. Çağ atladık diyoruz. Çağı bile anlayamamışız desenize. Protesto ediyorum bu tür girişimleri.
  " Güler misin, ağlar mısın? " Haberine...
 Fatih
 Orada bisiklet motosiklet hatta arabalar dörtlü yakıp giriyor zabıta ekipleri de parkın orada gölgede oturuyor insanlar yine bişey carpmasın diye kaldırımdan yürüyor
  " Başkan Ay muhtarlarla buluştu! " Haberine...
 ahbirmuhtarolsam
 bu devirde muhtar olmak varmış... Hayat onlara güzel...
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Hakkı hakkına teslim etmek lazım
 Listelere baktığımda gördüğüm tek isim vizyonu tecrübesi partisine kazandırdığı ivme ve Düzce’de oluşan kaos ortamına müdahale edebilen Hikmet keskindir. Bunun ötesindeki diğer isimleri irdelediğimizde ortaya çıkan tablo net şekilde kimisinde şahsi menfaat kaygısı kimisinde oturmamış siyaset anlayışı kimisinde ise birlerinin adamı olarak ön plana çıkıyor oluşları göze çarpıyor. Dolayısıyla Hikmet Keskinin ortaya koyduğu vizyonun ve her halükarda güçlü duruşun esamesi ortaya çıkmıyor. Diğer isimleri yargılamak haddim olmamakla birlikte şu bir gerçek ki GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMİYOR.
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Semra
 Bence artık Hikmet Keskin zamanı. Aklı başında ufku geniş ve ne yaptığını bilen bir insan. Hangi partiden olursa olsun hiç kimseyi geri çevirmiyor. Buna bizzat şahidim. Elinden geleni yapıyor. Düzce için faydalı olacağına inanıyorum. Başarılar dilerim.
  " Ergenlik döneminde spor faaliyetlerinin önemi " Yazısına...
 fatih kurugöl
 düzcede insanların spor yapacagı alanlar bulmak zor düzcede olimpiyat hazırlık merkezi yapılacaktı ama yöneticiler projeye sahip çıkamadılar. düzceye büyük stadyum yapılacak bu projenin içine bir spor kompleksi yapılsa kapalı salonlar diger sporların yapıldıgı alanlar yapılsa düzceye büyük deger katar yöneticilerin proje yapıp ankarada takip edip yapılmasını saglamalarıyla başarıya ulaşır. yoksa düzcede alan bulmak zor
  " BU KADAR MI ZOR? " Yazısına...
 salih kardüz
 düzcede ufak tefek sorunları çözmek zor degil ama yönetici konumundaki yetkililerin çalışıp sorunları çözmesiyle hallolur yoksa kimse elatmadıktan sorunları çözmedikten sonra düzcede degişen olmuyor trafik park sorunu kentsel dönüşüm çevre yolları fuar alanı kongre merkezi metrobüs bisiklet yolları gibi projeleri yapamayan yöneticiler düzcede degişimi başaramazlar
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Hakan isa ÖZKAN
 İsmail bayram döneminde düzcespor 3. Lige cikti ve spor olarak çok ileri bir seviyeye geldik. Yani o kadar düzcespor camiasini birlestiren kenetlendiren sporla bulusturan baskan daha gelmedi gelecegıni de zannetmiyorum. İlde ve ilçelerde yapilan calismalar ve şehirleşme yolunda atilan büyük adımlar yeniden bu aşamaya gelmek icin İNŞALLAH ISMAIL BAYRAM olur Hakkimizda hayirlisi olsun kazamiz mübarek herşey düzce için olsun..
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Ali Evren
 Ak Parti ismi yazan adaylarla çıksın MHP de Cemal Aksani koysun emin olun tulum cikarir. En azda 25 meclis uyesi sokar Mhp
Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler! Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler!
  Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler!
  Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak?
  Düzce'de CİNAYET! Pompalı tüfekle öldürüldü
  Cinayet zanlısı tutuklandı!
  Keskin'den kongre açıklaması: Demokrasi şöleni içerisinde yapılacak!
  Direksiyon hakimiyetini kaybetti: 1 yaralı!
  Pat pat ile çarpıştılar: 2 yaralı!
  Keskin'den 17'nci yıl mesajı: Ak Parti tarih sahnesinde bir dönüm noktası!
  Düzce'deki FETÖ davası: 4 sanığın tahliyesine karar verildi!
  Başkan Ay muhtarlarla buluştu!
  Bir başarı hikayesi... Sadece gözlerini kullanarak Afrika'da su kuyusu açılmasını sağladı!
  Çocuklardan hatalı sürücülere uyarı!
  Amaç uluslararası standartlarda deney hayvanı üretmek!
  Güler misin, ağlar mısın?
  Özel Yetenek Sınavı gerçekleşti!
  Denizde kalp krizi geçirdi!
  Keşir: 17 yılda birçok badire atlattık!
  Bayramlaşma töreninde buluştular!
  Keşir 17 Ağustos'u andı!
  Litvanya'da Düzce'yi temsil edecekler!
  15.8.2018 - Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak?
  16.8.2018 - BU KADAR MI ZOR?
  16.8.2018 - Ergenlik döneminde spor faaliyetlerinin önemi
  17.8.2018 - Başkan Ay muhtarlarla buluştu!
  17.8.2018 - Güler misin, ağlar mısın?
  17.8.2018 - Amaç uluslararası standartlarda deney hayvanı üretmek!