Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :59229748 Aktif Ziyaretçi :42432 21 Ağustos 2018 Salı
[12:52] Kamyonetle traktör çarpıştı: 1 ölü, 1 yaralı! -- [12:42] Mevsimlik işçilerin buruk bayramı! -- [12:31] Yolcu otobüsü ile çarpıştılar: 4 yaralı! -- [12:17] Yeşil Altın harmana indi! -- [12:07] Keskin, kardeşlerin isteğini geri çevirmedi! -- [12:00] Yiğit, bizzat inceledi... Su sıkıntısı giderildi! -- [12:37] Bolu Dağı'nda trafik rahatladı! -- [12:29] Anadolu Otoyolunda kaza: 4 yaralı! -- [12:22] Üniversitelilerden iletişim kitabı! -- [12:11] Kokoreççi kız kardeşler lezzet mesaisinde! --
Şimdi zaman İCRAAT ZAMANI!..
Seçim geride kaldı.. Seçilen vekiller, vatandaşın beklentilerini karşılayabilecekler mi? Şu anda hemen herkesin gözü onların üzerinde! Şimdi zaman şov değil, icraat zamanı!..
20.7.2018 - 11:49:15  Haberi Yazd?r

 

   24 Haziran seçim sonuçları Düzce'de MHP dışında hemen hemen hiçbir partiyi memnun etmedi. Ortaya çıkan tabloda herkesin kafasında, 2002’den bu yana AK Parti’nin zaferiyle sonuçlandığı Düzce’de MHP'ye giden bir vekillik sonrasında neler yaşanacağı sorusu mevcut.

YILMAZ’IN YAPACAKLARI

MERAKLA BEKLENİYOR

   MHP, 1999 yılında bu yana inişli - çıkışlı bir şekilde geldiği 2018 seçimlerinde, AK Partililerin tepki oylarını kendileri lehine kullanmasıyla büyük bir başarı elde etti. MHP Milletvekili Ümit Yılmaz ise seçim sürecinde hepimizin de şahit olduğu şekilde sıklıkla ’Düzce'nin Ümidi’ olduğunu dillendirerek vatandaşların oylarına talip oldu.

   Seçim döneminde başlayan atışmaların ardından, önümüzdeki günlerde ne kadar samimi olarak ve nasıl Düzce’ye faydasının olacağı konusunda ise şimdiden kafalarda soru işaretleri oluşmuş durumda.

BEKLENTİ; OTURDUĞU YERDEN MUHALEFET DEĞİL!

   Her ne kadar ittifak ortağı olarak görünmesine karşın muhalefet partisi konumunda bulunan MHP’nin, uzun bir aradan sonra sahip olduğu milletvekilliğini Düzce menfaatlerine ne şekilde kullanabileceklerini elbette zaman gösterecek.

Düzceliler’in Ümit Yılmaz’dan beklentisi; oturduğu yerden muhalefet değil, aksine bir milletvekili olarak ağırlığını hissettirmek.

ÜÇ VEKİL BİRLİKTE HAREKET EDEBİLECEK Mİ?

   Aynı şekilde AK Parti adayları Fahri Çakır ve Ayşe Keşir’in de yeni dönemde ne şekilde hareket edecekleri, MHP’li Yılmaz’ı da samimi şekilde yanlarında tutarak Düzce için bir şeyler yapıp yapmayacakları konusu da aynı şekilde yanıt bekliyor.

BAKAN YOKLUĞUNU KAPATABİLECEKLER Mİ?

   Hele hele ki Düzce’nin önünün açılması ve birçok projenin tez elden bitirilmesi, yahut halledilme yoluna koyulmasında büyük emekleri olan ve ağırlığı her dem her alanda hissedilen Düzce’nin Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün yeni kabine de olmaması, bu üçlüyü zorlayacak en büyük etken olarak önümüzde duruyor. Vekillerin, Bakan Özlü’nün yokluğunu kapatıp kapatamayacakları da aynı şekilde cevap bekleyen bir başka soru.

ARTIK ZAMAN İCRAAT ZAMANI

   Seçim dönemlerinde her siyasinin her platformda tutamayacağı sözler verdiğine şahit olan Düzceliler’in beklentileri, sadece seçim zamanları akla gelmekten ve sadece nezaket ve teşekkür ziyaretleri dışında icraat, icraat ve yine icraattır.

VEKİLLERİ SANCILI DÖNEM BEKLİYOR

   Çakır, Keşir ve Yılmaz’ı, Düzce için hazırlanan projeden öncelikle halledilmesi gereken konulara, teşkilattan bürokrasiye, sağlıktan eğitime birçok konuda atılması beklenen adımlarla birlikte sancılı bir dönem bekliyor.

   Seçimler halen tazeliğini korurken, Düzceli vatandaşlar ise zamanın artık icraat zamanı olduğunu ifade ederek, Düzce’nin çiçeği burnunda vekillerinden çok şeyler beklendiğini de gözler önüne seriyor.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
BU KADAR MI ZOR?
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
İYİ UYKULAR TÜRKİYE!!!
 
  Ulviye Dikmen
Bayram armağanı gibi memlekette üç oluşu
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
SAVAŞ
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KAVURMA BAYRAMI
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
Ergenlik döneminde spor faaliyetlerinin
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Şükrü Toros
 benim oyum ve önerim Fethi Sönmez
  " Amaç uluslararası standartlarda deney hayvanı üretmek! " Haberine...
 Ümit Kabaoğlu
 Deney hayvanı üretmek de nesi? Dünya bu işi yapay dokular üreterek yapıyor artık. Çağ atladık diyoruz. Çağı bile anlayamamışız desenize. Protesto ediyorum bu tür girişimleri.
  " Güler misin, ağlar mısın? " Haberine...
 Fatih
 Orada bisiklet motosiklet hatta arabalar dörtlü yakıp giriyor zabıta ekipleri de parkın orada gölgede oturuyor insanlar yine bişey carpmasın diye kaldırımdan yürüyor
  " Başkan Ay muhtarlarla buluştu! " Haberine...
 ahbirmuhtarolsam
 bu devirde muhtar olmak varmış... Hayat onlara güzel...
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Hakkı hakkına teslim etmek lazım
 Listelere baktığımda gördüğüm tek isim vizyonu tecrübesi partisine kazandırdığı ivme ve Düzce’de oluşan kaos ortamına müdahale edebilen Hikmet keskindir. Bunun ötesindeki diğer isimleri irdelediğimizde ortaya çıkan tablo net şekilde kimisinde şahsi menfaat kaygısı kimisinde oturmamış siyaset anlayışı kimisinde ise birlerinin adamı olarak ön plana çıkıyor oluşları göze çarpıyor. Dolayısıyla Hikmet Keskinin ortaya koyduğu vizyonun ve her halükarda güçlü duruşun esamesi ortaya çıkmıyor. Diğer isimleri yargılamak haddim olmamakla birlikte şu bir gerçek ki GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMİYOR.
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Semra
 Bence artık Hikmet Keskin zamanı. Aklı başında ufku geniş ve ne yaptığını bilen bir insan. Hangi partiden olursa olsun hiç kimseyi geri çevirmiyor. Buna bizzat şahidim. Elinden geleni yapıyor. Düzce için faydalı olacağına inanıyorum. Başarılar dilerim.
  " Ergenlik döneminde spor faaliyetlerinin önemi " Yazısına...
 fatih kurugöl
 düzcede insanların spor yapacagı alanlar bulmak zor düzcede olimpiyat hazırlık merkezi yapılacaktı ama yöneticiler projeye sahip çıkamadılar. düzceye büyük stadyum yapılacak bu projenin içine bir spor kompleksi yapılsa kapalı salonlar diger sporların yapıldıgı alanlar yapılsa düzceye büyük deger katar yöneticilerin proje yapıp ankarada takip edip yapılmasını saglamalarıyla başarıya ulaşır. yoksa düzcede alan bulmak zor
  " BU KADAR MI ZOR? " Yazısına...
 salih kardüz
 düzcede ufak tefek sorunları çözmek zor degil ama yönetici konumundaki yetkililerin çalışıp sorunları çözmesiyle hallolur yoksa kimse elatmadıktan sorunları çözmedikten sonra düzcede degişen olmuyor trafik park sorunu kentsel dönüşüm çevre yolları fuar alanı kongre merkezi metrobüs bisiklet yolları gibi projeleri yapamayan yöneticiler düzcede degişimi başaramazlar
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Hakan isa ÖZKAN
 İsmail bayram döneminde düzcespor 3. Lige cikti ve spor olarak çok ileri bir seviyeye geldik. Yani o kadar düzcespor camiasini birlestiren kenetlendiren sporla bulusturan baskan daha gelmedi gelecegıni de zannetmiyorum. İlde ve ilçelerde yapilan calismalar ve şehirleşme yolunda atilan büyük adımlar yeniden bu aşamaya gelmek icin İNŞALLAH ISMAIL BAYRAM olur Hakkimizda hayirlisi olsun kazamiz mübarek herşey düzce için olsun..
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Ali Evren
 Ak Parti ismi yazan adaylarla çıksın MHP de Cemal Aksani koysun emin olun tulum cikarir. En azda 25 meclis uyesi sokar Mhp
Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler! Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler!
  Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler!
  Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak?
  Düzce'de CİNAYET! Pompalı tüfekle öldürüldü
  Cinayet zanlısı tutuklandı!
  Keskin'den kongre açıklaması: Demokrasi şöleni içerisinde yapılacak!
  Direksiyon hakimiyetini kaybetti: 1 yaralı!
  Keskin'den 17'nci yıl mesajı: Ak Parti tarih sahnesinde bir dönüm noktası!
  Pat pat ile çarpıştılar: 2 yaralı!
  Düzce'deki FETÖ davası: 4 sanığın tahliyesine karar verildi!
  Başkan Ay muhtarlarla buluştu!
  Bir başarı hikayesi... Sadece gözlerini kullanarak Afrika'da su kuyusu açılmasını sağladı!
  Çocuklardan hatalı sürücülere uyarı!
  Amaç uluslararası standartlarda deney hayvanı üretmek!
  Güler misin, ağlar mısın?
  Özel Yetenek Sınavı gerçekleşti!
  Denizde kalp krizi geçirdi!
  Keşir: 17 yılda birçok badire atlattık!
  Bayramlaşma töreninde buluştular!
  Keşir 17 Ağustos'u andı!
  Litvanya'da Düzce'yi temsil edecekler!
  15.8.2018 - Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak?
  16.8.2018 - BU KADAR MI ZOR?
  16.8.2018 - Ergenlik döneminde spor faaliyetlerinin önemi
  17.8.2018 - Başkan Ay muhtarlarla buluştu!
  17.8.2018 - Güler misin, ağlar mısın?
  17.8.2018 - Amaç uluslararası standartlarda deney hayvanı üretmek!