Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :63385052 Aktif Ziyaretçi :45264 25 Mart 2019 Pazartesi
[17:07] Bıyık: ‘Gücümüzü sizden alıyoruz’ -- [13:53] Özlü; ‘Her Düzceli kardeşimin derdi benim derdimdir’ -- [12:04] Nevruz Bayramını kutladılar! -- [11:52] Ömer Küçük; ‘Korumamız falan olmayacak!..’ -- [11:51] Panel düzenlendi! -- [11:41] SEDAŞ yatırımlarına devam ediyor! -- [11:11] Ömer Küçük; ‘Biz halkımıza inanıyoruz’ -- [10:04] Miniklerden anlamlı etkinlik! -- [09:53] DÜHAK satranç ve ebru kursları açıyor! -- [16:04] Uyuşturucu davasında 7 sanık yargılanıyor! --
Şimdi zaman İCRAAT ZAMANI!..
Seçim geride kaldı.. Seçilen vekiller, vatandaşın beklentilerini karşılayabilecekler mi? Şu anda hemen herkesin gözü onların üzerinde! Şimdi zaman şov değil, icraat zamanı!..
20.7.2018 - 11:49:15  Haberi Yazd?r

 

   24 Haziran seçim sonuçları Düzce'de MHP dışında hemen hemen hiçbir partiyi memnun etmedi. Ortaya çıkan tabloda herkesin kafasında, 2002’den bu yana AK Parti’nin zaferiyle sonuçlandığı Düzce’de MHP'ye giden bir vekillik sonrasında neler yaşanacağı sorusu mevcut.

YILMAZ’IN YAPACAKLARI

MERAKLA BEKLENİYOR

   MHP, 1999 yılında bu yana inişli - çıkışlı bir şekilde geldiği 2018 seçimlerinde, AK Partililerin tepki oylarını kendileri lehine kullanmasıyla büyük bir başarı elde etti. MHP Milletvekili Ümit Yılmaz ise seçim sürecinde hepimizin de şahit olduğu şekilde sıklıkla ’Düzce'nin Ümidi’ olduğunu dillendirerek vatandaşların oylarına talip oldu.

   Seçim döneminde başlayan atışmaların ardından, önümüzdeki günlerde ne kadar samimi olarak ve nasıl Düzce’ye faydasının olacağı konusunda ise şimdiden kafalarda soru işaretleri oluşmuş durumda.

BEKLENTİ; OTURDUĞU YERDEN MUHALEFET DEĞİL!

   Her ne kadar ittifak ortağı olarak görünmesine karşın muhalefet partisi konumunda bulunan MHP’nin, uzun bir aradan sonra sahip olduğu milletvekilliğini Düzce menfaatlerine ne şekilde kullanabileceklerini elbette zaman gösterecek.

Düzceliler’in Ümit Yılmaz’dan beklentisi; oturduğu yerden muhalefet değil, aksine bir milletvekili olarak ağırlığını hissettirmek.

ÜÇ VEKİL BİRLİKTE HAREKET EDEBİLECEK Mİ?

   Aynı şekilde AK Parti adayları Fahri Çakır ve Ayşe Keşir’in de yeni dönemde ne şekilde hareket edecekleri, MHP’li Yılmaz’ı da samimi şekilde yanlarında tutarak Düzce için bir şeyler yapıp yapmayacakları konusu da aynı şekilde yanıt bekliyor.

BAKAN YOKLUĞUNU KAPATABİLECEKLER Mİ?

   Hele hele ki Düzce’nin önünün açılması ve birçok projenin tez elden bitirilmesi, yahut halledilme yoluna koyulmasında büyük emekleri olan ve ağırlığı her dem her alanda hissedilen Düzce’nin Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün yeni kabine de olmaması, bu üçlüyü zorlayacak en büyük etken olarak önümüzde duruyor. Vekillerin, Bakan Özlü’nün yokluğunu kapatıp kapatamayacakları da aynı şekilde cevap bekleyen bir başka soru.

ARTIK ZAMAN İCRAAT ZAMANI

   Seçim dönemlerinde her siyasinin her platformda tutamayacağı sözler verdiğine şahit olan Düzceliler’in beklentileri, sadece seçim zamanları akla gelmekten ve sadece nezaket ve teşekkür ziyaretleri dışında icraat, icraat ve yine icraattır.

VEKİLLERİ SANCILI DÖNEM BEKLİYOR

   Çakır, Keşir ve Yılmaz’ı, Düzce için hazırlanan projeden öncelikle halledilmesi gereken konulara, teşkilattan bürokrasiye, sağlıktan eğitime birçok konuda atılması beklenen adımlarla birlikte sancılı bir dönem bekliyor.

   Seçimler halen tazeliğini korurken, Düzceli vatandaşlar ise zamanın artık icraat zamanı olduğunu ifade ederek, Düzce’nin çiçeği burnunda vekillerinden çok şeyler beklendiğini de gözler önüne seriyor.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
BAŞKA BİR DÜZCE’YE UZANAN YOL
 
  Ulviye Dikmen
Seçimler turnusol kağıdı gibi bize göre
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ZİYARET
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Peri Meram Arbak
Düzce Yerel Seçimler Üzerine Düşlerim De
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
DİNSEL TERÖR
 
  Aysel Dural
PENİSİLİNİN İLGİNÇ HİKAYESİ!..
 
  Erdal Pişken
ANNEMİZİN LİGİNE DEVAM
 
  Özkan GÖZÜTOK
Seçim Reklamları oyunuzu değiştirebilir
 
  Caner Besler
Edirne bastırdı fakat!
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Ömer Küçük; ‘Korumamız falan olmayacak!..’ " Haberine...
 tacettin Altunyollar
 helal olsun.seni seviyoruz. iyi bir insansin.allah yardimcin olsun. Bizim omer.ekibinle başarilar diliyorum
  " BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI " Yazısına...
 Sadiye
 Inşallah kazanir
  " BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI " Yazısına...
  Bilgihan
 Hadi bakalım inşallah seçilir inşaallah dediklerini yapar başarılar.
  " BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI " Yazısına...
 Mualla İleri
  İnşallah Ömer bey seninleyiz.
  " Küçük'ten Özlü'ye: Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’ " Haberine...
 Korkmaz Şendir
 Her iktidarın yaptığı şeyleri haber değeri varmış gibi anlatma Ömer efendi. Sen gelebilsen arkanda yanında gezenler kimbilir neler vereceksin AMA SANA OY VERMEYECEĞİZ VE AFYONKARAHİSAR ‘a geri göndereceğiz.
  " Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA! " Haberine...
 teknik
 Peki bu atama işinden Belediye meclis üyelerinin bilgisi var mıdır yok mudur.???
  " Yerel Seçim Öncesi Düşlerim " Yazısına...
 Cemal YILMAZ
 Değerli Hocam ve Çok Kıymetli okuyucular; Hacı Bektaş-i Veli "İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır " diyeli 1700 yıl,Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ün "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir " diyeli yaklaşık 100 yıl oldu.Kısacası yapılacak tüm iş ve işlemlerde Bilimden ve Bilim Adamından faydalanmak gerekmektedir.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Mesele zaten burada.Önce ihaleye gerek var mı? Belediyenin marangozu bu kapıyı yapsa hiç para vermeyeceğiz.İhale-Şirket sistemi belediyede varsa hep ikinci marangoz kapıyı tamir eder.Marangoz değişir ancak hep ikinci yapar.Şimdi basının da çoğu bu ihaleciler i parlatıyor.Tartıştıkları müteahhitler Düzceli mi yabancı mı olsun.Biz hem ihale sistemine ,hem de şirketleşmeye son vereceğiz.Kapının gideri bizde 200 lira malzeme parası olur.Ya rant,ya vatan.Ya rant, ya üretim. Fethi Sönmez.Vatan Partisi Belediye Başkan Adayı.
  " Yerel Seçim Öncesi Düşlerim " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Peri Hanım,çok teşekkür ederim.11 Mart pazartesi gecesi ULUSAL kanal da 20 dakikalık bir programım vardı.Orada sizin Düzce'de hava kirliliğine karşı verilen mücadelede katkınızı bir kez daha ifade ettim.Sizlerden öğrendiklerimizle ufkumuz aydınlanıyor.Üniversitemiz kurulurken o dönem yaptığımız il Divan kurulu toplantılarında hep öğrencilerin harcayacağı paranın hesabını yapanlar vardı.Hiç gelecek bilim insanlarından nasıl yararlanacağımız konuşulmuyordu.O zaman bu zihniyete itiraz ettik.Rant değil de bilim esas alınsaydı Düzce böyle mi olurdu.Sizlerin düşleri bizim rehberimizdir.''İyi ki varsınız'' tümcesi herhalde en iyi sizler için söylendiğinde anlam bulur.Şahsınızda,Üniversitemizin Düzce için,insanlık için,bilim için yüreği atan tüm akademisyenlerine saygı ve selamlarımı sunuyorum. Fethi Sönmez.Vatan Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Metin Can
 Yeni seçilen belediye başkanı kim olursa belediyenin eski borcunun hangi yatırımlardan kaynaklandığını Düzce kamuoyuna kalem,kalem açıklasın.20 senedir Sn.Selahattin Olcarın yaptığı Düzcenin alt yapısı ve asfalt şantiyesi dışında Düzcenin görünümünü değiştirecek bir çalışma olmadığı gibi yeşil alanlarımızıda kaybettik..
Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti! Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti!
  Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA!
  Polisten uyuşturucu operasyonu!
  Vatan Partisi’nden kurum ziyaretleri!
  RADYODÜET yayına başladı!
  Kamu Başdenetçisi öğrencilerle buluştu!
  Küçük; ‘Biz havanın - tavanın peşinde değil, hizmetin peşindeyiz’
  Ömer Küçük; ‘Korumamız falan olmayacak!..’
  Adıge Dil Günü kutlandı
  Öğrencilerden Çanakkale ziyareti!
  Uyuşturucu davasında 7 sanık yargılanıyor!
  Yılmaz; “Bu seçimlerde çok iddialıyız”
  Nevruz Bayramını kutladılar!
  Özlü; ‘Her Düzceli kardeşimin derdi benim derdimdir’
  Başkan Ay'dan Kusursuz Kafe'ye ziyaret
  Bu sese kulak verin!
  Çanakkale Zaferini andılar!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Anma gününün ilk durağı şehitlik oldu!
  Küçük'ten Özlü'ye: Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’
  Şehit ve Gazi yakınları ile buluştular!
  23.3.2019 - BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI
  20.3.2019 - Küçük'ten Özlü'ye: Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’
  19.3.2019 - Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA!
  23.3.2019 - Ömer Küçük; ‘Korumamız falan olmayacak!..’