Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :61410129 Aktif Ziyaretçi :8919 15 Aralık 2018 Cumartesi
[18:54] Özlü'den Korkmaz ailesine başsağlığı ziyareti! -- [18:45] Başkan Yiğit: Yüreğimiz yanıyor! -- [18:39] Başkan Ay: Ne gerekiyorsa yapılacak! -- [16:11] Dereceye girenlere ödül verildi! -- [13:32] Özlü'den taziye mesajı! -- [13:17] Yığılca'da yangın: 3 çocuk hayatını kaybetti! -- [13:01] Havacılık hakkında bilgilendirildiler! -- [11:51] Çocuk kulübüne başvurular başladı! -- [11:20] Yabancı öğrenciler ülkelerini anlattı! -- [10:58] Sporcular çocuklarla buluştu! --
Şimdi zaman İCRAAT ZAMANI!..
Seçim geride kaldı.. Seçilen vekiller, vatandaşın beklentilerini karşılayabilecekler mi? Şu anda hemen herkesin gözü onların üzerinde! Şimdi zaman şov değil, icraat zamanı!..
20.7.2018 - 11:49:15  Haberi Yazd?r

 

   24 Haziran seçim sonuçları Düzce'de MHP dışında hemen hemen hiçbir partiyi memnun etmedi. Ortaya çıkan tabloda herkesin kafasında, 2002’den bu yana AK Parti’nin zaferiyle sonuçlandığı Düzce’de MHP'ye giden bir vekillik sonrasında neler yaşanacağı sorusu mevcut.

YILMAZ’IN YAPACAKLARI

MERAKLA BEKLENİYOR

   MHP, 1999 yılında bu yana inişli - çıkışlı bir şekilde geldiği 2018 seçimlerinde, AK Partililerin tepki oylarını kendileri lehine kullanmasıyla büyük bir başarı elde etti. MHP Milletvekili Ümit Yılmaz ise seçim sürecinde hepimizin de şahit olduğu şekilde sıklıkla ’Düzce'nin Ümidi’ olduğunu dillendirerek vatandaşların oylarına talip oldu.

   Seçim döneminde başlayan atışmaların ardından, önümüzdeki günlerde ne kadar samimi olarak ve nasıl Düzce’ye faydasının olacağı konusunda ise şimdiden kafalarda soru işaretleri oluşmuş durumda.

BEKLENTİ; OTURDUĞU YERDEN MUHALEFET DEĞİL!

   Her ne kadar ittifak ortağı olarak görünmesine karşın muhalefet partisi konumunda bulunan MHP’nin, uzun bir aradan sonra sahip olduğu milletvekilliğini Düzce menfaatlerine ne şekilde kullanabileceklerini elbette zaman gösterecek.

Düzceliler’in Ümit Yılmaz’dan beklentisi; oturduğu yerden muhalefet değil, aksine bir milletvekili olarak ağırlığını hissettirmek.

ÜÇ VEKİL BİRLİKTE HAREKET EDEBİLECEK Mİ?

   Aynı şekilde AK Parti adayları Fahri Çakır ve Ayşe Keşir’in de yeni dönemde ne şekilde hareket edecekleri, MHP’li Yılmaz’ı da samimi şekilde yanlarında tutarak Düzce için bir şeyler yapıp yapmayacakları konusu da aynı şekilde yanıt bekliyor.

BAKAN YOKLUĞUNU KAPATABİLECEKLER Mİ?

   Hele hele ki Düzce’nin önünün açılması ve birçok projenin tez elden bitirilmesi, yahut halledilme yoluna koyulmasında büyük emekleri olan ve ağırlığı her dem her alanda hissedilen Düzce’nin Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün yeni kabine de olmaması, bu üçlüyü zorlayacak en büyük etken olarak önümüzde duruyor. Vekillerin, Bakan Özlü’nün yokluğunu kapatıp kapatamayacakları da aynı şekilde cevap bekleyen bir başka soru.

ARTIK ZAMAN İCRAAT ZAMANI

   Seçim dönemlerinde her siyasinin her platformda tutamayacağı sözler verdiğine şahit olan Düzceliler’in beklentileri, sadece seçim zamanları akla gelmekten ve sadece nezaket ve teşekkür ziyaretleri dışında icraat, icraat ve yine icraattır.

VEKİLLERİ SANCILI DÖNEM BEKLİYOR

   Çakır, Keşir ve Yılmaz’ı, Düzce için hazırlanan projeden öncelikle halledilmesi gereken konulara, teşkilattan bürokrasiye, sağlıktan eğitime birçok konuda atılması beklenen adımlarla birlikte sancılı bir dönem bekliyor.

   Seçimler halen tazeliğini korurken, Düzceli vatandaşlar ise zamanın artık icraat zamanı olduğunu ifade ederek, Düzce’nin çiçeği burnunda vekillerinden çok şeyler beklendiğini de gözler önüne seriyor.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
SERMAYEMİZ YÜREKTEN
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE
 
  Ulviye Dikmen
Seçimlerin getireceklerini beklemek
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
KARŞILAMA
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KADIN
 
  Aysel Dural
HIRSIZ KİM?
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
IŞIL IŞIL PARLIYORLAR
 
  Caner Besler
Bursa’dan şen dönüyoruz
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 murat
 sayın özlü görüldüğü kadarı ile belediye başkanı olacaksınız. nacizane önerim etrafınız da sizi zor duruma sokacak ve cıkar hesapları yapanları derhal ekarte edin. yillardır şaibe içerisindeki düzce belediyesine kalite ve saygınlık getirin.düzce buna layık.
  " SERMAYEMİZ YÜREKTEN " Yazısına...
 Ayşegül Şenol Can
 nice yıllara burası düzce
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 İskani
 Kargalar güler.Yok ilçe başkanı ile çalışacakmış.İl başkanına küs olan adamdan başkan maşkan olmaz.
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 İŞSİZ VATANDAŞ
 YANINDA İLÇE BAŞKANIYLA GEZDİĞİNİZ SÜRECE KAYBETMEYE MAHKUMSUNUZ. DEMEDİ DEMEYİN.
  " KARŞILAMA " Yazısına...
 akif ÇEBİ
 düzcede iktidarın hizmet proje üretemedigi aldığı oyların hakkını yansıtamadığı bu yüzden düzcedeki muhalefetin seçim kazanma olasılığı yukarılara çıktı. bu yüzden iktidar en güçlü adayını sahaya sürdü eski bakanı. ama düzce halkı iktidarı seçimlerde cezasını kesip muhalefeti belediyenin başına getireceği gözüküyor.
  " Seçimlerin getireceklerini beklemek " Yazısına...
 fatih kurugöl
 düzce seçimlerde iktidarın düzce halkı tarafından cezalandırılıp seçimi muhalefetin kazanacagı öngörülüyor. çünkü iktidar rekor oyları alıp düzce halkına hizmet noktasında başarılı olamaması düzcede degişim noktasında iktidarın başarısız oldugu düzce halkı tarafından dillendiriliyor. bu yüzden seçimi muhalefetin kazanması hayal olamaz. degişim zamanı geldi.
  " YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE " Yazısına...
 ilyas HIZEL
 düzcede kongre merkezi fuar alanı spor kompleksi 5 yıldızlı otel çevre yolları marka şehir projeleri düzce için yapılması gereken projeler düzcenin yaşanabilir şehir olması için belediye başkan adaylarının kafa yorup düzce halkına sunmaları lazım düzcenin sorunlarını tespit edip çözüm yolları bulunursa düzce daha yaşanabilir bir kent görüntüsüne kavuşur öncelikle konuşmak degil düzce için icraat lazım
  " Bir deli kuyuya taş atmış!.. " Yazısına...
 adil kara
 düzceyi yap boz tahtasına çevirenlerden seçimde dersini verecek düzce halkı. birisi kapatıyor birisi açıyor. birisi direkleri beğenmiyor söküyor birisi yenisini dikiyor. bu paralar kimin parası. düzce halkı daha iyi yönetilmeyi bekliyor. bu seçimde düzce halkı değişim diyecek. muhalefet seçimi kazanacak.
  " Bir deli kuyuya taş atmış!.. " Yazısına...
 Vildan menekay
 Kalemine yuregine saglik sevgili Fatih Maradit.. Asillerin unutuldugu vekillerin kafasina gore isler yaptiklari bir ulkede yasiyoruz. Bende bir sözumüzle iade edeyim hemen yazıya binayen, peki hırsızın hiç mi sucu yok denir ya, burada bizler hırsız değiliz tabi ama teşbihte de hata olmaz denir . :) Bizler halk olarak hiç bir şekilde tepkimizi göstermiyoruz ya da gösteremiyoruz. sonuç olarak da tekrar bir sözümüzle bağlıyayım, köpeksiz köy buldular değneksiz dolaşıyorlar.. Kendi içimizden çıkartıp töbe haşa ilah yaptığımız siyasiler de her türlü rant peşinde koşabiliyorlar.. Aslında tepkisiz kalmakla suçlu bizleriz onlar değil. seçildiği günden itibaren tek icraatı, kaldırım taşlarını yenilemek olan bir başkanı sorgusu sualsiz 2'nci kere seçmekte nedir? Onlar kendi kendilerine gelmiyorlar biz seçiyoruz, Önümüzdeki seçimde iyi düşünmeliyiz sandığa giderken..
  " Düzce'nin il oluşunun yıl dönümünü kutladılar! " Haberine...
 murat
 düzcenin ilk valisi fikret güven daha enkazın dumanları tüterken yıkılmış biran bir kent' e kaçak bir valilik saray'ı yaptırmış ve adeta vatandaş ile alay etmiş di. birde kendisine vali bey diyenleri azarlayarak "bana sayın valim " diye hitap edeceksiniz demişdi.. ne diyeyim buda bizim kaderimizmiş.
Çocuklar Cario tipi helikopterle tanıştılar! Çocuklar Cario tipi helikopterle tanıştılar!
  Kaynaşlı'da fabrika yangını!
  Çakar'dan acil servise ziyaret
  Öğrencilerden Sevgi Evlerine ziyaret!
  Düzce standı ilgi odağı oldu!
  Çöpte yaralı bulunan kişi hayatını kaybetti!
  Düzce'nin il oluşunun yıl dönümünü kutladılar!
  Engelli bireylerden tiyatro oyunu!
  İki katlı ev tamamen yandı!
  Hastanede gerçeği aratmayan yangın tatbikatı!
  Müstakil evde kalorifer kazanı patladı!
  Köpeğini öldürenlere video ile mesaj gönderdi!
  Çöplükte yaralı bulundu!
  Meteoroloji uyardı: Kuvvetli yağış bekleniyor!
  Özlü’den dedikodulara cevap!..
  Başkan Ay'dan İnsan Hakları mesajı!
  Göç ve mülteci sorunu konuşuldu!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kahvehanede silahlı kavga!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Bariyerleri kıran tır şarampole düştü!
  9.12.2018 - Bir deli kuyuya taş atmış!..
  13.12.2018 - Özlü’den dedikodulara cevap!..
  8.12.2018 - Vali Dağlı, Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı!
  9.12.2018 - 'Ulaşmak İstediğimiz Hedef; Antarktika'da Söz Sahibi Olmaktır!'
  10.12.2018 - Düzce'nin il oluşunun yıl dönümünü kutladılar!
  11.12.2018 - YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE
  11.12.2018 - Seçimlerin getireceklerini beklemek
  11.12.2018 - KARŞILAMA
  14.12.2018 - SERMAYEMİZ YÜREKTEN