Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :59810456 Aktif Ziyaretçi :73902 25 Eylül 2018 Salı
[18:18] Egzersiz felç şiddetini azaltıyor! -- [18:09] Türklerin Erasmus+'ta tercihi Polonya! -- [18:01] Otomobile ödenen ÖTV'de düşüş olacak! -- [17:54] Tüketilen gıdanın DNA'ya 'net' etkileri tespit edildi! -- [17:34] İş birliği projesine TÜBİTAK'tan destek! -- [17:27] Oyuncu anne Düzce'de! -- [17:19] Düzceli kadınlar çocuklar için el ele! -- [17:13] Düzceliler nostaljiye doydu! -- [17:07] MARKA'dan Düzce'ye restorasyon için hibe! -- [17:01] 2018'in markası ödülünü Efteni Bal aldı! --
Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak?
Partilerde Belediye Başkan adaylıkları için son günlerde Düzce’deki kulisler hız kazandı.. Bir tarafta muhtemel adaylar için oluşturulan listelerde en başı çeken isimler yer alırken, diğer tarafta adının o listelere girmesi için nabız yoklayanlar da var..
15.8.2018 - 11:40:36  Haberi Yazd?r

   Yerel seçimler yaklaşırken, Belediye Başkan adaylığı için hemen her partiden bazı isimler de telaffuz edilmeye devam ediyor.

   “Hangi partiden kim aday adayı olur?” veya “Aday adayları içinde en fazla kimin aday olma şansı var?” gibi sorular Düzce'nin hemen her köşesinde tartışılırken, bu isimlerden oluşturulan listelerin dışında kalıp, aday olma hayali kuranlar nabız yoklamaya devam ediyor.

   Bu kulislerden edindiğimiz en son bilgiler ışığında Düzce Merkez adaylığı için adı geçen en kuvvetli isimler ise şöyle sıralanıyor;

AK PARTİ’DE HİKMET KESKİN’İN ADI

EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİN BAŞINDA GELİYOR!..

   AK Parti'de yine büyük olasılıkla aday adayı bolluğunun yaşanması bekleniyor. Ancak bu kez AK Parti'de biraz daha fazla halkın nabzı yoklanarak aday belirlemelerine gidilebilir. 

   İktidar Partisinde kuvvetli aday listesinin en başını İl Başkanı Hikmet Keskin'in çektiği noktasında hemen herkes görüş birliğine varıyor.

   Keskin'in il Başkanı avantajının olmasının ötesinde, sürekli sahada olması vatandaşın gözünden kaçmıyor.

   AK Parti’nin il başkanı Keskin, ayrıca her Pazartesi günü partiye gelen vatandaşın sorunlarıyla birebir ilgilendiği gibi, haftanın diğer günlerinde de mahallelerde halkın dertlerini dinliyor. Üstelik Hikmet Keskin’in Ankara temaslarının da oldukça iyi olduğu biliniyor.

   Bir diğer kuvvetli aday diyebileceğimiz isim Belediye Başkanı Dursun Ay.

   Son günlerde eski Başkan Mehmet Keleş'in de ziyaret ederek destek verdiği söylenilen Ay'ın da halen Başkanlık koltuğunda oturuyor olmasından ötürü, bir şans tanınıyor.

   Yalnız Dursun Ay’ın Başkanlık koltuğunda oturması şans gibi gözükse de, öte yandan icraatlardan kaynaklanan eleştirilerin hedefi olduğu için de bir anlamda yıpranmasına da neden oluyor.

   Diğer taraftan, son günlerde Düzce Üniversitesi Rektörü Prof . Dr. Nigar Demircan Çakar’ın da AK Parti’den Belediye Başkan adaylığı için ismi konuşulmaya başlandı. Ancak yerel seçimlerle rektörlük seçimleri aynı tarihlere denk geliyor. Bu bakımdan Çakar'ın Belediye Başkanlığına aday olmak gibi bir niyeti varsa, bir karar vermesi gerekecek.

   AK Parti’de şimdilik konuşulan diğer isimler ise şöyle;

   Fevai Arslan, İsa Şengüloğlu, Metin Kaşıkoğlu, Cüneyt Yılmaz, Ali Dilber, Muhsin Yavuz, İsmail Bayram ve Hakan Kuşçuoğlu.

MHP’DE YİNE ÖMER KÜÇÜK İSMİ TELAFFUZ EDİLMEYE BAŞLANDI

   Milliyetçi Hareket Partisi’nde ki hareket bir türlü durulmuyor. Haziran seçimlerinde bir vekil çıkartmaları, yerel seçimlerde şanslı olabilecekleri umudu doğurdu.

   MHP’de daha önce gerek yerel ve gerekse milletvekili seçimlerinden Düzceliler’in iyi bildiği Ömer Küçük ismi, şimdi de önümüzdeki seçimlerde Belediye Başkan adaylığı için konuşulmaya başlandı.

   Küçük, MHP’nin kuvvetli adaylarından biri olarak görülüyor.

   MHP’de şimdilik konuşulan diğer isimler ise şöyle;

   Yusuf Arslan, Abdullah Danışmaz, Cemal Aksan, Celal Kasapoğlu ve Erdoğan Bıyık.

CHP’DE ESKİ REKTÖRÜN ADI KONUŞULUYOR

   Cumhuriyet Halk Partisi hala daha parti içi tartışmalardan sıyrılabilmiş değil. Ancak bir taraftan da “Yerel seçimlerde Belediye Başkan adayı kim olabilir?” sorusunun cevabı aranıyor.

   CHP’de son günlerde Düzce Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu’nun ismi fazlasıyla konuşulmaya başlandı.

   Partililerin bu konuda Şerifoğlu’nu ikna etmek için çalışacakları konuşuluyor.

   CHP’de şimdilik konuşulan diğer isimler ise şöyle:

   Faruk Darıyerli, İlknur Başak Tütüncü, Basri Karslıoğlu ve Ali Haydar Yılmaz.

İYİ PARTİ VE VATAN PARTİSİ

   Seçimlerden sonra İYİ Parti sessizliğini koruyor. İYİ Parti'de Yunus Özay Er, Ender Çakar ve Demet Günday'ın isimleri Düzce Belediye Başkan adaylığı için konuşuluyor.

   Öte yandan Düzce’de en iyi muhalefet yaptığını gördüğümüz Vatan Partisi'n de ise İl Başkanı Fethi Sönmez, Belediye Başkan adaylığında ilk telaffuz edilen isim.

   Konuşulan bir diğer isim ise Haziran seçimlerinde birinci sıradan milletvekili adayı olarak gösterilen Hümeyra Yılmaz.

Peki, Senin Yorumun?
düzceli  /  27.8.2018 - 12:38:48
 yine ak parti kazanır bu nedenle oy versemde vermesemde asla görmek istemediğim isimleri belirteyim de ondan sonra kim olursa olsun. Fevai arslan Ali dilber, ismail bayram diyorum geri kalan kim olursa olsun farketmez...
Şükrü Toros  /  19.8.2018 - 20:17:38
 benim oyum ve önerim Fethi Sönmez
Hakkı hakkına teslim etmek lazım  /  16.8.2018 - 22:06:30
 Listelere baktığımda gördüğüm tek isim vizyonu tecrübesi partisine kazandırdığı ivme ve Düzce’de oluşan kaos ortamına müdahale edebilen Hikmet keskindir. Bunun ötesindeki diğer isimleri irdelediğimizde ortaya çıkan tablo net şekilde kimisinde şahsi menfaat kaygısı kimisinde oturmamış siyaset anlayışı kimisinde ise birlerinin adamı olarak ön plana çıkıyor oluşları göze çarpıyor. Dolayısıyla Hikmet Keskinin ortaya koyduğu vizyonun ve her halükarda güçlü duruşun esamesi ortaya çıkmıyor. Diğer isimleri yargılamak haddim olmamakla birlikte şu bir gerçek ki GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMİYOR.
Semra  /  16.8.2018 - 22:06:05
 Bence artık Hikmet Keskin zamanı. Aklı başında ufku geniş ve ne yaptığını bilen bir insan. Hangi partiden olursa olsun hiç kimseyi geri çevirmiyor. Buna bizzat şahidim. Elinden geleni yapıyor. Düzce için faydalı olacağına inanıyorum. Başarılar dilerim.
Hakan isa ÖZKAN  /  16.8.2018 - 03:48:19
 İsmail bayram döneminde düzcespor 3. Lige cikti ve spor olarak çok ileri bir seviyeye geldik. Yani o kadar düzcespor camiasini birlestiren kenetlendiren sporla bulusturan baskan daha gelmedi gelecegıni de zannetmiyorum. İlde ve ilçelerde yapilan calismalar ve şehirleşme yolunda atilan büyük adımlar yeniden bu aşamaya gelmek icin İNŞALLAH ISMAIL BAYRAM olur Hakkimizda hayirlisi olsun kazamiz mübarek herşey düzce için olsun..
Ali Evren  /  15.8.2018 - 23:55:23
 Ak Parti ismi yazan adaylarla çıksın MHP de Cemal Aksani koysun emin olun tulum cikarir. En azda 25 meclis uyesi sokar Mhp
  Fatih Melih Maradit
Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya de
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
EĞİTİM VE ÖĞRETİM
 
  Ulviye Dikmen
Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kent
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
BELEDİYE
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
PUAN GÜZEL AMA
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Muhammet
 Biz hergün o savaşın icindeyiz
  " Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor! " Yazısına...
 Zehra
 Oraya giderken bu sorunları bilmiyorlar mıydı .?
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Serpil Çirakoğlu
 Trafiğe kapalı alana giren araçlara neden ceza yazmıyorlar? Yasak alenen çiğneniyor çok mu zor oraya bir iki görevli koymak
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 İsmet Yıldırım
  İyi niyetle eleştiri yapanları bile dövmeye kalkacak kadar özeleştiriden yoksun bir şehir daima geri kalmaya mahkumdur. Eminim bu yazdığımdan bile rahatsız olacaklar vardır.
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Hatice Dabağoğlu
 Bende sizin gibi bir kazaya kurban gidiyordum Istanbul cad. sinde çok daha dikkatli olmak zorundayız deli gibi gelen motosikletlilerden nefret ediyorum
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Sevim Çetinkaya
 İstanbul caddesi eski haline dönmeli işlerimizi halletmek için uzun yürümeyen insanlar çok sıkıntıda Ayrıca iki parelel cadde trafiğe kapanınca ulaşım zor
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Hakan Güngör
 Trafiğe kapalı caddeye-üstelik onca uyarı levhası varken- motorlu taşıtla girmek yanlış bunun bahanesi yok; fakat belediyenin de burada hatası var. O caddeyi bir türlü trafiğe kapalı cadde formuna sokamadılar. Ortası asfalt yanları kaldırım. Ne tam araba yolu, ne tam gezi caddesi.. Ne olduğu belli değil. Esnafa ve vatandaşa anket yaparak soruldu. Çoğunluk orasının trafiğe kapalı kalmasını istiyor ki bana göre de doğrusu bu, o halde orayı güzel bir yürüyüş yoluna çevireceksiniz. Kaldırımları kaldırıp , ortaya ağaçlar banklar koyacaksınız, kafeler restoranlar belli ölçüde masasını sandalyesini koyacak. O zaman trafiğe kapalı caddeye benzer. Motorlar da girmeye utanır.
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Adnan Cemşit
 Neyi doğru yapıyoruzki?
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Sabahattin Yilmaz
  Elimiz taşın üstünde. Hizmet daha köylere ulaşmadı. Ulaşacağı da yok köylere gelin de rezaleti bir görün.
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Nur Ünalan
 Nerede bu rehabilitasyon Merkezi? Gidip görmek lazım. O kadar kapsamlı yapılmış diyorsunuz emeklerine sağlık.
Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler! Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler!
  Düzce'de FETÖ/PDY davası devam ediyor: Bir sanığa 7 yıl 6 ay hapis!
  Yığılca'da erkek cesedi bulundu!
  Hikmet Keskin, İbrahim Korkmaz'a icraatlarıyla cevap verdi
  Ülkü Ocakları bin kişiye aşure dağıttı!
  Düzce'de yaban hayatı görüntülendi!
  Düzce İlinde en başarılı bulduğunuz Belediye Başkanı kim?
  Aziziye'de kaldırımlar yenilendi!
  Keskin, Batı Karadeniz Bölge Toplantısında!
  Sıfır Atık Projesi için toplandılar!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kontrolden çıkıp markete girdi!
  Akçakoca Belediyesi aşure dağıttı!
  Ağaç budama yapılıyor!
  İyi Parti'de seçim çalışması başladı: 12 ekip Türkiye'yi dolaşacak!
  Baca çalışması sürüyor!
  Kamyonetle çarpıştı: 6 yaralı!
  5 kilo esrar ele geçirildi!
  Karadeniz ticaretinin bekçisi gün yüzüne çıkarılıyor!
  Bisikletli şehir turuna tüm Düzce davetli!
  Yeni Mahalle Parkına taş döşendi!
  23.9.2018 - Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz!
  24.9.2018 - Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor!
  24.9.2018 - HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE
  22.9.2018 - Muhalefet derin uykuda!
  22.9.2018 - Yığılca'da erkek cesedi bulundu!
  20.9.2018 - Hikmet Keskin, İbrahim Korkmaz'a icraatlarıyla cevap verdi