Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :60840483 Aktif Ziyaretçi :49266 15 Kasım 2018 Perşembe
[16:11] Türk edebiyatının 2 bin 696 eseri yabancı okuyucuyla buluştu! -- [16:06] Koleradan 857 kişi öldü! -- [16:01] Bedelli takvimi açıklandı! -- [15:56] Düzce'den AB'ye bin 516 ton fındık! -- [15:48] Kaynaşlı'da diyabet yürüyüşü! -- [15:24] Sürücüler dikkat! O yol 20 gün kapanacak! -- [15:06] Trafik polisleri trafikten çekiliyor! -- [15:01] Rektör Çakar, Ruandalı öğrencilerle buluştu! -- [14:56] Taşlı'dan gecikme faizi indirimi açıklaması! -- [14:48] Başkan su kanal personeli ile buluştu! --
Özel bireylere anlamlı proje!
Düzce Sosyal Etkinlikler Derneği (DÜSED), Yeşil Düzce Uygulama Merkezi ve Düzce Belediyesinin destekleri ile hazırlanan “Engelsiz ve Bağımsız Yaşamlar Projesi”nin tanıtım toplantısı Kusursuz Kafe’de yapıldı.
17.10.2018 - 20:00:06  Haberi Yazd?r
 
   Düzce’de özel bireyler için önemli çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Düzce Sosyal Etkinlikler Derneği, Yeşil Düzce Uygulama Merkezi ve Düzce Belediyesinin destekleri ile hazırlanarak İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından finanse edilen “Engelsiz ve Bağımsız Yaşamlar Projesi”nin tanıtım toplantısı yapıldı. Kusursuz Kafe’de düzenlenen toplantıya Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın Eşi Nurgül Dağlı, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Düzce Belediye Meclisi Başkanvekili ve Sosyal Yardım İşleri Koordinatörü Gönül Asuk ile Projeye dahil edilen 20 özel birey katıldı.
 
   Projenin tanıtımını yapan Başkan Vekili ve Sosyal Yardım İşleri Koordinatörü Asuk Kusursuz Kafe’de çalışan 18 özel bireyin rüştünü ispatladığını dile getirerek “Onların yaşama katılmaları bizim için çok önemli. Bunun için de çaba sarf ediyoruz. Kusursuz Kafe bunlar içinde çok iyi bir örnek. Burada 18 engelli çocuğumuz rüştünü ispatladı. Güzel bir şekilde çalışma hayatlarına devam ediyorlar. Sosyal hayata entegre olmuş vaziyetteler. Engelli bireylerin, psikososyal ve fiziksel gelişimleriyle ilgili imkânlarının kısıtlanmasını, sosyal projeler ile minimize etmeyi hedefliyoruz. Öz bakım konusunda ihmal edilmiş bireysel engellilere sosyal bir alanda, daha kolay olacağı düşünülerek, öz bakım anlayışını kazandırmak, Engelli bireylere yüzme terapisi ve hamam etkinliği ile kendi bedenini tanıma fırsatı vereceğiz. Engelli bireylerin toplum içerisinde, hiç kimseye bağlı olmadan yaşayabilmelerini ve toplumsal hayata katılabilmelerini sağlayacağız. Engelli bireylerle yapılan çalışmaları, yerelde ve ulusalda topluma duyurarak, farkındalık oluşturmayı planlıyoruz” dedi.
 
   Proje hakkında konuşan Yeşil Düzce Uygulama Merkezi Müdürü Dilek Kar da yaptığı açıklamada “Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’un dediği gibi, Türkiye’nin güzel çocuklarına, onlar kadar güzel yarınlar hediye edebilmenin ideali ile çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Böyle bir okulda çalışmanın hazzı tartışılamaz. Yapılan projeler ile onların yüzündeki gülümsemeyi arttırmak harika bir duygu. Çocuklarımızın yeni bir deneyime yol almasına verdiğimiz emeğin meyvelerini, hep beraber toplamayı diliyorum” ifadelerini kullandı.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
İttifakla dengeler alt-üst olabilir!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
UNUTMA UNUTTURMA!
 
  Ulviye Dikmen
Bir zamanlar Düzce Belediye Meclisi
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
YERİNDE İNCELEDİ!..
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KIŞA HAZIR MIYIZ?
 
  Aysel Dural
Tüm aydınlıklar kadınların olsun...
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
BİR ŞEY YAPMALI!
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " 4 kat Düzce için yeterlidir! " Haberine...
 şükrü toros
 4 kat yetmeeez, düzcenin zemini 14 kat bile kaldırır bedavacı müteahhitlere göre
  " UNUTMA UNUTTURMA! " Yazısına...
 cemil acar
 Depreme karşı hazırlıklı değiliz.Düzce'de afet sonrası insanların toplanacağı deprem toplanma merkezlerinin nerede olduğunu bilen var mı ? Bu merkezlerin bazılarının 4-5 katlı okul binalarının bulunduğu alanlar yada yerleşime aşılmış binaların olduğu alanlar olarak belirlendiğini bilen var mı ? Allah aşkına kim böyle alanlarda toplanır.Bu ne ciddiyetsizlik.
  " Sizi rahatsız etmeye geldim! " Yazısına...
 adil kara
 düzcenin sorunlarını dile getirmenizi düzceye katkı saglayacak yatırım projeleri yerel seçimlerde düzcedeki eksiklikleri işlerseniz düzcemize katkı saglarsınız hoşgeldiniz
  " Düzce MHP Heyeti Ankara'da! " Haberine...
 akif ÇEBİ
 düzce halkı yerel seçimlerde mhpnin güçlü kadroyla düzcede kazanacak. düzce halkının hakketigi yatırım hizmet projelerle düzce halkına özledigi hizmetleri sunacak mhp kadrolarını bekliyor. başarılar diliyorum
  " İÇTİĞİMİZ SU NE KADAR SAĞLIKLI? " Haberine...
 Aydın
 Açıklayın bakalım analizlerin sonuçlarını, bakalım nasıl çıkacak?
  " TANAL: ‘Keleş yargılanmalıydı!’ " Haberine...
 Aa
 Düzce vekil kaybettirdi diye cezalıdır. Otoban bağlantıları kapatıldı ve hala beklemededir. Düzce, en büyük köydür diyeceğim ama daha iyi yönetilen köyler de vardır.
  " Keskin'den fındık fiyatı açıklaması: Cumhurbaşkanı çiftçinin yanında olduğunu gösterdi! " Haberine...
 şükrü toros
 yani üretici elindeki fındığı tüccara kaptırdıktan sonra, ekim ayının sonunda taban fiatı açıklanıyor, üstüne üstlük müjde diye lanse ediliyor.
  " Yeni sezona BAŞLADILAR! " Haberine...
 Erol Görgün
 Başarılar dilerim. Faruk kardeşimi çok severim. Birlikte çalışmıştık.
  " Yeni sezona BAŞLADILAR! " Haberine...
 Metin Can
 Faruk Genç hocamızın özverili çalışmaları ve dernek katılımcıların müzik sevgileri, gayretleri Düzcemizi güzelleştiriyor.Saygı ve sevgiler.
  " Yeni sezona BAŞLADILAR! " Haberine...
 Düzceli vatandaş
 Belediye kendi korosuna sahip çıkmıyorki buna mı sahip çıkacak. hani belediyenin konseri vardı. ne oldu. olmadı. belediyenin kaprisleri yüzünden.
Sunduğumuz tüm lezzetler organik Sunduğumuz tüm lezzetler organik
  Sunduğumuz tüm lezzetler organik
  Yerel seçimler yaklaşıyor... Aday adayları belli olmaya başladı!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Mustafa Kemal Atatürk'ü andılar!
  Bölge müdürü çalışmaları yerinde inceledi!
  Başkan Ay: Bolu Caddesi çift yön olacak!
  MHP'li Meclis Üyelerinden Belediye'ye tepki!
  Genç Eller etkinliklere devam ediyor!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  "Bir kan örneği, bir çocuğun hayatını kurtarmada ilk adım olabilir"
  İmam Hatip Lisesi'nden üniversiteye ziyaret!
  CİMER toplantısı gerçekleştirildi!
  Hülya İşcan'ın acı günü!
  4 kat Düzce için yeterlidir!
  10 Kasım nedeniyle Mustafa Kemal'i andılar!
  Sancaklı Mobilya İnnoTeam’de ilk 10’da!
  Çevre alanında İş Birliği sözleşmesi imzalandı!
  Hastanede deprem ve yangın tatbikatı!
  Başkan Ay muhtarlarla buluştu!
  Depremin yıldönümünde trafiğe açıldı!
  12.11.2018 - UNUTMA UNUTTURMA!
  13.11.2018 - 4 kat Düzce için yeterlidir!