Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :60840417 Aktif Ziyaretçi :49032 15 Kasım 2018 Perşembe
[16:11] Türk edebiyatının 2 bin 696 eseri yabancı okuyucuyla buluştu! -- [16:06] Koleradan 857 kişi öldü! -- [16:01] Bedelli takvimi açıklandı! -- [15:56] Düzce'den AB'ye bin 516 ton fındık! -- [15:48] Kaynaşlı'da diyabet yürüyüşü! -- [15:24] Sürücüler dikkat! O yol 20 gün kapanacak! -- [15:06] Trafik polisleri trafikten çekiliyor! -- [15:01] Rektör Çakar, Ruandalı öğrencilerle buluştu! -- [14:56] Taşlı'dan gecikme faizi indirimi açıklaması! -- [14:48] Başkan su kanal personeli ile buluştu! --
Başkan Yiğit öğrencilerle buluştu!
Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Düzce Üniversitesi Yığılca Arıcılık Meslek Yüksekokulu öğrencilerini ziyaret etti.
23.10.2018 - 17:18:26  Haberi Yazd?r
 
   2018-2019 öğretim yılında rekor başvuru alarak kontenjanını dolduran Yığılca Arıcılık Bölümünde öğrencileri dinleyen Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, sorunların çözümü noktasında her daim hazır olduklarını öğrencilere iletti. Ayrıca birçok sosyal alanda ilkleri gerçekleştiren Başkan Yiğit, bilindiği üzere öğrencilerin barınma ve gıda anlamında çeşitli ihtiyaçlarını üstlenmişti.
 
 
   Yaptığı değerlendirmede Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit şu ifadelerde bulundu: "Daha önceden de yaptığımız açıklamalarımızdan bilindiği üzere bu yıl Arıcılık Bölümümüze bizim için rekor denecek düzeyde bir başvuru ve kayıt oldu. Öğrenci sayımız arttıkça ihtiyaç duyulan diğer bölümlerinde açılması önündeki engeller aşılmış olacak. 
 
   Bizler Yığılca Belediyesi olarak bu okulumuzun ilçemizde açılması adına çok büyük gayretler sarf ettik. Nitekim başardık da. Ancak bu uzun bir süreç. Bize şuan düşen ilçemizi ve bizi tercih eden değerli kardeşlerimizin arkasında durmak. Ne ihtiyaçları varsa gidermek. Onları ev sıcaklığında misafir edip, evlerini aratmamak. Konaklama ve barınma ihtiyaçlarına ek olarak gıda yardımlarımız devam edecek. Anne ve babalarının gözleri arkalarında kalmasın. Onların evlatları bizim de evlatlarımız. Bu kardeşlerimiz 2-3 sene sonra memleketlerine döndüklerinde bizleri ve Yığılcayı güzel hatırlasınlar. Tek temennimiz ülkemize, milletimize hayırlı bireyler yetiştirmek. Buradan yola çıkarak öğrenci kardeşlerimizin sorunlarını, beklentilerini dinledik.
 
   Problemlerini nasıl gidereceğimizin planlarını yaptık. Yine kendilerine kültür ve araştırma gezileri tertip edildiğinde ihtiyaçları olacak araç teminini yapacaklarımızı ilettik. Yine belediyemiz bünyesinde bir personelimizi öğrencilerimizin her türlü sorun ve ihtiyaçlarının çözümü noktasında direk olarak muhatap olması hususunda görevlendirdik. Öğrencilerimiz hangi konuda olursa olsun, Belediyemiz personeli Sercan Temizel'e ulaşarak sorunlarının çözümü noktasında yardım talep edebilirler. Bizler yerel yöneticiler ve kurumlar olarak imkanlarımız ölçüsünde elimizden gelen her türlü çabayı fazlasıyla gösteriyoruz. 
 
   Değerli ve kıymetli Yığılca halkından da beklentim şudur ki, bu evlatlarımız hepimizin evladı. Bizler ne kadar onlara destek oluyorsak, halkımızın da onlara ve okulumuza desteği çok önemli. Bu okulumuzu hep beraber büyüteceğiz. Yüreği geniş, kıymetli Yığılca halkımızın kardeşlerimize her türlü desteği vereceğinden şüphem yok. Son olarak kıymetli öğrenci kardeşlerim de bilmeliler ki mutlaka bazı sorunlar sıkıntılar olabilir. Karşılaştıkları sorunları bizimle paylaşsınlar. Bizler çözüm odaklıyız. Sorunların çözümü noktasında var gücümüzle çalışıyoruz. Onlar sadece derslerine odaklansınlar ve Yığılca'ya, Yığılca Arısı ve Yığılca Balına ne katabilirler bunları düşünüp, kıymetli zamanlarını bunlara ayırsınlar. Akademik her başarıları bizim için en kıymetlisi."dedi.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
İttifakla dengeler alt-üst olabilir!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
UNUTMA UNUTTURMA!
 
  Ulviye Dikmen
Bir zamanlar Düzce Belediye Meclisi
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
YERİNDE İNCELEDİ!..
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KIŞA HAZIR MIYIZ?
 
  Aysel Dural
Tüm aydınlıklar kadınların olsun...
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
BİR ŞEY YAPMALI!
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " 4 kat Düzce için yeterlidir! " Haberine...
 şükrü toros
 4 kat yetmeeez, düzcenin zemini 14 kat bile kaldırır bedavacı müteahhitlere göre
  " UNUTMA UNUTTURMA! " Yazısına...
 cemil acar
 Depreme karşı hazırlıklı değiliz.Düzce'de afet sonrası insanların toplanacağı deprem toplanma merkezlerinin nerede olduğunu bilen var mı ? Bu merkezlerin bazılarının 4-5 katlı okul binalarının bulunduğu alanlar yada yerleşime aşılmış binaların olduğu alanlar olarak belirlendiğini bilen var mı ? Allah aşkına kim böyle alanlarda toplanır.Bu ne ciddiyetsizlik.
  " Sizi rahatsız etmeye geldim! " Yazısına...
 adil kara
 düzcenin sorunlarını dile getirmenizi düzceye katkı saglayacak yatırım projeleri yerel seçimlerde düzcedeki eksiklikleri işlerseniz düzcemize katkı saglarsınız hoşgeldiniz
  " Düzce MHP Heyeti Ankara'da! " Haberine...
 akif ÇEBİ
 düzce halkı yerel seçimlerde mhpnin güçlü kadroyla düzcede kazanacak. düzce halkının hakketigi yatırım hizmet projelerle düzce halkına özledigi hizmetleri sunacak mhp kadrolarını bekliyor. başarılar diliyorum
  " İÇTİĞİMİZ SU NE KADAR SAĞLIKLI? " Haberine...
 Aydın
 Açıklayın bakalım analizlerin sonuçlarını, bakalım nasıl çıkacak?
  " TANAL: ‘Keleş yargılanmalıydı!’ " Haberine...
 Aa
 Düzce vekil kaybettirdi diye cezalıdır. Otoban bağlantıları kapatıldı ve hala beklemededir. Düzce, en büyük köydür diyeceğim ama daha iyi yönetilen köyler de vardır.
  " Keskin'den fındık fiyatı açıklaması: Cumhurbaşkanı çiftçinin yanında olduğunu gösterdi! " Haberine...
 şükrü toros
 yani üretici elindeki fındığı tüccara kaptırdıktan sonra, ekim ayının sonunda taban fiatı açıklanıyor, üstüne üstlük müjde diye lanse ediliyor.
  " Yeni sezona BAŞLADILAR! " Haberine...
 Erol Görgün
 Başarılar dilerim. Faruk kardeşimi çok severim. Birlikte çalışmıştık.
  " Yeni sezona BAŞLADILAR! " Haberine...
 Metin Can
 Faruk Genç hocamızın özverili çalışmaları ve dernek katılımcıların müzik sevgileri, gayretleri Düzcemizi güzelleştiriyor.Saygı ve sevgiler.
  " Yeni sezona BAŞLADILAR! " Haberine...
 Düzceli vatandaş
 Belediye kendi korosuna sahip çıkmıyorki buna mı sahip çıkacak. hani belediyenin konseri vardı. ne oldu. olmadı. belediyenin kaprisleri yüzünden.
Sunduğumuz tüm lezzetler organik Sunduğumuz tüm lezzetler organik
  Sunduğumuz tüm lezzetler organik
  Yerel seçimler yaklaşıyor... Aday adayları belli olmaya başladı!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Mustafa Kemal Atatürk'ü andılar!
  Bölge müdürü çalışmaları yerinde inceledi!
  Başkan Ay: Bolu Caddesi çift yön olacak!
  MHP'li Meclis Üyelerinden Belediye'ye tepki!
  Genç Eller etkinliklere devam ediyor!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  "Bir kan örneği, bir çocuğun hayatını kurtarmada ilk adım olabilir"
  İmam Hatip Lisesi'nden üniversiteye ziyaret!
  CİMER toplantısı gerçekleştirildi!
  Hülya İşcan'ın acı günü!
  4 kat Düzce için yeterlidir!
  10 Kasım nedeniyle Mustafa Kemal'i andılar!
  Sancaklı Mobilya İnnoTeam’de ilk 10’da!
  Çevre alanında İş Birliği sözleşmesi imzalandı!
  Hastanede deprem ve yangın tatbikatı!
  Başkan Ay muhtarlarla buluştu!
  Depremin yıldönümünde trafiğe açıldı!
  12.11.2018 - UNUTMA UNUTTURMA!
  13.11.2018 - 4 kat Düzce için yeterlidir!