Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :63361747 Aktif Ziyaretçi :81570 24 Mart 2019 Pazar
[17:07] Bıyık: ‘Gücümüzü sizden alıyoruz’ -- [13:53] Özlü; ‘Her Düzceli kardeşimin derdi benim derdimdir’ -- [12:04] Nevruz Bayramını kutladılar! -- [11:52] Ömer Küçük; ‘Korumamız falan olmayacak!..’ -- [11:51] Panel düzenlendi! -- [11:41] SEDAŞ yatırımlarına devam ediyor! -- [11:11] Ömer Küçük; ‘Biz halkımıza inanıyoruz’ -- [10:04] Miniklerden anlamlı etkinlik! -- [09:53] DÜHAK satranç ve ebru kursları açıyor! -- [16:04] Uyuşturucu davasında 7 sanık yargılanıyor! --
Başkan Yiğit öğrencilerle buluştu!
Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Düzce Üniversitesi Yığılca Arıcılık Meslek Yüksekokulu öğrencilerini ziyaret etti.
23.10.2018 - 17:18:26  Haberi Yazd?r
 
   2018-2019 öğretim yılında rekor başvuru alarak kontenjanını dolduran Yığılca Arıcılık Bölümünde öğrencileri dinleyen Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, sorunların çözümü noktasında her daim hazır olduklarını öğrencilere iletti. Ayrıca birçok sosyal alanda ilkleri gerçekleştiren Başkan Yiğit, bilindiği üzere öğrencilerin barınma ve gıda anlamında çeşitli ihtiyaçlarını üstlenmişti.
 
 
   Yaptığı değerlendirmede Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit şu ifadelerde bulundu: "Daha önceden de yaptığımız açıklamalarımızdan bilindiği üzere bu yıl Arıcılık Bölümümüze bizim için rekor denecek düzeyde bir başvuru ve kayıt oldu. Öğrenci sayımız arttıkça ihtiyaç duyulan diğer bölümlerinde açılması önündeki engeller aşılmış olacak. 
 
   Bizler Yığılca Belediyesi olarak bu okulumuzun ilçemizde açılması adına çok büyük gayretler sarf ettik. Nitekim başardık da. Ancak bu uzun bir süreç. Bize şuan düşen ilçemizi ve bizi tercih eden değerli kardeşlerimizin arkasında durmak. Ne ihtiyaçları varsa gidermek. Onları ev sıcaklığında misafir edip, evlerini aratmamak. Konaklama ve barınma ihtiyaçlarına ek olarak gıda yardımlarımız devam edecek. Anne ve babalarının gözleri arkalarında kalmasın. Onların evlatları bizim de evlatlarımız. Bu kardeşlerimiz 2-3 sene sonra memleketlerine döndüklerinde bizleri ve Yığılcayı güzel hatırlasınlar. Tek temennimiz ülkemize, milletimize hayırlı bireyler yetiştirmek. Buradan yola çıkarak öğrenci kardeşlerimizin sorunlarını, beklentilerini dinledik.
 
   Problemlerini nasıl gidereceğimizin planlarını yaptık. Yine kendilerine kültür ve araştırma gezileri tertip edildiğinde ihtiyaçları olacak araç teminini yapacaklarımızı ilettik. Yine belediyemiz bünyesinde bir personelimizi öğrencilerimizin her türlü sorun ve ihtiyaçlarının çözümü noktasında direk olarak muhatap olması hususunda görevlendirdik. Öğrencilerimiz hangi konuda olursa olsun, Belediyemiz personeli Sercan Temizel'e ulaşarak sorunlarının çözümü noktasında yardım talep edebilirler. Bizler yerel yöneticiler ve kurumlar olarak imkanlarımız ölçüsünde elimizden gelen her türlü çabayı fazlasıyla gösteriyoruz. 
 
   Değerli ve kıymetli Yığılca halkından da beklentim şudur ki, bu evlatlarımız hepimizin evladı. Bizler ne kadar onlara destek oluyorsak, halkımızın da onlara ve okulumuza desteği çok önemli. Bu okulumuzu hep beraber büyüteceğiz. Yüreği geniş, kıymetli Yığılca halkımızın kardeşlerimize her türlü desteği vereceğinden şüphem yok. Son olarak kıymetli öğrenci kardeşlerim de bilmeliler ki mutlaka bazı sorunlar sıkıntılar olabilir. Karşılaştıkları sorunları bizimle paylaşsınlar. Bizler çözüm odaklıyız. Sorunların çözümü noktasında var gücümüzle çalışıyoruz. Onlar sadece derslerine odaklansınlar ve Yığılca'ya, Yığılca Arısı ve Yığılca Balına ne katabilirler bunları düşünüp, kıymetli zamanlarını bunlara ayırsınlar. Akademik her başarıları bizim için en kıymetlisi."dedi.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
BAŞKA BİR DÜZCE’YE UZANAN YOL
 
  Ulviye Dikmen
Seçimler turnusol kağıdı gibi bize göre
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ZİYARET
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Peri Meram Arbak
Düzce Yerel Seçimler Üzerine Düşlerim De
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
DİNSEL TERÖR
 
  Aysel Dural
PENİSİLİNİN İLGİNÇ HİKAYESİ!..
 
  Erdal Pişken
ANNEMİZİN LİGİNE DEVAM
 
  Özkan GÖZÜTOK
Seçim Reklamları oyunuzu değiştirebilir
 
  Caner Besler
Edirne bastırdı fakat!
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Ömer Küçük; ‘Korumamız falan olmayacak!..’ " Haberine...
 tacettin Altunyollar
 helal olsun.seni seviyoruz. iyi bir insansin.allah yardimcin olsun. Bizim omer.ekibinle başarilar diliyorum
  " BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI " Yazısına...
 Sadiye
 Inşallah kazanir
  " BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI " Yazısına...
  Bilgihan
 Hadi bakalım inşallah seçilir inşaallah dediklerini yapar başarılar.
  " BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI " Yazısına...
 Mualla İleri
  İnşallah Ömer bey seninleyiz.
  " Küçük'ten Özlü'ye: Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’ " Haberine...
 Korkmaz Şendir
 Her iktidarın yaptığı şeyleri haber değeri varmış gibi anlatma Ömer efendi. Sen gelebilsen arkanda yanında gezenler kimbilir neler vereceksin AMA SANA OY VERMEYECEĞİZ VE AFYONKARAHİSAR ‘a geri göndereceğiz.
  " Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA! " Haberine...
 teknik
 Peki bu atama işinden Belediye meclis üyelerinin bilgisi var mıdır yok mudur.???
  " Yerel Seçim Öncesi Düşlerim " Yazısına...
 Cemal YILMAZ
 Değerli Hocam ve Çok Kıymetli okuyucular; Hacı Bektaş-i Veli "İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır " diyeli 1700 yıl,Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ün "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir " diyeli yaklaşık 100 yıl oldu.Kısacası yapılacak tüm iş ve işlemlerde Bilimden ve Bilim Adamından faydalanmak gerekmektedir.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Mesele zaten burada.Önce ihaleye gerek var mı? Belediyenin marangozu bu kapıyı yapsa hiç para vermeyeceğiz.İhale-Şirket sistemi belediyede varsa hep ikinci marangoz kapıyı tamir eder.Marangoz değişir ancak hep ikinci yapar.Şimdi basının da çoğu bu ihaleciler i parlatıyor.Tartıştıkları müteahhitler Düzceli mi yabancı mı olsun.Biz hem ihale sistemine ,hem de şirketleşmeye son vereceğiz.Kapının gideri bizde 200 lira malzeme parası olur.Ya rant,ya vatan.Ya rant, ya üretim. Fethi Sönmez.Vatan Partisi Belediye Başkan Adayı.
  " Yerel Seçim Öncesi Düşlerim " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Peri Hanım,çok teşekkür ederim.11 Mart pazartesi gecesi ULUSAL kanal da 20 dakikalık bir programım vardı.Orada sizin Düzce'de hava kirliliğine karşı verilen mücadelede katkınızı bir kez daha ifade ettim.Sizlerden öğrendiklerimizle ufkumuz aydınlanıyor.Üniversitemiz kurulurken o dönem yaptığımız il Divan kurulu toplantılarında hep öğrencilerin harcayacağı paranın hesabını yapanlar vardı.Hiç gelecek bilim insanlarından nasıl yararlanacağımız konuşulmuyordu.O zaman bu zihniyete itiraz ettik.Rant değil de bilim esas alınsaydı Düzce böyle mi olurdu.Sizlerin düşleri bizim rehberimizdir.''İyi ki varsınız'' tümcesi herhalde en iyi sizler için söylendiğinde anlam bulur.Şahsınızda,Üniversitemizin Düzce için,insanlık için,bilim için yüreği atan tüm akademisyenlerine saygı ve selamlarımı sunuyorum. Fethi Sönmez.Vatan Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Metin Can
 Yeni seçilen belediye başkanı kim olursa belediyenin eski borcunun hangi yatırımlardan kaynaklandığını Düzce kamuoyuna kalem,kalem açıklasın.20 senedir Sn.Selahattin Olcarın yaptığı Düzcenin alt yapısı ve asfalt şantiyesi dışında Düzcenin görünümünü değiştirecek bir çalışma olmadığı gibi yeşil alanlarımızıda kaybettik..
Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti! Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti!
  Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA!
  Polisten uyuşturucu operasyonu!
  Vatan Partisi’nden kurum ziyaretleri!
  RADYODÜET yayına başladı!
  Kamu Başdenetçisi öğrencilerle buluştu!
  Adıge Dil Günü kutlandı
  Küçük; ‘Biz havanın - tavanın peşinde değil, hizmetin peşindeyiz’
  Öğrencilerden Çanakkale ziyareti!
  Yılmaz; “Bu seçimlerde çok iddialıyız”
  Bu sese kulak verin!
  Çanakkale Zaferini andılar!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Uyuşturucu davasında 7 sanık yargılanıyor!
  Anma gününün ilk durağı şehitlik oldu!
  Başkan Ay'dan Kusursuz Kafe'ye ziyaret
  Küçük'ten Özlü'ye: Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’
  Şehit ve Gazi yakınları ile buluştular!
  İtfaiye farkındalığı artırmayı amaçlıyor!
  Düzceliler projelerden bihaber!
  Erdoğan Bıyık’a anlamlı hediye!
  23.3.2019 - BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI
  20.3.2019 - Küçük'ten Özlü'ye: Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’
  19.3.2019 - Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA!
  23.3.2019 - Ömer Küçük; ‘Korumamız falan olmayacak!..’