Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :63361896 Aktif Ziyaretçi :82029 24 Mart 2019 Pazar
[17:07] Bıyık: ‘Gücümüzü sizden alıyoruz’ -- [13:53] Özlü; ‘Her Düzceli kardeşimin derdi benim derdimdir’ -- [12:04] Nevruz Bayramını kutladılar! -- [11:52] Ömer Küçük; ‘Korumamız falan olmayacak!..’ -- [11:51] Panel düzenlendi! -- [11:41] SEDAŞ yatırımlarına devam ediyor! -- [11:11] Ömer Küçük; ‘Biz halkımıza inanıyoruz’ -- [10:04] Miniklerden anlamlı etkinlik! -- [09:53] DÜHAK satranç ve ebru kursları açıyor! -- [16:04] Uyuşturucu davasında 7 sanık yargılanıyor! --
KAŞKIR; 'Düzce kötü yönetiliyor'
MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Hilal Kaşkır, önümüzdeki yerel seçimlere yönelik aday adaylığı sürecini değerlendirdi. Kaşkır, Düzce Belediyesi’nin kötü yönetildiğini ve bu nedenle aday adayı olduğunu söyledi.
9.11.2018 - 12:10:30  Haberi Yazd?r

   MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Hilal Kaşkır, Gazete Burası Düzce’ye yaptığı açıklamada, trafikten yapılaşmaya, turizmden belediyenin verdiği hizmetlere kadar Düzce’nin bir çok sorunu olduğunu söyledi. Düzce’nin iyi yönetilmediğini savunan Kaşkır, “Düzce çok kötü yönetiliyor” dedi.

DÜZCE’YE DAHA İYİ HİZMET EDEBİLMEK İÇİN ADAY ADAYI OLDUM..

   Düzce’ye en iyi hizmeti sunabilmek için MHP'den aday adayı olduğunu ifade eden Kaşkır, “Bizi Aday Adaylığına mesleğimiz itti. O zaman Belediye Meclis üyeliğinde de yine mesleğim beni buraya getirmişti. Sıkıntıları görüyoruz, biliyoruz ve önerilerde bulunuyoruz ama gerçekleşmiyor. 16 yıldır görülüyor bu.  Bugüne kadar hiçbir mimar arkadaşım, hepimiz toplandığımızda eleştiriyoruz ama taşın altına elini koymadı. Eleştirmek yerine iş içerisine girelim dedim. Sebep bu. Daha iyi şeyler yapalım, dışarıdan eleştirmek yerine, biz de içinde bulunup hizmet edelim istiyorum” diye konuştu.

DÜZCE BELEDİYESİ ÇOK KÖTÜ YÖNETİLİYOR..

   “Düzce'nin çok büyük sorunları var” diyen Kaşkır, konuşmasına şu şekilde devam etti:

   “Düzce’nin en büyük sorunu tek başlık altında söylenemez çünkü çok fazla var. Trafikten, yapılaşmadaki hatalara kadar birçok yapılan hizmetin sadece açılış yapmak maksadıyla yapılmasından sonuca ulaşmamasından, sosyo-ekonomik birçok şey var ve yapılanların hepsi yarım. Ve birçok da hata yapıldı. Depremden sonra birçok fırsat vardı ama o fırsatlar yanlış değerlendirildi. O yanlışların düzeltilmesi lazım. Eğitimle alakalı sıkıntılarımız var, turizmle alakalı sıkıntılarımız var, ulaşımla alakalı sıkıntılarımız var, hizmetle alakalı sıkıntılarımız var. Belediye çok hantal çalışan bir yapıya sahip ve gitgide daha çok hantallaştı, ağırlaştı. Daha dinamik, daha hızlı hizmet verebilen yatırımcıları buraya teşvik etmesi lazım. Biz bunlarla ilgili çalışmalar yapacağız. Düzce Belediyesi çok kötü yönetiliyor.“

SEÇİLİRSEM DÜZCE BİSİKLET ŞEHRİ OLACAK..

   “Birincisi bizim mesleğimizle alakalı belediyeden biz de hizmet alıyoruz. Projelerimiz gidiyor. Teknik olarak sıkıntılar var onların düzelmesi lazım. Süreçler çok uzuyor. Anlatıyoruz ama geri dönüş alamıyoruz. İlk önce trafiğin düzeltilmesi lazım.  Okullar açıldığında bu taşımalı sistemden dolayı sıkıntıya giriyor. Biz yarıçapı 15 kilometre olan bir ovayız. İstanbul’da bir kişi evinden işine giderken trafik ışığında beklediği sürede bu ovanın her yerine gidebiliriz, ama küçücük şu şehrin içinde kilitlenip hiçbir yere ulaşamaz hale geliyoruz. İlk önce bunun çözülmesi lazım. Bu bir stres kaynağıdır çünkü insanlarda. Dolayısıyla çok güzel bir şehrimiz var, bunun doğru planlanması lazım, sorunlarının çözülmesi lazım. Ulaşamadığım yer benim değildir. Rahat, keyifle ulaşım sağlamak lazım. İlk önce bunlar çözülecek. İki yıl gibi bir sürede çözülecek. Kavşaklardaki sorunlardan tutun da, parkla ilgili sorunların hepsi çözülecek. İkincisi bisiklet şehri olacak Düzce.”

YEREL SEÇİMLERDE DÜZCE BELEDİYESİNİ MHP ALACAK..

   “Düzce halkımızın MHP’ye karşı çok büyük teveccühü var. Bu nedenle seçimlerde şansımızı çok yüksek görüyorum.  Bu sefer belediyeyi alacağız, başka şans yok. Hangi aday adayımız aday olup da Başkan seçilirse, MHP Düzce’ye en büyük hizmetleri sunacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
BAŞKA BİR DÜZCE’YE UZANAN YOL
 
  Ulviye Dikmen
Seçimler turnusol kağıdı gibi bize göre
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ZİYARET
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Peri Meram Arbak
Düzce Yerel Seçimler Üzerine Düşlerim De
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
DİNSEL TERÖR
 
  Aysel Dural
PENİSİLİNİN İLGİNÇ HİKAYESİ!..
 
  Erdal Pişken
ANNEMİZİN LİGİNE DEVAM
 
  Özkan GÖZÜTOK
Seçim Reklamları oyunuzu değiştirebilir
 
  Caner Besler
Edirne bastırdı fakat!
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Ömer Küçük; ‘Korumamız falan olmayacak!..’ " Haberine...
 tacettin Altunyollar
 helal olsun.seni seviyoruz. iyi bir insansin.allah yardimcin olsun. Bizim omer.ekibinle başarilar diliyorum
  " BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI " Yazısına...
 Sadiye
 Inşallah kazanir
  " BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI " Yazısına...
  Bilgihan
 Hadi bakalım inşallah seçilir inşaallah dediklerini yapar başarılar.
  " BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI " Yazısına...
 Mualla İleri
  İnşallah Ömer bey seninleyiz.
  " Küçük'ten Özlü'ye: Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’ " Haberine...
 Korkmaz Şendir
 Her iktidarın yaptığı şeyleri haber değeri varmış gibi anlatma Ömer efendi. Sen gelebilsen arkanda yanında gezenler kimbilir neler vereceksin AMA SANA OY VERMEYECEĞİZ VE AFYONKARAHİSAR ‘a geri göndereceğiz.
  " Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA! " Haberine...
 teknik
 Peki bu atama işinden Belediye meclis üyelerinin bilgisi var mıdır yok mudur.???
  " Yerel Seçim Öncesi Düşlerim " Yazısına...
 Cemal YILMAZ
 Değerli Hocam ve Çok Kıymetli okuyucular; Hacı Bektaş-i Veli "İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır " diyeli 1700 yıl,Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ün "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir " diyeli yaklaşık 100 yıl oldu.Kısacası yapılacak tüm iş ve işlemlerde Bilimden ve Bilim Adamından faydalanmak gerekmektedir.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Mesele zaten burada.Önce ihaleye gerek var mı? Belediyenin marangozu bu kapıyı yapsa hiç para vermeyeceğiz.İhale-Şirket sistemi belediyede varsa hep ikinci marangoz kapıyı tamir eder.Marangoz değişir ancak hep ikinci yapar.Şimdi basının da çoğu bu ihaleciler i parlatıyor.Tartıştıkları müteahhitler Düzceli mi yabancı mı olsun.Biz hem ihale sistemine ,hem de şirketleşmeye son vereceğiz.Kapının gideri bizde 200 lira malzeme parası olur.Ya rant,ya vatan.Ya rant, ya üretim. Fethi Sönmez.Vatan Partisi Belediye Başkan Adayı.
  " Yerel Seçim Öncesi Düşlerim " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Peri Hanım,çok teşekkür ederim.11 Mart pazartesi gecesi ULUSAL kanal da 20 dakikalık bir programım vardı.Orada sizin Düzce'de hava kirliliğine karşı verilen mücadelede katkınızı bir kez daha ifade ettim.Sizlerden öğrendiklerimizle ufkumuz aydınlanıyor.Üniversitemiz kurulurken o dönem yaptığımız il Divan kurulu toplantılarında hep öğrencilerin harcayacağı paranın hesabını yapanlar vardı.Hiç gelecek bilim insanlarından nasıl yararlanacağımız konuşulmuyordu.O zaman bu zihniyete itiraz ettik.Rant değil de bilim esas alınsaydı Düzce böyle mi olurdu.Sizlerin düşleri bizim rehberimizdir.''İyi ki varsınız'' tümcesi herhalde en iyi sizler için söylendiğinde anlam bulur.Şahsınızda,Üniversitemizin Düzce için,insanlık için,bilim için yüreği atan tüm akademisyenlerine saygı ve selamlarımı sunuyorum. Fethi Sönmez.Vatan Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Metin Can
 Yeni seçilen belediye başkanı kim olursa belediyenin eski borcunun hangi yatırımlardan kaynaklandığını Düzce kamuoyuna kalem,kalem açıklasın.20 senedir Sn.Selahattin Olcarın yaptığı Düzcenin alt yapısı ve asfalt şantiyesi dışında Düzcenin görünümünü değiştirecek bir çalışma olmadığı gibi yeşil alanlarımızıda kaybettik..
Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti! Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti!
  Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA!
  Polisten uyuşturucu operasyonu!
  Vatan Partisi’nden kurum ziyaretleri!
  RADYODÜET yayına başladı!
  Kamu Başdenetçisi öğrencilerle buluştu!
  Adıge Dil Günü kutlandı
  Küçük; ‘Biz havanın - tavanın peşinde değil, hizmetin peşindeyiz’
  Öğrencilerden Çanakkale ziyareti!
  Yılmaz; “Bu seçimlerde çok iddialıyız”
  Bu sese kulak verin!
  Çanakkale Zaferini andılar!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Uyuşturucu davasında 7 sanık yargılanıyor!
  Anma gününün ilk durağı şehitlik oldu!
  Başkan Ay'dan Kusursuz Kafe'ye ziyaret
  Küçük'ten Özlü'ye: Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’
  Şehit ve Gazi yakınları ile buluştular!
  İtfaiye farkındalığı artırmayı amaçlıyor!
  Düzceliler projelerden bihaber!
  Erdoğan Bıyık’a anlamlı hediye!
  23.3.2019 - BİZİM ÖMER’LE KAHVALTI
  20.3.2019 - Küçük'ten Özlü'ye: Yakınlarına ‘makam’ vatandaşa ‘azar’
  19.3.2019 - Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA!
  23.3.2019 - Ömer Küçük; ‘Korumamız falan olmayacak!..’