Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :61509433 Aktif Ziyaretçi :27051 19 Aralık 2018 Çarşamba
[19:07] AKÇAKOCA'DA FIRTINA! Saatte 60 kilometreyi buldu -- [18:44] Yangında ölen 3 çocuk son yolculuğa uğurlandı! -- [18:33] Girişimcilik Maratonu'nda Mühendislik Fakültesi rüzgarı! -- [18:29] Bir Filmin Serüveni sergisi açıldı -- [17:54] Beral Madra öğrencilerle buluştu! -- [17:43] Sahibinden Satılık Daireler -- [17:33] Öğrenciler Abant'taydı! -- [17:24] Üniversitede seminer! -- [17:10] Düzce Kabağı SHOW TV’de! -- [16:33] Kahvede Cümbüş Düzcelilerle buluşuyor! --
Yemekmatik kullanıma hazırlanıyor!
Düzce Lokantacılar ve Pastacılar Odası düzenlediği kahvaltıda yeni bir yemek kartı markası olan Yemekmatik’in tanıtımını yaptı.
16.11.2018 - 13:43:35  Haberi Yazd?r

   Düzce Lokantacılar ve Pastacılar Odası kullanılmaya başlanacak olan yeni yemek kartı markası Yemekmatik’in tanıtımını düzenledikleri kahvaltıda yaptı. Kahvaltıya katılanlar arasında MHP Milletvekili Ümit Yılmaz’da vardı.

   Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, kısa bir süre önce lanse ettikleri, Türkiye’nin bankacılık sisteminde geçen ilk yemek kartı Yemekmatik’in önümüzdeki birkaç yıl içinde yemek kartı pazarını en az yüzde yirmi büyüyeceğini açıkladı.

   Türkiye’de 7 milyar TL büyüklüğe sahip yemek kartı sektörünün yerli  oyuncusu  Yemekmatik, sektöre iddialı bir giriş yaptı. Türkiye’nin bankacılık sisteminde geçen ilk yemek kartı Yemekmatik, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu’nun desteğiyle Türkiye’nin en geniş üye ağına sahip yemek kartı olmayı hedefledi.

   Halen 130 bini aşkın üyesi bulunan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu’nun çabaları sonucu geliştirilen Yemekmatik, önümüzdeki 6-8 ay içinde 50 bin işletme tarafından kullanılacak.

   Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, yemek kartı pazarını en az yüzde 20 büyütmesi beklenen Yemekmatik’in üye işletmelerin komisyon yükünü azaltarak, çeşitli avantajlar sunduğunu açıkladı.

    Yemek kartı sektöründe üyelerinin yaşadıkları sorunları çözmek adına Ymekmatik’i çıkardıklarını anlatan Yenice, yeni yemek kartının sunduğu avantajları şu şekilde açıkladı: “Türkiye’nin ilk elektronik para özellikli, ilk TROY logolu,  bankacılık sisteminde geçen ilk yemek kartı Yemekmatik, kısa süre içerisinde lanse edilmesine rağmen yoğun ilgi gördü. Yemekmatik’te yemek kartı komisyonu yüzde 6’ya, vadelerde 30 güne indiği için hali hazırda piyasadaki yemek kartlarına göre işletmelere önemlği avantajlar sunuyor. Yemekmatik’te sadece bu şartları içeren bir sözleşme imzalanıyor. Bu komisyonun dışında üyelerden POS bedeli, uygulama bedeli gibi isimler altında başka bir komisyon alınmıyor. Yemekmatik’te yapılan işlemlerin en güvenli sektör olan bankacılık altyapısından geçmesi, kullanıcılarına da işletmelere de güven veriyor. İnfoteks firmasının altyapısını geliştirdiği Yemekmatik, üye işyerlerinin mevcut anlaşmalı banka ödeme terminallerinden işlem yapılabildiği oldukça güvenli bir altyapıya sahip. Anlaşmalı banka posları kullanılacağı için üye işyeri sözleşme imzalanması ile birlikte hemen kartları kabul etmeye başlıyor”

   Asıl büyük hedeflerinin, milli ve yerli çözümlerin oldukça önem kazandığı günümüz şartlarında yemek kartı cirolarının ülke içerisinde kalması olduğunu dile getiren Yenice, “Yemekmatik sadece büyükşehirlerde işlem gören bir yemek kartı olmayacak, Türkiye’nin geneline hizmet verecek. Böylece önümüzdeki 2 yıl içerisinde pastayı da en az yüzde yirmi büyütecek” diye konuştu.

BİRÇOK İLKE İMZA ATAN YEMEKMATİK, DENGELERİ DEĞİŞTİRMEYE HAZIRLANIYOR

Yemekmatik pek çok ilki de bünyesinde barındırıyor. Yemekmatik, Dünyada federasyon destekli ilk yemek kartı, Troy  logolu  ilk yemek kartı ve e-para lisanslı ilk yemek kartı olarak mevcut yemek kartı sektöründe dengeleri değiştirmeye ve mevcut pazarı büyütmeye hazırlanıyor.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
SERMAYEMİZ YÜREKTEN
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE
 
  Ulviye Dikmen
Seçimlerin getireceklerini beklemek
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
KARŞILAMA
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KADIN
 
  Aysel Dural
HIRSIZ KİM?
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
IŞIL IŞIL PARLIYORLAR
 
  Caner Besler
Bursa’dan şen dönüyoruz
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " BIYIK; ‘Nerde kaldı senin Bakanlık sıfatın!’ " Haberine...
 seçmen
 üslup ,tarz,, süper.. klasik mhp ağzı . kaba.. omzu düşükler.. mucize yaratacaklar .. bizi uçuracaklar.. bu mu yani yeni başlangıç yapacak olan bld .bşk... kara bahtlı Düzcem ..
  " Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadılar.. " Haberine...
 metin Köseer
 Düzce'nin tek renkli ve dürüst gazetesi BURASI DÜZCE'nin 8. doğum yılını en cani gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim.
  " Orman Fakültesi ile protokol imzalandı! " Haberine...
 duzceli
 ağaç budaması konusunda bir eğitim alınması gerektiği ortada bütün ağaçların tüm yeşilliklerini keserek budama olurmu çok merak etmekteyim
  " Belediyeden gıda yardımı projesi! " Haberine...
 şükrü toros
 seçim yaklaşıyor, gıda yardımı, kömür yardımı yine malı götürürler.
  " SERMAYEMİZ YÜREKTEN " Yazısına...
 Aydın Gör
 Düzce için çok değerlisiniz Burası Düzce ... Doğrudan şaşmadan koşarak gidiyorsunuz Düzce için... Fatih Bey, nezdinizde tüm Burası Düzce ekibini kutluyorum. Sevgi ve selamlar...
  " Vatan Partisinin acı kaybı! " Haberine...
 Asalettin Arslanoğlu
 Fedakarlığı ve alçakgönüllülüğü tavrı-tarzı her zaman emekçilerin yanında yer alırdı. Çok üzüldüm. Hastalığından haberdar değildim. Ziyaret etmeyi çok arzulardım. Yıldızlar yoldaşı olsun...
  " Vatan Partisinin acı kaybı! " Haberine...
 Ayşegül Şenol Can
 Düzce nin siyasi hayatında iz bıraktı. bazen tam umudu kesmişken o çalışmanın yanında olduğunu hissettirerek umudu tazeleyen bir insandı. hakkı vardır bir çok çalışmada.
  " Vatan Partisinin acı kaybı! " Haberine...
 Peri Arbak
 Yiğit insan rahat uyu.
  " Vatan Partisinin acı kaybı! " Haberine...
 Mehmet kaplan
 Allah rahmet eylesin acılı ailesine sabırlar versin
  " SERMAYEMİZ YÜREKTEN " Yazısına...
 Adil kara
 Düzcenin genç gazetesinin yıldönümünü tebrik eder düzcenin gelişmesi için Düzce'ye değer katan burasıdüzce iyi ki varsınız. düzcenin sorunlarını düzcenin gelecegini yaşanabilir kent olması için uğraşan burasıdüzce iyi ki varsınız burda
Çocuklar Cario tipi helikopterle tanıştılar! Çocuklar Cario tipi helikopterle tanıştılar!
  Vatan Partisinin acı kaybı!
  Dereceye girenlere ödül verildi!
  Özlü’den dedikodulara cevap!..
  Özlü'den Korkmaz ailesine başsağlığı ziyareti!
  Özlü'den taziye mesajı!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Başkan Yiğit: Yüreğimiz yanıyor!
  Düğün hayali gerçek oldu!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  TEVE 2’de Düzce rüzgarı!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Yığılca'da yangın: 3 çocuk hayatını kaybetti!
  DevFest Düzce 2018 etkinliği gerçekleştirildi!
  Başkan Ay: Ne gerekiyorsa yapılacak!
  Rehber programı Düzce’yi tanıtacak!
  Liselerden Kampüse büyük ilgi!
  İpek'ten söylentilere cevap: Teklifler geldi!
  Şehit ailesine berat takdim edildi!
  Ayyıldız, seçim şemasını oluşturdu
  Belediyeden gıda yardımı projesi!
  15.12.2018 - Vatan Partisinin acı kaybı!
  13.12.2018 - Özlü’den dedikodulara cevap!..
  14.12.2018 - SERMAYEMİZ YÜREKTEN
  18.12.2018 - Belediyeden gıda yardımı projesi!
  19.12.2018 - Orman Fakültesi ile protokol imzalandı!
  19.12.2018 - Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadılar..
  19.12.2018 - BIYIK; ‘Nerde kaldı senin Bakanlık sıfatın!’