Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :64394028 Aktif Ziyaretçi :32529 19 Mayıs 2019 Pazar
[15:03] Cumayeri'nde cinayet! -- [14:57] Masa tenisinde Düzce'yi baro temsil edecek! -- [14:52] Düzce Üniversitesine proje ödülü! -- [14:47] Yaşam desteği eğitimi verildi! -- [14:42] Öğrencilerin eserleri sanat severlerle buluştu! -- [14:32] 19 Mayıs için mesaj verdiler! -- [13:49] Hasat mevsimi verimli geçti! -- [13:33] Öğrencilerden köy okuluna kütüphane! -- [13:13] Delta Alfa -- [13:06] Zincirleme trafik kazası: 5 yaralı! --
Yemekmatik kullanıma hazırlanıyor!
Düzce Lokantacılar ve Pastacılar Odası düzenlediği kahvaltıda yeni bir yemek kartı markası olan Yemekmatik’in tanıtımını yaptı.
16.11.2018 - 13:43:35  Haberi Yazd?r

   Düzce Lokantacılar ve Pastacılar Odası kullanılmaya başlanacak olan yeni yemek kartı markası Yemekmatik’in tanıtımını düzenledikleri kahvaltıda yaptı. Kahvaltıya katılanlar arasında MHP Milletvekili Ümit Yılmaz’da vardı.

   Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, kısa bir süre önce lanse ettikleri, Türkiye’nin bankacılık sisteminde geçen ilk yemek kartı Yemekmatik’in önümüzdeki birkaç yıl içinde yemek kartı pazarını en az yüzde yirmi büyüyeceğini açıkladı.

   Türkiye’de 7 milyar TL büyüklüğe sahip yemek kartı sektörünün yerli  oyuncusu  Yemekmatik, sektöre iddialı bir giriş yaptı. Türkiye’nin bankacılık sisteminde geçen ilk yemek kartı Yemekmatik, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu’nun desteğiyle Türkiye’nin en geniş üye ağına sahip yemek kartı olmayı hedefledi.

   Halen 130 bini aşkın üyesi bulunan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu’nun çabaları sonucu geliştirilen Yemekmatik, önümüzdeki 6-8 ay içinde 50 bin işletme tarafından kullanılacak.

   Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, yemek kartı pazarını en az yüzde 20 büyütmesi beklenen Yemekmatik’in üye işletmelerin komisyon yükünü azaltarak, çeşitli avantajlar sunduğunu açıkladı.

    Yemek kartı sektöründe üyelerinin yaşadıkları sorunları çözmek adına Ymekmatik’i çıkardıklarını anlatan Yenice, yeni yemek kartının sunduğu avantajları şu şekilde açıkladı: “Türkiye’nin ilk elektronik para özellikli, ilk TROY logolu,  bankacılık sisteminde geçen ilk yemek kartı Yemekmatik, kısa süre içerisinde lanse edilmesine rağmen yoğun ilgi gördü. Yemekmatik’te yemek kartı komisyonu yüzde 6’ya, vadelerde 30 güne indiği için hali hazırda piyasadaki yemek kartlarına göre işletmelere önemlği avantajlar sunuyor. Yemekmatik’te sadece bu şartları içeren bir sözleşme imzalanıyor. Bu komisyonun dışında üyelerden POS bedeli, uygulama bedeli gibi isimler altında başka bir komisyon alınmıyor. Yemekmatik’te yapılan işlemlerin en güvenli sektör olan bankacılık altyapısından geçmesi, kullanıcılarına da işletmelere de güven veriyor. İnfoteks firmasının altyapısını geliştirdiği Yemekmatik, üye işyerlerinin mevcut anlaşmalı banka ödeme terminallerinden işlem yapılabildiği oldukça güvenli bir altyapıya sahip. Anlaşmalı banka posları kullanılacağı için üye işyeri sözleşme imzalanması ile birlikte hemen kartları kabul etmeye başlıyor”

   Asıl büyük hedeflerinin, milli ve yerli çözümlerin oldukça önem kazandığı günümüz şartlarında yemek kartı cirolarının ülke içerisinde kalması olduğunu dile getiren Yenice, “Yemekmatik sadece büyükşehirlerde işlem gören bir yemek kartı olmayacak, Türkiye’nin geneline hizmet verecek. Böylece önümüzdeki 2 yıl içerisinde pastayı da en az yüzde yirmi büyütecek” diye konuştu.

BİRÇOK İLKE İMZA ATAN YEMEKMATİK, DENGELERİ DEĞİŞTİRMEYE HAZIRLANIYOR

Yemekmatik pek çok ilki de bünyesinde barındırıyor. Yemekmatik, Dünyada federasyon destekli ilk yemek kartı, Troy  logolu  ilk yemek kartı ve e-para lisanslı ilk yemek kartı olarak mevcut yemek kartı sektöründe dengeleri değiştirmeye ve mevcut pazarı büyütmeye hazırlanıyor.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tar
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
PANDORANIN KUTUSU
 
  Ulviye Dikmen
HAYVAN HAKLARINDA ÖNGÖRÜLERİMİZ
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE
 
  Peri Meram Arbak
SOMA İŞ CİNAYETİ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
SENİ KİM YARATTI?
 
  Cemil Acar
Her Şey Güzel Olmalı
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
Veis Özkurt
 
  Aysel Dural
KISSADAN HİSSE
 
  Erdal Pişken
NE OLACAK BU DÜZCESPOR’UN HALİ?
 
  Özkan GÖZÜTOK
Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kaz
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Zeki Yeşilyurt
 Bundan takriben bir hafta önce belediyeye şu abonesi adıma kayıtlı olan yakinimin abone borç detayini çikarttirmak için gittim. borcu çıkardılar. bende dedim ki ben aboneligimi iptal ettirmek istesem bana ne kadar ücret vereceksiniz. cevap tuylerimi diken diken etti. 3 kuruş alırsınız burada öyle gözüküyor. dedim ki şu anda yeni aboneden siz 3 kuruş mu alıyorsunuz. Hayır. peki reel abone ücreti şu an 3 kuruş değilse neden benim hakkımı yiyorsunuz. ben 30 sene önce bu aboneyi alırken o günkü bedel abone ücreti ne ise onu verdim. şimdi soruyorum sayın başkanıma. bende bir akp li yim bu Allahtan revamı. bu ve buna benzer haksizliklari düzeltmek bu kadar zormu. iletişim için 0 505 578 12 11 saygılar
  " SENİ KİM YARATTI? " Yazısına...
 Murat Öz
 Hümeyra Hanım Tebrikler çok güzel bir konuyu işlemişsiniz.Hep üstümüze biçilen kıyafete göre yaşıyoruz.Teslimiyet nedir .Dilin söylediğini kalben tasdik nedir anlam maddede mi yoksa mana damıdır.Böyle bir yazı bekliyor olacağım sizden. Sağlıcakla kalın.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Düzceli..
 Secim öncesi Haymana konuşmasında sayın Erdoğan “Ya şu anda belediyelerin çoğu batık. Bitik. Personelinin maaşını ödeyemiyor, yerel seçimler bitecek bunlar sanki 8 ekonomisini düzeltecek. Türkiye ekonomisinin sorumlusu benim ben. Şu anda devletin başında kim var? Tayyip Erdoğan var. Kim var? 14 tane bakanı var. Kim var? Yardımcıları var.” ifadelerini kullandı.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Murat ÖZ
 Sayın Maradit Öncelikle böyle bir yazı kaleme aldığınız için tebrik ederim.Bir kaç hususu ifade etmek isterim insanları din ile uyutup paraya ve güce tapan evrensel dünyanın özellikle yüce dinimizin öğütlerini okumadan araştırmadan adeta tapanlar bunda sorumludur.Öncelikle Düzcede 1995 sonrası seçilen ve o yöneticileri iş başına getiren halk kusurludur.Yıllardır yok edilen değerlerimiz ve kaynaklarımıza rağmen yüksek bir oy oranı ile bizleri bu günkü ekonomik çıkmaz ve borç batağına sürükleyen iktidar adayına oy verdiniz sorgulamadan.Işin özünde belediyeden nemalanan bir ahali ve arada bir işi görülen vatandaş muhalefet dinsiz imansız ve terörist gibi gösterilerek halk kandırıldı.Bir parantezce Düzce basınına hiç muhalefet yapamadınız gerçekleri yazamadınız.Sonuç iflas etmiş bir belediye iflas etmiş ahlak iflas etmiş toplum kaldı.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 F Sönmez
  Sayın Keleş sattıkları yetmiyormuş gibi parkları da satmaya kalkmıştı. Biz o zaman da dedik şimdi de diyoruz. Satarak borç ödenmez. Bu yol yanlış. Önce belediye kasasından çalınanları geri alalım. 1 liralık iş 5 liraya yapılmış. Sayın Özlü ben müfettiş değilim diyor. Tamam size müfettiş ol demiyoruz, ancak müfettiş gibi davranıp Düzce'nin hakkını savunmalısınız. Müfettiş isteyebilir , Üniversite den bir bilirkişi heyeti oluşturup bunları inceletebilirsiniz.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Hakan Yunus
 Net!
  " İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK! " Haberine...
 Hakan
 Bu cadde Karayip Korsanları filmindeki Tortuga gibi.
  " Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kazanır! " Yazısına...
 Samsak
 Yani yazar burda şunu anlatmak istiyor. Hoş geldin ya şehri ramazan. Elinize sağlık yazınız çok güzel başarılarınızın devamını dilerim
  " Hayvan barınağı ilgi bekliyor! " Haberine...
 arzuok
 Neler yapılabilir adlı yazıyı destekliyorum duyarlı bir vatandaş olarak elimden gelen yardımı yapacağım inşaallah hayvan barınağınada bir kumbara konulabilir
  " Düzce Otları Çalıştayı’ndan Notlar " Yazısına...
 ulviye dikmen
 Düzcede doğanlardan daha Düzceli olup bizleri hiç yalnız bırakmayan kocaman yüreğin için sana teşekkür ederim memleket Düzce adına.. Sağolasın
Gençlerden Fuat Sezgin canlandırması! Gençlerden Fuat Sezgin canlandırması!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Konuralp için özel proje hazırlanacak!
  Anlamlı ziyaret!
  İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK!
  Düzceli kitapseverler için geliyorlar!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  İNTİHAR GİRİŞİMİ!
  Bir işçi inşaatın çatısından düştü!
  Zabıtadan kaldırım ihlaline ceza!
  Küp taş onarım çalışması yapıldı!
  Öğrencilerden matbaa ziyareti!
  İftar sofraları kurulmaya devam ediyor!
  Kanalizasyon hattı çalışmaları başladı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
   Astımınızla sağlıklı yaşayabilirsiniz!
  Son ödeme tarihi 31 Mayıs!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Hayvanları HUZURSUZ EDİYORLAR!
  Temizlik çalışmaları devam ediyor!
  Akçakoca'da Sarıoğlu dönemi!
  17.05.2019 - Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!..
  12.05.2019 - Düzce Otları Çalıştayı’ndan Notlar
  16.05.2019 - Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kazanır!
  17.05.2019 - SENİ KİM YARATTI?
  14.05.2019 - Hayvan barınağı ilgi bekliyor!
  17.05.2019 - İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK!