Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :62732758 Aktif Ziyaretçi :57180 23 Şubat 2019 Cumartesi
[17:36] İşte Özlü'nün projeleri! -- [17:15] Erdoğan Bıyık basketbol maçında! -- [15:59] Bir başkadır benim memleketim! -- [15:00] Cumhurbaşkanı Yardımcısı Düzce'de! -- [14:52] Yığılca'da arıcılık kursu başladı! -- [14:50] Akşener Düzce'ye geliyor.. -- [14:46] Düzce merkezli FETÖ operasyonu yapıldı! -- [12:01] Araç kiralama firmasından Belediyeye HACİZ ŞOKU!.. -- [17:04] Günün Karikatürü -- [16:27] Ömer Küçük; ‘Adrese teslim ihaleler yapılmış’ --
Yemekmatik kullanıma hazırlanıyor!
Düzce Lokantacılar ve Pastacılar Odası düzenlediği kahvaltıda yeni bir yemek kartı markası olan Yemekmatik’in tanıtımını yaptı.
16.11.2018 - 13:43:35  Haberi Yazd?r

   Düzce Lokantacılar ve Pastacılar Odası kullanılmaya başlanacak olan yeni yemek kartı markası Yemekmatik’in tanıtımını düzenledikleri kahvaltıda yaptı. Kahvaltıya katılanlar arasında MHP Milletvekili Ümit Yılmaz’da vardı.

   Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, kısa bir süre önce lanse ettikleri, Türkiye’nin bankacılık sisteminde geçen ilk yemek kartı Yemekmatik’in önümüzdeki birkaç yıl içinde yemek kartı pazarını en az yüzde yirmi büyüyeceğini açıkladı.

   Türkiye’de 7 milyar TL büyüklüğe sahip yemek kartı sektörünün yerli  oyuncusu  Yemekmatik, sektöre iddialı bir giriş yaptı. Türkiye’nin bankacılık sisteminde geçen ilk yemek kartı Yemekmatik, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu’nun desteğiyle Türkiye’nin en geniş üye ağına sahip yemek kartı olmayı hedefledi.

   Halen 130 bini aşkın üyesi bulunan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu’nun çabaları sonucu geliştirilen Yemekmatik, önümüzdeki 6-8 ay içinde 50 bin işletme tarafından kullanılacak.

   Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, yemek kartı pazarını en az yüzde 20 büyütmesi beklenen Yemekmatik’in üye işletmelerin komisyon yükünü azaltarak, çeşitli avantajlar sunduğunu açıkladı.

    Yemek kartı sektöründe üyelerinin yaşadıkları sorunları çözmek adına Ymekmatik’i çıkardıklarını anlatan Yenice, yeni yemek kartının sunduğu avantajları şu şekilde açıkladı: “Türkiye’nin ilk elektronik para özellikli, ilk TROY logolu,  bankacılık sisteminde geçen ilk yemek kartı Yemekmatik, kısa süre içerisinde lanse edilmesine rağmen yoğun ilgi gördü. Yemekmatik’te yemek kartı komisyonu yüzde 6’ya, vadelerde 30 güne indiği için hali hazırda piyasadaki yemek kartlarına göre işletmelere önemlği avantajlar sunuyor. Yemekmatik’te sadece bu şartları içeren bir sözleşme imzalanıyor. Bu komisyonun dışında üyelerden POS bedeli, uygulama bedeli gibi isimler altında başka bir komisyon alınmıyor. Yemekmatik’te yapılan işlemlerin en güvenli sektör olan bankacılık altyapısından geçmesi, kullanıcılarına da işletmelere de güven veriyor. İnfoteks firmasının altyapısını geliştirdiği Yemekmatik, üye işyerlerinin mevcut anlaşmalı banka ödeme terminallerinden işlem yapılabildiği oldukça güvenli bir altyapıya sahip. Anlaşmalı banka posları kullanılacağı için üye işyeri sözleşme imzalanması ile birlikte hemen kartları kabul etmeye başlıyor”

   Asıl büyük hedeflerinin, milli ve yerli çözümlerin oldukça önem kazandığı günümüz şartlarında yemek kartı cirolarının ülke içerisinde kalması olduğunu dile getiren Yenice, “Yemekmatik sadece büyükşehirlerde işlem gören bir yemek kartı olmayacak, Türkiye’nin geneline hizmet verecek. Böylece önümüzdeki 2 yıl içerisinde pastayı da en az yüzde yirmi büyütecek” diye konuştu.

BİRÇOK İLKE İMZA ATAN YEMEKMATİK, DENGELERİ DEĞİŞTİRMEYE HAZIRLANIYOR

Yemekmatik pek çok ilki de bünyesinde barındırıyor. Yemekmatik, Dünyada federasyon destekli ilk yemek kartı, Troy  logolu  ilk yemek kartı ve e-para lisanslı ilk yemek kartı olarak mevcut yemek kartı sektöründe dengeleri değiştirmeye ve mevcut pazarı büyütmeye hazırlanıyor.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Bir başkadır benim memleketim!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
Bir musibet bin nasihatten iyidir!
 
  Ulviye Dikmen
Kadın Muhtar Adayları
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ŞEHİR PLANCISI!
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Peri Meram Arbak
AŞIKLAR GÜNÜ VE HEKİM
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
AKIL VE HAYAT
 
  Aysel Dural
PROFESÖR VE ÖĞRENCİ
 
  Erdal Pişken
PLAY-OFF NASIL GELİR?
 
  Caner Besler
Edirne bastırdı fakat!
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Mücbir sebepten(!) pazarlık usulü ihaleler!.. " Haberine...
 teknik
 Vatandaşın da Parası ay sonuna kıt kanaat zor yettiği için doğal gaz elektrik su ve bu gibi faturalarını ödeyemiyor.Amaç vatandaşa hizmet ise Belediyemiz bu çaresizliği de MÜCBİR sebepler kapsamı na alabilir diye düşünüyorum??? Vatandaşın borcundan dolayı temel ihtiyacı olan hizmetin kesilmesinden daha ÖNEMLİ MÜCBİR SEBEP yukarıda ki açıklamalar ise vah halimize.
  " Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!.. " Haberine...
 İlknur
 Güler Hanım, Düzce Belediye Meclis üyeliğine aday olduysa eli kalem tutması gereken çocuğun çöp toplamak zorunda kalmasından rahatsız olmalıydı. Yoksulluğu yoketme derdinde olmalıydı. Yoksulluğu yönetme derdinde olunca böyle paylaşımlar yapılabiliyor demek ki. Gazeteyi kutlamak istiyorum böyle bir dönemde bu haberi es geçmemişler. Resmi gorunce benim gözlerim doldu sizi bilemiyorum. Güler Hanımın şahsına bir sözümüz yok ama üzüldük gerçekten. Şu resme bakıp mutlu olabilenlerden olmadığımız için şükür sana Allah'ım.
  " Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!.. " Haberine...
 Ayşen D.
 Güler hanım bu paylaşımıyla, milletin ne durumda olduğunu görmekten öte işin siyasi ayağını görmeyi tercih etmiş. Yok iyi insanmış yok şöyleymiş böyleymiş, hikaye. Görünen köy klavuz istemez.
  " Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!.. " Haberine...
 Nazlı Gösterişli
 Güler hanımı tanımam yardım eder etmez bilemem. Ama fotoğrafta önemli olan Cumhurbaşkanı sevgisi olmamalı . Tabiki yardım edecekler para onlarda güç onlarda .. Bizlerdede o kadar para ve imkan olsa aynı yardımları yaparız. Kılıçdaroğlu’na laf söylemek ilk hedef nedense . Ülke açlık sınırında bence önemli olan bu değilmi?
  " Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!.. " Haberine...
 Adnan
 koltukları kapmışlar zaten serpil hanım. şimdide elden kaptırmamak için uğraşıyorlar. :))
  " Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!.. " Haberine...
 Sevım Basarsan
 Bu memleketin her ferdi bizim baş tacimizdir acaba bu haber her ne şartlarda olursa olsun sayın cumhurbaşkanımız in sevgisiyle grur duyan bir millet olmaktan mi rahatsizlaniliyor yoksa bizim bu kardeşlerimize sahip cikmamizdanmi anlamadım kimse bu insanlar üzerinden bize vurmaya kalkmasın biz kılıçtaroglu gibi insanları rencide edicek yalan algı peşinde koşmayiz neysek oyuz bilginiz olsun
  " Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!.. " Haberine...
 Aslı
 Bu haberde nevar Allah aşkına güler hanım bir gencin geçimini elde ettiği işine bir söz söylememiş o gencin bayrak sevgisine değinmiş. Yoldan geçerken o bayrağı görüp çöpten almayacak insanlar var.. genç kardeşimizi bu davranışından ötürü kutluyorum
  " Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!.. " Haberine...
 Serpil
 demekki herşeyleri göstermelik. yeterki cumhurbaşkanına yaransınlar ve koltukları kapsınlar.
  " Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!.. " Haberine...
 öz.8181
 Güler hanımı tanıyanlar ve geçmişte stk larda yaptığı faaliyetleri bilenler bu habere güler geçer.
  " Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!.. " Haberine...
 ziya
 gözleri kör olmuş. varsa yoksa siyaset.
Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti! Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti!
  İYİ Parti meclis adayları belli oldu!
  Dursun'dan İyi Parti'ye suç duyurusu: Kongre usulsüz!
  Kalite Kurulu toplantısı yapıldı!
  Çocuk Acil Servisi törenle açıldı!
  Vatan Partisi'nde adaylar tanıtıldı!
  Ak Parti meclis adayları belli oldu!
  MHP Meclis aday listesinde son dakika değişikliği!
  MHP'de Meclis adayları belli oldu!
  Bisikleti seçim aracı oldu!
  Direksiyon hakimiyetini kaybetti: 3 yaralı!
  Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!..
  Çatı katında yangın çıktı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Cami muslukları hırsızlardan nasibini aldı!
  Bilim ve Teknoloji Komisyonu toplandı!
  Şikâyetler anında giderildi!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Darbe girişimi davası devam ediyor!
  Otoyolda zincirleme kaza: 4 yaralı!
  Akçakoca'ya yeni Aile Sağlığı Merkezi
  19.2.2019 - İYİ Parti meclis adayları belli oldu!
  22.2.2019 - Çocuğun haline acıyacağına, Erdoğan sevgisiyle gurur duydu!..
  18.2.2019 - Ak Parti meclis adayları belli oldu!
  16.2.2019 - ŞEHİR PLANCISI!
  19.2.2019 - MHP'de Meclis adayları belli oldu!
  16.2.2019 - Başkanlar iddialarla ilgili konuştu!
  16.2.2019 - Bol keseden atma mevsimi! Ayranımız yok içmeye, AMA!
  19.2.2019 - MHP Meclis aday listesinde son dakika değişikliği!
  21.2.2019 - BEN BAŞKAN ADAYI OLSAM!
  21.2.2019 - Bisikleti seçim aracı oldu!