Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :64453369 Aktif Ziyaretçi :21792 24 Mayıs 2019 Cuma
[09:58] ÇAKAR'A 'GÖREVE DEVAM' DENDİ! -- [17:42] İftarda buluştular! -- [17:26] REKTÖR ÇAKAR KÜLLİYEDEYDİ! -- [15:10] Özlü DESOB üyeleri ile buluştu! -- [14:50] Özlü, muhtarlarla buluştu! -- [14:39] Başkan Çam incelemede bulundu! -- [14:32] Meteoroloji uyardı: Kuzey Afrika'dan geliyor! -- [14:24] Açık Kapı Uygulaması bir yıldır sürüyor! -- [14:17] Tıbbi bitkiler kampı sona erdi! -- [14:10] Hemşirelere eğitim düzenlendi! --
Küçük; Başkan seçilirsem; evden Belediyeye, Belediyeden eve Otobüsle gidip geleceğim!
İYİ Parti ve CHP’nin ortak adayı Ömer Küçük’ün proje tanıtım toplantısındaki, makam araçları eleştirisi ve belediye otobüsü söylemi büyük alkış aldı.
11.3.2019 - 11:53:12  Haberi Yazd?r

    İyi Parti ve CHP’nin ortak adayı Millet İttifakı’nın Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, Projelerini düzenlenen bir toplantı ile tanıttı. Kültür merkezinde yapılan proje tanıtım toplantısına katılım da coşku da oldukça yoğundu.

   Toplantıda konuşan Ömer Küçük, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’yü eleştiri yağmuruna tuttu.

   31 Mart 20192da yapılacak yerel yönetimler seçimlerine 21 gün kala Belediye Başkan adayları ve siyasi partilerde tempolarını artırdı. Bu yoğun tempo içerisinde Millet İttifakı Adayı Ömer Küçük “81. il Düzce2ye 81 proje” ismiyle projelerini tanıttığı bir toplantı yaptı. Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, CHP Bolu Milletvekili ve CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru ve partililer katıldı.

YUNUS ÖZAY ER; “BİR HAYALİMİZ VARDI,

ÖMER ABİMİZLE İDDİAYA ÇEVİRDİK”

   İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ise konuşmasında Ömer Küçük’ün Düzce sevdasına değinerek yaptığı konuşmasında; “Ben Ömer Küçük’ü tanımadan önce Ömer ağabeyimizi bu kadar sevdiğimin farında değildim. Kendisine gittiğimde Düzce sevgisini, Düzce’ye olan bağlılığını gördükçe biz de motive olduk. CHP ile beraber yürüttüğümüz çalışmalarda tamamen bu motivasyon unsuru ile bütünleşerek büyüyerek, iddiamızı üst seviyelere çıkararak Ömer ağabeyimiz de bizi kırmadı, fedakarlık yaparak Düzce’ye geldi. Sağ olsun, var olsun. Bir hayalimiz vardı, 15 Ocak’ta Ömer ağabeyimizin açıklaması ile bir iddiaya çevirdik. Bu iddiamızı da gün be gün sonuca ulaştırmak için iki parti olarak yapmaya devam ediyoruz. Bambaşka bir Düzce için çalışmaya devam edelim. İnşallah muvaffak olacağız” dedi.

İLHAN DURU; “İYİ Kİ İTTİFAKA KARAR VERMİŞİZ”

   İyi Parti ile yapılan ittifaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru konuşmasında da bu memnuniyeti dile getirdi. İlhan Duru; “Bizler gördük ki kendi başımıza yola çıkmamızın hiçbir faydası yok. Bunu fark ettik. Eylül ayında yaptığımı görüşmeler sonucu İYİ Parti ile böyle bir karar verdik. İyi ki böyle karar vermişiz. Bizim Ömer birazdan 81 plaka 81 proje ile sunumlarını yapacak. Kendisine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

ÖZLÜ’YÜ ELEŞTİRDİ

   Konuşmaların ardından mikrofona gelen Ömer Küçük, AK Parti adayı Faruk Özlü’yü eleştirdi.

   Ömer Küçük konuşmasında; “Düzce’nin ta kendisi burada. Düzce’yi yaşamayanlar, Düzce’nin suyunu içmeyen, toprağına basmayanlar, ‘Bilim Sanayi Teknoloji Bakanı’yım’ diye gezerken, Düzce’de köpek barınaklarıyla uğraşanlar, hiçbir yere gelemeyeceklerdir. Üzdüler bizi. Adına ‘gönül belediyeciliği’ dediler, gönlümüzü kırdılar. Düzce’de bütün siyasi partilere oy veren arkadaşlarıma, kardeşlerime, büyüklerime sesleniyorum. Biz biriz, bütünüz, ayrışamayız. Biz Sayın Bakan’ın söylemiyle terörist olmayız ama o da bizim söylemimizle adam olmaz” dedi.

“GERÇEKTEN ÇOK ZORUMA GİTTİ”

   Kendisine terörist dendiğini ve bunu hazmedemediğini belirten Küçük; “Gerçekten çok zoruma gitti. Hazmetmek mümkün değil. Gerçekten çok doldurdular bizi. O kadar çok değer veriyoruz ki biz hemşehrilerimize, o kadar sevgi ve saygıda kusur etmemeye çalışıyoruz ki. Ama gönül belediyeciliği diyerek bizi hedefe koyanlar, artık Düzceliler onları Düzce’de gezdirmeyecekler bunu bilsinler. Söylemleriniz kasetlerde var. Söyleyeceksiniz, sonra vazgeçip ‘demedim diyeceksiniz’. Yok öyle bir şey. Geliyoruz, gümbür gümbür geliyoruz. Geliyoruz Allah’ın izniyle, Düzce Belediyesi’yle tüm Düzce’nin geleceğini hazırlamak adına gümbür gümbür geliyoruz” diye konuştu.

“BAKANI OLAN ŞEHRİN KİŞİ BAŞI GELİRİ 10 BİN,

BOLU’NUN 80 BİN LİRA”

   Bolu ve Düzce arasında, yaşam standartları bakımından farklılıklar olduğunu dile getiren Millet İttifakı Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, sözlerini; “Tanju Bey konuşurken, Bolu’sundan bahsederken, benim içim burkuldu. Bolu’da kişi başına düşen illi gelir 88 bin lirayken, Düzce’de 10 bin lira. Hani bakanlık yaptınız siz, hani iktidardınız siz. Ne yaptınız biliyor musunuz? Sadece araç kiralamak ve hizmet alımı için olağanüstü durumlardan, mücbir sebeplerden, Düzce’nin parasını talan ettiniz. Dedik ki, ‘tüyü bitmemiş yetimin 25 kuruşunu Allah kuluna yedirmeyeceğiz.’ Yedirmeyeceğiz inanın bize. Zaten bunun da yeminini edeceğiz. Biz Düzce’nin ta kendisiyiz. Bilsinler ki, Fevzi Çakmak’tan, Azmimilli’den, Ağa’dan, Hamidiye’den, Karaca’dan terörist çıkmaz. Düzce’den Terörist çıkmaz. Biz Düzce’yiz, Düzce’nin ta kendisiyiz” diyerek sürdürdü.

“PROJELERİ MEHMET KELEŞ’E

KIZDIĞI İÇİN DURDURMUŞ”

   Düzce’nin güzelliklerini belirten Ömer Küçük; “Bizim Efteni’mizde güzel bir otelimiz vardı. Hani, üniversite almaya talip olmuştu. Onu engelleyen Sayın Bakan’ımız şimdi kalkmış bize bir dizi proje sunuyor. Gittik Ankara’da gördük. Mehmet Başkan gitmiş, çalışmalar yaptırmış. Bir şeyler ortaya çıkartmış. Aralarında Düzce’nin Asar Suyu projesini gördük. Dedik ki nedir bu işin aslı anlatın bize. Anlattılar. Bitmiş projeyi engelleyen Sayın Bakan, şimdi belediye başkanlığına aday olmuş. Bitmiş, parası hazırlanmış projeyi engelleyen Sayın Bakan, şimdi Düzce’de bize terörist diyecek, Düzce’de iş yapacak öyle mi? Bitmiş ve hazır olan kentsel dönüşüm projesini, Sayın Bakan Mehmet Keleş arkadaşımıza kızmış ve engellemiş. Hazır projelerin hayata geçmesini engelleyen Sayın Bakan, şimdi Düzce’de belediye başkanlığı yapacak. Keşke orada bakan olarak kalsaydı. Keşke bizim hayvan barınaklarımızla uğraşsaydı. Biz de bakanımız var diye kendi kendimizi avutsaydık. Demek bakanlıkta da yeterli görmediler ki her gün bir bakan geliyor Düzce’ye. Her gün bir bakan var. Sayın Bakan yetmeyecekler haberiniz olsun” dedi.

“EVİMDEN BELEDİYEYE OTOBÜSLE GİDİP GELECEĞİM”

   Düzce Belediyesindeki makam aracı saltanatına da değinen Ömer Küçük, “Benim evim Kalıcı Konutlar 2’nci Bölgede. Buradan söz veriyorum ki; eğer başkan olursam, her gün evimden Belediyeye, Belediyeden de eve makam otobüsüyle değil, Belediye otobüsüyle gidip geleceğim. Her gün vatandaşımla iç içe olacağım ki, onların sıkıntılarını da birebir göreyim, dinleyim. Belediyede ki makam aracı saltanatına son vereceğiz” ifadelerini kullandı.

İŞTE ÖMER KÜÇÜK'ÜN PROJELERİ

Ömer Küçük konuşmasının sonunda ise 81 adet projesini toplantıya katılanlara tanıttı. Başkan olduğu takdirde yemin ederek makamına oturacağını belirten Ömer Küçük projelerini tanıtmadan önce de toplantıya katılanlara yemin etti. Yeminin ardından proje tanıtımına geçen Ömer Küçük’ün projeleri;

1-Ulaşım Projeleri Akıllı

2-Trafik Sistemi

3-100 Bin Ağaç Projesi

4-Anıtpark Yeraltı Otoparkları

5-Sanayi Sitelerine Belediye Sağlık İstasyonları

6-Güzel Şehir Projesi

7-Doğramacılar, Elektrikçiler ve Demirciler Sitesi, planlama ve altyapı Projesi

8-Kentsel Dönüşüm

9-Sorunsuz Altyapı

10-Uğur Suyu Arttırma Tesisi

11-Çöp ve Katı Atık Dönüşüm Tesisi

12-Atık Geri Dönüşüm Kumbaraları

13-Organik Ürün İşleme Merkezi

14-Şoklama ve Soğuk Hava Deposu

15-Belediye Seraları

16-Düzce Tarım Projesi

17-Belediye Mahalle Kreşi

18-DÜKİM (Düzce Kariyer İstihdam Merkezi)

19-Aile Rehberlik Merkezi

20-Başkan Mahallemizde

21-Çocuk Parklarına Güvenlik Projesi

22-Ben Değil, Biz Projesi

23-Hoş geldin Bebek Projesi

24-Ekmek 90 Kuruş ve Ekmek Satış Noktaları

25-Turizm Projeleri

26-Belediye Halk Market

27-Belediye Eczanesi

28-Düğün Paketi

29-Düzce Kültür Merkezi

30-Kitap Fuarları

31-Sanat Sokakları

32-Merkez, Kalıcı Konutlar ve Konuralp Festivali

33-Düzce Kent Müzesi

34-Düzce Kampüs Evi

35-Konser ve Tiyatro Salonları

36-Kültür ve Spor Organizasyonlarında Başarılı Öğrencilerin Ödüllendirilmesi

37-Düzcespor Stadyum Projesi

38-Mahalle Spor Salonu

39-E-Spor

40-Üreten Engelliler Merkezi

41-Engelli Servisi

42-Engelsiz Yaşam Evi

43-Oryantring

44-Bilim ve Teşvik Projesi

45-DUBEM (Düzce Uygulamalı Bilim Merkezi)

46-Öğrenci Meclisi

47-E-Mezun Portalı

48-Okul Bahçelerinin Çevre Düzenlemesi, Bakım ve Onarımı

49-Öğrencilere Gezi İmkanı

50- 1 TL Ulaşım – Abonman Kartı

51-Düzce Kart

52-Deprem Similasyon Merkez

53-Medyaevi

54-Basın Fonu

55-Online Şikayet Kutusu

56-Belediye Güneş Enerjisi Tarlası

57-Güneş Pilleri

58-Akarsu Güneş Santrali

59-Belediye Rehabilitasyon ve Sağık Merkezi

60-Belediye Hastane Misafirhanesi

61-Belediye Hasta Nakil Aracı

62-Ayın Mahallesi Ödülü

63-Kent Çamaşırhanesi

64-Kent Mobilyaları

65-Belediye Yerel Hizmet Binaları

66-Sağlıklı Yaşam Köyü

67-Yaya Yolları Düzenlemesi

68-Kaldırımlara püskürtme uygulaması

69-Tarladan Halka Projesi

70-Modern Pazaryerleri

71-Yakıt Tüketim Projesi

72-Su Kullanım İndirimi

73-Akıllı Duraklar

74-İkinci Bahar Dinlenme Merkezi

75-Meydanlara Ücretsiz Wi-Fi imkanı

76-Evde Bakım Hizmetleri

77-Bisiklet Yolları ve İstasyonları

78-Mahalle Meydanları

79-Asar Suyu Rekreasyon Projesi

80-Ömer Küçük İle Hayvan Hakları (a. Patiler Üşümesin Projesi, b. Sokak Hayvanları Bağış Fonu, c. Acil Müdahale Ekibi-cankurtaranlar, d. Sokak Hayvanı Sıcak Yuvaya Kavuşacak, e. Mini Hayvanat Bahçeleri)

81-Sokak Hayvanlarını doyuran Geri dönüşün Kutusu

Peki, Senin Yorumun?
Sebahat Türkoğlu  /  12.3.2019 - 20:59:48
 Sayın küçük inşallah kazanırsınız inşallah bize eski Düzcemizi Geri getirirsiniz
  Fatih Melih Maradit
Belediyenin cevabına, cevap!..
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
PANDORANIN KUTUSU
 
  Ulviye Dikmen
HAYVAN HAKLARINDA ÖNGÖRÜLERİMİZ
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE
 
  Peri Meram Arbak
SOMA İŞ CİNAYETİ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
SENİ KİM YARATTI?
 
  Cemil Acar
Her Şey Güzel Olmalı
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
Veis Özkurt
 
  Aysel Dural
KISSADAN HİSSE
 
  Erdal Pişken
NE OLACAK BU DÜZCESPOR’UN HALİ?
 
  Özkan GÖZÜTOK
Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kaz
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Belediyenin cevabına, cevap!.. " Yazısına...
 Hakan Yunus
 Tebrik ederim, öyle yazılmaz böyle yazılır! Kim kimin pistinde kime dans dersi veriyor? Daha kalem müdürü kalem nedir bilmezken, özgür basın Düzce için ne kalemler oynattı. Ayıptır.
  " Belediyenin cevabına, cevap!.. " Yazısına...
 Çağdaş
 Tebrik ederim abi kalemine yüreğine sağlık
  " Belediyenin cevabına, cevap!.. " Yazısına...
 Ibrahim Karatas
 her zamanki gibi güç kendilerinde sanıyorlar ağzınıza sağlık fatih bey
  " Belediyenin cevabına, cevap!.. " Yazısına...
 Mustafa Sarıoğlu
 Eğer bu olay basına ve kamuyuna yansımasaydı asla size dönüp cevap vermezlerdi sizi tebrik ederim Fatih bey
  " BELEDİYEDE MAAŞ KRİZİ! " Haberine...
 Sevgi
 İftar yapmak yerine çalışanın hakkı verilse daha iyi olmazmı?
  " Belediyenin cevabına, cevap!.. " Yazısına...
 Ersy
 Tebrikler. Dik duruşunuz için.
  " Belediyenin cevabına, cevap!.. " Yazısına...
 Güner KARAOĞLU
 Tebrikler Fatih MARADİT... Kalemine ve yüreğine sağlık ...
  " Belediyenin cevabına, cevap!.. " Yazısına...
 Nilgün Akseler
 Kalemine, yüreğine sağlık..
  " Belediyenin cevabına, cevap!.. " Yazısına...
 Selahattin
 Fatih bey ADAMSIN
  " Belediyenin cevabına, cevap!.. " Yazısına...
  İlhami Han
 TEBRİK ediyorum bay Maradit. Rahmetli Bedrettin Amcam inanıyorum ki gurur duymuştur duruşunuzdan dolayı. selam sevgi ve saygılarımla.
Ramazan sokağında hafta sonu rüzgârı! Ramazan sokağında hafta sonu rüzgârı!
  BELEDİYEDE MAAŞ KRİZİ!
  İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK!
  Cumayeri'nde cinayet!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Hayvanları HUZURSUZ EDİYORLAR!
  Er: ‘Daha kolay ödeme koşulları getirilmeli’
  İlk icraatlara muhalefet ne diyor?
  İyi Parti Özlü'nün iftarına katılmıyor: Müsriflikten vazgeçmek için adım atmak istiyoruz!
  Kuvvetli yağış bekleniyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Borcu yapandan HESAP SORULMALI!
  Özlü; ‘Çalışma şartları iyileştirilecek’
  Ereğli Belediyesine EBYS eğitimi verildi!
  Özlü KSS esnafıyla iftarda buluştu!
  19 Mayıs için mesaj verdiler!
  Toplu ulaşım sistemi sil baştan!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Yeni doğan ziyaretleri sürüyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Zincirleme trafik kazası: 5 yaralı!
  21.05.2019 - Ağayı ağa yapan değnekçileridir!
  23.05.2019 - Belediyenin cevabına, cevap!..
  17.05.2019 - Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!..
  22.05.2019 - DÜZCE NEDEN YERİNDE SAYIYOR?
  17.05.2019 - İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK!
  23.05.2019 - Veis Özkurt
  17.05.2019 - SENİ KİM YARATTI?
  21.05.2019 - İyi Parti Özlü'nün iftarına katılmıyor: Müsriflikten vazgeçmek için adım atmak istiyoruz!
  23.05.2019 - BELEDİYEDE MAAŞ KRİZİ!