Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :63956573 Aktif Ziyaretçi :81651 20 Nisan 2019 Cumartesi
[16:32] Bakım ve onarımlar yapılıyor! -- [16:13] Yol açma çalışmalarına devam! -- [14:23] Düzce Cam - Berat Kandiliniz Mübarek Olsun -- [13:30] FETÖ davası devam ediyor! -- [13:25] Evinde ölü bulundu! -- [13:19] Arı ürünlerinde iş birliği! -- [13:14] Anadolu Renkleri konseri yapıldı! -- [13:10] Üniversite adaylarının ziyaretleri sürüyor! -- [13:03] Sağlıklı beslenme için kefir ikram edildi! -- [12:59] Çevre düzenlemesi yapıldı! --
Çanakkale Zaferini andılar!
Vali Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, İyi Parti ve CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru, İyi parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar ve Düzce Baro Başkanı Azade Ay, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104’üncü yıldönümü dolayısıyla birer mesaj yayınladı.
18.3.2019 - 20:20:08  Haberi Yazd?r
 
ZÜLKİF DAĞLI
 
   Vali Zülkif Dağlı, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Yüce milletimiz tarih boyunca, vatanını, hürriyetini ve istiklalini korumak için emsalsiz cesaret ve fedakârlıklar göstermiş ve tarihini şanlı zaferlerle doldurmuştur.
 
   Çanakkale, bin yıllık tarihimizin her anına damga vuran istiklal ve istikbalimiz konusundaki kararlılığımızın, iman gücünün, çok büyük fedakârlıklarla bir kez daha teyit edildiği yerdir.
 
   Canlarını feda ederek 'Çanakkale geçilmez' dedirten, aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz milletimizin vatan, bayrak, istiklal ve hürriyetleri uğruna neler yapabileceğini tüm dünyaya göstermişlerdir. Çanakkale'de kazanılan bu zafer milletimizin birlik, beraberliğinin ve kardeşliğinin en güzel örneği ve bunun asla bozulamayacağının en açık delilidir.
 
   Şanlı geçmişimizden aldığımız güçle, bizlere emanet edilen bu aziz vatana, günümüzde ve gelecekte de aynı şuur ve sadakatle sahip çıkmak konusunda her zamankinden daha kararlıyız. 
 
   Çanakkale Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla milletimize eşsiz bir zaferin gururunu yaşatan başta devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatan uğrunda en değerli varlıklarını feda eden Çanakkale, Kıbrıs, 15 Temmuz ve terörle mücadele operasyonları şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Gazilerimize sağlık, afiyet ve hayırlı uzun ömürler diliyorum." ifadelerine yer verdi. 
 
DURSUN AY
 
   Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 
   18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Gününün 104. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Çanakkale ruhunun Türk tarihinde başka bir yeri olduğunu ifade ederek “tarihimiz birbirinden şanlı zaferlerle dolup taşar. Türk’ün manevi kudreti karşısında çaresiz kalan düşmanlara vatan, millet, bayrak sevgisini öğrettiğimiz yegane zaferlerden biri de Çanakkale’dir. Bir milletin yeniden doğuşu olarak anılan, öğrenilen bu destanda Türk milletinin hürriyet için neler yapabileceğine tüm dünya şahit olmuştur. ‘Çanakkale Geçilmez’ diyerek kazanılan bu zafer milletimizin, birlik ve bütünlüğünün her zaman süreceğinin de açık bir göstergesidir. Şanlı tarihimizden aldığımız kıssalar ve Türk’ün eşsiz zaferleri ile öğrendiğimiz geçmişimizdeki ilham ile en büyük amacımız; topraklarımıza, aziz milletimizin geleceğine sahip çıkmaktır. Bu vesile ile Çanakkale Zaferinin 104. yılında devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ile silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize acil şifalar, hayırlı ömür diliyorum” dedi.
 
ERDOĞAN BIYIK

   Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümü ile ilgili olarak mesaj yayınladı. 
 
   Mesajında Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “Dünya’ya Türklerin nasıl bir millet olduğunu gösteren, Türk Milletinin bağımsızlığına verdiği önemi ve bu uğurda canını hiçe saydığının bir göstergesi olan Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümünü gururla kutluyoruz. Haçlı ordularını Çanakkale’ye gömen, Dünya’nın tarihine yön veren Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümünde geçmişimizi bir an olsun unutmadan, atalarımızın miras bıraktığı Türkiye Cumhuriyeti topraklarının ne kadar değerli olduğunun bilinçinde olarak birlik ve beraberlik ruhu içerisinde yaşamaya devam etmemiz gerekiyor”dedi.
 
ÖMER KÜÇÜK

   İyi Parti ve CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104’üncü yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ömer Küçük’ün mesajı şu şekilde: 
“Milletimizin tarih boyunca kazandığı en parlak zaferlerden biri olan Çanakkale Zaferi’nin 104. yıl dönümünü kutlamanın haklı gururu ve heyecanı içerisindeyiz. 1915 yılında Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde ülkemizin her şehrinden gelen vatan evlatları bu topraklar için canını ortaya koydular. Türk milleti Çanakkale’de tek yumruk olarak sayıca kendilerinden fazla olan güçlü devletlere boyun eğmediler. Vatanı ve istiklali için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk milleti, tarih boyunca gurur kaynağımız olan büyük zaferlere imza atmış, canı pahasına verdiği mücadelelerle başka milletlere de emsal olmuştur. Tarihte eşine az rastlanan bir kahramanlık destanı ve bir varoluş mücadelesi olan Çanakkale Zaferi ile Milletimiz; kendisini tarihten silmek isteyenlere imkânsızlıklara rağmen büyük bir ders vermiş ve tüm dünyaya 'Çanakkale Geçilmez' dedirtmiştir.
 
   Bugün bizlere, Çanakkale’de, kahramanca savaşan, vatanımızı kanıyla, canıyla müdafaa eden şehitlerimizi ebediyen şükranla hatırlamak, şehitlerimizin aziz emaneti olan ülkemizi korumak, maddi ve manevi bütün değerlerimizi daha yükseğe taşımak için çalışmak ve üretmeye devam etmek yakışmaktadır. Çanakkale Zaferi’nin 104. yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum”
 
MUSTAFA KESKİN
 
   AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 
   AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin mesajında; "Hiçbir savaş Çanakkale savaşı kadar tüm dünyayı etkilememiş ve tarihin akışını değiştirememiştir. Çanakkale zaferi, tarihten silinmek istenen bir ulusun, tüm yokluk ve imkânsızlıklara rağmen, vatanını yüksek bir ruh ve bilinçle, canı pahasına nasıl savunduğunu gösteren onurlu bir kahramanlık destanı olarak dünya tarihinde hak ettiği yeri almıştır.
 
   Bu cephede alınan galibiyet, dünya ülkelerinin güç dengelerini değiştirmiş, paylaşım heveslerini yıkmış, büyük Türk milletinin belirleyici ve yönlendirici gücünü bir kere daha gözler önüne sermiştir. Çanakkale Savaşları, bir milletin birlik ve beraberlik içerisinde vatan toprağına karşı duyulan bağlılığın ve inancın o yüksek ruh halinde tek vücut olması ve kararlılığının simgesidir.
 
   Çanakkale Cephesi'nin Anadolu halkına verdiği azim, umut ve kararlılık Kurtuluş Savaşı'nın meşalesini de ateşlemiştir. Bu büyük zaferin 104.yılını kutlamakta olmanın verdiği gururla, bir kez daha Çanakkale'de canını bu vatan için seve seve feda eden tüm kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, şükranla anıyorum." ifadelerine yer verdi.
 
İLHAN DURU
 
   CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104’üncü yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, "Kahramanlık destanlarıyla dolu şanlı tarihimizde öyle dönüm noktaları vardır ki, sadece bizim için değil tüm insanlık için bir abidedir. Çanakkale Savaşı da, böylesine muhteşem destanlardan biridir. Çanakkale Zaferi, yok olacağı tahmin edilen bir milletin, gerektiğinde vatanı uğruna severek ölüme koşmasının anıtlaşmış örneğidir.
 
   Milletimizin zamanının en güçlü ve donanımlı ordularına karşı inanç,vatan sevgisi, dayanışma, birlik ve beraberlik duyguları ile vermiş olduğu büyük bir mücadeledir. Türk’ün yenilmezliğini, Mehmetçiğin azim ve iradesini aynı zamanda centilmenliğini tüm dünyaya göstermiş olması açısından da oldukça önemlidir.
 
   Yine bu zafer, kendisinden güçlü düşman orduları karşısında kazanılmış bir onur savaşıdır. Çanakkale Savaşları sonunda, zamanın en gelişmiş silahlarıyla donatılmış düşman kuvvetleri, Türk askeri karşısında ağır bir yenilgiye uğramış, Gelibolu yarımadasından geri çekilmek zorunda kalmıştır.
 
   Atatürk’ün askerleri dehası ve ileri görüşlülüğü ile bir destan yazdılar. Ülkemizin birliği ve beraberliği, bizlerin daha özgür, huzurlu bir ülkede yaşamamızı sağlamak için canını feda eden atalarımızın, şehitlerimizin hakkını hiçbir şekilde ödeyemeyiz.
 
   Çanakkale Savaşları’nın yıl dönümünde bizlere düşen en büyük görev, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü, birlik ve beraberliğimizi daima korumaktır. Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Çanakkale Savaşları'nın tüm kahramanlarını, iç güvenlik harekâtında şahadet şerbetini içen şehitlerimizi şükran ve minnetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.
 
YUNUS ÖZAY ER
 
   İyi parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. Er yaptığı açıklamada, Çanakkale Zaferi'nin dünya tarihi için çok önemli olduğunu belirterek, ulus olma bilincinin tohumlarının yeşerdiği, yurtseverliğin ve azmin zaferi anlamını taşıdığını vurguladı.
 
   Çanakkale'nin Türk milleti için önemli olduğunu  belirten Er, "Çanakkale, Mustafa Kemal Atatürk  gerçeğinin ortaya çıktığı yerdir. 'Yenilmez' denilen dünyanın en büyük emperyalist donanmasının yenildiği yerdir. Çanakkale dünya için önemlidir. Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümlerinde Türk ulusu olarak çok farklı duygular taşırız. Bizim için 18 Martlar vatan için ölen şehitlerin rahmetle anıldığı, bağımsızlık ruhunun ve Atatürk sevgisinin pekiştiği günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz"dedi.
 
NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR
 
   Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104’üncü yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, "Dönemin en güçlü ordularına karşı göğüslerin siper edildiği, “Çanakkale geçilmez” gerçeğinin tarihe yüz binlerce şehidin kanıyla yazıldığı, bağımsızlık uğruna ölüme koşan Türk Milletinin dünyaya meydan okuduğu, teknolojinin değil inananların ve haklıların kazandığı, yüce ruhun adıdır Çanakkale.
 
   Yediden yetmişe, kadından erkeğe, vatan uğruna herkesin tek vücut olduğu, kendilerini medeni olarak nitelendiren; ancak kendinden olmayanları yok etmek için hayasızca saldıranlara dünya döndükçe unutamayacakları bir dersin verildiği yerdir Çanakkale.
 
   Tarihe altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi; “Ben size taarruzu değil, ölmeyi emrediyorum.” emrine karşılık, 15 dakika sonra öleceğini bildiği halde halay çekerek cepheye giden delikanlıların, ölümü zaferleştirdikleri yerdir Çanakkale.
 
   Çanakkale Cephesi Anadolu halkına verdiği umut, azim ve kararlılıkla, Kurtuluş Savaşı’nın ilham kaynağını oluşturmuştur. Çanakkale, Türk ulusunun, bağımsızlık ve hürriyet söz konusu olduğunda ne denli kararlı ve kahraman olduğunu tüm dünyaya sonsuza dek hatırlatacak bir cephe olarak kalacaktır.
 
   Düzce Üniversitesi olarak; milletimizin, tüm imkânsızlıklara rağmen milli birlik ve beraberlik bilinciyle bir bütün olarak vatanını, dinini ve değerlerini koruyacağını dünyaya gösteren Çanakkale Zaferimizin yıl dönümünü kutluyor; Çanakkale ruhunun artarak devam etmesini temenni ediyor, başta Çanakkale Kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz." şeklinde konuştu.
 
AZADE AY
 
   Düzce Baro Başkanı Azade Ay, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104’üncü yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: "18 Mart 1915 ,Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte,inanç,azim ve yiğirlikle örülmüş  bir destanın yaradılış tarihidir. Türk Milleti , bu zafer ile Dünya tarihinin seyrini değiştirmiş,varoluş mücadelesine bir mihenk taşı dikmiştir. Bu Büyük Zaferin 104.yıldönümünde başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve onun silah arkadaşlarını ,vatan uğruna  bu güne değin canlarını feda eden tüm şehitlerimizi saygı ve şükranla anarken,tek bir vatan evladı kalana kadar ,Çanakkale’nin asla geçilemeyeceğine söz veririz."
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Üstüne bir bardak su mu içelim?
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
PANDORANIN KUTUSU
 
  Ulviye Dikmen
DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
GEMİCİOĞLU
 
  Peri Meram Arbak
KUTLAMA VE DİLEKLER
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
TEK BAŞINA SONSUZLUK
 
  Cemil Acar
BİRAZ SİYASET, BİRAZ TURİZM..
 
  Aysel Dural
TERCİH MESELESİ!..
 
  Özkan GÖZÜTOK
Marka, Şehir ve Düzce
 
  Erdal Pişken
ANNEMİZİN LİGİNE DEVAM
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Marka, Şehir ve Düzce " Yazısına...
 Necmiye Şahin
 bir düzceli olarak çok zor düzcemiz çok güzel ne yazık ki bu belediye ile bir şey olmaz o sade çörekleniyor
  " KUTLAMA VE DİLEKLER " Yazısına...
 ulviye dikmen
 yüreğine sağlık Peri kardeş
  " Üstüne bir bardak su mu içelim? " Yazısına...
 Yılmaz Uğurlu
 Yazınız çok yerinde ve zamanın da. Ne yazık ki cevap vermeyeceklerdir. Veremeyeceklerdir.
  " Marka, Şehir ve Düzce " Yazısına...
 Ruhset Çalışkan
 Yeşiliyle doğasıyla ve yaylaları ile marka olabilir.
  " Danışmanların hepsi partili! " Haberine...
 ercan. bayrak
 chp. belediyeleri su fiatlarnı düşürürken bizim düzce belediyesi akp li başkanda 2ayda bir gelen su faturalarını. her ay göndermeye başladılar hemde. 2. ayda bir gelen. fatura bedeli kadar hemde. aylık yapsa. yapsa. akp yapar diyenlere saygılar
  " Danışmanların hepsi partili! " Haberine...
 şükrü toros
 bu kafayla giderlerse askere, ilk seçimde alırlar teskere.
  " Danışmanların hepsi partili! " Haberine...
 Engin Akar
 Bravo şerbetçi, çok ince ama o kadarda önemli bir konuyu dile getirmişsin.
  " Danışmanların hepsi partili! " Haberine...
 İsmail Albayrak
 İşte tam da Bu kafa Ankara yı İstanbul u kaybettirdi. Şehr-ul Eminiz diyorlar. Ancak EMİN değiller ...!
  " Yetkililerden çözüm bekleniyor! " Haberine...
 kani mutlu
 Hiç bir sorununuza çözüm bulunmadığı halde, hala ve ısrarla, nasıl aynı partiden belediye başkanı seçebiliyorsunuz? Tarih Düzceli'nin bu trajikomik halini nasıl yazacak acaba?
  " Marka, Şehir ve Düzce " Yazısına...
 Fatma Duman
 Düzcemizin insanlari can ciğer gibi
Mesleğimi seviyorum Mesleğimi seviyorum
  Düzce Belediyesi yardım yapmıyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Onun emeği büyük!
  Ekrem İmamoğlu mazbatasını aldı!
  Danışmanların hepsi partili!
  Sular denetim altında!
  Yetkililerden çözüm bekleniyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kaynaşlı'da 44 milyon TL borç çıktı!
  KAPOĞLU AİLESİNİN ACI GÜNÜ!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  İngilizce öğretimi tartışıldı!
  ‘Omuz omuza Düzcemiz için çalışacağız’
  Bahar temizliği kampanyası başlıyor!
  Özlü Kaşıkoğlu ile bir araya geldi!
  İmar izninin iptali için oy topluyorlar!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  İş birliği protokolü imzalandı!
  Kavşak ve orta refüj düzenlemesi!
  İşte Özlü'nün A TAKIMI!
  17.4.2019 - Marka, Şehir ve Düzce
  18.4.2019 - Danışmanların hepsi partili!
  13.4.2019 - Elektrik kabloları yer altına alınıyor!
  13.4.2019 - Huzur hakkından feragat ettiler!
  15.4.2019 - Düzce Belediyesi yardım yapmıyor!
  15.4.2019 - Sular denetim altında!
  17.4.2019 - Ekrem İmamoğlu mazbatasını aldı!
  17.4.2019 - Onun emeği büyük!
  17.4.2019 - DÜZCE’NİN SEÇİMİ
  18.4.2019 - Yetkililerden çözüm bekleniyor!