Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :65057896 Aktif Ziyaretçi :44703 27 Haziran 2019 Perşembe
[09:53] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [22:02] SEDAŞ o habere cevap verdi: Kesintinin nedeni yıldırım! -- [21:39] TÜİK uyuşturucu verilerini açıkladı! -- [15:37] Gazete burasıdüzce -- [12:53] Jandarmadan kaçak içki operasyonu! -- [12:47] Kaymakam Öztürk açılışa katıldı! -- [12:34] Yılmaz'dan 'havuz' uyarısı! -- [12:27] Minik 112 projesi sona erdi! -- [12:16] TSO eğitime devam ediyor! -- [12:18] Üniversitede doğuma hazırlık eğitimi! --
Bu sese kulak verin!
Doğuştan “Cam Kemik” hastası olan ve 1 yıl önce Ali Kılıç isimli engelli bir genç ile nişanlanan Düzceli Özge Demir, nişanlısının Düzce’de görev yapması için yetkililere seslendi. Önümüzde ki Temmuz ayı içerisinde düğünlerinin olacağını söyleyen Demir, “Ben Düzce’den başka bir şehirde yaşayamam” dedi.
19.3.2019 - 13:53:34  Haberi Yazd?r

   Doğuştan Cam Kemik Hastası olan Özge Demir, geçtiğimiz yıl Konya’da yaşayan yine engelli Ali Kılıç isimli bir genç ile nişanlanma kararı aldı. Önümüzde ki Temmuz ayı içerisinde hayatlarını birleştirme kararı alan engelli gençler, aralarında ki mesafeleri aşmakta zorlanıyor.

“ARKAMDAKİ TEK DAYANAĞIM ANNEM”

   Babasının 2 yıl önce vefat ettiğini ve annesi ile birlikte yaşadığını söyleyen Demir, arkasında ki en büyük dayanağın yine annesi olduğunu ifade etti. Annesinden ayrı yaşamak istemediğini ve bu nedenle nişanlısının Düzce Belediyesine atanmasını isteyen Demir, “ 1 Yıl önce Ali Kılıç isimli bir genç ile nişanlandım. Nişanlım, Konya Belediyesinde çalışıyor. Konya Selçuk ilçesinde ikamet ediyor, Konya Belediyesinde de şu anda çalışmakta. Ben bedensel engelliyim. Halk arasında Cam Kemik Hastalığı olarak geçiyor rahatsızlığım. Bu şekilde hayatımı devam ettirmeye çalışıyorum.  Nişanlımda ise sadece boy kısalığı var. Onun haricinde bir engeli yok. 

   Ben yetkililerden bana yardım etmelerini istiyorum. Sizin aracılığınız ile yetkililere seslenmek istiyorum. Nişanlımın Konya Büyük Şehir Belediyesinden, Düzce Belediyesine gelmesini istiyorum. Buradaki belediyeye aldırmak çok istiyorum. Ben Düzce’den ayrılmak istemiyorum. Ailemi bırakmak istemiyorum. Sonuçta ben de bir engelliyim. Annemin arkamda durmasını istiyorum.  Babam 2 yıl önce vefat etti. O yüzden de annemi yalnız bırakamam.  Yani o bana, ben ona destek oluyoruz” dedi.

“TEK İSTEĞİM NİŞANLIMIN DÜZCE’DE GÖREV YAPMASI…”

 

   “Bedensel engelliyim, Evlenip Konya’da ikamet ettiğim de,  Düzce’ye ulaşımım çok kolay olmayabilir” diyen Demir, tek isteğinin nişanlısının Düzce’de görev yapması olduğunu belirterek, “ Yani istediğim zaman ne annem benim yanımda olabilir, ne de ben annemin yanında olabilirim. O yüzden ben annemi arkamda, yanımda görmek istiyorum” şeklinde konuştu.

“YETKİLİLERİN ELİMDEN TUTMASINI İSTİYORUM…”

   Düzce’den başka bir şehirde yaşamak istemediğini kaydeden Demir, “Düğünümüz 5 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak. Ben kesinlikle hiç kimseden maddi yardım istemiyorum.  Ben sadece, manevi olarak nişanlımın Düzce Belediyesine tayin olmasını istiyorum.  Ben bir şekilde ayağa kalkmak istiyorum, ama yetkililerinde benim elimden tutmasını istiyorum. Ben bu Düzce’nin vatandaşıyım. Başka yerde yaşamak istemiyorum.  Lütfen benim elimden tutsunlar. Çünkü ben, eğer Konya’da ikamet edersem, orada ben kirada oturacağım ve ben çalışamıyorum, çalışabileceğim mi onu da bilmiyorum. Sadece nişanlım çalışacak ve ben orada kirada oturmak zorunda kalacağım.  Düzce’de olursam kendime ait bir evim var! O evde kendime göre, yaşam alanımı kolaylaştırmak için dizayn ediyorum. Ben sadece nişanlımın buraya gelmesini istiyorum, benim amacım bu” diye konuştu.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Onlar için her gelen, ağalarıdır!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
ALGI VE KADER KISMET
 
  Ulviye Dikmen
Düzce Belediyesi Kent Konseyi Toplantısı
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
DÜZCE’NİN VEKİLİ
 
  Peri Meram Arbak
Dünya Tütünsüz Gününde (31 Mayıs) Türk T
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
SAYIN BAŞKAN;
 
  Cemil Acar
RADİKAL DEĞİŞİM ŞART!
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
DÜZCE’DE İLK ELEKTRİK VE SANTRALLER
 
  Aysel Dural
KISSADAN HİSSE
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
İyi Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Tahsilatlarda beklenen verim alınamıyor! " Haberine...
 Cemil Acar
 Düzce'de kayıp-kaçak oranı çok yüksek. Su faturalarında mahsup oranı %40 iken ,ödeme oranı %30-35 civarında, Dolayısıyla Düzce'de su faturasını ödeyen her vatandaş diğer 2 kişinin külfetini yükleniyor durumda.. Ayrıca büyük fabrikalar, organize sanayiler ve yıkama yağlamacılar yer altından aşırı derece su tüketimi yapıyorlar Belediye yetkililerinden bu kuyuları saklıyorlar.Aylık 10-50 bin tl lik su tüketimi olan fabrika ve yıkama yağlama istasyonlarının 100 ünü tespit ettiğiniz zaman alın size ortalama 2,5 milyon TL aylık gelir. Böylelikle bu halde bile vatandaşa daha uygun fiyatta su verebilirsiniz. Yalnızca irade ve denetim lazım.
  " Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’ " Haberine...
 suavi bayraktar
 Ben de Düzce için üzgünüm.
  " Onlar için her gelen, ağalarıdır! " Yazısına...
 doktor
 tebrik ve teşekkür ederim yazın için, düzcenin en büyük eksiği sen ve senin gibi dürüst gazeteciler.
  " Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’ " Haberine...
 Sevgi
 Sn.Başkan siz İstanbul için değil, Düzce için üzülün.
  " Yine sınıfta kaldık! " Haberine...
 şükrü toros
 düzce ne zaman sınıfı geçtiki ?
  " SAYIN BAŞKAN; " Yazısına...
 Kadir yıldırım
 Düzcede yaşayan gençlerimiz daha iyisine layik eline yüreğine kalemine sağlık
  " SAYIN BAŞKAN; " Yazısına...
 Orçun İlhan
 Bu akademi sayesinde tiyatroya başladım ve çok değerli hocalardan eğitim alma fırsatı yakaladım. Akademide eğitim veren hocalarımın her biri o kadar değerli ve önemli insanlardı ki dünya paralar verseniz eğitimine giremeyeceğiniz insanlar burada bizlere ücretsiz eğitimler veriyordu. Konservatuar düzeyindeki bu eğitimi sanmıyorum ki bir başka belediye bu kadar gence ulaşıp verebilsin. Biz öğrenciler olarak siyasi çekişmelerin içinde kalıp yarım yamalak salındık piyasaya... Keşke bu güzel proje yine var olsa
  " Sahi, bir de bizim vekillerimiz vardı! " Haberine...
 Ayhan Akçay
  Sayın vekilim bizzat bana söz verdiydi secim zamanı bekliyorum unutmadım gerçi diğer seçimlere daha çok zaman var gün olur devran döner tekrar görüşmek üzere diyorum
  " Onlar için her gelen, ağalarıdır! " Yazısına...
 Nurhan Büyükuçar
 Tebrik ederim harika olmuş.anlayabilenlere. senelerdir belediye için söylüyorum gelen, giden her başkanın etrafında koridorlarda elleri ceplerinde havalı,havalı tur atıyor. herkesi de alkışlayıp ardında duruyorlar. yazık inanıp aldanan amirlere.
  " Onlar için her gelen, ağalarıdır! " Yazısına...
 Ibrahim
 Çok güzel dile getirmiş.Gönülden teşekkürler..İşte Kaynaşlı dada yapmaya çalıştığımız bu(kendi adıma diyorum).Derdimiz Kaynaşlı..Yanlış yapıldığına inandığım her şeyi yine eleştirecem..Doğru yapıldığina inandığimada her zamanki gibi teşekkür edeceğim..
‘Sandığınız gibi değil’ adlı oyun sahnelendi! ‘Sandığınız gibi değil’ adlı oyun sahnelendi!
  BELEDİYE DUYARSIZ KALMADI
  Düzce'de FETÖ/PDY operasyonu!
  Finduk Fest markalaştı!
  İşçiler fabrikaya akın etti!
  Duru'dan İstanbul açıklaması: Halk tercihini demokrasiden yana kullandı!
  Sahi, bir de bizim vekillerimiz vardı!
  Gölyakalıları yalnız bırakmadı!
  ‘Her hafta bakım yapıyoruz’
  Yunus Özay Er; ‘Gözlemci olarak İstanbul'da olacağız’
  Delta Alfa’dan LÖSEV’e destek!
  Yine sınıfta kaldık!
  Kızılay’a teşekkür belgesi verildi!
  Gösterişli şoförlerle görüştü!
  Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’
  Her şey çok güzel oldu!
  Valilikten su faturası krizine inceleme!
  Böyle tesisi, böyle servisi ve böyle fiyatları görünce; ne gözlerinize ne de kulaklarınıza inanamayacaksınız!.. ETHEM'İN ÇİFTLİĞİ
  Düzce Üniversitesi TBMM'de sunum gerçekleştirdi!
  Sel sonrası çalışmalar devam ediyor!
  Bu kavşak yapılırken yayalar hiiiç düşünülmemiş!
  21.06.2019 - Onlar için her gelen, ağalarıdır!
  21.06.2019 - SAYIN BAŞKAN;
  24.06.2019 - Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’
  21.06.2019 - İÇİLEBİLİR SU İSTİYORUZ?
  21.06.2019 - Dünya Tütünsüz Gününde (31 Mayıs) Türk Toraks Derneği uyarıyor
  21.06.2019 - Düzce Belediyesi Kent Konseyi Toplantısı
  20.06.2019 - SEDAŞ DA DÜZCE’Yİ TAKMIYOR!..
  24.06.2019 - Yine sınıfta kaldık!
  22.06.2019 - Sahi, bir de bizim vekillerimiz vardı!
  26.06.2019 - Tahsilatlarda beklenen verim alınamıyor!