Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :65057568 Aktif Ziyaretçi :43674 27 Haziran 2019 Perşembe
[09:53] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [22:02] SEDAŞ o habere cevap verdi: Kesintinin nedeni yıldırım! -- [21:39] TÜİK uyuşturucu verilerini açıkladı! -- [15:37] Gazete burasıdüzce -- [12:53] Jandarmadan kaçak içki operasyonu! -- [12:47] Kaymakam Öztürk açılışa katıldı! -- [12:34] Yılmaz'dan 'havuz' uyarısı! -- [12:27] Minik 112 projesi sona erdi! -- [12:16] TSO eğitime devam ediyor! -- [12:18] Üniversitede doğuma hazırlık eğitimi! --
Düzceliler projelerden bihaber!
Gazete burasıdüzce muhabirleri Düzcelilere “Adayların projelerini biliyor musunuz ve projeler hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusunu yöneltti.
20.3.2019 - 14:55:55  Haberi Yazd?r

   31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, sokağa çıkan muhabirlerimiz Düzcelilere “Adayların projelerini biliyor musunuz ve projeler hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusunu yöneltti. İşte vatandaşlarımızın verdiği cevaplar şu şekilde:

   Ayşenur Şen; Projelerini bilmiyorum ama gönlüm her zaman sadece bir partiden yana.

“BENCE 65 YAŞ ÜSTÜ YERİNE ÖĞRENCİLERE ÖNEM VERİLMELİ”

   Düzce’de öğrenci olduğunu söyleyen Burak Can, gençlere daha fazla önem verilmesi ve gençlerden daha çok kazanacaklarını söylerken şu ifadelere yer verdi; “Adayların projelerini pek bilmiyorum. Bence 65 yaş üstü yerine öğrencilere önem verilmeli. Eminim bizden daha çok kazanırlar.”

“ADAYLARIN PROJELERİNİ BİLMİYORUM”

   Özlem Koçak ise projeleri bilmediğini söyledi ve adaylara önerilerde bulundu. Özlem Koçak: “Adayların projelerini bilmiyorum. Düzce’de şehirleşme kültürü biraz daha aktif hale getirilebilir. Köy ve şehir yaşamı çok birbirine karışmış gibi. Spor Sokak düzenlenip daha işlek bir cadde havası verilebilir. Çok çarpık yapılaşma var, bu düzeltilebilir. Düzce yeni şehirleşen bir bunun da etkilerini görüyoruz zaten” dedi.

 “DÜZCE’NİN HALİ ORTADA”

   Sait Kılıç ise şimdiye kadar gelenlerin bir şey yapmadığını söylerken şu ifadelere yer verdi:“Adayların projelerini bilmiyorum. Şimdiye kadar gelenler bir şey yapmadı ki bundan sonra gelen AK Partililer ne yapacak. Şimdiye kadar hiçbir şey yapmadılar. Düzce’nin hali ortada.”

“ÖNCELİKLERİNİ TRAFİK VE ÜST YAPIYA VERMELERİ GEREKİYOR”

    Adayların projelerini bilmediğini söyleyen Kadir Kandemir: “Projelerini bilmiyorum ama önceliklerini trafik ve üst yapıya vermeleri gerekiyor” dedi.

“DÜZCE’NİN MERKEZİNE YAPILACAK OLAN YATIRIMLARA YAZIK”

   Cihan Sezer Düzce Merkez’e yapılacak olan yatırımlara yazık olduğunu, insanların Kalıcı Konutlarda olduğunu söyledi. Cihan Sezer: “Düzce’nin merkezine yapılacak olan yatırımlara yazık. Düzce Merkez’e ne kadar yatırım yapılmış olsa bile hiçbir şeye yaramayacak. Nedeni ise halk Kalıcı Konutlara yerleştirildi ama onlar Merkez’e yatırım yapıyor. Sürekli halk gidip geliyor ve bunlar hep masraf. Vatandaş artık elini cebine atmaya korkuyor. Çünkü hayat ve yaşam pahallı” şeklinde konuştu.

“YOLLARLA İLGİLİ SIKINTI VAR”

   Taner Güneş ise: “Yollarla ilgili büyük sıkıntılarımız var onun haricinde de bir şikayetimiz yok” dedi.

“DAHA ÖNCEDE ÇOK PROJELER VARDI

AMA KİMSE BİR ŞEY YAPMADI”

   Tarık Mert önceden de çok projelerin olduğunu ancak gerçekleştirmediklerini söyledi. Tarık Mert: “Adayların projelerini broşürlerden gördüğüm kadarıyla biliyorum. Daha öncede çok projeler vardı ama kimse bir şey yapmadı” ifadelerini kullandı.

“TEK İSTEĞİMİZ PARA YEMESİNLER”

    Proje istemediğini, tek isteğinin para yenmemesi gerektiğini söyleyen İbrahim Karabulutçu: “Projeye gerek yok, tek isteğimiz para yemesinler, helalinden yapsınlar” şeklinde konuştu.

“HER ŞEYİMİZ VAR”

   Ahmet Canpolat Düzce’nin bir eksiğinin olmadığını söyledi ve şu cümlelerle devam etti: “Proje hakkında pek bilgim yok. Düzce için önereceğimiz bir şey de yok çünkü her şeyimiz var.”

“PROJEDE BEKLEMİYORUM”

   Sezgin Demirtaş proje beklemediğini ancak Belediye Binası ve Valilik Binasının Kalıcı Konutlar ve Merkez ortasına taşınması gerektiğini belirtti. Sezgin Demirtaş: Projeleri bilmiyorum ama projede beklemiyorum. Söz verip yapılmayan çok şey var. Mümkünse Valilik ve Belediye’nin Kalıcı Konutlar ve Merkez ortasına bir yere yapılmasını istiyorum” ifadelerini kullandı.

“DÜZCE İÇİN UYGULANACAK PROJELER DEĞİL”

   Kadir Çengel: “Projelerin birkaçını biliyorum ama Düzce için uygulanacak projeler değil bana göre” dedi.

“ALT YAPI”

   Soner Verep ise şu ifadelere yer verdi: “Adayların projeleri ile pek ilgilenemiyorum. Çünkü benim Hacı Yakup Köyü’nde muhtarlık projem var, onunla ilgileniyorum. Düzce’nin altyapısının yapılmasını, park yasaklarının uygulanmasını isterim. “

“DAHA ÇOK DİKKATİMİ ÖĞRENCİLERLE İLGİLİ PROJELER”

   Ertuğrul Aydoğan ise şöyle konuştu: “Benim daha en çok dikkatimi çeken özellikle öğrenciler için olan projeler. Öğrencilerin aylık 30 TL’ye abonman oldukları halde sınırsız ulaşım yapabileceklerini biliyorum. Düzce’nin en büyük sorunu kaldırımlar ve trafik sorunu.”

“PROJELERDEN DAHA ÖNEMLİ EKONOMİK KRİZ VAR”

   Barış İnanç projeleri takip etmek istemediğini ve krizin daha önemli olduğunu söyledi. Barış İnaç:“Adayları tanıyorum ama projeleri takip etmek istemiyorum. Çünkü projelerden daha önemli ekonomik kriz var, esnaf kan ağlıyor. Artık bina yapılmasını istemiyoruz, o parayla esnafa, vatandaşa nasıl ödenek yapılabilir onu düşünsünler” dedi.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Onlar için her gelen, ağalarıdır!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
ALGI VE KADER KISMET
 
  Ulviye Dikmen
Düzce Belediyesi Kent Konseyi Toplantısı
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
DÜZCE’NİN VEKİLİ
 
  Peri Meram Arbak
Dünya Tütünsüz Gününde (31 Mayıs) Türk T
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
SAYIN BAŞKAN;
 
  Cemil Acar
RADİKAL DEĞİŞİM ŞART!
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
DÜZCE’DE İLK ELEKTRİK VE SANTRALLER
 
  Aysel Dural
KISSADAN HİSSE
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
İyi Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Tahsilatlarda beklenen verim alınamıyor! " Haberine...
 Cemil Acar
 Düzce'de kayıp-kaçak oranı çok yüksek. Su faturalarında mahsup oranı %40 iken ,ödeme oranı %30-35 civarında, Dolayısıyla Düzce'de su faturasını ödeyen her vatandaş diğer 2 kişinin külfetini yükleniyor durumda.. Ayrıca büyük fabrikalar, organize sanayiler ve yıkama yağlamacılar yer altından aşırı derece su tüketimi yapıyorlar Belediye yetkililerinden bu kuyuları saklıyorlar.Aylık 10-50 bin tl lik su tüketimi olan fabrika ve yıkama yağlama istasyonlarının 100 ünü tespit ettiğiniz zaman alın size ortalama 2,5 milyon TL aylık gelir. Böylelikle bu halde bile vatandaşa daha uygun fiyatta su verebilirsiniz. Yalnızca irade ve denetim lazım.
  " Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’ " Haberine...
 suavi bayraktar
 Ben de Düzce için üzgünüm.
  " Onlar için her gelen, ağalarıdır! " Yazısına...
 doktor
 tebrik ve teşekkür ederim yazın için, düzcenin en büyük eksiği sen ve senin gibi dürüst gazeteciler.
  " Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’ " Haberine...
 Sevgi
 Sn.Başkan siz İstanbul için değil, Düzce için üzülün.
  " Yine sınıfta kaldık! " Haberine...
 şükrü toros
 düzce ne zaman sınıfı geçtiki ?
  " SAYIN BAŞKAN; " Yazısına...
 Kadir yıldırım
 Düzcede yaşayan gençlerimiz daha iyisine layik eline yüreğine kalemine sağlık
  " SAYIN BAŞKAN; " Yazısına...
 Orçun İlhan
 Bu akademi sayesinde tiyatroya başladım ve çok değerli hocalardan eğitim alma fırsatı yakaladım. Akademide eğitim veren hocalarımın her biri o kadar değerli ve önemli insanlardı ki dünya paralar verseniz eğitimine giremeyeceğiniz insanlar burada bizlere ücretsiz eğitimler veriyordu. Konservatuar düzeyindeki bu eğitimi sanmıyorum ki bir başka belediye bu kadar gence ulaşıp verebilsin. Biz öğrenciler olarak siyasi çekişmelerin içinde kalıp yarım yamalak salındık piyasaya... Keşke bu güzel proje yine var olsa
  " Sahi, bir de bizim vekillerimiz vardı! " Haberine...
 Ayhan Akçay
  Sayın vekilim bizzat bana söz verdiydi secim zamanı bekliyorum unutmadım gerçi diğer seçimlere daha çok zaman var gün olur devran döner tekrar görüşmek üzere diyorum
  " Onlar için her gelen, ağalarıdır! " Yazısına...
 Nurhan Büyükuçar
 Tebrik ederim harika olmuş.anlayabilenlere. senelerdir belediye için söylüyorum gelen, giden her başkanın etrafında koridorlarda elleri ceplerinde havalı,havalı tur atıyor. herkesi de alkışlayıp ardında duruyorlar. yazık inanıp aldanan amirlere.
  " Onlar için her gelen, ağalarıdır! " Yazısına...
 Ibrahim
 Çok güzel dile getirmiş.Gönülden teşekkürler..İşte Kaynaşlı dada yapmaya çalıştığımız bu(kendi adıma diyorum).Derdimiz Kaynaşlı..Yanlış yapıldığına inandığım her şeyi yine eleştirecem..Doğru yapıldığina inandığimada her zamanki gibi teşekkür edeceğim..
‘Sandığınız gibi değil’ adlı oyun sahnelendi! ‘Sandığınız gibi değil’ adlı oyun sahnelendi!
  BELEDİYE DUYARSIZ KALMADI
  Düzce'de FETÖ/PDY operasyonu!
  Finduk Fest markalaştı!
  İşçiler fabrikaya akın etti!
  Duru'dan İstanbul açıklaması: Halk tercihini demokrasiden yana kullandı!
  Sahi, bir de bizim vekillerimiz vardı!
  Gölyakalıları yalnız bırakmadı!
  ‘Her hafta bakım yapıyoruz’
  Yunus Özay Er; ‘Gözlemci olarak İstanbul'da olacağız’
  Delta Alfa’dan LÖSEV’e destek!
  Yine sınıfta kaldık!
  Kızılay’a teşekkür belgesi verildi!
  Gösterişli şoförlerle görüştü!
  Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’
  Her şey çok güzel oldu!
  Valilikten su faturası krizine inceleme!
  Böyle tesisi, böyle servisi ve böyle fiyatları görünce; ne gözlerinize ne de kulaklarınıza inanamayacaksınız!.. ETHEM'İN ÇİFTLİĞİ
  Düzce Üniversitesi TBMM'de sunum gerçekleştirdi!
  Sel sonrası çalışmalar devam ediyor!
  Bu kavşak yapılırken yayalar hiiiç düşünülmemiş!
  21.06.2019 - Onlar için her gelen, ağalarıdır!
  21.06.2019 - SAYIN BAŞKAN;
  24.06.2019 - Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’
  21.06.2019 - İÇİLEBİLİR SU İSTİYORUZ?
  21.06.2019 - Dünya Tütünsüz Gününde (31 Mayıs) Türk Toraks Derneği uyarıyor
  21.06.2019 - Düzce Belediyesi Kent Konseyi Toplantısı
  20.06.2019 - SEDAŞ DA DÜZCE’Yİ TAKMIYOR!..
  24.06.2019 - Yine sınıfta kaldık!
  22.06.2019 - Sahi, bir de bizim vekillerimiz vardı!
  26.06.2019 - Tahsilatlarda beklenen verim alınamıyor!