Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :65450000 Aktif Ziyaretçi :32325 22 Temmuz 2019 Pazartesi
[12:43] Orman Endüstri Mühendisliği öğrencilerini bekliyor! -- [12:26] İyi Parti tam kadro afet bölgesinde! -- [11:39] Kalıcı Konutlar için çalışmalar başlıyor! -- [11:18] Özlü; ‘Mağduriyetler en kısa sürede giderilecek’ -- [11:20] O geceyi anlattı! -- [10:04] Arama çalışmaları tekrar başladı! -- [09:47] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [22:02] Vali Dağlı incelemede: Tüm köylere ulaşım sağlandı! -- [21:54] Sel sonrası 24 köyde ilaçlama! -- [13:37] Bir kişinin daha cesedi bulundu! --
Bıyık: ‘Gücümüzü sizden alıyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık 31 Mart Yerel Seçimleri için yoğun programına ara vermeden devam ediyor. Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Karaca Mahallesinde meşaleler ile karşılandı.
23.3.2019 - 17:07:30  Haberi Yazd?r

   31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimlere sayılı günler kala çalışma temposunu artıran Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Düzce’de basılmadık yer sıkılmadık el bırakmıyor.

   Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak, MHP Düzce Belediye Meclis Üyeleri ve Meclis Üyesi Adayları ile partililer eşlik etti.

   Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Eski Sanayi Sitesinde esnaflar ile bir araya geldikten sonra seçim stantlarını ziyaret etti. Düzce Merkezde yer alan esnafları ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Karaca Mahallesi ve Beyciler Mahallelerinde kahve ziyaretleri gerçekleştirdi.

   Seçim çalışmalarına yoğun mesai anlayışı ile devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın ilk durağı eski sanayi sitesinde çay ocaklarında esnaflar ile bir araya geldi.

   Eski Sanayi Sitesi sırasında seçim stantlarını ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, stantları ziyaret eden vatandaşları kendisi karşıladı. Stant çevresinden geçen çocuklara balon veren Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, vatandaşlardan destek istedi. Krempark AVM önünde, Spor Sokak girişinde yer alan Zabıta Noktasında, Büyük Cami önünde ve belediye önünde yer alan stantları ziyaret eden Bıyık’a MHP Teşkilatı da eşlik etti.

   Stant ziyaretlerinin ardından şehir merkezinde yer alan esnaflar ziyaret edilerek destek istendi.

   Milletvekili Ümit Yılmaz, MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve partililer ile birlikte yapılan ziyaretlerde esnaflar Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a yoğun ilgi gösterdi.

   Gündüz programını tamamlayan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık akşam programı olarak Karaca Mahallesinde üç kahve Beyciler Mahallesinde 1 kahve ziyaret ederek projeleri hakkında mahalle sakinlerine hitap etti.

MEŞALELER İLE KARŞILANDI

   Karaca Mahallesinde meşaleler ile karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı ve MHP Teşkilatı vatandaşların yoğun ilgi ve alakası ile karşılandı.

   Karaca spor Kulübü mücadele ettiği ligde şampiyon olmasından dolayı Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a atkı hediye ederek şampiyonluk kupası ile fotoğraf çektirdiler.

   Erdoğan Bıyık’ın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce Şubesi Başkanı olarak Düzce’deki spor kulüplerine vermiş olduğu desteklerden dolayı Karaca spor Kulübü yönetimi teşekkür etti.

   Kahve programında yaptığı konuşmada Bıyık, “ Düzce’yi yönetmek, Düzce’yi hakkı ile yönetmek için sizlerden oy istiyoruz. MHP’nin üretken Belediyecilik anlayışında akıl, gönül, aşk, özveri, iman, vicdan ve sevda vardır. Bizler Düzce için el ele diyerek çıktığımız hizmet yolunda gücümüzü sizden alıyoruz. 31 Mart seçim 1 Nisan benim doğum günüm. 31 Mart’ta siz beni sevindirin 1 Nisan’da Allah sizi sevindirsin” şeklinde konuştu.

   MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ise yaptığı konuşmada, “ oylarınız ile beni sizleri temsil etme şansı verdiniz. Şimdi benim mecliste sesimin daha yüksek çıkması için sizlerden Erdoğan Bıyık için destek istiyorum” dedi.

   Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen ise Düzcelilere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selamını ileterek başladı. Alperen, “ Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Düzce’ye çok önem veriyor. Bize ve teşkilata Düzce’yi alıp gelin talimatı verdi. Sizler MHP’ye Erdoğan Bıyık’a oylarınızla destek verin, Düzce Üretken Belediyeciliğin nasıl yapılacağını görsün” şeklinde konuştu.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
MİNARENİN KILIFI!
 
  Ayşegül Şenol Can
DÜZCE’NİN HALLERİ!
 
  Ulviye Dikmen
HAYVAN HAKLARI ÇALIŞTAYI
 
  Telat Çelik
UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR!
 
  Peri Meram Arbak
Dünya Tütünsüz Gününde (31 Mayıs) Türk T
 
  Hümeyra Yılmaz
Depodaki Lenin ve eski yeni Akçakoca
 
  Cemil Acar
RADİKAL DEĞİŞİM ŞART!
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
DÜZCE DEKOVİLİ
 
  Aysel Dural
20 KURUŞ DEYİP GEÇME!
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
İyi Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " DÜHAK sokak hayvanlarını unutmadı! " Haberine...
 İpek tosun
 Çok duygulandım. Düzcenin vicdanı eksiğini tamamlamissiniz. İyi ki varsınız DÜHAK
  " DÜHAK sokak hayvanlarını unutmadı! " Haberine...
 Alperen Gam
 helal olsun. sel felaketinde sadece insanlar zarar görmüyor. Allah in sessiz kullarini unutmamak gerekir
  " HALA YARDIM BEKLİYORLAR! " Haberine...
 Murat ataş
 Köy bitik. Akçakocaya su buradan geliyor. baraj yaptılar köylü sıkıntı çekti. 2 yıl afet oldu yardım eden yok. fındık bahçeleri uçtu yol heyelandan tek şerit. barajı yaparken verdikleri sözü tutmadılar bir tane kanal açmadılar. Evlerin içi çamur doldu
  " HAYVAN HAKLARI ÇALIŞTAYI " Yazısına...
 akif ÇEBİ
 daha çok çalışması lazım faruk özlünün düzcede yapılması gereken çok iş var ki saymakla bitmez. trafik park fuar alanı kongre merkezi katı atık merkezi. örnek vereyim tatile gidecez düzceye kim gelir kardüzü yok efteni termali yok denizi tanıtılmıyor çevre yolları yapılmamış faruk özlüye daha çok teşekkür etmek lazımki diger sorunları halletsin düzceye deger katsın diye
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 ali yılmaz
 düzce keleş şunu yapmış bunu kaçırmış şu paraları çalmışlar çarçur etmişler diye aglamak feryat etmek düzcenin yararına degil. düzceye deger katacak projeleri konuşmak lazım. düzceyi ileri getirecek projeler yapmak lazım. bir olimpiyat hazırlık merkezi yapılacaktı. gölyakalı abdullah şahin bu konuyu düzce gündemine taşıdı. hatırlayan var yok. kardüzü eftenia otel tabiat parkı gibi kurugöl futbol takımları kamp merkezi gibi projeleri tartışıp düzceye yön vermek lazım. yetkilileri harekete geçirecek formuller bulmak lazım. yoksa atı alan üsküdar geçmiş. hesap soran olmadıktan sonra konuşmak nafile
  " DÜZCE’NİN HALLERİ! " Yazısına...
 ilyas HIZEL
 ne güzel belirmisiniz düzcedeki bazı şıkıntıları yetkilileri yakalayınca neden bu düzcenin sorunları tartışıp çözüm yollarını yapılması gerekenleri konuşmayıpta simit yeyip iltifatlarla geçişir düzcenin sorunları. trafik sorunu katı atık merkezi sorunu fuar alanı kongre merkezi stadyum kardüz efteni dekovil düzce uçagı gibi sorunları yetkililere neden iletmez. bizim düzce halkı hep menfaat peşindemi koşacak. işte o zaman düzcede degişim bekleme.
  " RADİKAL DEĞİŞİM ŞART! " Yazısına...
 adil kara
 sayın acar ali ergün diye bir kişiden bahsetmişşin. düzceye ne karı düzcede neyi degiştirmiş. düzceye dokunacak düzceyi degiştirecek kadrolar kurmak lazım. ayrıca icrrat yapacak yöneticiler lazım. eski bakan faruk özlü tutturmuş para lazım. mali denge bakanlık yapmış biri düzce belediyesi koltuguna oturmuş hala para bulacam diye çırpınıyorsa düzce belediyesinden icraat beklemek hayal olur. nerde tranvay yolu nerde bişiklet yolu nerde metrobüs yolu nerde çevre yolları nerde fuar alanı nerde büyük stadyum nerde kardüz nerde efteni otel nerde dekovil nerde düzce uçagı .düzceye deger katacak yönetici aramak lazım. faruk özlü degil ali ergün degil icraat yapacak işin ehli adam lazım düzceye
  " MİNARENİN KILIFI! " Yazısına...
 ali ihsan çelik
 sayın maradit düzceyi soyan soydu kimsede hesap sormadı. bu paralar kimin parasıydı kim kazandı kim kaybetti. herzaman kaybeden düzce düzce. başka bir konuya düzcenin kanayan yaralanırını dekovil deniz kim sahip çıktı. düzce uçagı dediniz yine yok. filim platosu kongre merkezi katı atık merkezi kardüz efteni termal otel efteni tabiat parkı trafik çilesi metrobüs hattı tranvay hattı kurugöl futbol takımları kamp merkezi gölyaka kuyudüzü gs spor yatırımı olimpiyat hazırlık merkezi bunun gibi düzceye deger katacak yatırımları kim takip edecek. düzcede muhalefet yokmu. düzcenin valisi eski bakan faruk özlü kim sahiplenecek düzcenin kanayan yaralarını. neden basın yetkilileri bulmuşken bu konuları sormaz. bir kenara not etmez. işte düzcenin hali böyle. yönetilirsek düzce yerinde sayar bir adım gitmez
  " DÜZCE DEKOVİLİ " Yazısına...
 ali ihsan çelik
 sayın nuri çetin düzcenin tarihini çok güzel ortaya koyuyorsunuz ama malesef düzcedeki yöneticiler sahip çıkıyormu. dekovil kaç seneden beri gündemde hala icraat yok. bu konuyu faruk özlü eski bakan belediye başkanı düzceye getirse belki ikili ilişkilerle bedavaya bile gelir. restore edilip sergi sarayı gibi halk müzesi örnek pul koleksiyon tanıtımı hatta girişte cüzi bir para 1 tl bu dekovil düzceye deger katar. getirenide devamlı gündemde tutar. örnek şu kişi dekovili getirdi diye sayın çetin önce faruk özlüye o sahip çıkmazsa valiye valide sahip çıkmazsa özel sektöre düzce tanıtma vakfı gibi örgütlere bu konu anlatılıp sahip çıkan olursa düzceye deger katar. hatta bir düzcenin uçagı varmış buda sergilenirse yemede yanında yat kremanın kaymagı olur. düzce belli bir alanda örnek fuar alanı gibi bir yerede düzce önemli katkı saglar. yeterki yetkililere iletip sahip çıkılısın teşekkürler
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Seher Savaş
 Rabia heykeli kimin zamanında yapılmıştır ve maliyeti ne kadardır? Bilgi verilirse memnun olurum.
Propolis menopoz sonrası kalbi koruyabilir mi? Propolis menopoz sonrası kalbi koruyabilir mi?
  Cip ile otomobil çarpıştı: 1 yaralı!
  15 Temmuz töreni düzenlendi!
  Valilikten sel açıklaması: 69 kişi kurtarıldı, 7 kişi kayıp!
  Bir kişi evin önünde ölü bulundu!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Sokak tek yönlü olarak trafiğe açıldı!
  1850 rakımlı yaylada buluştular!
  Üniversite misafirhanesi ücretsiz hizmete açıldı!
  CHP’li Tanal’dan ‘Düzce afet bölgesi ilan edilsin’ talebi!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Akçakoca sular altında
  Uğur Dershanesi
  Mustafa Varank Düzce’de!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  15 Temmuz mesajı verdiler!
  İşte Akçakoca’nın son hali!
  Başkana Başdanışman geldi!
  Şehit ve Gazi aileleri için program düzenledi!
  20.07.2019 - DÜHAK sokak hayvanlarını unutmadı!
  18.07.2019 - RADİKAL DEĞİŞİM ŞART!
  18.07.2019 - DÜZCE’NİN HALLERİ!
  18.07.2019 - MİNARENİN KILIFI!
  18.07.2019 - UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR!
  18.07.2019 - HAYVAN HAKLARI ÇALIŞTAYI
  18.07.2019 - DÜZCE DEKOVİLİ
  19.07.2019 - HALA YARDIM BEKLİYORLAR!