Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :64040792 Aktif Ziyaretçi :29142 24 Nisan 2019 Çarşamba
[17:59] Özlü’yü tebrik için Düzce’ye geldi! -- [17:05] Mahalle sözleşmeleri rehber olacak! -- [17:01] 9. Yeşilay Bisiklet Turu 28 Nisan'da! -- [16:53] Parklara yaz hazırlığı! -- [16:41] Başkan Özlü’ye hayırlı olsun ziyaretleri! -- [16:40] Tekstil fabrikasında yangın! -- [16:34] Hem eğlendiler hem doğayı güzelleştirdiler! -- [16:27] Sahilde uçurtma şenliği! -- [16:23] Teşkilattan Başkana "HAYIRLI OLSUN" -- [16:21] Üç bin ciltlik eser bağışladı! --
Bıyık: ‘Gücümüzü sizden alıyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık 31 Mart Yerel Seçimleri için yoğun programına ara vermeden devam ediyor. Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Karaca Mahallesinde meşaleler ile karşılandı.
23.3.2019 - 17:07:30  Haberi Yazd?r

   31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimlere sayılı günler kala çalışma temposunu artıran Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Düzce’de basılmadık yer sıkılmadık el bırakmıyor.

   Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak, MHP Düzce Belediye Meclis Üyeleri ve Meclis Üyesi Adayları ile partililer eşlik etti.

   Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Eski Sanayi Sitesinde esnaflar ile bir araya geldikten sonra seçim stantlarını ziyaret etti. Düzce Merkezde yer alan esnafları ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Karaca Mahallesi ve Beyciler Mahallelerinde kahve ziyaretleri gerçekleştirdi.

   Seçim çalışmalarına yoğun mesai anlayışı ile devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın ilk durağı eski sanayi sitesinde çay ocaklarında esnaflar ile bir araya geldi.

   Eski Sanayi Sitesi sırasında seçim stantlarını ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, stantları ziyaret eden vatandaşları kendisi karşıladı. Stant çevresinden geçen çocuklara balon veren Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, vatandaşlardan destek istedi. Krempark AVM önünde, Spor Sokak girişinde yer alan Zabıta Noktasında, Büyük Cami önünde ve belediye önünde yer alan stantları ziyaret eden Bıyık’a MHP Teşkilatı da eşlik etti.

   Stant ziyaretlerinin ardından şehir merkezinde yer alan esnaflar ziyaret edilerek destek istendi.

   Milletvekili Ümit Yılmaz, MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve partililer ile birlikte yapılan ziyaretlerde esnaflar Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a yoğun ilgi gösterdi.

   Gündüz programını tamamlayan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık akşam programı olarak Karaca Mahallesinde üç kahve Beyciler Mahallesinde 1 kahve ziyaret ederek projeleri hakkında mahalle sakinlerine hitap etti.

MEŞALELER İLE KARŞILANDI

   Karaca Mahallesinde meşaleler ile karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı ve MHP Teşkilatı vatandaşların yoğun ilgi ve alakası ile karşılandı.

   Karaca spor Kulübü mücadele ettiği ligde şampiyon olmasından dolayı Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a atkı hediye ederek şampiyonluk kupası ile fotoğraf çektirdiler.

   Erdoğan Bıyık’ın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce Şubesi Başkanı olarak Düzce’deki spor kulüplerine vermiş olduğu desteklerden dolayı Karaca spor Kulübü yönetimi teşekkür etti.

   Kahve programında yaptığı konuşmada Bıyık, “ Düzce’yi yönetmek, Düzce’yi hakkı ile yönetmek için sizlerden oy istiyoruz. MHP’nin üretken Belediyecilik anlayışında akıl, gönül, aşk, özveri, iman, vicdan ve sevda vardır. Bizler Düzce için el ele diyerek çıktığımız hizmet yolunda gücümüzü sizden alıyoruz. 31 Mart seçim 1 Nisan benim doğum günüm. 31 Mart’ta siz beni sevindirin 1 Nisan’da Allah sizi sevindirsin” şeklinde konuştu.

   MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ise yaptığı konuşmada, “ oylarınız ile beni sizleri temsil etme şansı verdiniz. Şimdi benim mecliste sesimin daha yüksek çıkması için sizlerden Erdoğan Bıyık için destek istiyorum” dedi.

   Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen ise Düzcelilere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selamını ileterek başladı. Alperen, “ Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Düzce’ye çok önem veriyor. Bize ve teşkilata Düzce’yi alıp gelin talimatı verdi. Sizler MHP’ye Erdoğan Bıyık’a oylarınızla destek verin, Düzce Üretken Belediyeciliğin nasıl yapılacağını görsün” şeklinde konuştu.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
FERAGAT EDENLER!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
PANDORANIN KUTUSU
 
  Ulviye Dikmen
DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
GEMİCİOĞLU
 
  Peri Meram Arbak
KUTLAMA VE DİLEKLER
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
TEK BAŞINA SONSUZLUK
 
  Cemil Acar
BİRAZ SİYASET, BİRAZ TURİZM..
 
  Aysel Dural
TERCİH MESELESİ!..
 
  Özkan GÖZÜTOK
Marka, Şehir ve Düzce
 
  Erdal Pişken
ANNEMİZİN LİGİNE DEVAM
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Muammer Yıldırım
 Şeffaf olmayan ve her yıl sonu denetlenmeyen Belediyeler böyle borçtan batıyor hizmete gelince tam bir hüsran paralar çarçur buhar olmuş çok düşündürücü..
  " Marka, Şehir ve Düzce " Yazısına...
 Mürsel
 Bunlar varken hiç birşey olmaz. Örnek tıranvay yüz karası idi iki görünmez oldu
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 fuat kam
 Maaş olmalı lakin makul düzeyde, hizmet bedelsiz olmaz zira maaş alınmazsa fitne olur,nasıl derseniz belediye ihalelerinden komisyon almakla suçlanırlar .
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Aydın
 Belediyecilik Gönül işi diye çıktılar yola. Eee o zaman taşın altına başkan ve yardımcılarıda el sokmalılar. Gönüllü seçildiler. Valla ben yapardım ki kocaman bakan neden yapmasın.
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Gönül A.
 Haydi başkan örnek ol..
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Hakan
 Belediye Başkanı ve yardımcıları bir an önce feragat etmeli. Ali Koç'u örnek alsınlar, adam önce kendi fedakarlık yaptı.
  " DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ " Yazısına...
 Peri Arbak
 Düzce Otları Festivali bir kadın manifestosudur, elini sıcak sudan soğuk suya sokmadan yapılan hiçbir eleştiriyi de kabul etmek mümkün değildir. Ulviye ablacığım eleştiri adına atılan taşlardan başlarımızı korumak gerekir. Bu güzel festival dostça eleştirilerle hep sürsün. Hepinizin eline, aklına ve yüreğine sağlık.
  " Bize tertemiz bir sayfa gerek! " Haberine...
 düzceli
 A Ç A M A Z L A R, Açsalar da gerçekleri kamuoyu ile paylaşamazlar.!!!!
  " KUTLAMA VE DİLEKLER " Yazısına...
 Samet Yıldız
 Hocam kaleminize ve yüreğinize sağlık iyiki varsınız.
  " Üstüne bir bardak su mu içelim? " Yazısına...
 Mahmut Gül
 SAYIN ÖZLÜ ve BUGÜNKÜ YÖNETİM ÇIKARTAÇAKMI ZANNETİYORSUNUZ. GÜLDÜRMEYİN INSANLARI
Çocuk oyununa büyük ilgi! Çocuk oyununa büyük ilgi!
  KAPOĞLU AİLESİNİN ACI GÜNÜ!
  Onun emeği büyük!
  Danışmanların hepsi partili!
  Yetkililerden çözüm bekleniyor!
  Ekrem İmamoğlu mazbatasını aldı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Mesleğimi seviyorum
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Bize tertemiz bir sayfa gerek!
  ‘Omuz omuza Düzcemiz için çalışacağız’
  Denizdeki köpeği boğulmaktan kurtardılar!
  Seyir halindeki otomobil yandı!
  Bahar temizliği kampanyası başlıyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kavşak ve orta refüj düzenlemesi!
  Şirketlerin üst yönetimi belirlendi!
  İtfaiye aracı ile çarpıştılar: 5 yaralı!
  Ramazan stantları için son gün 26 Nisan!
  Özlü'den taziye mesajı!
  FETÖ davası devam ediyor!
  19.4.2019 - Üstüne bir bardak su mu içelim?
  17.4.2019 - Marka, Şehir ve Düzce
  22.4.2019 - FERAGAT EDENLER!
  18.4.2019 - Danışmanların hepsi partili!
  19.4.2019 - KUTLAMA VE DİLEKLER
  20.4.2019 - Bize tertemiz bir sayfa gerek!
  17.4.2019 - Ekrem İmamoğlu mazbatasını aldı!
  17.4.2019 - Onun emeği büyük!
  17.4.2019 - DÜZCE’NİN SEÇİMİ
  18.4.2019 - Yetkililerden çözüm bekleniyor!