Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :65057715 Aktif Ziyaretçi :44133 27 Haziran 2019 Perşembe
[09:53] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [22:02] SEDAŞ o habere cevap verdi: Kesintinin nedeni yıldırım! -- [21:39] TÜİK uyuşturucu verilerini açıkladı! -- [15:37] Gazete burasıdüzce -- [12:53] Jandarmadan kaçak içki operasyonu! -- [12:47] Kaymakam Öztürk açılışa katıldı! -- [12:34] Yılmaz'dan 'havuz' uyarısı! -- [12:27] Minik 112 projesi sona erdi! -- [12:16] TSO eğitime devam ediyor! -- [12:18] Üniversitede doğuma hazırlık eğitimi! --
Bıyık: ‘Gücümüzü sizden alıyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık 31 Mart Yerel Seçimleri için yoğun programına ara vermeden devam ediyor. Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Karaca Mahallesinde meşaleler ile karşılandı.
23.3.2019 - 17:07:30  Haberi Yazd?r

   31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimlere sayılı günler kala çalışma temposunu artıran Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Düzce’de basılmadık yer sıkılmadık el bırakmıyor.

   Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak, MHP Düzce Belediye Meclis Üyeleri ve Meclis Üyesi Adayları ile partililer eşlik etti.

   Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Eski Sanayi Sitesinde esnaflar ile bir araya geldikten sonra seçim stantlarını ziyaret etti. Düzce Merkezde yer alan esnafları ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Karaca Mahallesi ve Beyciler Mahallelerinde kahve ziyaretleri gerçekleştirdi.

   Seçim çalışmalarına yoğun mesai anlayışı ile devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın ilk durağı eski sanayi sitesinde çay ocaklarında esnaflar ile bir araya geldi.

   Eski Sanayi Sitesi sırasında seçim stantlarını ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, stantları ziyaret eden vatandaşları kendisi karşıladı. Stant çevresinden geçen çocuklara balon veren Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, vatandaşlardan destek istedi. Krempark AVM önünde, Spor Sokak girişinde yer alan Zabıta Noktasında, Büyük Cami önünde ve belediye önünde yer alan stantları ziyaret eden Bıyık’a MHP Teşkilatı da eşlik etti.

   Stant ziyaretlerinin ardından şehir merkezinde yer alan esnaflar ziyaret edilerek destek istendi.

   Milletvekili Ümit Yılmaz, MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve partililer ile birlikte yapılan ziyaretlerde esnaflar Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a yoğun ilgi gösterdi.

   Gündüz programını tamamlayan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık akşam programı olarak Karaca Mahallesinde üç kahve Beyciler Mahallesinde 1 kahve ziyaret ederek projeleri hakkında mahalle sakinlerine hitap etti.

MEŞALELER İLE KARŞILANDI

   Karaca Mahallesinde meşaleler ile karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı ve MHP Teşkilatı vatandaşların yoğun ilgi ve alakası ile karşılandı.

   Karaca spor Kulübü mücadele ettiği ligde şampiyon olmasından dolayı Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a atkı hediye ederek şampiyonluk kupası ile fotoğraf çektirdiler.

   Erdoğan Bıyık’ın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce Şubesi Başkanı olarak Düzce’deki spor kulüplerine vermiş olduğu desteklerden dolayı Karaca spor Kulübü yönetimi teşekkür etti.

   Kahve programında yaptığı konuşmada Bıyık, “ Düzce’yi yönetmek, Düzce’yi hakkı ile yönetmek için sizlerden oy istiyoruz. MHP’nin üretken Belediyecilik anlayışında akıl, gönül, aşk, özveri, iman, vicdan ve sevda vardır. Bizler Düzce için el ele diyerek çıktığımız hizmet yolunda gücümüzü sizden alıyoruz. 31 Mart seçim 1 Nisan benim doğum günüm. 31 Mart’ta siz beni sevindirin 1 Nisan’da Allah sizi sevindirsin” şeklinde konuştu.

   MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ise yaptığı konuşmada, “ oylarınız ile beni sizleri temsil etme şansı verdiniz. Şimdi benim mecliste sesimin daha yüksek çıkması için sizlerden Erdoğan Bıyık için destek istiyorum” dedi.

   Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen ise Düzcelilere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selamını ileterek başladı. Alperen, “ Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Düzce’ye çok önem veriyor. Bize ve teşkilata Düzce’yi alıp gelin talimatı verdi. Sizler MHP’ye Erdoğan Bıyık’a oylarınızla destek verin, Düzce Üretken Belediyeciliğin nasıl yapılacağını görsün” şeklinde konuştu.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Onlar için her gelen, ağalarıdır!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
ALGI VE KADER KISMET
 
  Ulviye Dikmen
Düzce Belediyesi Kent Konseyi Toplantısı
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
DÜZCE’NİN VEKİLİ
 
  Peri Meram Arbak
Dünya Tütünsüz Gününde (31 Mayıs) Türk T
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
SAYIN BAŞKAN;
 
  Cemil Acar
RADİKAL DEĞİŞİM ŞART!
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
DÜZCE’DE İLK ELEKTRİK VE SANTRALLER
 
  Aysel Dural
KISSADAN HİSSE
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
İyi Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Tahsilatlarda beklenen verim alınamıyor! " Haberine...
 Cemil Acar
 Düzce'de kayıp-kaçak oranı çok yüksek. Su faturalarında mahsup oranı %40 iken ,ödeme oranı %30-35 civarında, Dolayısıyla Düzce'de su faturasını ödeyen her vatandaş diğer 2 kişinin külfetini yükleniyor durumda.. Ayrıca büyük fabrikalar, organize sanayiler ve yıkama yağlamacılar yer altından aşırı derece su tüketimi yapıyorlar Belediye yetkililerinden bu kuyuları saklıyorlar.Aylık 10-50 bin tl lik su tüketimi olan fabrika ve yıkama yağlama istasyonlarının 100 ünü tespit ettiğiniz zaman alın size ortalama 2,5 milyon TL aylık gelir. Böylelikle bu halde bile vatandaşa daha uygun fiyatta su verebilirsiniz. Yalnızca irade ve denetim lazım.
  " Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’ " Haberine...
 suavi bayraktar
 Ben de Düzce için üzgünüm.
  " Onlar için her gelen, ağalarıdır! " Yazısına...
 doktor
 tebrik ve teşekkür ederim yazın için, düzcenin en büyük eksiği sen ve senin gibi dürüst gazeteciler.
  " Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’ " Haberine...
 Sevgi
 Sn.Başkan siz İstanbul için değil, Düzce için üzülün.
  " Yine sınıfta kaldık! " Haberine...
 şükrü toros
 düzce ne zaman sınıfı geçtiki ?
  " SAYIN BAŞKAN; " Yazısına...
 Kadir yıldırım
 Düzcede yaşayan gençlerimiz daha iyisine layik eline yüreğine kalemine sağlık
  " SAYIN BAŞKAN; " Yazısına...
 Orçun İlhan
 Bu akademi sayesinde tiyatroya başladım ve çok değerli hocalardan eğitim alma fırsatı yakaladım. Akademide eğitim veren hocalarımın her biri o kadar değerli ve önemli insanlardı ki dünya paralar verseniz eğitimine giremeyeceğiniz insanlar burada bizlere ücretsiz eğitimler veriyordu. Konservatuar düzeyindeki bu eğitimi sanmıyorum ki bir başka belediye bu kadar gence ulaşıp verebilsin. Biz öğrenciler olarak siyasi çekişmelerin içinde kalıp yarım yamalak salındık piyasaya... Keşke bu güzel proje yine var olsa
  " Sahi, bir de bizim vekillerimiz vardı! " Haberine...
 Ayhan Akçay
  Sayın vekilim bizzat bana söz verdiydi secim zamanı bekliyorum unutmadım gerçi diğer seçimlere daha çok zaman var gün olur devran döner tekrar görüşmek üzere diyorum
  " Onlar için her gelen, ağalarıdır! " Yazısına...
 Nurhan Büyükuçar
 Tebrik ederim harika olmuş.anlayabilenlere. senelerdir belediye için söylüyorum gelen, giden her başkanın etrafında koridorlarda elleri ceplerinde havalı,havalı tur atıyor. herkesi de alkışlayıp ardında duruyorlar. yazık inanıp aldanan amirlere.
  " Onlar için her gelen, ağalarıdır! " Yazısına...
 Ibrahim
 Çok güzel dile getirmiş.Gönülden teşekkürler..İşte Kaynaşlı dada yapmaya çalıştığımız bu(kendi adıma diyorum).Derdimiz Kaynaşlı..Yanlış yapıldığına inandığım her şeyi yine eleştirecem..Doğru yapıldığina inandığimada her zamanki gibi teşekkür edeceğim..
‘Sandığınız gibi değil’ adlı oyun sahnelendi! ‘Sandığınız gibi değil’ adlı oyun sahnelendi!
  BELEDİYE DUYARSIZ KALMADI
  Düzce'de FETÖ/PDY operasyonu!
  Finduk Fest markalaştı!
  İşçiler fabrikaya akın etti!
  Sahi, bir de bizim vekillerimiz vardı!
  Duru'dan İstanbul açıklaması: Halk tercihini demokrasiden yana kullandı!
  Gölyakalıları yalnız bırakmadı!
  ‘Her hafta bakım yapıyoruz’
  Yunus Özay Er; ‘Gözlemci olarak İstanbul'da olacağız’
  Delta Alfa’dan LÖSEV’e destek!
  Yine sınıfta kaldık!
  Kızılay’a teşekkür belgesi verildi!
  Gösterişli şoförlerle görüştü!
  Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’
  Her şey çok güzel oldu!
  Valilikten su faturası krizine inceleme!
  Böyle tesisi, böyle servisi ve böyle fiyatları görünce; ne gözlerinize ne de kulaklarınıza inanamayacaksınız!.. ETHEM'İN ÇİFTLİĞİ
  Düzce Üniversitesi TBMM'de sunum gerçekleştirdi!
  Sel sonrası çalışmalar devam ediyor!
  Bu kavşak yapılırken yayalar hiiiç düşünülmemiş!
  21.06.2019 - Onlar için her gelen, ağalarıdır!
  21.06.2019 - SAYIN BAŞKAN;
  24.06.2019 - Özlü; ‘İstanbul için üzgünüm’
  21.06.2019 - İÇİLEBİLİR SU İSTİYORUZ?
  21.06.2019 - Dünya Tütünsüz Gününde (31 Mayıs) Türk Toraks Derneği uyarıyor
  21.06.2019 - Düzce Belediyesi Kent Konseyi Toplantısı
  20.06.2019 - SEDAŞ DA DÜZCE’Yİ TAKMIYOR!..
  24.06.2019 - Yine sınıfta kaldık!
  22.06.2019 - Sahi, bir de bizim vekillerimiz vardı!
  26.06.2019 - Tahsilatlarda beklenen verim alınamıyor!