Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :64433838 Aktif Ziyaretçi :12012 22 Mayıs 2019 Çarşamba
[17:24] BELEDİYEDE MAAŞ KRİZİ! -- [17:18] Özlü; ‘Çalışma şartları iyileştirilecek’ -- [16:58] Beton Kano takımı yeniden şampiyon! -- [14:14] Konuralp pirincinde ekim zamanı -- [14:07] Traktör ile çarpıştı: 1 ölü! -- [14:01] Tanıtım günleri başladı! -- [13:56] Eğitim Materyalleri sergisi açıldı! -- [13:50] El Ele Gönüllere projesi amacına ulaşıyor! -- [13:32] Görenleri şok etti! -- [13:24] Mahalle iftarları devam ediyor! --
KORKMAZ; Başkan Özlü, Özmerdivenli’yi destekliyor!
AK Parti eski Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz sosyal medyadan, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün Düzce Üniversitesi rektörlük seçiminde Recep Özmerdivenli’yi desteklemek için YÖK’e gittiğini iddia etti. Bu iddianın Korkmaz tarafından sosyal medyadan paylaşıldığı gün, Düzce basınında kendisinin geçtiğimiz aylarda AK Parti’den ihraç haberinin yayınlanması, manidar bulundu.
10.05.2019 - 13:15:09  Haberi Yazd?r

   Düzce kamuoyu Düzce Üniversitesinin Rektörlük seçimini tartışırken, bu tartışmalara AK parti eski Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın sosyal medya paylaşımları damga vurdu.

   Korkmaz paylaşımlarında, rektörlük seçiminde Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün taraf olduğunu ve Recep Özmerdivenli’yi desteklediğini ifade etti.

“FARUK ÖZLÜ, ÖZMERDİVENLİ İÇİN YÖK’E GİTTİ”

   İbrahim Korkmaz konuyla ilgili bilgiyi önemli bir görevde bulunan bir dostundan aldığını belirterek, Recep Özmerdivenli’nin bir yolsuzluğa karıştığını ve bundan dolayı da 1 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırıldığını ve cezasının da Yargıtay tarafından onandığını söyledi.

   Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün Bakan olduğu dönem Özmerdivenli’yi Tübitak-Ulakbim'in yönetim kurulu üyesi olarak atadığının altını çizen Korkmaz, Özlü’nün Ankara’ya kadar giderek, Düzce Üniversitesi rektörlüğüne aday olan Özmerdivenli’yi desteklemek için YÖK’ü ziyaret ettiğini ifade etti.

“HAYDİ BAŞKAN BU LAFIN ALTINDA KALMA!”

   Başkan Özlü’yü bunun doğru bir bilgi olmadığını açıklamaya davet eden İbrahim Korkmaz, “Haydi Başkan bu lafın altında kalma. Düzce halkına bir açıklama yapman artık vacip oldu” dedi.

BİR KAÇ SAAT SONRA İHRAÇ BELGELERİ YAYINLANDI

   AK Parti Eski Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın bu paylaşımından ardından birkaç saat sonra, Düzce Basınında kendisinin bir süre önce AK Parti’den ihraç edildiğinin belgeleri yayınlandı. Bu paylaşımın üzerine bu belgelerin yayınlanması ise oldukça manidar bulundu.

“BU ŞAHSI NEDEN KORUYORSUNUZ?”

   Bu konuyla da ilgili yine sosyal medyadan bir açıklama yapan İbrahim Korkmaz, Başkan Özlü’ye hitaben şunları söyledi;

   “Size, defalarca; ‘Recep Özmerdivenli isimli bu şahsı niçin koruyorsunuz? İlişkinizin altında yatan gerçek sebepler nelerdir? Açıklayın da bu halk öğrensin’ diye çok basit bir soru sormuştum.

   Çok mu zordu?

   ‘Yetim hakkına el uzatanlar ile hiçbir alakam yoktur' demek.

   ‘Bu adamı bilmem, tanımam’ demek,

   Veyahutta ; ’İbrahim Korkmaz bana iftira atıyor’ demek çok mu zor geldi size?

   Halkımızın tabiriyle; ‘Koskoca, Bakanlık yapmış’ bir adamsınız. Bu kadarcık basit bir soruya hemencecik ve kolaylıkla cevap vereceğinize, benim Akparti'den ihraç ediliş belgemi, sanki gizli saklı bir şeymiş gibi basına servis ediyorsunuz”

“BİLMEM ANLAYABİLDİNİZ Mİ?”

   Korkmaz paylaşımının devamında ağır ifadeler kullandığı Özlü’ye, son olarak şunu söyledi;  

   "Allah, herkese, böyle bir 'infaz vesikası' nasip etmez bilesiniz. Size ve etrafınızdaki zangoçlarınıza ise hiç mi hiç nasip etmez, adına kurban olduğum rabbim.

   Beni size yoldaş olmaktan kurtaran Rabbime sonsuz hamd-u senalar olsun.

   Bilmem anlayabildiniz mi?”

Peki, Senin Yorumun?
murat ayyıldız  /  10.05.2019 - 22:14:12
 Düzce üniversitesinde dışardan gördüğüm kadarıyla canla başla gerçekten özveriyle çalışan; düzcemize ve düzce üniversitesine değer katmaya çalışan DÜ rektörü nigar hanımı kaybetmemelidir
  Fatih Melih Maradit
Ağayı ağa yapan değnekçileridir!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
PANDORANIN KUTUSU
 
  Ulviye Dikmen
HAYVAN HAKLARINDA ÖNGÖRÜLERİMİZ
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE
 
  Peri Meram Arbak
SOMA İŞ CİNAYETİ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
SENİ KİM YARATTI?
 
  Cemil Acar
Her Şey Güzel Olmalı
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
Veis Özkurt
 
  Aysel Dural
KISSADAN HİSSE
 
  Erdal Pişken
NE OLACAK BU DÜZCESPOR’UN HALİ?
 
  Özkan GÖZÜTOK
Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kaz
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Ağayı ağa yapan değnekçileridir! " Yazısına...
 Hayati Algül
 Bir belediyeyi 16 yıl yönetip de 450 milyon borca sokan yönetimi bu halk hala seçiyorsa herşeye müstehaktır. şimdi sayın özlü veya kim olursa olsun soralım kendi işyerleri yücelirken, oradaki ticari faaliyeti kat kat kar ederken neden belediyeler borç batağında kardeşim. bu millet sizi destekliyorsa yazık.
  " Ağayı ağa yapan değnekçileridir! " Yazısına...
 YAZIK SİZE
 belediye personeli 8 gündür maaş alamıyor. bütün personel perişan. krediler kartlar elektrik faturaları çocukların servisleri vs vs. hiç haber yapamıyorsunuz. öncü ve dtv ye de aynısını yazdım. hepiniz BUKELAMUM Gibisiniz. size gülüyorum medya mı komiksiniz. OKUYUCUYA CEVAP - EDİTÖRDEN ; Sayın okuyucu.. Konuyla ilgili isim ve mail adresi vermekten kaçındığınız için size ulaşamıyoruz. Ayrıca bizlere whatsup hattımızdan da ulaşabilirdiniz. Ancak yine de ihbarınız üzerine Belediye yetkilileriyle bir görüşme yaptık. Ve konuyla ilgili haberimizi ilerleyen saatlerde internet sitemizde bulabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. (Not : İlgili haber yayınlanmıştır. http://www.burasiduzce.com/haber-detay.asp?id=47555&belediyede_maas_krizi )
  " Ağayı ağa yapan değnekçileridir! " Yazısına...
 Seçil Seven
 Bir kere artık bakan değil, Düzce'nin belediye başkanı. niye bakan diye hitap ediliyor. bu olayda yapılanlar ayıp ötesi. yazık çok yazık. insanları değersiz hissettiremezsiniz
  " Ağayı ağa yapan değnekçileridir! " Yazısına...
 Mustafa Sarıoğlu
 Parklarda ki rant alanına dönüşen ucube yapıları yıktı. milletin takdirini topladı. Lâkin Faruk özlüye bu hâl kibir enaniyet ve makam sorhoşluğuna dönüştü. sayın faruk özlü o işler öyle yürümüyor. sende geçmişte kalan her belediye başkanı gibi öğrenirsin.
  " Ağayı ağa yapan değnekçileridir! " Yazısına...
 Hale
 müthiş bir yazı!! tebrik ederim👏👏👏👏👏👏👏 bu tip konuları çok duyar olduk..Ah İsmail Bayram sen çok mütevazi bir başkandın diyesim geldi..
  " Ağayı ağa yapan değnekçileridir! " Yazısına...
 Faruk Küçüktaş
 Her makamın liyakat sahibi vardır.. Makam adabının okulu yoktur. Tecrübe ile kazanılır. Umarım Sayın Başkanım bu olaydan sonra, bu yazıyı okuduğunda gerekli ayarları yapacaktır. Lütfü abim protokol de vip hizmete laiktir. O bu hizmeti Düzcenin her kurumunda almalı.. Çünkü Düzce için bulunmaz bir insan. Kültür bekçisi. Yazınız için çok teşekkür ederim Fatih Bey.
  " DÜZCE NEDEN YERİNDE SAYIYOR? " Yazısına...
 Bedri Avdas
  Ben Düzcemizin bir türlü ileri gidememesini Düzcede yaşayan bizlere bağlıyorum.Zira Düzcede maalesef gerine gerine ben Düzceliyim diyenimiz çok az.3 nesil 4 nesil önce Düzceye yerleştiğimiz halde soranlara Trabzonluyuz Rizeliyiz Orduluyuz Giresunluyuz Çorumluyuz Sivaslıyız vs diyoruz.Öncelikle Düzcelilikte birleşmelyiz.Artık yaşadığımız ekmeğini yediğimiz havasını soluduğumuz yer olan Düzceyi asıl şehrimiz olarak kabullenmeliyiz.Düzceyi nasıl daha ileriye taşıyabileceğimiz düşünmeli Düzcenin menfaatlerinde birleşmeliyiz.Çünkü çocuklarımıza geldiğimiz şehirleri değil Düzceyi miras bırakacağız. Birbirimiz suçlayarak bir yerlere varamayız.tek çare Düzce dendiğinde tek vücut olabilmekte
  " DÜZCE NEDEN YERİNDE SAYIYOR? " Yazısına...
 Irfan Durmaz
 Hepimizin suçu var.
  " DÜZCE NEDEN YERİNDE SAYIYOR? " Yazısına...
 Engin Akar
 Samimi olmak, samimi olmak, samimi olmak, yirmi yıldır samimi bürokrat ve siyasetçi gelmedi bu şehre.
  " Ağayı ağa yapan değnekçileridir! " Yazısına...
 Yusuf Darıyerli
 Benim de dikkatimi çeken konu: "Arşivini bize açabilir misin?" gibi sorunlu bir teklif için Lütfü Abi'nin başkanlık ofisine çağrılması ve işin savsaklanması... Ayrıca esas konu Arşivin kıymetli bir birikim ve telif hakkı ile korunan kültürel varlık olduğu gerçeğinin göz ardı edilerek, "Arşivini bize açabilir misin?" gibi sığ bir soruya indirgenmesi...
Ramazan sokağında hafta sonu rüzgârı! Ramazan sokağında hafta sonu rüzgârı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK!
  İNTİHAR GİRİŞİMİ!
  İftar sofraları kurulmaya devam ediyor!
  Cumayeri'nde cinayet!
  Öğrencilerden matbaa ziyareti!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Hayvanları HUZURSUZ EDİYORLAR!
  Temizlik çalışmaları devam ediyor!
  Son ödeme tarihi 31 Mayıs!
  Akçakoca'da Sarıoğlu dönemi!
  İyi Parti Özlü'nün iftarına katılmıyor: Müsriflikten vazgeçmek için adım atmak istiyoruz!
  İlk icraatlara muhalefet ne diyor?
  Kuvvetli yağış bekleniyor!
  Borcu yapandan HESAP SORULMALI!
  Öncelik yayanın öncelik hayatın!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Özlü KSS esnafıyla iftarda buluştu!
  19 Mayıs çağrısı yaptılar!
  21.05.2019 - Ağayı ağa yapan değnekçileridir!
  17.05.2019 - Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!..
  22.05.2019 - DÜZCE NEDEN YERİNDE SAYIYOR?
  17.05.2019 - İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK!
  16.05.2019 - Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kazanır!
  17.05.2019 - SENİ KİM YARATTI?
  21.05.2019 - İyi Parti Özlü'nün iftarına katılmıyor: Müsriflikten vazgeçmek için adım atmak istiyoruz!