Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :72260385 Aktif Ziyaretçi :7872 7 Ağustos 2020 Cuma
[12:22] Özmen; ‘Alanında yetkin bireyler yetiştiriyor’ -- [12:15] Üreticilere fındığı yerden toplama çağrısı! -- [12:05] Akçakoca’da çalılık yangını! -- [18:22] Emniyetten uyuşturucu operasyonu! -- [18:04] Asar suyunda temizlik çalışması başladı! -- [17:45] Antik Kentte ilk kez ölçüm çalışması başladı! -- [17:27] Düzce'de Corona yüzünden doktorlar istifa mı ediyor? -- [15:48] Covid ile mücadelede yeni cezalar! -- [15:31] Bıyık; ’Olağan Genel Kurulu Toplantısı ertelendi’ -- [14:51] Biz Düzceliler; önce “yapılmasaydı”, sonra da “yıkılmasaydı” deriz!!! --
Algün
Hz. Muhammed'in ailesi ve iletişimi anlatıldı!
Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi “Mevlid-i Nebi” kapsamında düzenlemiş olduğu “Hz. Muhammed ve Aile Hayatı” adlı panelde Hz. Muhammed’in kızları ve eşleri arasındaki iletişimi anlatıldı.
15.11.2019 - 15:06:30  Haberi Yazd?r
 
   Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi “Mevlid-i Nebi” kapsamında düzenlemiş olduğu “Hz. Muhammed ve Aile Hayatı” adlı panelde Hz. Muhammed’in kızları ve eşleri arasındaki iletişimi anlatıldı.
 
   Atatürk Eğitim Kültür Merkezi Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen panele Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Furat Akdemir, öğretim elemanları ve öğrenciler katılım gösterdi.
 
   Oturum başkanlığını İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz’ün yaptığı Panel, İlahiyat Fakültesi öğrencimiz İbrahim Talu’nun Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı.
 
   Panelin açılış konuşmasını gerçekleştiren İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Panel Başkanı Prof. Dr. İsmail Karagöz, Hz. Muhammet Aleyhisselam’ın her alanda ümmetine örnek olduğunu vurgulayarak, bu örnekliğin kıyamete kadar devam edeceğini söyledi. Panelin herkes için yararlı geçmesi temennisinde bulunan Prof. Dr. Karagöz, Panelde emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.
 
   Programın ilk sunumunu gerçekleştiren Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Kenan Karagöz “Hz. Muhammed’in Kızları İle İletişimi” başlıklı çalışmasını katılımcılarla paylaştı. Hz. Muhammed’in (S.A.V.) ve ailesinin zor bir hayat yaşadığını söyleyen Kenan Karagöz, bütün bu zorluklar içerisinde kızları ile her zaman ilgilendiğini, onları dinlediğini ve onları zaman zaman da şımarttığını ifade etti. Kız çocuğu sahibi olmanın utanç verici sayıldığı bir dönemde Peygamber Efendimizin, kızlarına verdiği değere vurgu yapan öğretim üyemiz, yanına gelen kızlarını ayağa kalkarak karşıladığını ve oturmaları için kendilerine yer hazırladığını ifade etti.
 
   Dr. Öğr. Üyesi Kenan Karagöz’ün sunumundan sonra “Hz. Muhammed’in Eşleri ile İletişimi” başlıklı çalışmasını katılımcılarla paylaşan Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğr. Gör. Yıldız Hızal, Peygamber Efendimizin kızları ile olduğu gibi eşleri ile de oldukça iyi bir iletişim içerisinde olduğunu ifade etti. Hz. Muhammed’in zorlu bir mücadelenin içerisinde olmasına rağmen eşlerine daima zaman ayırdığını ve onlarla görüş alışverişinde bulunarak ortak kararlar aldığını söyledi. Ayrıca Peygamber Efendimizin ev işlerinde eşlerine yardımcı olduğu gibi dışarda da yardımcısı ile birlikte sürüsünü otlatmaya gittiğini, koyunlarından süt sağdığını ve oldukça mütevazi bir hayat yaşadığını katılımcılarla paylaştı.
 
   Hz. Muhammed’in (S.A.V.) eşlerine karşı her zaman nazik ve hoşgörülü olduğunu vurgulayan Öğr. Gör. Yıldız Hızal, Peygamber Efendimizin, eşlerin erkeklere Allah’ın (C.C.) bir emaneti olduğunu ve onlara karşı açık ve hayırlı olunması gerektiğini söylediğini katılımcılarla paylaştı.
 
   Program sonunda yaptıkları başarılı çalışmaları ve sunumları için konuşmacılara İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Biz Düzceliler; önce “yapılmasaydı”, son
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
Dağ çilekli pastamla doğum günümü kutluy
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ
 
  Hümeyra Yılmaz
DÜZCE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
VARAN 3
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Düzce dahil tüm illerde koronavirüs denetimi yapılacak! " Haberine...
 Şebnem Ertan
 Çok geç kalındı.Ben fahri polis memuru olsam takmayanların fotoğrafini çeker cezayı basardım.Düzcede nerdeyse %90 oranında maskeyi çenesinde vede dirseğinde tutan çok kişi var.Uyarincada dövecekler gibi hakaretleri var.
  " DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ " Yazısına...
 Sevda bilal
 Ne tuhaf bir milletiz onca köpek tecavüzcüleri ortalıkta dolaşırken !!kendini toplumun ezilen kesimine adamış bir bilim kadınıyla uğraşmak ancak bu çarpık ülkede görülür !
  " DÜZCE KASRI NEDEN YENİDEN İNŞA EDİLECEK? " Haberine...
 Murat
 Düzce ilinin ilk valisi sanki çok onemliymiş gibi,daha enkazlardan dumanlar tüterken hiç sıkılmadan kendisine kaçak olarak bu saray yavrusunu yaptırmıştı.düzceli yıkımların altında geleceğini ararken bu nasıl bir gafletti olacak gibi değil.neticede yapı kaçak olduğundan ona da kısmet olmadı. Sanki uğursuzluk bundan sonra da devam etti ve kim çalıştırmaya kalktıysa başarılı olamadı, Sanki garip gurebanın ahı vardı.şimdi yıkılıp yeniden yapılacakmış hayırlısı olsun.
  " Jandarmadan uyuşturucu operasyonu! " Haberine...
 Uzun
 Peki bu kadar uyuşturucu yakalanıp nasıl serbest kalabiliyor anlamak mümkün değil..
  " İçinden Düzce Geçen Kitaplar " Yazısına...
 Sefer özbasan
 Ben de eski yaşadığım düzce yi hayal ediyorum korunmalıydı çünki yalanmışlar yenilenme ile
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 Dilek Şengül
 Yıllardır müşteri bekleyen esnaf şükür belediye geldi artık bu pasaj canlanır derkeeeeeen. Şok şok şok üst katla alt kattan bagımsız bir hale getiren
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 İlhami Han
 Söylediklerine katılmamak mümkün değil... var bir aymazlık ve maalesef devam ediyor düzelir mi? Emin değilim
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 Aysun Bayram
 Bu yazıya ilaveten, büyük parkımızdan demir yığınını alamadılar ( güreş sahası). Yine o parkımızda küçücük çöp kutuları ihtiyacı karşılamıyor, çöpler yerlerde. Büyük naylon çöp torbalarının geçirildiği, ayaklı yuvarlak halka demirler ise yarayabilir.
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 Sadiye Ateş
 Kalbim ağrıyor bu ülkenin çözülmeyen sorunlarına. ülke körler sağırlar birbirini ağırlar durumunda.
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 Nurettin Özcan veteriner işleri md
 “Ee zaten barınak sorunumuz var, sokak köpekleri tamamiyle yerleşsin.” Yazınızda böyle bir cümle gördüm buyrun sizi bir gün barınakta misafir edeyim Sohpet edelim Barınakta Belediyemiz personelinin nasıl canla başla çalıştığını görün Birde bizim tarafımızdan bakmış olursunuz..
Akçam, göz hastalıkları hakkında bilgiler verdi! Akçam, göz hastalıkları hakkında bilgiler verdi!
  Akçakoca'da otellerin tamamı doldu!
  Yılmaz; ‘Aynı heyecanla mücadelemizi sürdürüyoruz’
  Akçakoca'da denize giren kişi boğuldu!
  İki otomobil çarpıştı: 4 yaralı!
  Kurban bayramını kutladılar!
  Şarampole yuvarlanan traktörün sürücüsü hayatını kaybetti!
  120 dönüm araziye ektiği mısırla belediyeye ek kaynak oluşturacak!
  Acemi kasaplar hastanelik oldu!
  Belediyeden ücretsiz taşımayla ilgili açıklama!
  Fatih Altaylı isyan etti: Asabım bozuldu, durum çok ciddi!
  Akçakoca bayramda nüfusunun 6 katı misafir ağırladı!
  KARSLIOĞLU AİLESİNİN ACI GÜNÜ!
  Tarım aracı dere yatağına devrildi: 3 yaralı!
  Fındık hasadı tarihi belirlendi!
  Tatilciler dönüş yolunda!
  Anadolu Otoyolu kenarındaki çalılık yangını trafiği aksattı!
  Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: ‘Ayasofya bütün insanlığa açık’
  Düzce dahil tüm illerde koronavirüs denetimi yapılacak!
  DİNÇER; 'KOMİSYONUMUZUN BİLGİSİ YOK!'
  Valilikten dolandırıcılara karşı uyarı!
  1.08.2020 - DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ
  5.08.2020 - Düzce dahil tüm illerde koronavirüs denetimi yapılacak!