Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :71892287 Aktif Ziyaretçi :3813 14 Temmuz 2020 Salı
[17:45] İKV 58. Genel Kurulu toplantısı tamamlandı! -- [17:22] Emniyetten iki ayrı operasyon! -- [17:20] MEMLEKET İÇİN SESSİZCE VE SABIRLA -- [17:07] Yığılca'da kestane balı hasadı başladı! -- [16:58] Vali Atay’dan Rektör Çakar’a ziyaret! -- [16:40] 15 Temmuz programı belli oldu! -- [15:24] Evde Bakım Hizmetleri çalışmalarını sürdürüyor! -- [14:31] Mezarlıklarda yabani ot temizliği devam ediyor! -- [13:28] DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ -- [13:20] Algün --
Algün
Keşir, bütçe komisyonunda konuştu: Çiftçilerin borçları ertelenmeli!
Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda bir konuşma yaptı.
15.11.2019 - 15:18:08  Haberi Yazd?r
 
   Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda bir konuşma yaptı.
 
   Keşir, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; "Öncelikle teşekkür etmek istiyorum. 17-18 Temmuz’da yaşadığımız sel felaketinde Bakanlığınızın ve devletimizin gücünü yanımızda hissettik. Özellikle DSİ'nin araçları ve ekipmanları, personeli noktasında... Teşekkür etmek istiyorum şahsınızda tüm Bakanlık çalışanlarına.
 
   Tabii, bununla beraber, iklim değişikliklerine bağlı olarak yaşadığımız aslında ilk sel değil, bir kaç ay kadar önce başka ilçemizde de benzer yoğunlukta bir sel felaketi yaşamıştık. İklim değişikliklerine bağlı olarak özellikle Karadeniz bölgesinde muhtemel ki önümüzdeki dönemde benzer durumlarla karşı karşıya kalacağız. Özellikle dere ıslahları konusunda 2020'de bölgemizde biraz daha fazla yatırım konusunda desteğinizi beklediğimi ifade etmek istiyorum.
 
   Fındık üreticileri ve çiftçilerimiz adına da sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle yaptığımız görüşmeler çok verimli neticelendi. Sayın Cumhurbaşkanımız ve sizin bu konudaki desteğinizi bütün fındık üreticileri hissetti. Buradan da yine bu konuda teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Fakat şunu söylemem lazım: Amerikan beyaz kelebeğiyle mücadele bizim bölgenin en önemli sorunlarından biri ve bunu tek başına çiftçinin yapması mümkün değil, bölgesel bir sorun. Bir çiftçinin ya da bir ilçenin bunu yapması kâfi gelmiyor, komşu illerden komşu bölgelerden bu anlamda ciddi sıçramalar olduğu için devlet destekli bir mücadeleye burada ihtiyaç var.
 
   Bir de fındıkta, biliyorsunuz, verimliliği çok yüksek bir ülke değiliz ama özellikle bizim bölgemizden başlayan ve Karadeniz'in tamamını kapsayan bölgede verimliliği artırmak için İyi Tarım Uygulamaları noktasında da teşvik gerektiğini buradan ifade etmek isterim.
 
   Sayın Bakanım, selde bizim 5.600 dönüm tarım arazimiz heyelana ve su baskınına maruz kaldı. Çiftçilerimizin ciddi ziyanları var. Tam da fındık hasadı öncesiydi. Bu anlamda Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçları var ve biliyorsunuz, bölgemiz için Genel Hayata Etkililik kararı alındı, selden dolayı. Çiftçilerimizin, bu anlamda, borçlarının bir süre de olsa ertelenmesiyle ilgili bir beklentisi var. Bu hususta biz ilgili genel müdürümüzle görüşmelerimizi yaptık, bu hususu dikkatlerinize sunmak istiyorum.
 
   Bir husus da şu: Yine selden gelen mil ve alüvyonlar denizin dibine çöktü Akçakoca bölgemizde. O bölgemizde balıkçılık ve kum midye balıkçılığı yapılıyor ve şu an tam kum midyenin mevsimi. Balıkçılarımıza gösterilen bölge, selden çok etkilenen bir bölge. Ben birazdan size onların bilgi notunu takdim edeceğim. Midye balıkçılarımızın bir yeni yer tahsisiyle ilgili talepleri var. Sezonları da iki ay kadar, çok kısa. O konuda desteklerinizi öncelikle bekliyorum."
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
NEREDESİN FAHRİ BEY?
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
MEMLEKET İÇİN SESSİZCE VE SABIRLA
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
NASIL BİR BAYRAM?
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ " Yazısına...
 Ulviye Dikmen
 arkadaşı selamlıyorum cana mal olmak kolay değil ama kaza bu olabiliyor sokağın güzeline üzüldüm ama Birsene de çok üzüldüm çünkü çok üzüldüğünü anlıyorum bilerek asla yapmayacağını da biliyorum sevgiler size
  " DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ " Yazısına...
 Erdoğan Sezgin
 Görüntülerde köpeği görüp görmediği anlaşılmıyor ama yaşamını hayat kurtarmaya adamış birinin bilerek ezdiğini düşünmek vicdansızlık olur. Peri hocam Düzce yoğun tütün ekimi yapılan illerden biri. Gerek insan sağlığı, gerekse toprak verimliliği konusunda Üniversitenin bir çalışması oldumu.
  " DÜZCE VALİLİĞİ " Yazısına...
 kamil turkeli
 sayın telat çelik. sizin gibi herkes düzcede duyarlı olsa düzce gerçekten yaşanabilir mutlu bir kent olurdu düzcenin sorunlarını saysak roman yazardık kardüzü efteni tabiat parkı düzcespora büyük stadyum katı atık merkezi trafik park sorunu gibi yapılması gereken onlarca yüzce sorunu çözmesi gereken idarecileri harekete geçirecek düzce siviltoplum böyle bir irade yokki düzce kalkınsın gelişşin eski bakan eski milletvekili ne katkı vermiş ne verecek muhalefet hangi sorunu dile getirmiş hangisini takip etmiş düzce sahipsiz sadece ben değil benim gibi binlerce kişi düzceyi gerçekten sahipsiz sanıyor umudumuz düzceye sahip çıkacak idarecilerin gelmesi ilan versek ortaya çıkarlar mı hayal düzce işte bu
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 ali ihsan çelik
 sayın maradit boşu boşuna aramayın bulamazsınız ben anlatayım sayın fahri çakır akp kurucu il başkanı eski milletvekili eski düzce tso başkanı düzceye hangi yatırımı getirdi kardüz davos olacaktı eftenia otel efteni tabiat parkı olimpiyat hazırlık merkezi katı atık merkezi çevre yolları yarım kalmış yatırımlar düzce spora büyük stadyum söz verilmiş onlarca yatırımı kim takip edecek
  " İlk kazma vuruldu! Millet Bahçesi 300 gün içinde bitecek! " Haberine...
 fatih uçar
 yalnız bu bahçelerin birde milleti olmalı
  " DÜZCE VALİLİĞİ " Yazısına...
 Peri Arbak
 Çabalarınıza sağlık, bilim her zaman yolunu bulur.
  " DÜZCE VALİLİĞİ " Yazısına...
 ulviye dikmen
 tüm yaşayanların hakkını korumak sanırım kabullenmesi en zor bir yaşam hakkı ne diyelim akıl başa gerek sevgiler... Necmi arkadaşa bir kez daha teşekkürler
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 Yılmaz uğurlu
 Yazdıklarına aynen katılıyor.Sadece Mehmet keleşe ne olmadıysa fahri çakırada aynısı olur.(isimlerinin baş harflerini bilerek küçük harf koydum.)
  " ‘Herkesin DEVA Partisi’nde yeri olacak’ " Haberine...
 Baturrdeşim
 Değerli kardeşim,insanlık ve yaşadığın toprak için görev yapacaksan yolun açık ve aydınlık olsun.ulkemizin onurlu ve çalışkan siyasetçilere ihtiyacı var temenni ederim ki bu ulvi yürüyüşünde hak,hukuk ve adalet kavramları daima düşüncelerinde olur.hayirlı olsun.
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 Sedat
 Milletvekili diye seçilenler ne yazık ki Meclisin kapısından içeri girince herşeyi unutuyorlar...!!!!!!
Koç; ‘Tatil etkin dinlenme dönemidir’ Koç; ‘Tatil etkin dinlenme dönemidir’
  Meteorolojiden uyarı!
  Üretimde Dijital Dönüşüm projesi toplantısı yapıldı!
  Samsunspor teknik direktörü Sağlam, Akçakoca'yı ziyaret etti!
  Mezarlıklar temizleniyor!
  Dinçer, meclis sonrası açıklamalarda bulundu!
  ÇAKAR; ‘GÜNCEL KONULARI TAKİP EDİYORUZ’
  ‘Düzcespor’un hakkının göz ardı edilmesine müsaade etmeyeceğiz’
  8,5 kilogram esrar ele geçirildi!
  Drone ile maske denetimi yapıldı!
  CHP’li Aytuğ Atıcı Düzce’yi ziyaret etti!
  Tokmak; ‘Mideyi zorlayacak gıdalardan uzak durulmalı’
  Sağanağın ardından denizin rengi kahverengiye büründü!
  Vali Atay’dan OSB’ye ziyaret!
  Sınır Ötesi E Ticaret Eğitimi tamamlandı!
  Koyuncu; ‘Düzcespor’un hakları yok sayılamaz’
  İlk kazma vuruldu! Millet Bahçesi 300 gün içinde bitecek!
  1 ölü, 1 yaralı!
  1.248 kök kenevir ve 4.250 gr kubar esrar ele geçirildi!
  Amonyak gazından etkilenenler hastaneye kaldırıldı!
  TFF’ye dava açtılar!
  7.07.2020 - DÜZCE VALİLİĞİ
  13.07.2020 - DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ
  12.07.2020 - NEREDESİN FAHRİ BEY?
  10.07.2020 - İlk kazma vuruldu! Millet Bahçesi 300 gün içinde bitecek!