Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :68500055 Aktif Ziyaretçi :5262 19 Ocak 2020 Pazar
[18:01] CHP Merkez İlçede Can Koyuncu dönemi -- [15:31] Düzce'yi idare edenlerden ne bekliyorsunuz? -- [15:21] Bayram Ali Kubilay Beşiktaş Divan Kurulu'nda! -- [13:41] Topuk Yaylası'nda doluluk yüzde 90'a ulaştı! -- [13:34] 1. Hamsi Festivali başladı! -- [13:26] Çocuk Kulübü'nde dönem sonu etkinliği! -- [15:13] Türkiye şampiyonasında mücadele edecekler! -- [14:47] Jandarma ekiplerinden çocuklara karne hediyesi! -- [14:09] Öğrenciler karnelerini Vali Dağlı'nın elinden aldılar! -- [13:20] Özlü; ‘Yarıyıl tatilini dinlenerek geçirsinler’ --
ÇEVİR KAZI YANMASIN MI YAPIYOR?
Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, katıldığı bir programda yaptığı konuşmada Ordu’da vahşice cinayete kurban giden 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Ceren Özdemir için skandala yol açan konuşmasıyla ilgili açıklama yaparak” Yanlış anlaşıldım” dedi.
6.12.2019 - 11:50:41  Haberi Yazd?r

 

   Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, katıldığı bir programda yaptığı konuşmada Ordu’da vahşice cinayete kurban giden 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Ceren Özdemir için skandala yol açan konuşmasıyla ilgili açıklama yaparak” Yanlış anlaşıldım” dedi.

   05 Aralık 2019 tarihinde yayınlanan “Öldürülen Genç Kıza da Pay Çıkarıldı” başlıklı haberlere ilişkin olarak;

   İlimiz yerel basın kuruluşlarının internet sitelerinde 05 Aralık 2019 tarihinde İlimiz Merkez Şükran Sedat Şenkardeşler Ortaokulunda düzenlenen bir programda "Ordu'da bir olay yasandı. Bir Üniversite öğrencisi gencecik bir kız hayatını kaybetti. Burada tabii ki, bu olayı gerçekleştiren suçlu bir insan var. Ama olayın da çok değişik boyutları var..." seklinde konuşmam içerisinde geçen sözlerim yanlış̧ anlaşılmıştır.

    Toplumumuzu derinden sarsan böyle vahim bir olay karsısında bu toplumun bir ferdi, bir baba ve bir eğitimci olarak asla merhum kızımızı kasteden bir ifadede bulunmadım.

   Ülkemizde özellikle son zamanlarda yaşanan kadın cinayetlerinin bir yenisine de toplum olarak tanıklık etmiş̧ bulunuyoruz. Bu elim olayı gerçekleştiren ve bir suç̧ makinesine dönüşen de bir insandır. Bu yaşanan acı hepimizin acısıdır. Ancak sadece üzülmekle kalmamamız gerekir. Bir eğitimci olarak bu acının yaşanmasına sebep olan “insan” olarak nitelendirdiğimiz sahsın yetiştirilmesinde toplum olarak hepimizin rolü̈ vardır. Konuşmamın tamamı değerlendirildiğinde de anlaşılacağı üzere çocuklarımızı çift kanatlı olarak yetiştirmemiz gerekmekte. Yani çocuklarımızı hem bilimsel anlamda yetiştirmemiz hem de bizleri millet olarak bir arada tutan gelenek, görenek, ahlaki değerler, merhamet, vicdan, iyilik vb. konularda da eğitimlerini tamamlamamız gerekir.

    Merhum kızımız Ceren Özdemir’e Allah’tan rahmet diliyor, tüm toplumumuzun da başı sağ̆ olsun diyor, saygılarımı sunuyorum.

Peki, Senin Yorumun?
Hızır  /  9.12.2019 - 14:34:40
 Kimse yanlış bir şey anlamadı. Lütfen isyanı daha da büyütmeden o makamı terk et ve git.
Erdem  /  9.12.2019 - 14:30:58
  Tabii canım ya yanlış anlaşılırsınız ya da kandırılırsınız.
Gönül  /  7.12.2019 - 14:54:46
 Affedilemez gereği yapılmalı.
Nilhan  /  7.12.2019 - 14:52:32
  Yalaklık insanlığı unutturuyor vicdan insanlık yok olmuş maalesef.
Süleyman  /  7.12.2019 - 10:44:29
  İl Millî Eğitim müdürü adına bir eğitimci olarak utanç duyuyorum. Bu açıklamasını da yeterli bulmuyorum. Çünkü: 1. Bir eğitimci hele hele İl Millî Eğitim müdürlüğü makamını işgal eden bir şahıs konuşmalarında asla yanlış anlaşılmalara yol açacak bir boşluk bırakmaz. 2. Bir eğitimci hele hele İl Millî Eğitim Müdürlüğü makamını işgal eden bir şahıs toplumumuzu derinden sarsan bir konuya konuşmasında yer veriyorsa net ifadelerle bu caniyi lanetler. Bu nedenle İl Millî Eğitim müdürümüz makamını hak etmediğini açıkça göstermiştir. En erdemli hareketi dolduramadığı o makamdan istifa etmek olacaktır.
Ruhset  /  7.12.2019 - 10:43:51
  Liyakat işte böyle durumlarda ortaya çıkar. Empati de yok zaten. Çok arayarak bulmuşlar belli ki bir de eğitim işinde görev vermişler, alkışlıyorum onu seçip müdür yapanları.
Neriman  /  7.12.2019 - 10:43:16
  Hepsi kaz çeviriyor bunların.
Emine  /  7.12.2019 - 10:42:05
  Koltuğu kapmış bırakır mı ona değil de Düzce’ye ada. Gibi bir eğitimci.
Ahmet  /  7.12.2019 - 10:41:05
  Böyle bir vahşet karşısında bırakın eğitimci yönünü en cahil insanın söyleyemeyeceği garip laflar etti bir caniye insanlık düşmanına o da insan dedi mesela ama olayın farklı boyutları vs vs çok yazık koltuk, makam, etiket her şey geçici şairin dediği gibi insanca bakabiliyor muyuz orası önemli.
TC Huriye  /  6.12.2019 - 16:49:17
  Çok yazık.
Ayşegül Şenol Can  /  6.12.2019 - 16:16:10
 istifa etmelidir
Yasemin  /  6.12.2019 - 15:53:09
 Sıkıştılar mı hemen yanlış anlaşıldım,aynen ne demek istediyseniz öyle anlaşıldınız herkes Türkçe konuşuyor yanlış anlayacak bir şey yok.
Can  /  6.12.2019 - 14:50:51
 NASIL bir baba, NASIL bir eş, NASIL bir Milli Eğitim Müdürü; masum çocukları ve öğrencileri nasıl temsil eder. LÜTFEN HERKES BULUNDUĞU YERİN HAKKINI VERSİN..
Betül  /  6.12.2019 - 14:19:30
 Yanlış anlaşılmadınız bu mevkide bulunuyorsanız ağzınızdan çıkan kelimelerin ne anlama geleceğini tartarak konuşmak zorundasınız eğitimi temsil ediyorsunuz yanlış yapmak lüksünüz yok.
  Fatih Melih Maradit
DEDİLER DE DEDİLER!
 
  Ayşegül Şenol Can
YENİ YIL
 
  Ulviye Dikmen
YENİ YILDA YENİ UMUTLAR
 
  Telat Çelik
YENİ YIL VE EKONOMİK BUHRAN
 
  Peri Meram Arbak
Milletvekili olsaydım Torba Yasaya ‘HAYI
 
  Hümeyra Yılmaz
KALP AÇTIRAN
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
YÜKSEK HIZLI TREN
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Parklarda temizlik sürüyor! " Haberine...
 sevgi
 Temizlik işleri sadece Düzce merkezde yapılıyor da neden Kalıcı konutlara hiç uğramıyorlar acaba? her taraf pislik içinde. Sadece seçim zamanı hatırlanmaktan bıktık artık.
  " Kalıcı Konutlar artık ‘Bahçeşehir’ " Haberine...
 sevgi
 Bizim sorunumuz ismi değil ki Kalıcı konutlardan memnunuz, asıl sorun ulaşım, temizlik,parklar, vs.çözülmesi gerekenlere boşverilirken isim değiştirmekle halkı memnun edemezsiniz.
  " Şahin’den tepki çeken paylaşım! " Haberine...
 irfan AKDOĞAN
 Terörü övmek, Allaha peygambere küfretmek, vatana ihanet fikir özgürlüğü ama dinen haram olanı söylemek suç oluyor öylemi. O zaman faiz haramdır, zina haramdır, kumar haramdır diyen başta din adamları olmak bütün müslümanlar suçludur. Olimpiyatlarda oynayacaklar diye bu kızlara tapalım mı ne dersiniz?
  " AK PARTİ’YE Mİ GÖZ KIRPIYOR? " Haberine...
 şükrü toros
 iyi iyi akp ye böyleleri yakışır
  " ŞAHİN PARTİSİNDEN İHRAÇ EDİLDİ! " Haberine...
 şükrü toros
 hayret ilk defa olarak MHP nin doğru bir adım attığını görüyorum.
  " ŞAHİN PARTİSİNDEN İHRAÇ EDİLDİ! " Haberine...
 Vicdanın Sesi
 Güzel şeyler de oluyor memlekette.. yoksa yol olur gider.. İşine bakmıyor; kadınların orası burası! Madem o kadar dindarsın Belediyede yenen yetim haklarının peşine düşsene! tabi yürek ister! Kadın bedeni üzerine gelince külhanbeyi kesiliyor!
  " Şahin’den tepki çeken paylaşım! " Haberine...
 ferhat
 Açılıp saçılanı görmedik biz başkan.. sen o gözle baktıysan kendini sorgula. Geçenlerde boks maçına gittin, aralarda ringde dans eden kardeşlerimiz vardı. Neden katıldın oraya? Bu sporda açılıp saçılma varda.. boks maçındaki pon pon kızlar kapalımıydı?
  " Şahin’den tepki çeken paylaşım! " Haberine...
 Saliha C.
 Hayir belki müslüman değiller? Kime ne kıyafetinden? Kadını kapattık mı herşey tamam mı? Müslüman erkek de mahrem bölgelerini belli etmeyecek şalvar giymeli sen neden pantolonla geziniyorsun?? Kaynaşlı da 8 yaşında ufacık kıza tecavüz eden şerefsize tepki gösterme, zabıta eli ile köpekleri zehirlet AMA müslümanım diye gezin!! Yersek!!
  " Şahin’den tepki çeken paylaşım! " Haberine...
 şükrü toros
 pes doğrusu, senin milliyetçiliğini sevsinler
  " Şahin’den tepki çeken paylaşım! " Haberine...
 Bayram
 Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar
Güvenli İnternet konferansı gerçekleştirildi! Güvenli İnternet konferansı gerçekleştirildi!
  Hasan Mezarcı: ‘Tesettürü kaldırıyorum!’
  ŞAHİN PARTİSİNDEN İHRAÇ EDİLDİ!
  Şahin’den tepki çeken paylaşım!
  Tuğrul Abanoz Başkan seçildi!
  AK PARTİ’YE Mİ GÖZ KIRPIYOR?
  Kalıcı Konutlar artık ‘Bahçeşehir’
  ‘Bu zihniyeti kınıyoruz’
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Perinçek: ‘Üretici baş tacı’
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Belediyeden açıklama: İşçilerden istenen savunmanın yaptırımı yok!
  'Batı Karadeniz'in Efes'inde kazılar yeniden başladı!
  CHP’de Koyuncu adaylığını açıkladı!
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Öğretim üyeleri liselilerle buluştu!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Hemşirelik eğitim programı başlıyor!
  Gençler Spor Sokağa renk katıyor
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  14.01.2020 - Şahin’den tepki çeken paylaşım!
  14.01.2020 - Kalıcı Konutlar artık ‘Bahçeşehir’
  15.01.2020 - ŞAHİN PARTİSİNDEN İHRAÇ EDİLDİ!
  14.01.2020 - DEDİLER DE DEDİLER!
  15.01.2020 - AK PARTİ’YE Mİ GÖZ KIRPIYOR?
  16.01.2020 - Parklarda temizlik sürüyor!