Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :68664231 Aktif Ziyaretçi :6315 27 Ocak 2020 Pazartesi
[14:56] Depremzedeler için Belediye’den yardım kampanyası! -- [12:58] Yılmaz; ‘Elazığ’a yardım TIR’ları ücretsiz gidecek’ -- [12:50] Depremzedeler için yardım kampanyası başlatıldı! -- [12:34] Elazığ Depremi Düzce Fayını tetikler mi? -- [12:23] 9 yılın ardından ilk büyük deprem! -- [12:05] Kaynaşlı'dan 4 kişilik ekip gönderildi! -- [11:56] Düzce AFAD 6 tır yatak gönderdi! -- [11:43] Elazığ'a kurtarma ekipleri sevk edildi! -- [11:38] İşte riski en az, en çok olan şehirler! -- [17:38] 2 DAKİKADA BUGÜN --
‘Kariyer Yolculuğunda Motivasyon’ anlatıldı!
Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörlüğü’nün düzenlediği “Kariyer Yolculuğunda Motivasyon” başlıklı konferansta öğrencilerimize motivasyonun ve hedef belirlemenin kariyer üzerindeki etkileri anlatıldı.
14.12.2019 - 15:39:08  Haberi Yazd?r

 

   Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörlüğü’nün düzenlediği  “Kariyer Yolculuğunda Motivasyon” başlıklı konferansta öğrencilerimize motivasyonun ve hedef belirlemenin kariyer üzerindeki etkileri anlatıldı.

   Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe; Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Seda Çolak, Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörlüğü Birim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, öğretim elemanları ve öğrenciler katılım sağladı.

   Konferansın açılışını yapmak için kürsüye davet edilen Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, Düzce Üniversitesi Kariyer geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörlüğü olarak öğrencilerin iş hayatına atılmadan önce değişen teknolojiyle birlikte yok olmaya mahkum olan meslekler ve bu mesleklerin alternatifleri hakkında bilgi edinmelerini ve meslekleri yeterliliklerinin arttırılmasını amaçladıklarını ifade etti. Düzce Üniversitesi öğrencilerinde farkındalık oluşturmak amacıyla bu tür etkinliklerin süreceğini dile getiren Dr. Öğr. Üyesi Semem Çolak Yazıcı, Kariyer geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörlüğü’nün düzenlediği etkinliklerin yanısıra danışmanlık hizmeti de sunduğunu ve isteyen öğrencilerin Rektörlük binasında bulunan Koordinatörlüğe gelerek, gerekli destekleri alabileceklerini dile getirdi. Etkinliğin herkes için faydalı olması temennisinde bulunan Senem Çolak Yazıcı, etkinliğe katkı sağlayanlara, Düzce Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) Topluluğu’na, ve katılımcılara teşekkür etti.

   Gerçekleştirilen açılış konuşmasından sonra Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Türkan Argon “Kariyer Geliştirmede Kadın Olmak” Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şenay Sezgin Nartgün “Kariyer Yolunda Çakıl Taşları”, Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Süleyman Göksoy “Motivasyon” konu başlıklarında sunum yaparken,  Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Şahin Danışman kendi kariyer çizgisini ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

   Başarılı bir kariyerin temelinde çok çalışmanın ve inancın olması gerektiğinin vurgulandığı  konferansta, kadınların kariyer oluşturmada bazı olumsuzluklar olsa da daha çok çalışmayla bu olumsuzlukları olumluya çevirebileceklerinin altı çizildi.

   İnsanların istedikleri değil inandıkları şeylerde başarılı olduklarını söyleyen konuşmacılar, kişilerin neyi yapacaklarına ya da neyi yapamayacaklarına inanmaları kendi kariyerlerinde etkili olacağını ifade etti. Kariyer yolunda sürekli engeller çıkacağını vurgulayan davetli konuşmacılar, bu engeller karşısında yılmadan çalışmaya devam edilmesi halinde başarıya ulaşılacağını söyledi.

   Bir şeyin sürekli olumsuz yönlerinin dile getirilmesinin kişilere hiçbir yarar getirmeyeceğinin vurgulandığı konferansta, var olan olumsuzluklara rağmen kişilerin hedeflerine odaklanarak çalışmalarını sürdürmeleri gerektiğinin altı çizildi.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
DEDİLER DE DEDİLER!
 
  Ayşegül Şenol Can
YENİ YIL
 
  Ulviye Dikmen
YENİ YILDA YENİ UMUTLAR
 
  Telat Çelik
YENİ YIL VE EKONOMİK BUHRAN
 
  Peri Meram Arbak
Milletvekili olsaydım Torba Yasaya ‘HAYI
 
  Hümeyra Yılmaz
KALP AÇTIRAN
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
YÜKSEK HIZLI TREN
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Bir kanal da Bolu'ya! Bolu Platformu iptal davası açtı! " Haberine...
 S3dat
 Bolu lu kardeşlerime selam olsun. Doğayı kaybetmelerine izin vermeyin. Sosyal medyadan da haberdar edin.
  " Depremzedeler için Belediye’den yardım kampanyası! " Haberine...
 Düzce'nin olası katil binaları
 Düzce'de yaşayan insanların tepesinde azrail gibi duran, olası bir depremde; içerisinde, yanında, altında duranlara mezar olacağı kesin olan binalarla ilgili bir çalışma var mı? Deprem yaşandıktan sonra goygoy yapmak kolay! Yardım kampanyaları patlatmak kolay! Önemli olan o insanların o binaların altında kalmaması, Yönetenlerin de en büyük görevi ve sorumluğu..
  " Elazığ Depremi Düzce Fayını tetikler mi? " Haberine...
 YASAR ALPAY
 SN.ACAR DÜZCE'YE 40 KM ÇAPINDAKİ DEPREMDEN 2. DERECEDE ETKİLENECEĞİNİ SÖYLERKEN BANA HİÇ İNANDIRICI GELMEDİ..BEN 67 DEPREMİNİ YAŞADIM, 99 DEPREMİNİ YAŞADIM..30 SENE ORTALAMA ARALIKLI... İLK TAVSİYEM ESKİ GÖLDE BULUNAN MERKEZDE YÜKSEK BİNA (3 KATTAN YÜKSEK) YAPMAYIN.İZİN VERMEYİN..
  " İhale tarihi 6 Şubat 2020 " Haberine...
 Mehmet güngör
 İhaleyi kim alacağı belli araçlar belli trafik durumu belli
  " DEDİLER DE DEDİLER! " Yazısına...
 adil kara
 fatih bey ne demişlerse düzceye sahip çık. herkes görevini yapacak. kardüz deyip eftenia otel deyip efteni tabiat parkı deyip gölyaka kültür park golf alanı kuyudüzü gs spor yatırımı deyip olimpiyat hazırlık merkezi deyip gölyaka hava sporları merkezi deyip hatta ufak uçaklar için iniş pisti deyip katı atık merkezi konuralp cazibe merkezi deyip çevre yolları düzcespor büyük stadyum deyip bakan olupta yapamayan şimdiki faruk özlü akp ilçe belediye başkanları akp il başkanı muhalefet milletvekilleri vali siviltoplum verilen sözleri kim takip ediyor. soralım soruyu muhatapları konuşsun. kim kim ne yapacak görelim şimdi
  " ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ! " Haberine...
 ARSLAN YALÇIN
 BU KÜLTÜR KERKEZİ AKP.NİN PARASIYLA DEĞİL MİLLETTEN TOPLANAN VERGİLER İLE YAPILMIŞTIR. BABANIZIN MALİ GİBİ İSTEDİIİNİZE KİRALAYIP İSTEMEDİĞENİZE VERMEME LÜKSÜNE SAHİP DEĞİLSENİZ. BU KARARINIZI ESNEFLE KINIYORUM.
  " ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ! " Haberine...
 şükrü toros
 seçmen olarak bende sizi Düzceli olarak düzce için sakıncalı görüyorum, onun için mahalli idareler seçiminde size oy vermiyeceğimi garanti ederim.
  " Er; ‘EDS’ler vatandaşları zorluyor’ " Haberine...
 Muammer macit
 Yazık yavaş gitsen ceza hızlı gitsen ceza
  " Er; ‘EDS’ler vatandaşları zorluyor’ " Haberine...
 KUDRET A.
 Milletin trafikte kanun tanımaz haline bir destek te siz mi çıkıyorsunuz. bu utan haberi olur. İyi iyi derken işin rengi değişmesin. muhalefetim diye doğruyu yanlış diye savunursanız TABELA PARTİSİ OLURSUNUZ.
  " Düzce'yi idare edenlerden ne bekliyorsunuz? " Haberine...
 Fuat Kam
 İstanbul büyükşehir belediye başkanı kanalistanbulu istemiyor ama biz kanalasar projesini destekliyoruz
Güvenli İnternet konferansı gerçekleştirildi! Güvenli İnternet konferansı gerçekleştirildi!
  Belediyeden, her eleştirel habere 'Yanlış algı oluşturulmak amaçlanıyor!' gibi bir çıkış yapılıyor..
  Otobüs krizi devam ediyor!
  Koyuncu, mazbatayı aldı: Yeni bir sayfa açılıyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ!
  Hatalı sürücü kazaya sebep oldu!
  Valilikten vatandaşlara yayla uyarısı!
  Er; ‘EDS’ler vatandaşları zorluyor’
  Kadın akademisyenler cesaretlendirildi!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  İl Özel İdaresi çalışmalarını sürdürüyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Liselilerden üniversiteye ziyaret!
  Müdür – muhtar buluşmaları devam ediyor!
  64 Barodan ortak açıklama: Hiç kimse mahkemelere emir ve talimat veremez!
  Tanju Özcan hızlı tren için randevu istedi, Cumhurbaşkanı 29 defa yanıtsız bıraktı!
  Sel felaketi sonrası çalışmalar devam ediyor!
  Elazığ Depremi Düzce Fayını tetikler mi?
  İş güvenliği toplantısı yapıldı!
  21.01.2020 - Otobüs krizi devam ediyor!
  20.01.2020 - Belediyeden, her eleştirel habere 'Yanlış algı oluşturulmak amaçlanıyor!' gibi bir çıkış yapılıyor..
  22.01.2020 - Er; ‘EDS’ler vatandaşları zorluyor’
  23.01.2020 - ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ!
  23.01.2020 - DEDİLER DE DEDİLER!
  22.01.2020 - Düzce'yi idare edenlerden ne bekliyorsunuz?
  25.01.2020 - Bir kanal da Bolu'ya! Bolu Platformu iptal davası açtı!
  24.01.2020 - İhale tarihi 6 Şubat 2020
  25.01.2020 - Elazığ Depremi Düzce Fayını tetikler mi?
  25.01.2020 - Depremzedeler için Belediye’den yardım kampanyası!