Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :68663806 Aktif Ziyaretçi :4872 27 Ocak 2020 Pazartesi
[14:56] Depremzedeler için Belediye’den yardım kampanyası! -- [12:58] Yılmaz; ‘Elazığ’a yardım TIR’ları ücretsiz gidecek’ -- [12:50] Depremzedeler için yardım kampanyası başlatıldı! -- [12:34] Elazığ Depremi Düzce Fayını tetikler mi? -- [12:23] 9 yılın ardından ilk büyük deprem! -- [12:05] Kaynaşlı'dan 4 kişilik ekip gönderildi! -- [11:56] Düzce AFAD 6 tır yatak gönderdi! -- [11:43] Elazığ'a kurtarma ekipleri sevk edildi! -- [11:38] İşte riski en az, en çok olan şehirler! -- [17:38] 2 DAKİKADA BUGÜN --
Girişimci Sporcular öğrencilerle buluştu!
Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü’nün düzenlediği “Girişimci Sporcular” adlı panelde girişimci sporcular bilgi ve deneyimlerini öğrencilerimizle paylaştı.
14.12.2019 - 16:08:32  Haberi Yazd?r

 

   Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü’nün düzenlediği “Girişimci Sporcular” adlı panelde girişimci sporcular bilgi ve deneyimlerini öğrencilerimizle paylaştı.

   Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe; Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, Türkiye Karate Eğitim Kurulu Başkanı Hakan Alpay, Karate branşında Türkiye Avrupa ve dünya şampiyonlukları bulunan Eski Milli Sporcu Enes Erkan ve Beden Eğitimi Öğretmeni ve Milli Sporcu Emine Ercan, öğretim elemanlarımız, öğrencilerimiz ve davetli misafirler katılım sağladı.

   Panelin açılış konuşmasını gerçekleştirmek için kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, Dünya çapında sporcuları Üniversitemizde ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek, başarıya ulaşmak için motivasyonun, kendini tanımanın, çalışmanın, sabretmenin ve hedef belirlemenin önemine vurgu yaptı. Panelin herkes için faydalı olması temennisinde bulunan Prof. Dr. Müderrisoğlu, programda emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

   Gerçekleştirilen açılış konuşmasından sonra sunumlarını yapmak için kürsüye davet edilen Milli Sporcularımız, kariyer çizgisini oluştururken dikkat ettikleri hususları katılımcılarla paylaştı.

   Her fırsatta Türkiye’yi çok sevdiğini ve ülkemizin dünyanın en güzel ülkesi olduğunu dile getiren Türkiye Karate Eğitim Kurulu Başkanı Hakan Alpay, her geçen gün daha da heyecanlandığını ve en büyük tutkusunun da paylaşmak olduğunu söyledi. Spor camiasına antrenörlük, yazarlık, yayıncılık gibi pek çok alanda hizmet eden Türkiye Karate Eğitim Kurulu Başkanı Hakan Alpay, hayal kurmanın önemine değinerek, hayali olmayan kişinin yaşamının da bittiğini dile getirdi. Hayal kurmanın, hedef koymanın ve eyleme geçmenin başarı için olmazsa olmazlardan olduğunun altını çizen Hakan Alpay, katılımcılardan ülkemizi sevmelerini ve tarihimizi iyi bilmeleri gerektiğini dile getirdi.

   Karate ile 1996 yılında tanıştığını ve 2000 bin yılında Türk Milli Takımı’na girdiğini söyleyen Enes Erkan, 18 yıl Milli Takımda aktif sporcu olarak görev aldığını ve 2018 yılında milli sporculuğunu sonlandırma kararı aldığını ifade etti. Spora başladığından beri hedefinde dünya şampiyonluğu olduğunu vurgulayan Enes Erkan, kendisine koyduğu bu hedefler sayesinde motivasyonunu artırdığını ve istekle çalıştığını katılımcılarla paylaştı.

   Spora televizyon karakterlerinden, özellikle güçlü kadın rol modellerinden etkilenerek başladığını söyleyen Emine Erkan, kendisinin de Düzceli olduğunu ve Düzce’nin ilk milli sporcusu olduğunu ifade etti. Hayal kurmanın, hedef belirlemenin önemine de değinen Emine Erkan, Düzce Üniversitesi’nin kurulması ile birlikte Düzce’nin daha da geliştiğini ve imkanların arttığını söyledi.

   Program sonunda yaptıkları başarılı çalışmalar ve sunumları için misafir konuşmacılara Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
DEDİLER DE DEDİLER!
 
  Ayşegül Şenol Can
YENİ YIL
 
  Ulviye Dikmen
YENİ YILDA YENİ UMUTLAR
 
  Telat Çelik
YENİ YIL VE EKONOMİK BUHRAN
 
  Peri Meram Arbak
Milletvekili olsaydım Torba Yasaya ‘HAYI
 
  Hümeyra Yılmaz
KALP AÇTIRAN
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
YÜKSEK HIZLI TREN
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Bir kanal da Bolu'ya! Bolu Platformu iptal davası açtı! " Haberine...
 S3dat
 Bolu lu kardeşlerime selam olsun. Doğayı kaybetmelerine izin vermeyin. Sosyal medyadan da haberdar edin.
  " Depremzedeler için Belediye’den yardım kampanyası! " Haberine...
 Düzce'nin olası katil binaları
 Düzce'de yaşayan insanların tepesinde azrail gibi duran, olası bir depremde; içerisinde, yanında, altında duranlara mezar olacağı kesin olan binalarla ilgili bir çalışma var mı? Deprem yaşandıktan sonra goygoy yapmak kolay! Yardım kampanyaları patlatmak kolay! Önemli olan o insanların o binaların altında kalmaması, Yönetenlerin de en büyük görevi ve sorumluğu..
  " Elazığ Depremi Düzce Fayını tetikler mi? " Haberine...
 YASAR ALPAY
 SN.ACAR DÜZCE'YE 40 KM ÇAPINDAKİ DEPREMDEN 2. DERECEDE ETKİLENECEĞİNİ SÖYLERKEN BANA HİÇ İNANDIRICI GELMEDİ..BEN 67 DEPREMİNİ YAŞADIM, 99 DEPREMİNİ YAŞADIM..30 SENE ORTALAMA ARALIKLI... İLK TAVSİYEM ESKİ GÖLDE BULUNAN MERKEZDE YÜKSEK BİNA (3 KATTAN YÜKSEK) YAPMAYIN.İZİN VERMEYİN..
  " İhale tarihi 6 Şubat 2020 " Haberine...
 Mehmet güngör
 İhaleyi kim alacağı belli araçlar belli trafik durumu belli
  " DEDİLER DE DEDİLER! " Yazısına...
 adil kara
 fatih bey ne demişlerse düzceye sahip çık. herkes görevini yapacak. kardüz deyip eftenia otel deyip efteni tabiat parkı deyip gölyaka kültür park golf alanı kuyudüzü gs spor yatırımı deyip olimpiyat hazırlık merkezi deyip gölyaka hava sporları merkezi deyip hatta ufak uçaklar için iniş pisti deyip katı atık merkezi konuralp cazibe merkezi deyip çevre yolları düzcespor büyük stadyum deyip bakan olupta yapamayan şimdiki faruk özlü akp ilçe belediye başkanları akp il başkanı muhalefet milletvekilleri vali siviltoplum verilen sözleri kim takip ediyor. soralım soruyu muhatapları konuşsun. kim kim ne yapacak görelim şimdi
  " ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ! " Haberine...
 ARSLAN YALÇIN
 BU KÜLTÜR KERKEZİ AKP.NİN PARASIYLA DEĞİL MİLLETTEN TOPLANAN VERGİLER İLE YAPILMIŞTIR. BABANIZIN MALİ GİBİ İSTEDİIİNİZE KİRALAYIP İSTEMEDİĞENİZE VERMEME LÜKSÜNE SAHİP DEĞİLSENİZ. BU KARARINIZI ESNEFLE KINIYORUM.
  " ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ! " Haberine...
 şükrü toros
 seçmen olarak bende sizi Düzceli olarak düzce için sakıncalı görüyorum, onun için mahalli idareler seçiminde size oy vermiyeceğimi garanti ederim.
  " Er; ‘EDS’ler vatandaşları zorluyor’ " Haberine...
 Muammer macit
 Yazık yavaş gitsen ceza hızlı gitsen ceza
  " Er; ‘EDS’ler vatandaşları zorluyor’ " Haberine...
 KUDRET A.
 Milletin trafikte kanun tanımaz haline bir destek te siz mi çıkıyorsunuz. bu utan haberi olur. İyi iyi derken işin rengi değişmesin. muhalefetim diye doğruyu yanlış diye savunursanız TABELA PARTİSİ OLURSUNUZ.
  " Düzce'yi idare edenlerden ne bekliyorsunuz? " Haberine...
 Fuat Kam
 İstanbul büyükşehir belediye başkanı kanalistanbulu istemiyor ama biz kanalasar projesini destekliyoruz
Güvenli İnternet konferansı gerçekleştirildi! Güvenli İnternet konferansı gerçekleştirildi!
  Belediyeden, her eleştirel habere 'Yanlış algı oluşturulmak amaçlanıyor!' gibi bir çıkış yapılıyor..
  Otobüs krizi devam ediyor!
  Koyuncu, mazbatayı aldı: Yeni bir sayfa açılıyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ!
  Hatalı sürücü kazaya sebep oldu!
  Valilikten vatandaşlara yayla uyarısı!
  Er; ‘EDS’ler vatandaşları zorluyor’
  Kadın akademisyenler cesaretlendirildi!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  İl Özel İdaresi çalışmalarını sürdürüyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Liselilerden üniversiteye ziyaret!
  Müdür – muhtar buluşmaları devam ediyor!
  64 Barodan ortak açıklama: Hiç kimse mahkemelere emir ve talimat veremez!
  Tanju Özcan hızlı tren için randevu istedi, Cumhurbaşkanı 29 defa yanıtsız bıraktı!
  Sel felaketi sonrası çalışmalar devam ediyor!
  Elazığ Depremi Düzce Fayını tetikler mi?
  İş güvenliği toplantısı yapıldı!
  21.01.2020 - Otobüs krizi devam ediyor!
  20.01.2020 - Belediyeden, her eleştirel habere 'Yanlış algı oluşturulmak amaçlanıyor!' gibi bir çıkış yapılıyor..
  22.01.2020 - Er; ‘EDS’ler vatandaşları zorluyor’
  23.01.2020 - ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ!
  23.01.2020 - DEDİLER DE DEDİLER!
  22.01.2020 - Düzce'yi idare edenlerden ne bekliyorsunuz?
  25.01.2020 - Bir kanal da Bolu'ya! Bolu Platformu iptal davası açtı!
  24.01.2020 - İhale tarihi 6 Şubat 2020
  25.01.2020 - Elazığ Depremi Düzce Fayını tetikler mi?
  25.01.2020 - Depremzedeler için Belediye’den yardım kampanyası!