Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :69250877 Aktif Ziyaretçi :13773 29 Şubat 2020 Cumartesi
[11:31] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [16:11] TÜRKİYE ŞEHİTLERİNE AĞLIYOR! -- [15:40] Terör propagandası operasyonunda 11 gözaltı! -- [15:17] Business Networking eğitimi gerçekleştirdi! -- [14:45] ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TAZİYE MESAJLARI! -- [14:10] İşçi servisiyle hafriyat kamyonu çapıştı: 15 yaralı! -- [12:31] ‘Güçlü Kadınlar Projesi’ tanıtım buluşması! -- [11:10] Huzurevi sakinlerine ziyaret! -- [10:09] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [18:23] Demir mazbatasını aldı! --
Gönül Gençleri buluştu!
Erdemliler Derneği’nin İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen GÖNÜL GENÇLERİMİZ projesinde gönül gençleri, yapılan kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
22.01.2020 - 12:54:35  Haberi Yazd?r
 
   Erdemliler Derneği’nin İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen GÖNÜL GENÇLERİMİZ projesinde gönül gençleri, yapılan kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
 
   Projeye gönüllü olarak katılımcı olan gençler, aileleri ile birlikte proje kapsamında proje ortağı Çilimli Belediyesi Konferans Salonu’nda buluştu. Tanışma, kaynaşma ve bilgilendirme amaçlı yapılan geniş katılımlı toplantı kahvaltı ile başladı.
 
   Kahvaltı sonrası program Hızardere imam-hatibi Mehmet AYMAN’ın Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Erdemliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Proje Koordinatörü Hasan KARADAYI katılımcılara proje hakkında genel bilgiler verdi. Bu toplantının katılımcı genç velilerinin özellikle projenin amacı, işleyişi ve safhaları hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla tertip edildiğini ifade etti.
 
   Törende arkadaş, komşu, akraba ve mahalle kültürü ile ilgili gençlerin yapabileceği etkinlikler bir çizelgede gençlere sunuldu ve bunun sadece örnek taslak olduğu gençlerin kendilerinin de etkinlik tasarlayabilecekleri ve gerçekleştirebilecekleri ifade edildi.
 
   Sağlıklı yaşam ve spor alanında Asbaşkanı Seyhan Akyüz,  STK kapasite geliştirme alanında Gençlik Sorumlusu Musa Zeki, çevre ve geri dönüşüm alanında Yönetim Kurulu Üyesi Beşir Saray, manevi rehberlik alanında ilçe müftülük temsilcisi vaiz Mahmut Kayabaşı bilgilendirmelerde bulundu.
 
   Gençlerin kendi arkadaş grupları ile gerçekleştirecekleri etkinlikleri belirleyecekleri, kendileri tarafından belirlenen yer, zaman ve mekânlarda gerçekleştirecekleri, proje yürütme kurulunun da davet edilmesi halinde etkinliklerde destek, rehberlik vb. amaçlarla bulunula bileceği ifade edildi. Projenin saha uygulamaları alanında gençlere her türlü desteğin (hediye, fidan vb.) verilmeye çalışılacağı belirtildi.
 
   Yapılan çalışmaların gerek dernek genel ağında gerekse sosyal medya hesaplarında kamuoyuyla paylaşılacağı ve yaygınlaşmasına da gayret edileceği belirtildi.
 
   Proje Koordinatörü Hasan Karadayı yaptığı açıklamada; "30 Nisan 2020 tarihine kadar ilçemiz dernekleriyle de işbirliği yapılarak, çevremizde bulunan yaşlı, engelli, hasta, komşu akraba,  ziyaretleri, fidan dikimi, çevre temizliği, manevi gün gecelerde geleneklerimizin yaşatılması, milli ve manevi etkinliklere iştirak edilmesi, mahalle faaliyetlerinde gönüllü destek sağlanması gibi bir dizi etkinlikler gerçekleştirilmesini ön görmekteyiz ve akabinde 1 gece konaklamalı Bursa-Çanakkale gezisi gerçekleştireceğiz. Etkinlik ihtiyaçları (ziyaret hediyeleri, broşürler, fidan, temizlik malzemesi gibi) projemizde yer almamasına rağmen dernek yönetim kurulumuzun kararı ile dernek imkânları ölçüsünde gençlerimize temin ederek, etkinliklerine renk katacağız" dedi.
 
   Yapılan çalışmaların www.erdemliler.net genel ağ sayfasında proje için açılan bölümden ve sosyal medya hesaplarından takip edilebileceğini de ifade eden Karadayı, 2 günlük Bursa-Çanakkale gezisine katılacak gençlerin belirlenmesinde gençlerin faaliyetlere katılımları ve ortaya koydukları gayreti de göz önünde bulunduracaklarını ifade etti ve "Gönül Gençlerimiz projesiyle gençlerimizle birlikte gönüller yapmak istiyoruz. Rabbim muvaffak eylesin” diyerek sözlerini tamamladı.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
KÜÇÜK BİR KENT GİBİ
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
Düzce Üniversitesi ve Düzce...
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE
 
  Peri Meram Arbak
Kayıhan Pala Kimdir?
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
ZİRVEDE KAHVALTI
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Kayıhan Pala Kimdir? " Yazısına...
 Pınar Bostan
 Peri Hocam, kaleminize sağlık. Kayıhan hoca gibi hocalarımızın, halk sağlığına verdiği emeği gören, duyan, değerini bilen, takip eden kanun koyuculara ihtiyacımız var. Herşey çok farklı olabilir...
  " Kayıhan Pala Kimdir? " Yazısına...
 Osman Elbek
 Kayıhan Pala bilim insanının tüm değerlerini kendisinde toplayan bir insan: araştıran, öğreten ve toplumu savunan
  " Kayıhan Pala Kimdir? " Yazısına...
 İbrahim Akkurt
 Kayıhan bu ülkenin en güzel aydınlık yüzlerinden biridir... En az Kayıhan Pala kadar girişken, Halk Sağlığı, çalışan sağlığı alanının yılmaz savunucusu Peri'ciğimize sonsuz teşekkürler, iyi ki varsın...
  " ZİRVEDE KAHVALTI " Yazısına...
 Peri Arbak
 Sayın Çetin, Güzel yorumlarınızı Tıp fakültemiz dışında Orman Fakültesi, Çevre Mühendisliği ve Biyoloji bölümlerimiz ve adını sayamadığım diğerleri de hak ediyor. Düzce'nin bence en önemli sağlık sorunu olan hava kirliliği için Çevre Müh ekiplerinin çokatndır yaptığı ve ödüle layık bilimsel araştırmalar var. Orman Müh bölümü Düzce'de ve çevresinde yeşil alanların nasıl azaldığını yayınlarıyla gösteriyorlar. Son olarak sulak alanlarla ilgili 3 bilim insanı doğruları dile getirdiklerinde en hafif tabiriyle fırçalandılar. Biyoloji bölümünden parlak bilim insanları su canlılarını resmi makamlarla inceliyorlar. Bu yapılanların çok azı. İlk işim Düzce Ün den çıkan böyle parlak ve saygın çalışmaları sizlere listeleyeceğim. Güzel yorumlarınız için teşekkürler, bizleri özendirirseniz çok daha parlak, bilimsel ve halk için halk adına çalışmalarla karşınıza çıkacağız. Prof Dr Peri Meram Arbak
  " ÜNİVERSİTE " Yazısına...
 Peri Arbak
 Bir kentin sorunları tartışılırken ilk söz BİLİM İNSANLARINDA olmalıdır. Bilim insanları verilerin analizinden harekete geçer ve çözüm yollarını popülizme kaymadan, birilerine şirin görünmeye çalışmadan ifade ederler. Adı geçen 3 bilim insanını dürüst tutumlarından dolayı tebrik ediyorum. Bırakın dışarı çıkarmayı bilim insanına güleryüzlü, ve saygılı davranmamak, önemsememek dahi çok şansız bir tablodur ve umarım Telat beyin araştırmasıyla ortaya çıkar. Üniversiteler hak ettikleri saygıyı görmelidir, yoksa saygıyı hak etmiyor muyuz?
  " Atık lastiklerden kedi evi yaptılar! " Haberine...
 sevgi
 Kedi evleri çok güzel düşünülmüş ,rica etsek kalıcı konutlardaki mahallelere de konulabilir mi?kendi imkanlarımızla yapmaya çalışıyoruz ama çevreye karşı görüntü kirliliği olmaması adına kedi evleri renk katar diye düşünüyorum.
  " 'Acilde Öğretim Üyeleri 7/24 hizmet veriyor' " Haberine...
 Peri Arbak
 Başarı dileklerimiz sizinle olsun, en kısa zamanda gazete yazarı ve hekim ortak kimliğimle söyleşiye başlayacağım.
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme " Yazısına...
 Ahmet besla
 Düzceyede Kemal sunal gibi bir siyasetçimi lazım bakanlık yapmış belediye başkanımız var varoglu var ama neden sorunlar hep aynı. kardüz efteni otel tabiat parkı trafik sorunu park sorunu katı atık çevre yolları düzcespora stadyum saymakla bitmiyor sorunlar. halletmesi gereken yetkililer nerede neyle meşgul . bunu düzce halkının sorgulaması lazım
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 mete
 sayın hocamız okulda ders vermeyi bırakıp ticaret ve siyaset yapmaktadır. Bu konu neden bu kadar ayyuka çıktı. Bunun ucunda rektörlük seçimleri vardır. Lütfen asli göreviniz olan akademik çalışmalarınızı yapınız . Bağlı olduğunuz kurumun önüne geçmesin isminiz.
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Mustafa K.
 Bu haber doğru olsaydı millet vekilleri il başkanı birbirlerine girerlerdi ben açıklayacağım diye
Konserde sürpriz evlenme teklifi! Konserde sürpriz evlenme teklifi!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Oylamaya katılacak aday firmalar belli oldu!
  CHP'de yeni il başkanı Haluk Kadri Demir!
  Çinide yeteneklerini geliştiriyorlar!
   Beden Dili eğitimi verildi!
  Kırmızı ışık ihlali kazaya neden oldu!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Durak montajları tamamlandı!
  Trafik kazası: 5 yaralı!
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Düzcespor’dan önemli uyarı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Avrasya Zirvesi’nde Dܒye büyük ilgi!
  SGK TEŞVİK SÜRESİ UZATILDI!
  Facebook Eğitimi gerçekleşti!
  İhracat kapasitesi 500 bin ton olacak!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Konserde sürpriz evlenme teklifi!
  Baş; ‘Üç aylar arınma mevsimidir’
  Atık lastiklerden kedi evi yaptılar!
  27.02.2020 - Kayıhan Pala Kimdir?
  27.02.2020 - ZİRVEDE KAHVALTI
  27.02.2020 - ÜNİVERSİTE
  26.02.2020 - Atık lastiklerden kedi evi yaptılar!