Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :69230711 Aktif Ziyaretçi :513 28 Şubat 2020 Cuma
[11:10] Huzurevi sakinlerine ziyaret! -- [10:09] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [18:23] Demir mazbatasını aldı! -- [17:59] Aklım Oyunlarda Projesi devam ediyor! -- [17:45] Kadınlar Gününe özel yarışma! -- [17:33] Belediye’de değişim rüzgârları esmeye devam ediyor! -- [17:21] Corona endişesi Düzce’de maskeleri tüketti! -- [17:08] Raftingde Düzce rüzgârı! -- [16:58] Kantin denetimleri devam ediyor! -- [16:39] İdlib’e yardım TIR’ı yola çıktı! --
ADD açıkladı: Erdem'in söyleşi yapacağı salona belediye İZİN VERMEDİ!
Atatürkçü Düşünce Derneği'nin girişimiyle, Eren Erdem'in gerçekleştireceği söyleşi için ayarlanmış olan Kültür Merkezi B Salonunun tahsisi, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından "Eren Erdem partimiz tarafından "sakıncalı" olarak kabul ediliyor" sözleriyle iptal edildi.
23.01.2020 - 14:18:55  Haberi Yazd?r
 
   Atatürkçü Düşünce Derneği'nin girişimiyle, Eren Erdem'in gerçekleştireceği söyleşi için ayarlanmış olan Kültür Merkezi B Salonunun tahsisi, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından "Eren Erdem partimiz tarafından "sakıncalı" olarak kabul ediliyor" sözleriyle iptal edildi.
 
   Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi olarak 13.01.2020 Tarihinde, Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Eren Erdem’in 02.02.2020 Tarihinde söyleşide bulunması için Kültür Merkezi B Salonunu Düzce Belediyesinden talep ettik. Talebimiz kabul edildi ve ödeme yapmamız istendi. Tarafımızdan ödeme yapıldı. Talebimiz Düzce Belediyesi tarafından kabul edilmesi ve ödeme sonunda tarafımıza belge verilmesi tabiidir ki salonun tarafımıza tahsis edildiğinin kanıtıydı. Bizde konumuzla ilgili çalışmalarımızı sürdürdük. 
 
   Konuğumuz Eren Erdem’in 02.02.2020 Tarihinde saat. 14.00’da yukarıda sözü edilen salonda "Devrim ve Demokrasi Şehitleri" Konulu konuşma yapacağını üyelerimize ve Düzce Halkına duyurduk.
 
   20.01.2020 Tarihinde Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğünden bir yetkili Derneğimiz Başkanı Atay Yılmaz’ı telefonla arayarak salon tahsisinin iptal edildiğini bildirdi. Bunun üzerine yönetim kurulu üyeleri olarak aynı gün saat 16.45’te Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü adına yetki kullanacak bir görevli ile makamında görüştük. Başkan Atay Yılmaz salon tahsisinin iptalinin gerekçesini öğrenmek istediklerini yetkiliye ifade etti. Cevap olarak Belediye yetkilisi "Bizim de parti olarak prensiplerimiz var, sorumlu olduğumuz üst yetkililer var, Eren Erdem ile Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan arasında problem var, Eren Erdem partimiz tarafından "sakıncalı" olarak kabul ediliyor, Eren Erdem’in bünyemizde bulunan salonda söyleşide bulunması Belediye Başkanımız Faruk Özlü’ye ve Düzce Belediyesine zarar verir. Bu konuda Belediye Başkanımızın Başkanlığında toplantı yaptık, her ne kadar derneğiniz müracaat gereklerini yerine getirmiş ve ödeme yapmış olsa da sözü edilen salonun derneğinize tahsisinin iptal edilmesine karar verdik" dedi. Dernek Başkanımız Atay Yılmaz buna karşılık "Eren Erdem’e ve derneğimize karşı tavrınızı kınıyoruz, bu karar inciticidir, kabul edilemez" şeklinde cevap verdi ve sözü edilen makamdan ayrıldık.  
             
   Düzce Belediyesi yetkililerinin sorumsuz, taraflı, adaletsiz, nezaketsiz bu kararını Düzce Halkı ile paylaşmayı uygun bulduk.
 
   Bu olay bize, Adalet ve Kalkınma Partisinin Devletimizi hangi anlayışla, nasıl keyfi kararlarla, nasıl insafsızca, nasıl korku ile, nasıl haksızlıklara dayalı yönettiğini gösterdi.
 
   Düzce Belediye Başkanı Sayın Faruk Özlü, aydınlık insanların, ilericilerin, Atatürkçülerin konuşmalarını engellemek için, onları rencide etmek için, onları yok saymak için Düzce Halkından oy almadı. Düzce Belediyesi yetkilileri bu ayıplarını hiç kaybolmayacak şekilde arşivlesinler onlardan önce Düzce Halkı hafızasına kaydedecek gerektiğinde bu ayıbı oluşturanların suratlarına çarpacaklardır. Düzce Belediyesi yetkilileri aldıkları bu kararla, Rabia Heykelinden sonra Düzce Şehrinin alnına bir kara leke daha eklemişlerdir. Düzce Şehri Devletimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Dünya’da saygın Devletler arasında yer alan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin onurlu ve güzel, aydınlık insanların yaşadığı bir şehridir. 
 
   Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesinin Konuğu olacak olan  Eren Erdem daha önce açıklandığı gibi 02.02.2020 Tarihinde saat: 14.00’da Konsopa Otelde söyleşide bulunacak kitaplarını imzalayacaktır"
Peki, Senin Yorumun?
ARSLAN YALÇIN  /  23.01.2020 - 20:05:37
 BU KÜLTÜR KERKEZİ AKP.NİN PARASIYLA DEĞİL MİLLETTEN TOPLANAN VERGİLER İLE YAPILMIŞTIR. BABANIZIN MALİ GİBİ İSTEDİIİNİZE KİRALAYIP İSTEMEDİĞENİZE VERMEME LÜKSÜNE SAHİP DEĞİLSENİZ. BU KARARINIZI ESNEFLE KINIYORUM.
şükrü toros  /  23.01.2020 - 19:34:51
 seçmen olarak bende sizi Düzceli olarak düzce için sakıncalı görüyorum, onun için mahalli idareler seçiminde size oy vermiyeceğimi garanti ederim.
  Fatih Melih Maradit
KÜÇÜK BİR KENT GİBİ
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
Düzce Üniversitesi ve Düzce...
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE
 
  Peri Meram Arbak
Kayıhan Pala Kimdir?
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
ZİRVEDE KAHVALTI
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Kayıhan Pala Kimdir? " Yazısına...
 Pınar Bostan
 Peri Hocam, kaleminize sağlık. Kayıhan hoca gibi hocalarımızın, halk sağlığına verdiği emeği gören, duyan, değerini bilen, takip eden kanun koyuculara ihtiyacımız var. Herşey çok farklı olabilir...
  " Kayıhan Pala Kimdir? " Yazısına...
 Osman Elbek
 Kayıhan Pala bilim insanının tüm değerlerini kendisinde toplayan bir insan: araştıran, öğreten ve toplumu savunan
  " Kayıhan Pala Kimdir? " Yazısına...
 İbrahim Akkurt
 Kayıhan bu ülkenin en güzel aydınlık yüzlerinden biridir... En az Kayıhan Pala kadar girişken, Halk Sağlığı, çalışan sağlığı alanının yılmaz savunucusu Peri'ciğimize sonsuz teşekkürler, iyi ki varsın...
  " ZİRVEDE KAHVALTI " Yazısına...
 Peri Arbak
 Sayın Çetin, Güzel yorumlarınızı Tıp fakültemiz dışında Orman Fakültesi, Çevre Mühendisliği ve Biyoloji bölümlerimiz ve adını sayamadığım diğerleri de hak ediyor. Düzce'nin bence en önemli sağlık sorunu olan hava kirliliği için Çevre Müh ekiplerinin çokatndır yaptığı ve ödüle layık bilimsel araştırmalar var. Orman Müh bölümü Düzce'de ve çevresinde yeşil alanların nasıl azaldığını yayınlarıyla gösteriyorlar. Son olarak sulak alanlarla ilgili 3 bilim insanı doğruları dile getirdiklerinde en hafif tabiriyle fırçalandılar. Biyoloji bölümünden parlak bilim insanları su canlılarını resmi makamlarla inceliyorlar. Bu yapılanların çok azı. İlk işim Düzce Ün den çıkan böyle parlak ve saygın çalışmaları sizlere listeleyeceğim. Güzel yorumlarınız için teşekkürler, bizleri özendirirseniz çok daha parlak, bilimsel ve halk için halk adına çalışmalarla karşınıza çıkacağız. Prof Dr Peri Meram Arbak
  " ÜNİVERSİTE " Yazısına...
 Peri Arbak
 Bir kentin sorunları tartışılırken ilk söz BİLİM İNSANLARINDA olmalıdır. Bilim insanları verilerin analizinden harekete geçer ve çözüm yollarını popülizme kaymadan, birilerine şirin görünmeye çalışmadan ifade ederler. Adı geçen 3 bilim insanını dürüst tutumlarından dolayı tebrik ediyorum. Bırakın dışarı çıkarmayı bilim insanına güleryüzlü, ve saygılı davranmamak, önemsememek dahi çok şansız bir tablodur ve umarım Telat beyin araştırmasıyla ortaya çıkar. Üniversiteler hak ettikleri saygıyı görmelidir, yoksa saygıyı hak etmiyor muyuz?
  " Atık lastiklerden kedi evi yaptılar! " Haberine...
 sevgi
 Kedi evleri çok güzel düşünülmüş ,rica etsek kalıcı konutlardaki mahallelere de konulabilir mi?kendi imkanlarımızla yapmaya çalışıyoruz ama çevreye karşı görüntü kirliliği olmaması adına kedi evleri renk katar diye düşünüyorum.
  " 'Acilde Öğretim Üyeleri 7/24 hizmet veriyor' " Haberine...
 Peri Arbak
 Başarı dileklerimiz sizinle olsun, en kısa zamanda gazete yazarı ve hekim ortak kimliğimle söyleşiye başlayacağım.
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme " Yazısına...
 Ahmet besla
 Düzceyede Kemal sunal gibi bir siyasetçimi lazım bakanlık yapmış belediye başkanımız var varoglu var ama neden sorunlar hep aynı. kardüz efteni otel tabiat parkı trafik sorunu park sorunu katı atık çevre yolları düzcespora stadyum saymakla bitmiyor sorunlar. halletmesi gereken yetkililer nerede neyle meşgul . bunu düzce halkının sorgulaması lazım
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 mete
 sayın hocamız okulda ders vermeyi bırakıp ticaret ve siyaset yapmaktadır. Bu konu neden bu kadar ayyuka çıktı. Bunun ucunda rektörlük seçimleri vardır. Lütfen asli göreviniz olan akademik çalışmalarınızı yapınız . Bağlı olduğunuz kurumun önüne geçmesin isminiz.
  " ‘Cumhurbaşkanı Ulaştırma Bakanlığına talimat verdi’ HABERİ BALON ÇIKTI!. " Haberine...
 Mustafa K.
 Bu haber doğru olsaydı millet vekilleri il başkanı birbirlerine girerlerdi ben açıklayacağım diye
Konserde sürpriz evlenme teklifi! Konserde sürpriz evlenme teklifi!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Şüpheli otomobilden uyuşturucu çıktı!
  ÖNCÜ TV 26 YAŞINDA
  Oylamaya katılacak aday firmalar belli oldu!
  CHP'de yeni il başkanı Haluk Kadri Demir!
  Çinide yeteneklerini geliştiriyorlar!
   Beden Dili eğitimi verildi!
  DTSO’dan Milli Teknoloji hamlesi!
  Kırmızı ışık ihlali kazaya neden oldu!
  24 Şubata kadar başvuru alınacak!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Trafik kazası: 5 yaralı!
  2 DAKİKADA BUGÜN
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Avrasya Zirvesi’nde Dܒye büyük ilgi!
  Üst yapı eksikleri tamamlanıyor!
  SGK TEŞVİK SÜRESİ UZATILDI!
  Düzcespor’dan önemli uyarı!
  Facebook Eğitimi gerçekleşti!
  İhracat kapasitesi 500 bin ton olacak!
  27.02.2020 - Kayıhan Pala Kimdir?
  27.02.2020 - ZİRVEDE KAHVALTI
  27.02.2020 - ÜNİVERSİTE
  26.02.2020 - Atık lastiklerden kedi evi yaptılar!