Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :69880778 Aktif Ziyaretçi :2616 30 Mart 2020 Pazartesi
[13:14] Yığılca'da kaçak avlanan 6 kişi yakalandı! -- [13:06] Dere yatağına devrilen otomobildeki 3 kişi yaralandı! -- [12:52] 159 kişi daha yurda yerleştirildi! -- [12:33] Emeklinin Ramazan Bayramı ikramiyeleri ne zaman ödenecek? -- [17:55] ‘Siper Maske’ üretimi gerçekleştiriliyor! -- [17:22] Trafik ışıklarında ‘Evde Kal’ çağrısı! -- [17:02] Vali Dağlı’dan önemli açıklama! -- [16:38] Kamyon ile otomobil çarpıştı: iki kişi yaralandı! -- [13:23] Halk Eğitim Merkezinden maske üretimi! -- [13:00] Milli sporcular yaşlıların ihtiyacına koşuyor! --
DTSO Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi!
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısı Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
27.02.2020 - 14:35:19  Haberi Yazd?r

 

   Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısı Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

   Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Ahmet Dertli, yoğun programların olduğu bir ayın sonunda meclis toplantısını gerçekleştirdiklerini belirterek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

   Toplantıda ilk olarak Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, oda faaliyetlerini meclis üyelerine aktardı. Şahin; 31 Ocak’ta 10. Meslek Grubumuzun Söz Üyemizde etkinliğini gerçekleştirdik. 11 meslek grubumuza da yapacağız. 4 Şubat’ta 2020 yılının ilk değerlendirmesini yapmak üzere personelimiz ile bir araya geldik. Akreditasyon değerlendirme çalışmaları sırasında gösterdikleri gayretler için kendilerine teşekkür ettik. 5 Şubat’ta Cizre TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sefinç odamızı ziyaret etti.11 Şubat’ta 7. Meslek Grubumuzun söz üyemizde etkinliğini gerçekleştirdik. 11 Şubat’ta İktisadi Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Toplantısına katılım sağladık.

   12-14 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen Türk-Alman İş Dünyası Toplantılarına katıldık. 13 Şubat’ta odamızda Düzce İl İstihdam Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.14 Şubat’ta İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen Adventure Turkey-Macera Sporları Fuarının açılış merasimine katılarak Düzce standımızı ziyaret ettik. 14 Şubat’ta Meclis Başkanımız Ahmet Dertli, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ümit Ülgen ve meclis üyelerimiz, MÜSİAD Düzce Şubesi Üyelerinin kurdukları Formlife şirketi ve odamızın destekleriyle Düzce Üniversitesi tarafından geliştirilen ürünlerin pazarlanması konusundaki marka lisans sözleşmesi törenine katıldılar. 17 Şubat’ta odamız ev sahipliğinde Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü de katıldı. 19 Şubat’ta Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı öncesinde Sakarya TSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ'u ziyaret ettik.  Aynı gün Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısına da katıldık.  19 Şubat’ta TOBB’da düzenlenen Türkiye-Kosova Serbest Ticaret Anlaşması Fırsatları konulu toplantıya Meclis Üyemiz Murat Taştepe’yle birlikte katıldık.

   Aynı günün akşamında Öncü TV’de yayınlanan Cahit Üstüner’in hazırlayıp sunduğu İş’te Düzce Programına katıldık. 20 Şubat’ta Teknopark A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısına katılım sağladık. 21 Şubat’ta Genel Sekreterimiz Ayten Nursel Kocadağ ile Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetimi “İstihdamda Öncelik Protokolleri” kapsamında Çişe Giyim ve Coşkun Yemek firmalarını ziyarette bulundular. Program hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak karşılıklı protokoller imzalandı. 22 Şubat’ta 5. Meslek Komitemiz ile Bilim ve Teknoloji Komisyonumuzun girişimleriyle Düzce’deki yerel firmaların yaygınlaşmasına katkı vermek adına Bilsoft Yazılım, Öztek Haberleşme ve MT Teknoloji ile protokoller imzaladık. Aynı gün TOBB Düzce KGK Başkanımız Aslıhan Akbal Tüysüz ile birlikte İrfan Batır'ın Düzce Belediyesi Fuaye Alanında gerçekleşen Bir Zamanlar Düzce isimli sergisine katılım sağladık. Yine 22 Şubat’ta TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulumuzun organize ettiği Sosyal Medya Reklamcılığı eğitimi odamız konferans salonunda düzenlendi.  22 Şubat akşamı Düzce Belediyesi tarafından organize edilen ve bu hafta konuşmacı olarak Eski Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu'nun katıldığı Vizyon Konferansına katılım sağladık. 24 Şubat’ta ICC Girişimcilik Merkezi ve Facebook İstasyon kuruluşu için yapılan protokol törenine katıldık.  25 Şubat’ta Vakıfbank Bölge Müdürü Ercan Çelik ve Düzce Şube Müdürü Ender Odabaş odamızı ziyaret etti.

   Gün içinde Vergi Haftası dolayısıyla Düzce Defterdarı Ali Aykaş ve personeli de odamızı ziyaret etti. Dün akşam Selçuk Develi Tiyatrosu tarafından sahnelenen Yedi Kocalı Hürmüz oyununa oda olarak katıldık. Burada bizleri yalnız bırakmayan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.  Son olarak; Düzce’de de uygulanan İlave 6 Puanlık SGK Teşvikinin uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararı Resmi Gazetede yayınlandı. Karar ile ilave 6 puanlık SGK Teşviki 31.12.2020 tarihinde kadar uzatıldı.” şeklinde konuştu.

   Toplantının devamında mizanlar ve 2020 yılı gelir gider hesapları Meclis Üyeleri tarafından görüşüldü.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
KÜÇÜK BİR KENT GİBİ
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
Düzce Üniversitesi ve Düzce...
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE -2- (Valilik Hocaları neden u
 
  Peri Meram Arbak
Koronavirüs için TORAKS Derneği’nin görü
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
ZİRVEDE KAHVALTI
 
  Tarık Şahin
Kendinize ve çevrenizdekilere bir iyili
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " İHTİYAÇ SAHİPLERİNE BİN LİRA VERİLECEK! " Haberine...
 Elif gul
 Halihazırda düzenli yardım alan aile derken. İkiz bebek yardımı alıyorum. Bizim içinde geçerli mi acaba . Detaylı bir açıklama yok ki.
  " 4 POZİTİF VAKA! " Haberine...
 Candan
 Vücut ısısı kontrolüyle olmuyor bu işler. Virüs kendini gösterene kadar yayılmaya devam etmez mi acaba?
  " Gösterişli, Vefa Destek Grubu çalışmalarına katıldı! " Haberine...
 hatice başaran
 ŞUAN EKMEĞİM YOK KAHVALTILIK BİRŞEY YOK MEYVE YOK YEŞİLLİK YOK BAĞIŞIKLIK ÇOK ÖNEMLİYMİŞ NASIL OLACAK BAĞIŞKLIK BİR SEFER ARADIM VERLEN NUMARAYI EKMEĞİM YOK DEDİM ÇOK YOĞUNUZ BİRİNİ GÖNDERİN ALSIN DEDİNİZ ŞUAN PARAMDA YOK KİMİ GÖNDEREYİM ARASAM ÇOCUKLAR GİTSİN İKİ OĞUL ŞEHİR DIŞINDA İKAMET ORTANCA AMELİYATLI DEDELERDE OTURUYOR NAKİT GÖNDEREBİLİRLER DERSENİZ ONLADA MUHTAÇ DURUMDA ŞİMDİ DURUM NE OLACAK EN AZINDAN FİKİR VERİN TABİ BUNLARI OKUYORSANIZ HEPİNİZE KOLAY GELSİN
  " 4 POZİTİF VAKA! " Haberine...
 Ufuk
 Durum ciddi diyorlar ancak alinan bir onlem bile yok hala fabrikalar acik oldugu surece yayilmamasi imkansiz. Toyota ford gibi buyuk fabrikalar uretim durduruyo. Hala onlem alinmiyor malesef
  " 4 POZİTİF VAKA! " Haberine...
 EŞREF ŞAHİN
 BİZİM İNSANIMIZDA YASAĞA KARŞI BİR SEVİCİLİK VAR, ŞİMDİ 4- KİMİ 6 DİYOR BU SAYI DAHADA ARTACAK, EN ETKİLİ YOL ŞU AN İÇİN TAMAMEN OHAL GİBİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLMALI YOKSA BU RAKAMLAR ON GÜN SONRA İKİ YÜZLERLE KONUŞULUR. VATANDAŞIN HASTANELERE GİTMESİNİ GEREKTİRMEDEN, EV EV SAĞLIK KURULUŞLARI BU TESTİ YAPSA, HEM KİMSE EVİNDEN ÇIKMAMIŞ VE BİR ARAYA GELMEMİŞ OLUR, HEM DE HERKESİN KESİN TEST YAPTIRDIĞI GARANTİ OLUR BÖYLE DAHA İYİ DEĞİL Mİ.
  " Doktoru darp ettiği iddiasıyla bir kişi gözaltına alındı! " Haberine...
 selami yılmaz
 neyi bekliyorsunuz yetti artık atın 4 beş yıl içeri ayıp denen bir şey var herkes kabadayı olmuş
  " Otobüslere dezenfektan kutuları yerleştirildi! " Haberine...
 Seda ertekin
 25 032020 belediyeye bindim cokpıstı Metek toki otobüsü düzce nerede temizlik koltuk tutacak yerler
  " BU KEZ LOKANTALARI İLGİLENDİRİYOR! " Haberine...
 Hatice gemç
 neden fırınları durmuyorsunuz onların canı çokmu ucuz
  " İHTİYAÇ SAHİPLERİNE BİN LİRA VERİLECEK! " Haberine...
 Haydar akbaş
 Rabbim devletimize zeval vermesin herzaman fakirin arkasindadi.cok guzel bir dusunce Allah razi olsun sizlerden....
  " Zabıtadan 65 yaş denetimi! " Haberine...
 fatih uçar
 dün düzcede yasak yoktu galiba çarşıda yaşlı nufus çoktu
Yaşlanmaya Hazır mıyız? söyleşisi gerçekleştirildi! Yaşlanmaya Hazır mıyız? söyleşisi gerçekleştirildi!
  4 POZİTİF VAKA!
  Hırvatistan’dan gelen öğrenciler Düzce’de karantinaya alınacak!
  Bakan açıkladı: 23 ilde 11 bin 269 kişi karantinada! Komşumuzda 49 kişi karantinaya alındı!
  Cezaevi firarisi tutuklandı!
  Corona virüsü hangi yüzeyde ne kadar süre yaşıyor?
  Belde karantinaya alındı, giriş çıkışlar kapatıldı!
  İHTİYAÇ SAHİPLERİNE BİN LİRA VERİLECEK!
  Özal, doktorun darp edilmesini kınadı!
  Valilikten bir önemli açıklama daha!
  Otobüslere dezenfektan kutuları yerleştirildi!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Belediyeden açıklama!
  Her şüpheli vaka pozitif değildir!
  Zabıtadan 65 yaş denetimi!
  Maske ve eldivenleri sokağa değil çöpe atalım!
  Market denetimleri başladı!
  Toplu taşıma araçlarında Koronavirüs denetimi!
  Otobüs sefer saatleri değişti!
  Çilimli’de dezenfekte çalışmaları sürüyor!
  Meteoroloji uyardı!
  26.03.2020 - 4 POZİTİF VAKA!
  27.03.2020 - İHTİYAÇ SAHİPLERİNE BİN LİRA VERİLECEK!
  25.03.2020 - BU KEZ LOKANTALARI İLGİLENDİRİYOR!
  26.03.2020 - Doktoru darp ettiği iddiasıyla bir kişi gözaltına alındı!
  24.03.2020 - Zabıtadan 65 yaş denetimi!
  25.03.2020 - Otobüslere dezenfektan kutuları yerleştirildi!
  26.03.2020 - Gösterişli, Vefa Destek Grubu çalışmalarına katıldı!