Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :71841942 Aktif Ziyaretçi :4812 10 Temmuz 2020 Cuma
[15:59] Türk Kızılay Akçakoca Şubesi kurban vekaleti alımlarına başladı! -- [15:01] Görme engelli müzik öğretmeni göreve başladı! -- [13:14] DÜ 15 Temmuz için anlamlı etkinlikler düzenleyecek! -- [12:41] Anadolu Otoyolu'nda ters dönen otomobildeki 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı! -- [17:58] TFF, Türk futbolunu kaosa sürüklemiştir! -- [17:35] Koç; ‘Tatil etkin dinlenme dönemidir’ -- [17:27] ALIN TERİ HEBA EDİLDİ! -- [16:55] ‘ESNAF KİRASINI VE BORÇLARINI ÖDEYEMİYOR!’ -- [16:30] Yılmaz, TFF’ye ateş püskürdü! -- [15:58] Düzcesporumuz’un arkasındayız! --
TSO Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi!
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısı Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
26.06.2020 - 14:16:39  Haberi Yazd?r

 

   Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısı Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

   Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Ahmet Dertli, yoğun programların olduğu bir ayın sonunda meclis toplantısını gerçekleştirdiklerini belirterek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

   Toplantıda ilk olarak Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, oda faaliyetlerini meclis üyelerine aktardı. Şahin; “2 Haziran da Yürütme Kurulu Üyesi olduğumuz İktisadi Kalkınma Vakfı'nın video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen Ayhan Zeytinoğlu’nun da konuşmacıları arasında yer aldığı Çin’in bir kuşak bir yol projesi ve Avrupa’ya sosyal etkisi konulu web seminerine katılım sağladık. Aynı gün odamız 2. 5. Ve 10. Meslek komitelerinin toplantılarını gerçekleştirdik. 3 Haziran da üyesi olduğumuz Alman-Türk Ticaret ve Sanayi odası tarafından düzenlenen Covid-19'un alman göç yasasına etkileri konulu video konferans toplantısına katılım sağladık. Aynı gün TOBB başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde 365 oda ve borsa başkanının da katılımlarıyla gerçekleşen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ile istişare toplantısına katılarak bölge üreticilerinin taleplerini aktardık. Yine aynı gün odamız 6. Meslek komitesinin olağan toplantısını video konferans üzerinden gerçekleştirdik. 3 Haziran da 9. Meslek komitesi 9 Mayıs’ta çıkan sigortacılık genelgesiyle ilgili olarak odamızda bir araya geldi.

    9 Mayıs’ta yayınlanan yeni genelgenin görüşüldüğü toplantıda oluşturulan rapor TOBB’a teslim edildi. 4 Haziran da odamız 1. Meslek komitesi olağan meslek komitesi toplantısını gerçekleştirdik. Aynı gün Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen ticari uyuşmazlıklarda arabuluculuk seminerine katılım sağladık. Yine aynı gün odamız 8. Meslek komitesini olağan meslek komitesi toplantısını gerçekleştirdik. 5 Haziran da KOSGEB Düzce İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin, odamızın düzenlediği video konferans toplantısına katılarak KOSGEB’in pandemi sürecindeki destekleri ve güncel destek paketleriyle ilgili bilgiler aktardı. 9 Haziran da yürütme kurulu üyesi olduğumuz İktisadi Kalkınma Vakfı'nın video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen olağan yönetim kurulu toplantısına katılım sağladık. Aynı gün orman ürünleri sanayicileri derneği başkanı Dr. Hakan Zengin’in organize ettiği video konferans toplantısına TOBB başkan yardımcısı, İktisadi Kalkınma Vakfı Başkanı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, kelebek mobilya Düzce fabrika müdürü Faruk Şahin, Teknokrat Genel müdürü Cevat Aydın ile katılım sağladık. 11 Haziran da oda personelimiz ile personel toplantısı gerçekleştirdik.  Aynı gün odamız 10. Meslek komitemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren toplu yemek sitesi yetkilileri, sektördeki sorunlar ve çözüm önerilerini görüşmek üzere odamızda bir araya geldi.

   12 Haziran da toplu komite toplantımızı video konferans yöntemi ile gerçekleştirdik. Aynı gün cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle samsun valiliğine atanan düzce valisi Dr. Zülkif dağlı, veda ziyaretleri kapsamında odamızı ziyaret etti. 15 Haziran da Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen covid-19'un BAE Ticareti üzerine etkileri konulu video konferans toplantısına katılım sağladık. Yine aynı gün Düzce’de yürütülmekte olan coğrafi işaretleme çalışmaları dolayısıyla tarım bakanlığı ve özel bir şirket tarafından düzenlenen “coğrafi işaretlerde neler oluyor” konulu video konferansa katılım sağladık. 18 Haziran da odamız ve ABİGEM DM ı̇şbirliğiyle düzenlenen “Coronavirüs salgınında işyerlerinde alınacak önlemler” semineri konuşmacı Dr. Ekrem Aktuğ’un sunumuyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirdik. 18 Haziran da Samsun Valisi olarak atanan eski Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı'ya Samsun seyahati ve göreve başlama merasiminde eşlik ettik. 19 Haziran da odamızda düzenlenen KVKK kapsamında işletmelerin sorumlulukları ve uyumluluk sürecinin yönetilmesi bilgilendirme semineri konuşmacı avukat berk sürücü sunumuyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirdik. 20 Haziran da odamızın ABİGEM DM aracılığıyla düzenlediği personele yönelik öz farkındalık eğitimi eğitmen Tuba Karagöz Sever’in sunumuyla odamızda gerçekleşti. 23 Haziran da odamız 9. Ve 3. Meslek komitesinin toplantılarını gerçekleştirdik. Aynı gün, Covid-19 salgını nedeniyle il hıfzıssıhha kurulu tarafından salgının yayılmasını önlemek amacıyla, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ümit Ülgen, Meclis Üyemiz Hasan Arslan, Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Saydam, Oda Sicil ve Sanayi Müdürü̈ Yasin Göçmen, Düzce Valiliği tarafından oluşturulan denetleme kurulunca odamıza verilmiş̧ olan görevler çerçevesinde bulunan firmalardan TR Mekatronik A.Ş Plastik A.Ş ve M.T - Reklam A.Ş funny pazarlama a.ş, Sarsılmaz Silah A.Ş firmalarını ziyaret etti. 24 Haziran da odamız 2. Meslek komitesinin toplantılarını gerçekleştirdik.” şeklinde konuştu.

   Toplantının devamında mizanlar ve 2020 yılı gelir gider hesapları Meclis Üyeleri tarafından görüşüldü.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
NEREDESİN FAHRİ BEY?
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
ORADA, BİR KÖY VAR UZAKTA!
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
Profesör Dr. Kayıhan Pala’nın söyleşisi
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
NASIL BİR BAYRAM?
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " DÜZCE VALİLİĞİ " Yazısına...
 ulviye dikmen
 tüm yaşayanların hakkını korumak sanırım kabullenmesi en zor bir yaşam hakkı ne diyelim akıl başa gerek sevgiler... Necmi arkadaşa bir kez daha teşekkürler
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 Yılmaz uğurlu
 Yazdıklarına aynen katılıyor.Sadece Mehmet keleşe ne olmadıysa fahri çakırada aynısı olur.(isimlerinin baş harflerini bilerek küçük harf koydum.)
  " ‘Herkesin DEVA Partisi’nde yeri olacak’ " Haberine...
 Baturrdeşim
 Değerli kardeşim,insanlık ve yaşadığın toprak için görev yapacaksan yolun açık ve aydınlık olsun.ulkemizin onurlu ve çalışkan siyasetçilere ihtiyacı var temenni ederim ki bu ulvi yürüyüşünde hak,hukuk ve adalet kavramları daima düşüncelerinde olur.hayirlı olsun.
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 Sedat
 Milletvekili diye seçilenler ne yazık ki Meclisin kapısından içeri girince herşeyi unutuyorlar...!!!!!!
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 Ilhami Alparslan
 18 yılda Ak partiden milletvekili olan kaç kişi adını Düzce'ye yazdırdı merak ediyorum.
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 Mahmut Gül
 Güzel yazı nasiplenene çok şey anlatır
  " Baro Başkanlarından açıklama: Bu bölme ve parçalama projesinden vazgeçilsin! " Haberine...
 şükrü toros
 avukatlar cüppelerine şimdiden ilik açıp düğme diksinler, ilerde lazım olacak durum onu gösteriyor.
  " ORADA, BİR KÖY VAR UZAKTA! " Yazısına...
 ali ihsan çelik
 düzce kardüzü eftenia tabiat parkı kurugöl kaynaşlı güzel dereşalalesi düzcenin yaylaları konuralp turizim potansiyeli fakıllı magarası sarıkaya magarası denizi bunun gibi saymakla bitmez görülmesi gereken yer cennet düzcemizi düzceli vatandaş düzceyi tanımıyor ama abantı gölçük düzceliye sorsak düzcenin yarısı buralara gitmiştir ama düzcenin güzelliklerini bilen varmı desek düzceli olmayanlar düzcelilerden daha çok biliyor işte düzcenin vizyonu düzcenin hali bakanlık yapmış özlü idarecilerdüzcenin tanıtımına katkı verecek projeleri varmı benden bir öneri hava durumuna göre düzcedeki tüm belediyeler birleşip hafta sonları düzcenin güzelliklerine tur düzenleseler düzce turizimde patlama yapar bizden söylemesi. birde düzce tanıtma vakfı düzceyi nerde tanıtıyor merak konusu
  " TUİK BİZLE KAFA MI BULUYOR? " Yazısına...
 akif ÇEBİ
 tuik gerçekten düzceyle kafa buluyor. nedenmi efteni tabiat parkımız var herkez boluya abanta gölçük gidiyor. kardüzümüz var herkez kartalkayaya gidiyor. çevre illerde sakarya kocaelide büyük satadyumlar yapılıyor düzceye çivi çakılmıyor. sorunlar saymakla bitmiyor. yarım kalmış yatırımlar çürüyen eftenia otel gibi birçok konuyu hala çözüme kavuşturamayan yetkililer . nerde sayın düzce valisi düzcenin bakan belediye başkanı ilçe belediye başkanları siyasiler muhalefet düzcenin sorunlarını neden halledemiyor. bu konuları yetkililer sorup haber yaparsanız düzce kamuoyu bilgilenir. düzce yaşanacak belki mutlu şehirler arasında olur
  " Milli bilardocu Savaş Bulut kupa için mücadele edecek! " Haberine...
 Mehmet altun
 Başarılar diliyorum savaş kardeşime.
Koç; ‘Tatil etkin dinlenme dönemidir’ Koç; ‘Tatil etkin dinlenme dönemidir’
  Düzce 5 yaş okullaşmada 8. sıraya yükseldi!
  S Plaka Toplantısı gerçekleştirildi!
  Otomobilinde ölü bulundu!
  Uyuşturucu operasyonunda 11 kişi yakalandı!
  İşte okulların açılacağı tarih!
  ‘Herkesin DEVA Partisi’nde yeri olacak’
  Cip tıra çarptı: 2 ölü, 1 yaralı!
  CHP Düzce Heyeti Hendek’te!
  Emekli maaş zammı ve memur maaş zammı belli oldu!
  Yaylalar doğaseverleri cezbediyor!
  Akçakoca'ya 400 kişilik ‘katamaran’ gezi teknesi getirildi!
  Er, güven tazeledi!
  Yılmaz; ‘Sivas Katliamı Cumhuriyet’e vurulan ağır bir darbedir’
  Altınışık: Milli kahramanlarımızın ismine dokunmayın!
  Lunaparklarda alınacak önlemler açıklandı!
  Köprüden düşen otomobildeki 5 kişi yaralandı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Batı Karadeniz'in incisi eski günlerine dönüyor!
  Akçakoca'da otomobil inşaat alanına yuvarlandı: 2 yaralı!
  Evde Bakım Hizmetleri çalışmalarını sürdürüyor!
  3.07.2020 - NEREDESİN FAHRİ BEY?
  7.07.2020 - DÜZCE VALİLİĞİ
  3.07.2020 - ‘Herkesin DEVA Partisi’nde yeri olacak’