Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :72319173 Aktif Ziyaretçi :4524 12 Ağustos 2020 Çarşamba
[17:45] Üç plaja mavi bayrak çekildi! -- [17:38] Dernek toplantıları bakanlığın iznine bağlandı! -- [17:18] Yeni ulaşım sisteminde şoförlerin eğitimi başladı! -- [14:56] Özlü ve Keskin’den Gönül Asuk’a tebrik! -- [14:18] AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk oldu! -- [13:47] Er’den Mustafa Kemal Ortaokulu açıklaması! -- [13:14] Denetimler devam ediyor! -- [12:18] Uzmanından diyabetli çocuklara yaz dönemi önerileri! -- [12:07] 6 metre derinliğindeki su deposuna düşen muhtar yaralandı! -- [18:54] Belediyeden sivrisinek operasyonu! --
Algün
15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutladılar!
15.07.2020 - 14:21:19  Haberi Yazd?r
 
Cevdet Atay
 
   Düzce Valisi Cevdet Atay, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün dördüncü yıldönümünü milletçe, birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
 
   2016 yılının 15 Temmuz gecesi, askeri yapılar içinde konuşlanmış FETÖ mensubu bir grup çete; tankları şehirlerin meydanlarına sürüp halkın üzerine bombalar yağdırdı.
 
   O gece, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla, kahraman milletimizin evlatları, canlarını siper edip barikatları aşarak, tankları geçerek, kurşunları savuşturarak hainlerin tüm hesaplarını altüst etti. Tanklara, bombalara rağmen vakur duruşunu bozmayarak demokrasiye ve kendi iradesine sahip çıkıp, hainlerden hesap sordu. İstiklal ve istikbaline sahip çıktı.
Hiçbir ihanet şebekesi, hiçbir terör örgütü, birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi asla bozamayacaktır.
Genç nesillerimizin de 15 Temmuz şehitlerini hatırlamaları, yâd etmeleri için bu tarihi Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine katılmalarını önemsiyorum. Şehitlerini unutanların yürekleri kurur. O karanlık geceye teslim olmadıkları için milletimizin her bir ferdine minnettarız. Bu ihaneti asla unutmayacağız, unutturmayacağız.
 
   Türk Milletinin bu kutlu yürüyüşü, zalime karşı mazlumların yanında dik duruşu, nesiller boyu devam edecektir.  FETÖ, PKK ve tüm terör örgütlerine karşı mücadelemiz azim ve kararlılıkla devam edecektir. 
 
   Bu duygu ve düşüncelerle, demokrasimiz,  vatanımız, bağımsızlığımız, milli birlik ve bütünlüğümüz uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum" şeklinde konuştu. 
 
Faruk Özlü 
 
   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
 
   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, "15 Temmuz hain darbe girişimi, ülkemizin tarihi boyunca yaşadığı en büyük ihanetlerden birisidir" diyerek şunları kaydetti.
 
   "O karanlık gecede kahraman Türk milleti, Milli mücadele ruhunu aynı kararlılıkla yansıtarak işgalcilerin üstesinden gelmeyi başarmış, tüm dünyaya demokrasiye nasıl sahip çıkıldığının dersini vermiştir. Milletimiz, üzerine açılan ateşlere, bombalara, tanklara, uçaklara rağmen asla geri adım atmamış, hainlerin karşısında cansiperane duruş sergilemiştir. Bundan dört yıl önce, 15 Temmuz 2016 gecesi devletimize ve milletimize karşı başlatılan hain darbe girişimini, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın darbeye karşı dik duruşu,  halkımızın ve halkına silah doğrultmayı reddeden askerin direnişiyle kazandık”.
 
   Milletimiz dünyaya örnek olacak nitelikte büyük bir destan yazmıştır
 
   15 Temmuz gecesi, demokrasiyle cuntacıların, bağımsızlıkla sömürü düzeninin, millet ile küresel teröristlerin göğüs göğüse çarpıştığı gecedir. O gece, vatanı için hain teröristlere karşı zafer kazanmamızı sağlayan milletimiz, dünyaya örnek olacak nitelikte büyük bir destan yazmıştır. Milletimizin destansı direnişiyle uzun yıllar boyunca sinsice planlar kurarak,  devletimizin her kademesinde kümelenen terörist alçaklar, etkisiz hale getirilmiştir. Bu vatana hep beraber sahip çıktık, çıkmaya da devam edeceğiz. Allah bizlere bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın.
 
   Bu duygu ve düşüncelerle şanlı direnişimizin dördüncü yıl dönümünde millet olarak vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmanın haklı gururunu yaşarken, hain terör örgütü FETÖ’yü bir kez daha lanetliyor, vatan müdafaasında şahadet şerbeti içen tüm şehitlerimizi, 15 Temmuz kalkışmasında hayatlarını kaybeden 251 şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ailelerine tüm sevenlerine başsağlığı dileklerimi iletiyor, hainlere karşı mücadele de yaralan 2.196 gazimize, en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum.
 
   Unutulmamalıdır ki Türkiye Cumhuriyeti’nin omurgası milli kimliktir, egemenlik ve irade ebediyen Türk milletine aittir"
 
Ayşe Keşir

   Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedniyle yayınladığı mesajda şunları söledi: "Gezi olaylarından 17-25 Aralık emniyet, yargı darbe girişimine, yurt içindeki ve dışındaki diğer pek çok hadiseye kadar her yolun denenerek, milletin iradesinin ipotek altına alınmaya çalışıldı.
 
   Kendi senaryolarını, milletin iradesinin üzerinde görenler 2015 seçimlerindeki o karanlık ittifaklardan, çukur eylemlerine ve nihayet 15 Temmuz darbe girişimine kadar bütün yöntemleri devreye soktular. 
 
   Her seferinde milletimizle birlik olup, bu oyunları bozduk.
15 Temmuz, demokrasi mücadelemizin en önemli kırılma anlarından biridir. Liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, o gece milletinden aldığı güçle milletiyle omuz omuzaydı. O’nun kararlılığı, milletimize ve bize güç verdi. TBMM’de biz milletvekilleri, milletimizin emanetine, demokrasiye sahip çıkmak için hiç tereddüt etmedik. Milletimiz, 15 Temmuz gecesi, kadını erkeği, genci yaşlısıyla nesiller boyu hatırlanacak büyük bir zafere imza atmıştır. 
 
   15 Temmuz, istiklalimize ve istikbalimize sahip çıkma kararlılığımızın sembolüdür.
 
   Merhum Aliya İzzetbegoviç’in vefatından önce Srebrenitsa Katliamı için söylediği sözler, 15 Temmuz konusunda bize de örnek olmalıdır. 
‘Ne yaparsanız yapın, ama soykırımı unutmayın. Çünkü unutulan soykırım tekrarlanır.’ 
 
   15 Temmuz’u asla unutmayacağız! 
 
   Başta hemşehrimiz Ufuk Baysan olmak üzere, şehitlerimize ve gazilerimize minnettarım.
 
   Bu şerefli Türk Milletinin bir ferdi olduğum için Allah’a şükürler olsun"
 
Nigar Demircan Çakar
 
   Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı: "Ülkemizin tarihi boyunca yaşadığı en büyük ihanetlerden birisi olan 15 Temmuz hain darbe girişimi; devletimizin varlığını milletimizin birliğini, beraberliğini ve egemenliğini hedef alarak, milletin iradesine, demokrasimize kast etmiştir.
 
   Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “tabanı ibadet, ortası ticaret, üstü ihanetten kaynaklanan bir örgüt” şeklinde tanımladığı, devlet kurumları içerisine sızan FETÖ/PDY mensubu teröristler ve onların işbirlikçileri; halkımızın iradesine, Ülkemizin seçilmiş Cumhurbaşkanına, Meclisimize ve Hükümetimize karşı menfur, haince ve alçakça bir darbe girişimine kalkışmışlardır.
 
   Bu ihanet şebekesi tarafından, Türk milletinin uçaklarından, helikopterlerinden ve tanklarından halkımızın ve emniyet güçlerimizin üzerine pervasızca ateş açılmış, yüzlerce vatan evladımız şehit olmuş, binlerce insanımız ise yaralanmıştır. 
 
   Geçmişte olduğu gibi 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında da olağanüstü bir mücadele örneği gösteren, canı pahasına tankların ve silahların önüne çıkan kahraman milletimiz, emniyet güçlerimiz ve vatansever askerlerimiz ile birlikte, bu hain kalkışmayı başarıyla püskürterek yeni bir milli mücadele ve demokrasi destanı yazmıştır.
 
   Vatanımızın ve milletimizin bekası için canlarını veren aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor; FETÖ/PDY ve terör örgütlerinin her türlü faaliyetlerine karşı mücadele veren bir Üniversite olarak, demokrasimize her zaman sahip çıkacağımızı bir kez daha yüksek sesle vurguluyoruz"
 
Haluk Demir
 
   CHP Düzce İl Başkanı Haluk Demir, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Demir mesajında 15 Temmuz tarihinde demokrasi sınavı verildiğini belirtti. CHP Başkanın mesajı şu şekilde: "15 Temmuz 2016 günü Türkiye Cumhuriyeti, devleti ve milleti ile birlikte tarihinin en zor demokrasi sınavlarından birini büyük başarıyla vermiştir. 15 Temmuz darbe girişimi, Türk halkının cumhuriyetine ve milli birliğine kastedenlere karşı her ne pahasına olursa olsun karşı duracak güce sahip olduğunu göstermiştir.
 
   15 Temmuz 2016’da, Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) anayasal düzeni ortadan kaldırmaya yönelik darbe girişimi, halkımızın, parlamenterlerimizin ve tüm siyasi partilerin demokrasiye bağlılıkları doğrultusunda kullandıkları, “Direnme Hakkı” sayesinde başarısızlığa uğratıldı.
 
   Bu nedenledir ki 15 Temmuz, Yüce Meclis'in tek vücut olarak hain namlulara direndiği, vatandaşlarımızın teröristlere geçit vermediği bir destandır. Sokaklarda şehit olma pahasına, teröristlere direnen, tanklara karşı koyan vatandaşlarımız, Yüce Meclis’in çatısı altında toplanarak parlamenter sisteme ve demokrasimize sahip çıkan parlamenterlerimiz, demokrasi kahramanıdırlar.
 
   Bu duygularla 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi'nin dördüncü yıldönümünde demokrasi şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Darbeye göğüs geren Yüce Meclis'in bir üyesi, bu dirayetli ulusun ferdi olmaktan gurur duyduğumu bir kez daha dile getirmek istiyorum."
 
Yunus Özay Er
 
   15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, "Geçmişi kahramanlıklarla dolu bir millete diz çöktürmeye çalışan hainler, 15 Temmuz gecesi Türk milletinin iradesi karşısında yenildiler" dedi.
 
   Er, "15 Temmuz darbe gecesinin 4. Yıl dönümünde,   bu aziz milleti yok etmek ve bu vatanı bölüp parçalamak isteyen dâhili ve harici düşmanlara ve hainlere görmüştür ki Milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacaksınız, bu ülkeye asla diz çöktüremeyeceksiniz.
 
   Bu kararlılıkla bir kez daha milletimizin şeref ve istiklali için başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle ve şükranla anıyoruz.
 
   Bu şanlı direniş sürecinde gazilik mertebesine erişen kahramanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.
 
   Adeta Çanakkale'de olduğu gibi yedi düvele göğsünü siper ederek, bu aziz vatanı yeniden vatan kılan necip milletimizi şükranla ve saygıyla selamlıyoruz" dedi.
 
İlhami Caboğlu
 
   MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 
   MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu; 15 Temmuz ihanete karşı tek yürek olmuş Türk Milletinin şahlanış günüdür. 15 Temmuz gecesi düzenlenen hain darbe girişiminin geri püskürtülmesinde Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin eşsiz feraseti ve bu hain mihraklara karşı dik duruşu Türk milletine umut kaynağı olmuştur, Türkiye Cumhuriyetinin ve Türk milletinin bağımsızlığına göz dikmiş olan Emperyalizmin talimatlı uşakları FETÖ terör örgütü 15 Temmuz’ da kalkıştığı ihanet darbesinde Türk milletinin ayakları altında kendisi ezilmiştir. Emperyalist güçlerin ve onun uşakları olan FETO, PKK,PYD,DAEŞ ve diğer bölücü örgütlerin hepsinin birleşip 15 Temmuz’da Türkiye’yi ele geçirme planlarının milletimizin engin vatan sevgisinden oluşan bir direnmeyle karşılaşmıştır. Bizim milletimiz engin erdemlere sahiptir. Bu erdemlerin en başında geleni ve en önemlilerinden biride yeri geldiğinde vatanını korumak için canından vazgeçmeyi göze alabilmektir. Türk milletinin bu yüksek karakterini destanlarla dolu tarihimizde örneklerini her zaman görmüşüz ve ebediyete kadar da bu böyle devam edecektir. İşte bunların sonuncusu da, 15 Temmuz 2016’da tüm dünyaya millet olma dersini verdiğimiz Demokrasi Zaferi’mizdir. Milletimizin bağımsızlığını darbeyle başa geçip elimizden almayı düşünenlere terk etmedik, etmeyiz de. İman gücümüzle, millet olmanın verdiği inanç ve devlet büyüklerimiz Liderimiz Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği güvenle sokakları darbecilere dar ederek, Türk milletinin gücünü tüm dünyaya gösterdik. Vatanımız üzerinde hain emelleri olan batılı devletlerin maşası olan yapılanmalar, ülkemizde kaos ve kargaşa ortamı çıkarmak isteyerek, bu milletin bağımsızlığına, demokrasisine, şerefine ve namusuna göz diktiler. Fakat biz, millet olarak el ele vererek köprülere, hava alanlarına, açık meydanlara koşarak, bayrağımıza ve bağımsızlığımıza sahip çıktık. Bütün dünya bilmelidir ki; Türk milleti asil kanlarıyla suladığı bu vatan toprağının bir karışını bile bu hainlere teslim etmez. Ve yine bilmelidirler ki bu millet, demokrasiye göz diken kanlı ellerin asla hâkimiyetine girmez. Aramızda ayrılıklar çıkarmak isteyen tüm güçler bilmelidirler ki, Türk milleti büyük ve asil bir millettir. Türkiye Cumhuriyeti vatanıyla, milletiyle bölünmez bir bütündür. Milliyetçi Hareket Partisi de bunun teminatı olmaya devam edecektir. 15 Temmuz da vatanımız için şehadete yürüyen Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de sağlıklı uzun ömürler dilerim.
 
Fethi Sönmez
 
   Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Dört yıl önce bugün, tarihimizde görülmedik şekilde, kendi uçak ve helikopterlerimizden, kendi silahlarımızla halkın üzerine, Meclisimize, özel harekât ve emniyet güçlerimize insafsızca ateş açıldığı, bombaların bırakıldığı, içlerinde hemşerimiz  emniyet müdürü Ufuk Baysan’ın da olduğu  251 canımızın hayatına mal olan, binlerce insanımızın yaralandığı hain bir saldırı yaşadık. Bu saldırı, iktidarı devirmek üzere Fethullahçı Terör Örgütü eliyle devreye sokulan bir Amerikancı kalkışmaydı.
 
   15 Temmuz 2016 gecesi halka ateş açan, Meclisi bombalayan FETÖ’cü hainlerin sözüm ona “Yurtta Sulh Konseyi”, devlet televizyonu ve özel televizyonlardan iktidara el koyduklarını açıklayan bildiriyi okurken, aynı esnada sadece Vatan Partisi Genel Başkanı Sayın Doğu Perinçek  Ulusal Kanal canlı yayınında, bunun Amerikancı FETÖ kalkışması olduğunu, darbecilerin kesinlikle Türk Ordusunu temsil etmediklerini ve bu kalkışmanın Ordu ve Milletin elbirliğiyle mutlaka bastırılacağını açıklamıştır.
 
   Hain kalkışma, ülkenin her yerinde sokağa dökülen ve Sayın Cumhurbaşkanının çağrısıyla meydanlarda toplanan halkımızın direnişiyle karşılaşmış ve devletine ve milletine bağlı asker ve polislerimizin, şehitler vererek kahramanca müdahale etmesi sonucunda bastırılmıştır.
 
   15 Temmuz gecesi sivil, asker ve polislerden çok şehit verdik. Hepsini saygıyla, minnetle anıyoruz. Komutanının emrini ikiletmeden, subay üniformalı ve silahlı FETÖ’cü haini vurarak kendi de şehit olan Ömer Halisdemir, 15 Temmuz Şehitlerinin simgesi olmuştur. 
 
   15 Temmuz olayının tek ve değişmez gerçeği, Amerikan gladyo örgütü FETÖ’nün iktidara el koymak üzere harekete geçirildiği Amerikancı bir kalkışma olduğudur. Bu nedenle 15 Temmuz, devletimizin ve milletimizin Amerikan emperyalizmine karşı bir milli direniş günüdür ve Kurtuluş Savaşıyla emperyalizmi bu topraklardan kovan Mustafa Kemal Atatürk’ün tam bağımsızlık hedefinin bugün de milletçe takip ettiğimiz yol olduğunu gösterir. 
 
   15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü de, milletçe şehitlerimizi anacağız.
 
   Bugün milletçe  birliğimizi dosta düşmana göstereceğimiz gündür. Bu anlayış, başta iktidar olmak üzere, bütün siyasi partilere görev ve sorumluluk yüklemektedir. Vatan Partisi olarak  bütün siyasi partileri aynı bilinçle davranmaya davet ediyoruz.
 
   15 Temmuz şehitlerimize saygı ve rahmetle anarken,  Vatan Partisi olarak tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti için mücadelemizi sürdüreceğimize söz veriyoruz" ifadelerini kullandı.
 
Tuncay Şahin
 
   Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4’üncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi;
 
   "15 Temmuz 2016’daki hain kalkışmanın; Türk devletinin işgali, Türk Milleti’nin esareti ve Türk demokrasisinin hançerlenmesine yönelik bir ihanet ve acımasız bir terör saldırısı olduğunu unutmadık, unutmayacağız. 15 Temmuz 2016 gecesi demokrasiye pranga vurulmak istenmiş, millet iradesi Türk ve Türkiye düşmanları tarafından hain bir saldırıya uğramıştır.
 
   Türk milleti gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan bir idareyi meşru kabul etmeyeceğini, demokrasi ve milli irade dışında bir seçeneğe de asla boyun eğmeyeceğini tüm dünyaya göstermiştir.
Türkiye’nin diz çökmesi ve milli varlığın tümden yıkılması maksadıyla Türk milleti tam kalbinden hançerlenmiştir. Milli iradenin kalbi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin bombalanması ve asker kıyafetine bürünen canilerin vatandaşlarımıza silah doğrultması birer ihanet simgesi olarak tarihe geçmiştir. Tarih, milletin hafızasıdır.
 
   Tarihte her zaman önemli bir konuma ve itibara sahip olan milletimiz, 15 Temmuz Milli Direnişiyle dünyaya bir kez daha örnek teşkil edecek bir olaya imza atmıştır. Bu olay ile milletimiz, tüm dünyaya halkın iradesi üzerinde başka bir güç olmadığını ispatlamıştır.
 
   Şunun özellikle bilinmesi isteriz ki; hiçbir bahane demokrasiden kopuşa, silahlı müdahaleye ve ara rejim özlemlerine dayanak teşkil edemeyecektir. 15 Temmuz gecesi göstermiştir ki, hiçbir ihanet odağı ayağa kalkan milli ruh ve demokrasi inancımızın karşısında duramayacak, Türk milleti yenilmeyecek, Türk devleti yıkılmayacaktır. 15 Temmuz’da Türkiye, en zor demokrasi sınavlarından birini vermiştir. Demokrasimizin, hiçbir kuvvete teslim olmayacak kadar dik durduğunu herkese gösterdik. Milletimiz darbeye karşı durarak bunu açık ve net bir şekilde ifade etmiştir. 15 Temmuz’un üzerinden 4 yıl geçmiş olmakla birlikte, toparlanma sürecini tamamladık. Şimdi yeni bir atılım sürecini başlatmamız gerekiyor.
 
   Türkiye’nin 2023 vizyonu çerçevesinde iş dünyasının üzerine düşen büyük sorumlulukların farkındayız. Ülkemizin ve milletimizin refahı için tüm imkanlarımızla kalkınma hamlesine katkıda bulunacağız. Düzce iş dünyası olarak da ülkemizin 500 milyar dolar ihracat hedefine mümkün olan en üst düzeyde katkı sağlamaya gayret edeceğiz.
 
   Bu vesileyle, 15 Temmuz 2016’da devletimize ve milletimize kasteden canilerin gerçekleştirmeye çalıştıkları hain darbe planı sürecinde tarihe geçen bu destansı demokrasi mücadelesinde hayatını kaybeden milli direnişin kahraman şehitlerine Allah'tan rahmet, kıymetli ailelerine sabırlar diliyoruz, gazilerimizi minnetle anıyoruz"
 
Azade Ay
 
   Düzce Barosu Başkanı Avukat Azade Ay, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, "15 Temmuz 2016 günü Türkiye Cumhuriyeti, devleti ve milleti ile birlikte tarihinin en zor demokrasi sınavlarından birini büyük başarıyla vermiştir. 15 Temmuz darbe girişimi, Türk halkının cumhuriyetine ve milli birliğine kastedenlere karşı her ne pahasına olursa olsun karşı duracak güce sahip olduğunu göstermiştir.
 
   Ne var ki aynı girişim, devlet yapılanmasında herhangi bir zümreye, topluluğa, cemaate ayrıcalık sağlanmasının ne kadar vahim sonuçlara yol açabileceğini de en açık şekliyle ortaya koymuştur. Adı ister A cemaati ister B hareketi yahut başka bir tanımlama olsun, devlet kademelerindeki görevlendirmelerde liyakat bir yana bırakılarak devlet dıșından belli bir gruba tabiyetin esas alınmasının, devletin bekası açısından ne denli tehlikeli olduğu gözler önüne serilmiştir.
 
   Yıl dönümü vesilesi ile hain darbe girişimini Düzce Barosu olarak bir kez daha şiddetle kınıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz" ifadelerine yer verdi. 
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Biz Düzceliler; önce “yapılmasaydı”, son
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
BÜTÜN DERTLERİ TOKLARIN VİCDANINA YÜKLEM
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ
 
  Hümeyra Yılmaz
DÜZCE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
VARAN 3
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Biz Düzceliler; önce “yapılmasaydı”, sonra da “yıkılmasaydı” deriz!!! " Yazısına...
 Ayşegül Şenol Can
 Merhaba fatih bey parkların satılmasına ilişkin davayı peyzaj mimarları odası genel başkanlığı açti ve kazandı kendilerine ve değerli avukatları Av.Emre Baturay Altınok'a teşekkür ederiz.
  " Düzce dahil tüm illerde koronavirüs denetimi yapılacak! " Haberine...
 Şebnem Ertan
 Çok geç kalındı.Ben fahri polis memuru olsam takmayanların fotoğrafini çeker cezayı basardım.Düzcede nerdeyse %90 oranında maskeyi çenesinde vede dirseğinde tutan çok kişi var.Uyarincada dövecekler gibi hakaretleri var.
  " DR. BİRSEN OCAKLI VE TOPLU HİSTERİ " Yazısına...
 Sevda bilal
 Ne tuhaf bir milletiz onca köpek tecavüzcüleri ortalıkta dolaşırken !!kendini toplumun ezilen kesimine adamış bir bilim kadınıyla uğraşmak ancak bu çarpık ülkede görülür !
  " DÜZCE KASRI NEDEN YENİDEN İNŞA EDİLECEK? " Haberine...
 Murat
 Düzce ilinin ilk valisi sanki çok onemliymiş gibi,daha enkazlardan dumanlar tüterken hiç sıkılmadan kendisine kaçak olarak bu saray yavrusunu yaptırmıştı.düzceli yıkımların altında geleceğini ararken bu nasıl bir gafletti olacak gibi değil.neticede yapı kaçak olduğundan ona da kısmet olmadı. Sanki uğursuzluk bundan sonra da devam etti ve kim çalıştırmaya kalktıysa başarılı olamadı, Sanki garip gurebanın ahı vardı.şimdi yıkılıp yeniden yapılacakmış hayırlısı olsun.
  " Jandarmadan uyuşturucu operasyonu! " Haberine...
 Uzun
 Peki bu kadar uyuşturucu yakalanıp nasıl serbest kalabiliyor anlamak mümkün değil..
  " İçinden Düzce Geçen Kitaplar " Yazısına...
 Sefer özbasan
 Ben de eski yaşadığım düzce yi hayal ediyorum korunmalıydı çünki yalanmışlar yenilenme ile
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 Dilek Şengül
 Yıllardır müşteri bekleyen esnaf şükür belediye geldi artık bu pasaj canlanır derkeeeeeen. Şok şok şok üst katla alt kattan bagımsız bir hale getiren
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 İlhami Han
 Söylediklerine katılmamak mümkün değil... var bir aymazlık ve maalesef devam ediyor düzelir mi? Emin değilim
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 Aysun Bayram
 Bu yazıya ilaveten, büyük parkımızdan demir yığınını alamadılar ( güreş sahası). Yine o parkımızda küçücük çöp kutuları ihtiyacı karşılamıyor, çöpler yerlerde. Büyük naylon çöp torbalarının geçirildiği, ayaklı yuvarlak halka demirler ise yarayabilir.
  " Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncellemenin de güncellemesi " Yazısına...
 Sadiye Ateş
 Kalbim ağrıyor bu ülkenin çözülmeyen sorunlarına. ülke körler sağırlar birbirini ağırlar durumunda.
Uzmanından diyabetli çocuklara yaz dönemi önerileri! Uzmanından diyabetli çocuklara yaz dönemi önerileri!
  Fatih Altaylı isyan etti: Asabım bozuldu, durum çok ciddi!
  Düzce'de Corona yüzünden doktorlar istifa mı ediyor?
  Taşova, ikinci dalga için tarih verdi!
  Düzce dahil tüm illerde koronavirüs denetimi yapılacak!
  Hatice Gösterişli son yolculuğuna uğurlandı!
  KATLI OTOPARK İHALEYE ÇIKIYOR!
  Bayramda tünelden 621 bin 736 araç geçti!
  Bayraktar; ‘Nitelikli ve geniş bir akademik kadroya sahibiz’
  Denize giren 8 yaşındaki çocuk boğuldu!
  Zengin; ‘Fakülte ile iç içe meslek yüksekokulu’
  Kovid-19 tedbirleri denetimi gerçekleştirildi!
  Bıyık; ’Olağan Genel Kurulu Toplantısı ertelendi’
  Jöak aracı Düzce'de!
  Hobi olarak başladığı kaz yetiştiriciliği gelir kapısı oldu!
  Dܒye YÖK Sanal Fuarında yoğun ilgi!
  Akıncıoğlu, önemli bilgiler paylaştı!
  Asar suyunda temizlik çalışması başladı!
  Üreticilere fındığı yerden toplama çağrısı!
  Emniyetten uyuşturucu operasyonu!
  Eğitim-Bir-Sen ferdi kaza sigortası hayata geçirildi!
  7.08.2020 - Biz Düzceliler; önce “yapılmasaydı”, sonra da “yıkılmasaydı” deriz!!!
  5.08.2020 - Düzce dahil tüm illerde koronavirüs denetimi yapılacak!