Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :72886206 Aktif Ziyaretçi :12027 27 Eylül 2020 Pazar
[16:55] İYİ Partili Gençler çöp topladı! -- [16:27] Yığılca Kaymakamı Kurt, turizm bölgelerini inceledi! -- [16:14] Palamut bollaştı, fiyatlar düştü! -- [16:05] Vali Atay tarihi Ceneviz Kale yolu asfalt çalışmalarını inceledi! -- [21:40] Bakan Yardımcısı Alpaslan kazı alanını inceledi! -- [19:37] Turistik yerlerde inceleme yaptı! -- [19:26] Çamköy mevkiinde çıkan yangın kısa sürede söndürüldü! -- [19:01] Hafif ticari araç elektrikli bisiklete çarptı: 2 yaralı! -- [18:39] 10 yıllık su sayaçları değişiyor! -- [18:25] Mezarlıklar koruma altına alınıyor! --
Kurban bayramını kutladılar!
Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, CHP İl Başkanı Haluk Demir, DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz ve Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Yıldız Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladılar.
31.07.2020 - 14:45:50  Haberi Yazd?r

 

   Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, CHP İl Başkanı Haluk Demir, DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz ve Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Yıldız Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladılar.

Vali Cevdet Atay

   Mübarek Kurban Bayramına kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayram; huzurdur, dayanışmadır, kardeşliktir. Her bayram olduğu gibi bu bayram da yetimler sevinecek, dargınlar barışacak, geçmişlerimizin ruhuna birer Fatiha göndermeyi de ihmal etmeyeceğiz. Bu güzel hasletlerimiz sayesinde; Türk Milleti, iyi günde de, kötü günde de birlik olabilme, kenetlenebilme, tek yürek, tek yumruk gibi hareket edebilme kabiliyetiyle binlerce yıldır ayakta kalmayı başarmıştır.

   Huzurlu bir bayram geçirmemiz için, Valiliğimize bağlı tüm birimlerimiz görev başında teyakkuzda olacaktır. Araçlarıyla yollara çıkan tüm vatandaşlarımızdan dikkatli olmalarını, hız sınırlarına riayet etmelerini, emniyet kemerlerini takmalarını, uykusuz direksiyon başına geçmemelerini ve trafik kurallarına uymalarını istirham ediyorum. Bayram sevincimizi matem havasına büründürmemek için kurallara uyalım. Bu bayramda da Covid-19 salgınıyla mücadele tedbirlerinin hassasiyetle uygulanması, kontrollü sosyal hayat sürecinde mesafenin korunması, maske takılması, temizlik ve izolasyon kurallarına riayet edilmesi önem arz etmektedir.

   Bu duygu ve düşüncelerle Düzceli hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı kutluyor; bayramın ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk, barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum.

Faruk Özlü

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

   Başkan Özlü, “ Sevgili Düzceliler, mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Kurban Bayramımızın İslam alemine ve Türk milletine hayırlar getirmesini niyaz ediyorum” dedi.

Yunus Özay Er

   İyi parti Düzce il başkanı Yunus Özay Er, bayramların insanlar arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı önemli günler olduğunu belirterek, "Bu bayram tüm duygu ve sevinçlerimizi uzaktan paylaşarak sevdiklerimizi riske atmayacağız" dedi.

    Er mesajında; “  Bayramlar sevgi, dostluk, birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının en üst düzeyde yaşandığı, küskün ve dargınların kardeşçe kucaklaştığı önemli günlerdir.

   Kültürümüzde özel bir yere sahip olan ve küçük büyük hepimizin büyük bir coşku ile kutladığı bu önemli bayramların toplumun bütün fertleri arasında daha fazla kardeşliğe ve dayanışmaya vesile olmasını temenni ediyorum. Korona virüs salgını nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak geçireceğimiz bu bayramda sevdiklerimizin yanında olacağız ancak kucaklaşmayarak onları ve kendimizi virüsten koruyacağız

   Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Âleminin Kurban Bayramını en içten duygularla kutluyor, Bayramın tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Haluk Demir

   Ailemizle, dostlarımızla, tüm sevdiklerimizle zaman geçirip, bol bol sohbet edeceğimiz ve özlem gidereceğimiz bir bayrama giriyoruz. Yaz aylarının getirdiği sımsıcak günlerde sevgiye, dostluğa, iyi niyete doğru adım adım ilerliyoruz.

   Hepsinden önce ötekileştirmenin olmadığı, özgürlüğün ve kardeşliğin temelinde şekillenen barış dolu bir dünyanın tüm yürekleri bayram heyecanı gibi aydınlatmasını diliyorum. Ülkemizin aydınlık dolu günleri, birlik ve bütünlüğü için yoksulluğa, teröre, eşitsizliklere cumhuriyet ve demokrasinin ışığıyla ancak hep beraber olduğumuz takdirde karşı koyacağımızı bu vesile ile belirtmek istiyorum.

   Halkımız ve İslam dünyası için sağlıklı, huzurlu ve umutlu bir bayram olmasını ümit ediyor, herkesi saygıyla selamlıyorum.

Murat Caymaz

   DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bayramların insanlar arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğine dikkat çekerek, “Bu bayram tüm duygu ve sevinçlerimizi uzaktan paylaşarak sevdiklerimizi riske atmayacağız” dedi.

   Caymaz mesajında,  Bayramlar sevgi, dostluk, birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının en üst düzeyde yaşandığı, küskün ve dargınların kardeşçe kucaklaştığı önemli günlerdir.

   Kültürümüzde özel bir yere sahip olan ve küçük büyük hepimizin büyük bir coşku ile kutladığı bu önemli bayramların toplumun bütün fertleri arasında daha fazla kardeşliğe ve dayanışmaya vesile olmasını temenni ediyorum. Korona virüs salgını nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak geçireceğimiz bu bayramda sevdiklerimizin yanında olacağız ancak kucaklaşmayarak onları ve kendimizi virüsten koruyacağız.

   Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, Bayramın tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum.” İfadelerinde bulundu.

Vidan Yıldız

   Kurban Bayramı'nın milletimiz ve ülkemiz için huzur, bereket, kardeşlik, barış ve mutluluğa vesile olmasını temenni eder, yurtiçinde ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız başta olmak üzere, tüm İslam aleminin bayramını kutlarım.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!..
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurlad
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
Pandeminin İzleri; Göğüs Hastalıkları Uz
 
  Hümeyra Yılmaz
DÜZCE VİCDAN MUHASEBESİ
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
Ahi Evran
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Doç. Dr. Yusuf Aydın
Gebelik sürecinde tiroid hormonlarında g
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " 'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!.. " Yazısına...
 Serpil Çırakoğlu
 Kalıcıkonutlar yeni adıyla Bahçeşehir 12.bölgeye de bir çare bulurlarsa evet belediye çalışıyor diyeceğim. En tepede su deposunun yan tarafındaki ağaçlık içkicilerin serserilerin yatağı haline geldi. Yine hemen karşısındaki ana caddedeki parkın kenarına denk gelen cadde arabalarla doluyor gelen çöpünü orada bırakıp gidiyor. Caddede park halindeyken gece geç saatlerde gürültülü müzik açıyor sık sık da kavga çıkarıyorlar. 11.bölgedeki yokuşun her iki tarafındaki yola beton bloklar yerleştirildi görüntü kirliliğinden başka işe yaramıyorlar aracını park etmek isteyen o blokların biraz ilerisine parkediyor. Yani beton bloklar çözüm olmadı. Parkın içi ayrı sorun akşam belli saatlerden sonra serseri yatağı haline geliyor. Şimdiye kadar kim belediye başkanı olduysa konutlarla ilgilenmedi.
  " 'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!.. " Yazısına...
 Kemal kaya
 Düzcespor destek bekliyor
  " 'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!.. " Yazısına...
 hikmet neğuç
 birde küçük melen saray yeri tokuşlar çakırlar arası melen yatağı taş duvarlarla su kanalını yapıyorlardı durdu. neden durdu. bu melen yatağı ve asar suyu bentlerle yükseltilerek kayıklarla gezinti yapılabilinir. yan yollara büfeler parklar çay bahçeleri yapılarak düzce güzelleştirilebilinir. örnek eskişehir porsuk çayı gibi
  " 'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!.. " Yazısına...
 hikmet neğuç
 cumhuriyet caddesinin devamı olan 3.5 klm çamköyü toki arası 5 yıldır yol açıldı stablize şeklinde duruyor. bahane para yok. düzce belediyesi isterse orayı hurdalarıyla yapar ve düzce ereğli istanbul arası trafiğini oldukça da rahatlatır. oradaki yer sahipleri de yerlerini değerlendirir
  " ÖNLEM ALINMAZSA KUM FIRTINALARINA HAZIR OLUN! " Haberine...
 GÜLER.E.
 teşekkür ediyorum bir okur olarak dünyanın geleceği bilimsel olayların gelişimi insanların bilinçlendirilmesi, geleceğimizin pek parlak olmadığı bu dünyada cahil toplumu bilinçlendiren haberler yapın. siyaseti bırakın o bunu demiş şu bunu demiş düzce olarak düzceyi marka yapalım en azından biz Türkiye'ye örnek olalım bizi yöneten idarecilere sesleniyorum . bırakın birbiriniz yemeyi yoksa çok geç olacak.
  " Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurladık " Yazısına...
 Ayşegül Şenol Can
 Çok üzüldüğüm bir kayıp oldu mehmet arif'in ölümü ve annesi Emine Abla Aşık veysel'in dediği gibi "sen bir kere gittin bense hergün uğurluyorum seni" der gibi bakıyor dünyaya kolay değil bir evladını kaybetmek, kardeşleri soner ve ışıl'ın, abisi Ali'nin başı sağolsun mehmet abinin ruhu şad olun..Arif'in ruhu şad olsun Allah rahmet eylesin..o iyi evlat ve iyi bir ağabeydi..
  " Sokak hayvanlarının tedavi ve bakımları yapılıyor! " Haberine...
 ulviye dikmen
 Rehabilitasyon merkezi çok güzel bir kazanım Düzce sokak yaşayanları için ama lutfen gerekeni daha fazla ve canların yaşamını kurtarmak için daha fazla yapmak gerek bizlerden ne beklenirse yardımcı olmak görevimiz
  " Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurladık " Yazısına...
 Zafrt İSMİÇOĞLU
 Kalemine sağlık abla.Duygular ortak...
  " Mehmet Arif Kıdıman’ı sonsuzluğa uğurladık " Yazısına...
 Murat batur
 Ölümü ile bizlerı onanmaz bir üzüntüye sevk eden evladımızın böyle bir göreve gönüllü gitmesi ve süreci uzatma talebinde bulunması ayrı bir hüznün gerekçesi olabilir mi,hayata tutunabilmek adına hep mücadele eden ve yaşam şartlarının bedeli altında sosyo ekonomik ezikliğin bir bedeli sermayesini can yapan insanlardır.bu güzel ve saygın evladımız da bu bedeli canı ile ödemiştir.kahpe ve şerefsiz insanların insani yardım aracına çapraz ateş açarak katliam yapması ise muhataplarımızın ne tiyniyette olduğunu göstermektedir . Şehidimiz,garibimiz nurlar içinde uyuşun.arkasında binlerce boğazı düğümlenmiş düzcelinin göz yaşı ve duası var .
  " Şehidin cenazesi yarın defnedilecek! " Haberine...
 ulviye dikmen
 Sevgili arkadaşımız Gıdımanın oğlu Mehmet e uğurlar olsun yıldızlar yoldaşı olsun
Döngelli imamı hem cemaatin hem gençlerin takdirini topluyor! Döngelli imamı hem cemaatin hem gençlerin takdirini topluyor!
  Uyuşturucu operasyonlarında 4 kişi tutuklandı!
  Belediye Basın Bürosu kadrosunu güçlendirdi!
  Özlü; ‘Çocuklarımız daha ferah bir ortamda eğitimlerini sürdürecekler’
  Kapoğlu’na destek!
  Ceneviz Kalesi'nin yolu asfaltlanıyor!
  Düğün ve nikah salonları denetlendi!
  Uyuşturucu operasyonunda 1 kişi tutuklandı!
  Otomobilde uyuşturucuyla yakalanan 2 kişi tutuklandı!
  Devrilen zift yüklü tanker otomobile çarptı: 3 yaralı!
  Akçakoca’da palamut bereketi!
   ‘Tehdidin esas kaynağı Amerika’
  Mimari eserler sergilenecek!
  Pandemi gözlemcisi bulundurulması zorunlu hale getirildi!
  DEVA Partisi’nin Cumayeri ve Gölyaka İlçe Başkanları belli oldu!
  DEAŞ operasyonunda yabancı uyruklu 6 kişi yakalandı!
  Vali Atay yapımı devam eden Yığılca yolunu inceledi!
  Toplu ulaşımdan ücretsiz faydalanacaklar!
  Otomobilin motor kısmında yangın çıktı!
  İhtiyaç sahiplerine yardımlar sürüyor!
  Zabıtadan dilenci operasyonu!
  20.09.2020 - 'DAHA NE OLSUN' DİYECEĞİZ AMA!..