Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :73095812 Aktif Ziyaretçi :33027 19 Ekim 2020 Pazartesi
[18:07] Özlü; ‘Bölgenin karakterine uygun peyzaj yapılacak’ -- [17:50] ADAMOR'un anketi: Yüzde 55 sokağa çıkma yasağı istiyor! -- [17:46] Fen İşleri çalışmalarını sürdürüyor! -- [17:38] Meral Akşener Bolu'ya gidecek! -- [17:27] Uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı! -- [16:04] ARTIK YADIRGAMIYORUZ!.. -- [15:41] Şahin; ‘Yatırımcıları Düzce’ye davet ediyoruz’ -- [15:26] Hitler'in kayıp denizaltısı Sakarya'da görüntülendi! -- [15:07] Japon araştırmacılar kanıtladı: Koronavirüs insan cildinde ne kadar yaşayabiliyor? -- [14:53] Bakanlık, karantina altındaki kişi sayısını açıkladı! --
Kapoğlu’na destek!
Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ertan Taşlı, CHP İl Başkanı Haluk Demir ve MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası üzerine açıklama yayınladılar.
21.09.2020 - 15:38:28  Haberi Yazd?r

 

   Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı aşlı, CHP İl Başkanı Haluk Demir ve MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası üzerine açıklama yayınladılar.

Ahmet Dertli

   Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası üzerine Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli tarafından yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi;

   Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki Düzcespor yönetim kurulunun istifası üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Bu karar başta Düzcespor olmak üzere taraftar ve spor camiasına büyük hayal kırıklığı yaratmış

   “Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki yönetimin seçilir seçilmez kolları sıvayarak kulübün 2019-2020 sezonunda maçlarda oynaması için gerekli olan tüm kısıtlamaları kaldırtarak maçların oynamasının önündeki engel kaldırılmış ve Düzcespor yönetim kurulu birlikte hareket ederek önceki dönemlerde yaşadığı darboğazdan çıkarılmıştır. Düzcespor Balkanı Gökhan Kapoğlu, kulübe büyük kaynak aktarmış mali kriz tamamen bitirilmiştir devam eden sezonda mali yapının güçlenmesi ve Düzcelilerin takıma sahip çıkması ile çok iyi bir performans sergileyerek Düzcespor’da büyük başarı elde edilmiştir. Covit-19 salgını nedeniyle lig maçlar devam etseydi çok büyük olasılıkla şampiyon olacağı kesindi. Bu başarı Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki Düzceli iş ve spor camiasının önde gelen insanların oluşturduğu yönetim kuruluna aittir.

   Dünya genelinde yaşanan covit-19 salgını nedeniyle ligler ertelenmiştir. TFF aldığı karar ile Düzcespor büyük haksızlığa uğratmış olup yapılan tüm itirazlara rağmen karar değişmemiştir. Bu haksız karar başta Düzcespor yönetimini, spor camiasını ve taraftarları çok üzmüştür. Burada Düzce Spor başkanı Gökhan Kapoğlu’un bahsettiği uğramış olduğu haksızlığa karşı kamuoyu oluşturulamamıştır.

   Liglerin yeniden başlaması, bu sürpriz istifayı Düzcespor’u çok zor bir döneme sokacak olup Başta Sayın Valimiz, Belediye Başkanlarımız, siyasi parti Başkanlarımız ve Sivil toplum kuruluşu başkanlarımız hep birlikte seçilmiş olan Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu ve Yönetim kurulunu yeniden görevinin başına dönmesini ve yeni sezonda oynanacak olan maçlarda Düzcespor’umuza destek olmaya davet ediyorum. Bu güne kadar maddi ve manevi her türlü desteği sağlayan Başkan ve ekibinin, Düzcespor’umuzun yanında durarak manevi destek ile daha üst liglere çakmasına katkı vermeliyiz”

Ertan Taşlı

   Düzcespor Düzce’nin ve Düzce esnafının markasıdır. Düzce’de yaşayan her kesimi bir araya getiren birleştirici gücüdür. Son dönemde bu özelliğini fazlasıyla ortaya koymuştur. Pandemi döneminde talihsiz haksızlıklarla karşı karşıya kalmasına rağmen Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetimi dirayetli ve özverili tutumlarıyla hem taraftarın hem de Düzce’nin gönlünü kazanmış, tribünlerini tıka basa doldurmuş, kaliteli seyirci anlayışını ortaya koymuş bir kulüp haline gelmiştir. Ancak Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetiminin istifası Düzce kamuoyunu derinden üzmüştür. Bu kadar emeğin zayi olmaması için kadını, erkeği, yaşlısı, genci tarafından büyük destek alan Gökhan Kapoğlu ve yönetiminin Düzcespor’un hak ettiği yere gelmesi için istifa kararlarının yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini düşünmekteyim birçok talihsizliği son zamanda yaşamasına rağmen alınan bu kararla daha talihsiz ve çıkmaz bir duruma düşeceğini düşündüğüm Düzcespor’a bu şehrin markasına, esnafın gözbebeğine Başkan Gökhan Kapoğlu ve ekibinin yeniden sahip çıkarak taraftarın ve kamuoyunun beklentilerine karşılık vereceğini düşünüyor ve tüm kesimlerin Düzce’de yapılan her güzel şeye sahip çıkacağını ümit ediyorum.

Haluk Demir

   Düzce’de bir süredir Düzcespor Kulüp Başkanlığı yapan Gökhan Kapoğlu’nun istifası gündeme oturdu. Bir şehrin spor kulübü o şehrin en önemli sembollerden biridir. O şehrin ismini taşıyan futbol takımları özellikle o şehrin tanınmasındaki en büyük faktörlerden biridir.

   O nedenle şehirlerin futbol takımları tanıtım elçileri gibidir.  Düzcespor için de bu durum böyledir. Düzcespor’un başarıları Düzce’nin de başarısıdır. Düzcespor, o şehirde yaşayan herkesin her türlü kimliğinin üstünde bir üst kimliktir. O nedenle bu takımla ilgili gelişmeler istisnasız her kesimi, kurumu ilgilendirir. Gökhan Kapoğlu’nun başkanlığı döneminde takımın başarısını kimse inkar edemez. O nedenle başarılı bir konumdaki takımda Kapaoğlu’nun istifası anlamlıdır ve şehirde ortak bir üzüntüye vesile olmuştur. 

   CHP İlçe Başkanlığı olarak kamuoyunun ortak duygusuna biz de katılıyor,  Gökhan Kapoğlu’nun istifasından duyduğumuz üzüntüyü belirtmek istiyoruz.

İlhami Caboğlu

   Sayın Gökhan Kapoğlu’nun 8 Kasım 2019’dan beri emek verdiği, uğraştığı Düzcespor Başkanlığı’ndan istifasını üzüntü ile öğrendik. Kapoğlu’nun seçildikten sonra Düzce Halkı'nın ve Düzcespor taraftarlarının ne kadar heyecanlandığını, ne kadar Düzcesporu benimsediğini ve şampiyonluğuna inandığını bizatihi gördüm.

   Düzcespor’un şampiyonluk yolunda olduğu dönemde Pandemi nedeniyle federasyon tarafından önünün kapatıldığını Düzcesporun hakkının yenildiğini ve bu durumda yalnız kaldığı süreçte bile Kapoğlu’nun elinden gelenin en iyisini yaptığını biliyoruz. Bu süreçte Kapoğlu yalnız bırakılmıştır. Başkanı göreve geri getirmek üzere Sağduyu ile hareket edip Düzce Valiliği, Belediyesi ve Düzceli İşadamlarının birlikte başkanın göreve devam etmesi adına bütün girişimlerde bulunması gerekmektedir. Bir kişiyi bir yola koyup yalnız bırakmak etik değildir. Bu gibi gelişmeleri siyasi malzeme olarak kullanmak Düzce’mize haksızlık olur. Bu gibi Düzce’yi ilgilendiren durumlarda sen ben yok biz vardır. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı olarak Düzcespor’u her daim gerek maçlarında deplasmanda olduğu zamanlarda bile yalnız bırakmadım, dün olduğu gibi bugünde Kapoğlu'nun göreve devam etmesiyle ilgili elimden geleni yapacağımı tüm Düzce Halkı ve Düzcespor taraftarlarının bilmesini isterim.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
ARTIK YADIRGAMIYORUZ!..
 
  Ayşegül Şenol Can
YENİDEN MERHABA
 
  Ulviye Dikmen
4 EKİM HAYVAN HAKLARI GÜNÜ
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
Pandeminin İzleri; Göğüs Hastalıkları Uz
 
  Hümeyra Yılmaz
RANTIN OLMADIĞI YER
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
BU SİSTEM YÜRÜMELİ AMA..!
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Doç. Dr. Yusuf Aydın
DİYABET (ŞEKER) HASTALIĞI GELİŞİMİNİ ENG
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Kubilay’dan Düzcespor için öneriler! " Haberine...
 Murat
 Hem şirketleşelim hem de pamuk eller cebe... başkan ve yönetim kurulu üyeleri işinin ehli olduktan sonra düzce spor ihya olur yeter ki akıllı idareciler olsun. süper ligde bile başkanlar milyonlar verir ama paraları aynen temliklerle geri alınır. diger önerileriniz olumlu ama para pul ile asalet olunmaz.. çok sevilen eski başkanlar varken, dünyanın parasını vererek başarısız olan ve sevilmeyen başkanlar da var. bir de düzceli her sene para para diyerek dolaşan yönetimlerden nefret ediyor. şirketleserek bu sorunun önüne gecilebilir.
  " Kubilay’dan Düzcespor için öneriler! " Haberine...
 Ertuğrul
 Düzcede kaç tane prof.futbolcu var O rakamları verecek babayiğit Nerde İzleme komitesini kimlerden oluşacak varmı Düzcede yokkk. Olmayacak işler hepsi de Laf ola beri gele.
  " EYVAH EYVAH!.. Hava kirliliği koronavirüs ölümlerini arttırıyor! " Haberine...
 Murat
 Türkiyenin havası en kirli şehirlerinden olan düzcede valiliğimiz ve belediye başkanlığımız acil ve kalıcı tedbir almak zorundadır.kirlilik ile ilgili üniversitemizin önemli çalışmaları var bilhassa fabrika bacalarındaki filitre sistemleri muhakkak tesbit edilmeli takmamakta ısrar edenleri ağır para cezası ile cezalandırmalıdır.en önemli neden bu bacalardan çıkan ve kansere neden olan partiküllerdir.covit nedeniyle çok daha etkili olan bu durum tedbir alınmazsa düzcenin felaketi olacaktır.
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Didem A.
 Bir toplumun ahlaki gelişimi hayvanlara olan davranışıyla ölçülür.
  " HER İŞİMİZ GÖSTERMELİK! " Yazısına...
 Murat
 Sayın maradit, tamamen gerçekleri ifade eden yazınızın adresi sayın belediye başkanımız ile sayın mülki amirimiz. sorunlar ve yaratıcıları açık bir şekilde belirtilmiş, çözüm inşallah merkezinde gerçekleştirilir. umut edelim malum umut fakirin ekmeği..
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Nurhan büyükuçar
 Barınak ve hayvanların sorunlarını derneğe ve hayvan dostlarına bıraksınlar oralar nasıl cennet oluyor herkes görsün.
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Nurhan büyükuçar
 Hayvanları ilgilendiren her konuyu hayvan dostlarına emanet etmeliler. Derhal hayvan dostlarının idaresine bırakılmalı barınak yoksa sorunlar çığ oldu.
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Tuba KILIÇ ELİBOL
 Belediyenin kısırlaştırmaya ağırlık vermesi gerekiyor.Sadece dişilerin değil erkek kedi ve köpeklerin de kısırlaştırılması gerektiğini düşünüyorum. Besleme odakları çoğaltılmalı ve denetimleri yapılmalı Önümüz kış, canlarımız için yuvalar yapılmalı ve gönüllülerin besleme yapabilecekleri ortak alanlara konulup ,yuvaların kontrollerinin yapılması gerekmekte. Gönüllü kedi ve köpek beslemesi yapanlara belediyenin destek olması gerekmekte.
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Beyza yılmaz
 Malesef ki bir çok şehirde durum bu şekilde.Fakat hem insan sağlığı hemde hayvan sağlığı açısından bu hayvanların gerekli aşıları yapılmalı. Dursun beyin de dediği gibi kısırlaştırma büyük önem taşıyor bu işi ciddiye almalı ve derneklerle ortak hareket ederek konuyu çözüme kavuşturmamız gerekiyor. Ayrıca engelli hayvanlar için bir bakımevi açılması, buranın da ziyaretçilere ve özellikle de çocuklara açılarak hem topluma hayvan sevgisi kazandırmalı hemde tek başına sokaklarda kendini savunma durumu olmayan bakıma muhtaç hayvanların bakımı yapılmalıdır..
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Ilgın Gülce Günay
 Düzce'de sokak hayvanları sorununun çözüme kavuşturulmasını önemseyen her kim varsa röportajı baştan sona okumalı, hiç olmazsa zahmet edip başlıklara göz atmalıdır. Umarım bir gün sadece 4 Ekim'de balonlarla süslenmiş belediye barınakları görebilmenin ötesinde çalışmalara şahit oluruz bu şehirde. Zira balonlar sokak hayvanlarının karınlarını doyurmadığı, sağlıklarını düzeltmediği gibi, barınaklar da her an 4 Ekim'de olduğu gibi ak pak temizlenmiş, mama kapları doldurulmuş olmuyor. Sorunun çözüme kavuşmasını isteyen bütün yetkililerin normal şartlar altında barınakları denetlemelerini, çöplüklerde acı içinde can çekişerek ölen hayvanlarla EMPATİ yapabilmelerini diliyorum...
Yaylalarda açan çiğdemler görenleri büyülüyor! Yaylalarda açan çiğdemler görenleri büyülüyor!
  Belediyeden su kesintisi uyarısı!
  Köy ve kasabalarda tüm kademelerde eğitime başlanacak!
  Şehit Kıdıman’ın adı Cerablus’da okula verildi!
  TEMİZLİK İŞLERİNDEN HAFTA SONU MESAİSİ!
  KGK kuruluşunun 1’nci yıldönümünü kutluyor!
  Genç Kart satışları başladı!
  Uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı!
  Yeni yol açma çalışmaları devam ediyor!
  Grip aşısında kriz kapıda!
  Modern tesiste sona yaklaşıldı!
  Rektör Çakar, EUA Seçici Kuruluna seçildi!
  Tiyatronun yeni duvarı göründü!
  Büyükdede, iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi!
  Kablo hırsızları yakalandı!
  Uyuşturucu operasyonunda 3 kişi tutuklandı!
  Kendini polis olarak tanıtan dolandırıcı yakalandı!
  EYVAH EYVAH!.. Hava kirliliği koronavirüs ölümlerini arttırıyor!
  Sosyal işler yardımlarını sürdürüyor!
  Destek Hizmetleri çalışmalarına devam ediyor!
  Yılmaz’dan Bakan Karaismailoğlu’na ziyaret!
  17.10.2020 - Kubilay’dan Düzcespor için öneriler!
  13.10.2020 - ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’
  17.10.2020 - EYVAH EYVAH!.. Hava kirliliği koronavirüs ölümlerini arttırıyor!