Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :73095570 Aktif Ziyaretçi :32205 19 Ekim 2020 Pazartesi
[17:50] ADAMOR'un anketi: Yüzde 55 sokağa çıkma yasağı istiyor! -- [17:46] Fen İşleri çalışmalarını sürdürüyor! -- [17:38] Meral Akşener Bolu'ya gidecek! -- [17:27] Uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı! -- [16:04] ARTIK YADIRGAMIYORUZ!.. -- [15:41] Şahin; ‘Yatırımcıları Düzce’ye davet ediyoruz’ -- [15:26] Hitler'in kayıp denizaltısı Sakarya'da görüntülendi! -- [15:07] Japon araştırmacılar kanıtladı: Koronavirüs insan cildinde ne kadar yaşayabiliyor? -- [14:53] Bakanlık, karantina altındaki kişi sayısını açıkladı! -- [14:44] Vatandaş, bütçeden ne kadar para verildiğini öğrenemeyecek! --
Toplu ulaşımdan ücretsiz faydalanacaklar!
Düzce'de kamu ve özel sektörde görev yapan sağlık çalışanları, toplu ulaşım araçlarından yılsonuna kadar ücretsiz yararlanacak.
23.09.2020 - 16:05:31  Haberi Yazd?r

 

   Düzce'de kamu ve özel sektörde görev yapan sağlık çalışanları, toplu ulaşım araçlarından yılsonuna kadar ücretsiz yararlanacak.

   Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, belediye meclisinin eylül ayı toplantısında, sağlık çalışanlarına yönelik örnek bir karara imza atıldı.

   Kentte görev yapan, kamu ve özel sektör dahil tüm sağlık çalışanlarının toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanması, oy birliğiyle kabul edildi.

   Sağlık çalışanları, 31 Aralık'a kadar şehir içi toplu taşıma araçlarından ücretsiz faydalanacak.

Özlü: "Sağlık çalışanlarına hayatımızı emanet ediyoruz"

   Açıklamada görüşlerine yer verilen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde değeri bir kez daha anlaşılan sağlık personelinin ortaya koyduğu fedakar mücadelenin hak ettiği karşılığı alması gerektiğini kaydetti.

   Özlü, sağlık çalışanlarının özveriyle çalıştığına işaret ederek "Sağlık çalışanlarına hayatımızı emanet ediyoruz. Kimse onların kendi hayatlarını ortaya koyarak çalışmasını görmezden gelemez. Bu süreçte bile sağlıkta şiddet haberleri duyuyoruz, üzülüyoruz. En kısa sürede bu konuda caydırıcı adımlar atılacağına inanıyorum. Biz de belediye olarak onların hayatını kolaylaştırmak adına yapabileceğimiz ne varsa yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Allah sağlık çalışanlarımıza yardım etsin." ifadelerini kullandı.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
ARTIK YADIRGAMIYORUZ!..
 
  Ayşegül Şenol Can
YENİDEN MERHABA
 
  Ulviye Dikmen
4 EKİM HAYVAN HAKLARI GÜNÜ
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
Pandeminin İzleri; Göğüs Hastalıkları Uz
 
  Hümeyra Yılmaz
RANTIN OLMADIĞI YER
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
BU SİSTEM YÜRÜMELİ AMA..!
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Doç. Dr. Yusuf Aydın
DİYABET (ŞEKER) HASTALIĞI GELİŞİMİNİ ENG
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Kubilay’dan Düzcespor için öneriler! " Haberine...
 Murat
 Hem şirketleşelim hem de pamuk eller cebe... başkan ve yönetim kurulu üyeleri işinin ehli olduktan sonra düzce spor ihya olur yeter ki akıllı idareciler olsun. süper ligde bile başkanlar milyonlar verir ama paraları aynen temliklerle geri alınır. diger önerileriniz olumlu ama para pul ile asalet olunmaz.. çok sevilen eski başkanlar varken, dünyanın parasını vererek başarısız olan ve sevilmeyen başkanlar da var. bir de düzceli her sene para para diyerek dolaşan yönetimlerden nefret ediyor. şirketleserek bu sorunun önüne gecilebilir.
  " Kubilay’dan Düzcespor için öneriler! " Haberine...
 Ertuğrul
 Düzcede kaç tane prof.futbolcu var O rakamları verecek babayiğit Nerde İzleme komitesini kimlerden oluşacak varmı Düzcede yokkk. Olmayacak işler hepsi de Laf ola beri gele.
  " EYVAH EYVAH!.. Hava kirliliği koronavirüs ölümlerini arttırıyor! " Haberine...
 Murat
 Türkiyenin havası en kirli şehirlerinden olan düzcede valiliğimiz ve belediye başkanlığımız acil ve kalıcı tedbir almak zorundadır.kirlilik ile ilgili üniversitemizin önemli çalışmaları var bilhassa fabrika bacalarındaki filitre sistemleri muhakkak tesbit edilmeli takmamakta ısrar edenleri ağır para cezası ile cezalandırmalıdır.en önemli neden bu bacalardan çıkan ve kansere neden olan partiküllerdir.covit nedeniyle çok daha etkili olan bu durum tedbir alınmazsa düzcenin felaketi olacaktır.
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Didem A.
 Bir toplumun ahlaki gelişimi hayvanlara olan davranışıyla ölçülür.
  " HER İŞİMİZ GÖSTERMELİK! " Yazısına...
 Murat
 Sayın maradit, tamamen gerçekleri ifade eden yazınızın adresi sayın belediye başkanımız ile sayın mülki amirimiz. sorunlar ve yaratıcıları açık bir şekilde belirtilmiş, çözüm inşallah merkezinde gerçekleştirilir. umut edelim malum umut fakirin ekmeği..
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Nurhan büyükuçar
 Barınak ve hayvanların sorunlarını derneğe ve hayvan dostlarına bıraksınlar oralar nasıl cennet oluyor herkes görsün.
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Nurhan büyükuçar
 Hayvanları ilgilendiren her konuyu hayvan dostlarına emanet etmeliler. Derhal hayvan dostlarının idaresine bırakılmalı barınak yoksa sorunlar çığ oldu.
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Tuba KILIÇ ELİBOL
 Belediyenin kısırlaştırmaya ağırlık vermesi gerekiyor.Sadece dişilerin değil erkek kedi ve köpeklerin de kısırlaştırılması gerektiğini düşünüyorum. Besleme odakları çoğaltılmalı ve denetimleri yapılmalı Önümüz kış, canlarımız için yuvalar yapılmalı ve gönüllülerin besleme yapabilecekleri ortak alanlara konulup ,yuvaların kontrollerinin yapılması gerekmekte. Gönüllü kedi ve köpek beslemesi yapanlara belediyenin destek olması gerekmekte.
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Beyza yılmaz
 Malesef ki bir çok şehirde durum bu şekilde.Fakat hem insan sağlığı hemde hayvan sağlığı açısından bu hayvanların gerekli aşıları yapılmalı. Dursun beyin de dediği gibi kısırlaştırma büyük önem taşıyor bu işi ciddiye almalı ve derneklerle ortak hareket ederek konuyu çözüme kavuşturmamız gerekiyor. Ayrıca engelli hayvanlar için bir bakımevi açılması, buranın da ziyaretçilere ve özellikle de çocuklara açılarak hem topluma hayvan sevgisi kazandırmalı hemde tek başına sokaklarda kendini savunma durumu olmayan bakıma muhtaç hayvanların bakımı yapılmalıdır..
  " ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’ " Haberine...
 Ilgın Gülce Günay
 Düzce'de sokak hayvanları sorununun çözüme kavuşturulmasını önemseyen her kim varsa röportajı baştan sona okumalı, hiç olmazsa zahmet edip başlıklara göz atmalıdır. Umarım bir gün sadece 4 Ekim'de balonlarla süslenmiş belediye barınakları görebilmenin ötesinde çalışmalara şahit oluruz bu şehirde. Zira balonlar sokak hayvanlarının karınlarını doyurmadığı, sağlıklarını düzeltmediği gibi, barınaklar da her an 4 Ekim'de olduğu gibi ak pak temizlenmiş, mama kapları doldurulmuş olmuyor. Sorunun çözüme kavuşmasını isteyen bütün yetkililerin normal şartlar altında barınakları denetlemelerini, çöplüklerde acı içinde can çekişerek ölen hayvanlarla EMPATİ yapabilmelerini diliyorum...
Yaylalarda açan çiğdemler görenleri büyülüyor! Yaylalarda açan çiğdemler görenleri büyülüyor!
  Belediyeden su kesintisi uyarısı!
  Köy ve kasabalarda tüm kademelerde eğitime başlanacak!
  Şehit Kıdıman’ın adı Cerablus’da okula verildi!
  TEMİZLİK İŞLERİNDEN HAFTA SONU MESAİSİ!
  KGK kuruluşunun 1’nci yıldönümünü kutluyor!
  Genç Kart satışları başladı!
  Uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı!
  Yeni yol açma çalışmaları devam ediyor!
  Grip aşısında kriz kapıda!
  Modern tesiste sona yaklaşıldı!
  Rektör Çakar, EUA Seçici Kuruluna seçildi!
  Tiyatronun yeni duvarı göründü!
  Büyükdede, iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi!
  Kablo hırsızları yakalandı!
  Uyuşturucu operasyonunda 3 kişi tutuklandı!
  Kendini polis olarak tanıtan dolandırıcı yakalandı!
  Sosyal işler yardımlarını sürdürüyor!
  EYVAH EYVAH!.. Hava kirliliği koronavirüs ölümlerini arttırıyor!
  Destek Hizmetleri çalışmalarına devam ediyor!
  Yılmaz’dan Bakan Karaismailoğlu’na ziyaret!
  17.10.2020 - Kubilay’dan Düzcespor için öneriler!
  13.10.2020 - ‘Fazla geç kalmadan bir yerden başlamalıyız’
  17.10.2020 - EYVAH EYVAH!.. Hava kirliliği koronavirüs ölümlerini arttırıyor!