Düzce'nin Açılış Sayfası
ANASAYFAM YAP
Toplam Ziyaretçi :55996393 Aktif Ziyaretçi :28491 17 Mart 2018 Cumartesi
[18:26] Bakan Özlü bir dizi açılış yaptı -- [16:53] Ak Parti Gençleri 2019'a Hazır! -- [16:37] Sönmez Çanakkale Şehitlerini Andı -- [16:13] Düzce OSB'den Çanakkale Mesajı -- [16:04] Baba Yaşar toprağa verildi -- [15:53] Keşir Çanakkale Zaferini Kutladı -- [15:43] Çilimli'de Geleceğe Bakış Söyleşileri -- [15:32] Milli Eğitimden Kariyer Günleri -- [15:17] Düzce Barosundan 18 Mart Mesajı -- [15:06] Düzce'de FECİ KAZA! --
  "Cumhurbaşkanı gelirken takıldı, 3 gün çalıştı, şimdi çalışmıyor! " Haberine...
sevgi  /  9.1.2018 - 22:23:59
 Yaptığınız haber doğrultusunda üç gün çalışıp kapatılan trafik ışıklarımız üç gün sonra yeniden çalışmaya başladı.İlginize ve haber anlayışınıza teşekkürler.Kalıcı konutların eksikleri ile ilgili haberleri daha çok gündeme getirmenizi bekliyorum.
  "Yabancı akademisyenleri ağırlamaya devam ediyorlar!" Haberine...
NORMAL  /  8.1.2018 - 13:12:37
 TUNUS'TAN OLMASI BANA NORMAL GELDİ
  "Cumhurbaşkanı gelirken takıldı, 3 gün çalıştı, şimdi çalışmıyor! " Haberine...
şükrü toros  /  7.1.2018 - 14:08:07
 düzce hep böyle, ilgililere yazıklar olsun, Düzcelileri sürekli aptal yerine koyuyorlar, yazıklar olsun.
  "Cumhurbaşkanı gelirken takıldı, 3 gün çalıştı, şimdi çalışmıyor! " Haberine...
Gafur Tunç  /  6.1.2018 - 17:12:06
 GÖSTERMELİKLERE KARŞIYIZ. HEM CUMHUR BAŞKANI VE KONVOYUNA VE VATANDAŞA YUTTURMA OLAMAZ. VALİLİĞİN EL ATMASI LAZIM. CAN VE MAL GÜVENLİĞİNE YUTTURMA OLAMAZ
  "Mazbatalarını aldılar" Haberine...
şükrü toros  /  3.1.2018 - 17:08:00
 nerede kalacaklar, sınıfta kaldılar sınıfta, karneleri baştan aşağı sıfır
  "Memur ve emeklinin 2018 zam oranları belli oldu" Haberine...
Bilgihan  /  3.1.2018 - 12:23:15
 Bozdur bozdur harca kalanla nasıl bir yatırım yapsak acaba? ????
  "Memur ve emeklinin 2018 zam oranları belli oldu" Haberine...
Lale  /  3.1.2018 - 12:22:09
 Çok vermiş ne alsak acaba bitiremeyiz biz bu kadar parayı
  "Cumhurbaşkanından Vali Dağlı’ya Düzce için önemli talimat.." Haberine...
Arslan  /  3.1.2018 - 10:43:01
 Dört katlı ve daha fazlazına izin verenleri ne yapacaklar merak edilorum. Ver parayı al ruhsatı dönemi UMARIM biter.
  "Yeni Yılın İlk Müjdesi Bakan Özlü’den geldi…" Haberine...
FEHMİ BİRİNCİ  /  3.1.2018 - 00:58:03
 BU SEFER DÜZCE YE BAKAN ŞANSI. ÇOK ÇALIŞKAN, ÇOK DÜRÜST, ÇOK BİLGİLİ BAKANLARIN HEPSİ BÖYLE OLSA TAYYİP ERDOĞAN VE BİZİM SIRTIMIZ YERE GELMEZ. BAKANIMIZA SAĞLIKLAR DİLİYORUM.
  "GÖLCÜK İHALESİ İPTAL EDİLDİ" Haberine...
Alicem  /  2.1.2018 - 15:36:32
 Düzceli aldı diye iptal edildi, yoksa gerisi hikaye.......
  "ERDOĞAN’A COŞKULU KARŞILAMA" Haberine...
Düzceli..  /  1.1.2018 - 12:11:48
 Sayın Cumhurbaşkanı Düzce’nin durumunun çok iyi olduğunu anlattığında, il yönetimlerinin ve seçtiklerimizin yeterince Düzce’yi anlatmadığını anlıyorum..Yıkımın 19 uncu yılında hala prefabrik okullar ve öğretmen evi mevcut sa, Yığılca’da bizzat kendi söz verdiği yol için en iyi projeyi çizdirip zamanın bakanının önüne koyamayanlar, Yığılca’ya geleceğin yolunu değil, yolda zemin kalitesini artırıp, birazda virajları azaltarak iyileştirme çalışmalarını bile 6 yıl sonra bile beceremediler.. Seçimlerde bu tepeden seçim ve anti demokratik uygulama olduğu sürece, bu biat kültürü devam ettiği sürece de bu böyle devam eder.. Buyrun Açın bakın AKP nin kendi dağıttığı kitapçıkta biz köydesten 10 yılda ne almışız, biz hiçbir yıl ek ödenek alamazken, Ordu ve Giresun bir yılda bizim 10 yılda aldığımızı almış.. Biz en az ödenek ve yatırım alan son 10 il içindeyiz.. Rakamlar öyle söylüyor..
  "ERDOĞAN’A COŞKULU KARŞILAMA" Haberine...
Düzceli..  /  1.1.2018 - 11:42:02
 Açın bakın Tünel başladığında Bilim adamları ne demiş, Burada Tünel olmaz, suyu aşarsınız fay hattını aşamazsınız...Deprem onları haklı çıkardı, devamında Ovadan dolgu ile otoyol olmaz, güzergah yanlış, ama o zaman dolgu ile pahallı olsun , komisyon artsın mantığı galip geldi....Düzce ovası katledildi, devamında yeni aklı evveller çıktı, Düzcenin gerdanlığı olması gereken D100 ün iki kenarını Kaynaşlıdan Kışlaya sanayi bandı yaptılar..
  "ERDOĞAN’A COŞKULU KARŞILAMA" Haberine...
Düzceli..  /  1.1.2018 - 11:34:03
 Patates deposu olayı kocaman bir siyasi yalan... Patates deposu yapılsın denen kısım ikinci depremde çöken ve girişten itibaren iptal edilen kısım, önünde hazır yolu ve kaplaması yapılmış 500 metreye yakın iki tüp..TC zirat odalarının öyle bir talebi olmuştu ki doğru bir mantık.. Depremde çökme olan kısım iptal edildi, sigortadan alınan para ile elmalık köyünün önünden baypasla eski projenin ortasından tünele girildi vede tam fay hattının yanından..
  " MEVKİİMİZ KALICI SORUNLAR" Yazısına...
adil kara  /  1.1.2018 - 00:05:28
 düzcenin sorunlarını yazacak olsanız kelimeler yetmiyor yetkililere seslenmekten ses tellerimiz bozuldu kalemimiz kırıldı klavyemiz eskidi düzcede bu umursamaz yatırım proje üretemeyen siyasetçiler oldugu müddetçe ne cumhurbaşkanı gelse düzelir nede başbakan düzce yerinde saymaya devam eder düzce bolu dagıyla sakarya ırmagı arasınsa sıkısıp kalır gider vesselam
  " NE ÇOK YAZILDI, ÇİZİLDİ!" Yazısına...
ali yılmaz  /  31.12.2017 - 23:57:57
 untmayın kardüzü eftenia oteli yıgılca yollarını düzceye büyük stadı fuar alanı kongre merkezide yapılacaktı filim platosu katı atık merkezi kentsel dönüşümü akçakocaya büyük limanı çevre yollarını metrobüs hattını hatta bisiklet yollarını bunun gibi onlarca yapılamsı gereken yatırımları yapmayan akp iktidarı düzceyi oyalamayı uyutmayı başarıyor ayrıca düzcedeki muhalefet boşlugunuda düzce kamuoyuna bildirirseniz maradit düzce halkı olup biteni belki görür
  "Aydın, adaylığını açıkladı" Haberine...
Düzceli..  /  30.12.2017 - 18:53:20
 Millet vekili aday adayları belirlenirken sözüm ona temayül yoklaması yapılıyor, 11 ve 28 inci sıradakiler ikinci ve üçüncü sırayı alıyor, birincisi hiç temayüle katılmıyor, biri Düzceli bile değil.. Kaynaşlı ilçe başkanlığı seçiminde yaşananlarsa tam demokrasi komedyası.. Ama iyi yaptıklaları bir şey var, yukardan tek kişinin belirlediği aday için yaptıkları seçimimsi , Demokrasi şöleni…Atama kutlaması deseniz daha bir şık olur ya..
  "Aydın, adaylığını açıkladı" Haberine...
Düzceli..  /  30.12.2017 - 18:49:58
 AKP işminin ve Demokrasinin yan yana bile gelmesi mantıken mümkün değil..Seçimle gelen seçimle gider diye koro halinde nutuklar atarlarken, baktık ki başbakan iki kelamda istifa ettirildi, devamında önce Düzce sonra iki metropölün belediye başkanları dikte ile istifa ettirildi…Bunların şaşkınlığı devam ederken, Cumhurbaşkanının demeci.. “ Patron il başkanları..” Yahu bir tanede belediye başkanı çıkıp ta, vatandaş beni seçti, il başkanını değil demedi, diyemedi….İleri demokrasi bu herhal..
  " NE ÇOK YAZILDI, ÇİZİLDİ!" Yazısına...
BÜLENT NARŞAP  /  29.12.2017 - 14:54:49
 Sayın Bakanımızın yapılması gerekip sözünü verdiği herşeyi yapmak için 24 saatini bu işlere ayırdığını keşke her Düzce' li hemşerilemiz anlasa. Arkadaşım, söylediğin gibi; koltuktakiler de bi zahmet takip etsinler.
  "Düzceliler'e göre; 2018’de Düzce’de öncelikle çözülmesi gereken 3 büyük sorun!" Haberine...
murti  /  29.12.2017 - 13:57:09
 her geçen gün zehirlenerek felakete sürüklenen bir kent'de trafik sorunu hava kirliliğinin önünde yer alıyorsa ne demeli... hele hele hava kirliliğini hiç söylemeyerek dandik sorunları söyleyenler siz nerede yaşıyorsunuz, patagonyada mı... pes doğrusu..
  " NE ÇOK YAZILDI, ÇİZİLDİ!" Yazısına...
murat  /  29.12.2017 - 13:53:38
 hava kirliliği umarım rafa atılmaz... henüz hiç bir şey yapılmadı. fabrika bacaları filitresiz ve zehir saçıyorlar. koah, astım ve akciğer kanseri aldı başını gidiyor.. ben demiyorum yetkililer diyor...
Sayfa Seçiniz: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]
  Fatih Melih Maradit
SAYIN AY’A SORULARIM VAR!
 
  Semih Şenkaya
ANALİZ
 
  Ayşegül Şenol Can
BAŞKA BİR DÜZCE MÜMKÜN MÜ?
 
  Ulviye Dikmen
Düzce Otları Tyche Bereket Festivali
 
  Ahmet Altun
BÜYÜLÜ İKSİR
 
  Telat Çelik
BARINAK
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KADIN VE ÇOCUK ETİ İLE KATİLLERİ
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
PLAY-OFF AŞKINA
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

 MAHMUT ATASEVEN
 SEVGİLİ DÜZCELİ HEMŞEHRİLERİMİN DİKKATİNE... DÜZCE HALK KONSEYİ BAŞKANLIĞINA ADAY OLMAK İSTİYORUM... DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM... DÜZCENİN SORUNLARI İLE BİREBİR İLGİLENMEK ADINA BU GÖREVİ BANA TEVZİ EDERSENİZ MUTLU OLURUM.. AYRICA DÜZCE İLE İLGİLİ GEREKLİ TÜM ÇALIŞMALARA AĞIRLIK KAZANDIRMAK ADINA HALK KONSEYİİ OLUŞTUĞUNU BİLMEYENLER VAR.. ONLARIDA YANIMIZA ALMAK KAYDIYLA HER ŞEY DÜZCE MİZ İÇİN... SLOGANIYLA HAYATA DEVAM ETMEK İSTİYORUM... HİZMET ETMEK İSTİYORUM... SEVGİLER SAYGILAR...
  " GİDEN GİDER AMA! " Yazısına...
 Ertuğrul
 Takke düştü kel göründü vesselam.
  " Mesleğimi seviyorum " Haberine...
 vatandaş
 sayın başkan sizinle düzce barosu gerçekten kimlik ve kişilik kazanmıştır. düzcemize ve adalet sistemimize çok önemli katkılarınız olacaktır buna inancımız tamdır.her zaman dik duruşumuz ve taraf olmayan yapınız ile takdir topluyorsunuz. gercekten düzcemiz için bir kazançsınız allah yolunuzu açık etsin ve kötü insanların şerrinden sizi korusun.
  " Vatandaş sonunda isyan etti! ‘Kaldırın bu ucubeyi buradan!’ " Haberine...
 Gürkan Y.
 Büyük bir kirlilik abidesi,ivedi kaldırılsın, yer mi bitti güreş alanı yapılacak, çok kötü bir yapı
  " Vatandaş sonunda isyan etti! ‘Kaldırın bu ucubeyi buradan!’ " Haberine...
 Aziz E.
 Orada oturan insanların günahı neydi önlerini kapattınız. insanlar bir dünya para verip daire aldı park manzaralı diye. demir yığınına bakmak için mi verdiler o paraları?
  " Vatandaş sonunda isyan etti! ‘Kaldırın bu ucubeyi buradan!’ " Haberine...
 Ruhi
 BİR YILDA SADECE AZAMİ 5 SAAT KULLANILAN VE MALİYETİNİN ÇOK YÜKSEK BİR MEBLAĞ OLDUĞU SÖYLENEN BU UCUBENİN KALDIRILMASI YETMEZ MİLLETİN PARASINI ÇAR ÇUR EDENLERDENDE HESAP SORULMASI GEREKİR
  " GİDEN GİDER AMA! " Yazısına...
 Belgin
 yaşadığı şehrin ve insanlarının çıkarlarını gözeterek mücadele eden bir gazetecilik örneği...Açık yürekliligini ve cesaretini kutluyorum. .
  " Yılda en az 10 trilyon zarar ediyoruz! " Haberine...
 fatih uçar
 eee kendi akraba ve tanıdıklara yer açmak lazım
  " Vatandaş sonunda isyan etti! ‘Kaldırın bu ucubeyi buradan!’ " Haberine...
 Jale
 Kalıcı konutlardaki güreş alanı ilçe ve köylerden birine verilebilir. Böylece kurtulmuş ve değerlendirmiş oluruz
  " Akçakoca'da Merkez Cami düzenlemesi tamamlandı! " Haberine...
 Erol turkyilmaz
 Lütfen bu yahudi işaretini kaldırın oradan
İşin sırrı; kalbiniz, diliniz ve gözünüzün bir olmasında İşin sırrı; kalbiniz, diliniz ve gözünüzün bir olmasında
  Keşir’e ‘hodri meydan’ dedi!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Konuralp’te Yol Haritası Belirlendi!
  Düzceli Şehidimiz var!
  Bu kez ambulans görevini o yaptı
  'Yaşadığım Şehrin Kültürünü Öğreniyorum'
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Osmanlı Partisi Mehmet Akif Ersoy'u Andı
  Obstruktif Uyku Apne Sendromuna Dikkat!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  KATIRCIOĞLU, ‘TMO kimin safında?’
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Öğrencilerden Zeytin Dalı Harekatı'na destek
  Düzce'de gıda zehirlenmesi şüphesi!
  OTOYOLDA FECİ KAZA!
  Yedigöller yolu yaza hazırlanıyor
  İstiklal Marşı Kabülünü Andılar
  Dış Ticaret Semineri Tamamlandı
  Sağlık-Der Düzce Temsilcisi Belli Oldu!
  İtfaiyeden Anlamlı Proje
  13.3.2018 - 'Yaşadığım Şehrin Kültürünü Öğreniyorum'
  15.3.2018 - Obstruktif Uyku Apne Sendromuna Dikkat!
  15.3.2018 - Osmanlı Partisi Mehmet Akif Ersoy'u Andı