Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :71210566 Aktif Ziyaretçi :6846 31 Mayıs 2020 Pazar
[15:08] Şahin ve Kaya Düzce ve sporu konuştu! -- [14:43] Kafasında şişe kırdılar! -- [14:17] ‘Sigaranın dumanı virüs taşıyabilir’ uyarısı! -- [14:00] CHP'den yeni bedelli askerlik önerisi: 'Uzaktan eğitime dönülmelidir' -- [13:47] Kamuda İdari izinleri yeniden düzenleyen genelge yayımlandı! -- [13:31] Otobüs yolculuğunda koronavirüs önlemleri belirlendi! -- [13:06] GEÇMİŞE İZİN VER! GEÇSİN.... -- [22:07] Hafta sonu için Valilikten açıklama! -- [17:35] Fabrikalara maske tedarik edildi! -- [16:02] Vali Dağlı cuma namazına katıldı! --
  " TEŞEKKÜR ETMEK" Yazısına...
Nurdan çetinkaya  /  30.04.2020 - 21:18:23
 Ülviye abla cok cok gecmiş olsun
  " Eczacı Gözüyle Korona Günleri (Zekeriya Tozan’la Söyleşi)" Yazısına...
ulviye dikmen  /  30.04.2020 - 19:49:28
 Sevgili Peri,sevgili Zekeriya sorular ve yanıtlar o kadar açıklayıcı ki sağolun, kolaylıklar Zekariya kardeş, sevgiler
  " TEŞEKKÜR ETMEK" Yazısına...
Zafer lider  /  30.04.2020 - 19:43:06
 Geçmiş olsun abla.Sen bize lazımsın.Aman haa...
  " TEŞEKKÜR ETMEK" Yazısına...
mücella ulcay  /  30.04.2020 - 19:00:59
 Sevgili dostum can arkadaşım.. Hiç bir zaman pes edeceğini düşünmedim..Mğcadele azmin bir çok zorluğun üstesinden gelecek kadar güçlü idi çünkü Bu süreçte yanında olan sağlık emekçilerine ben de gönül dolusu teşekkür ediyorum .İyi ki varsın ve yapacak çokkkk şeylerimiz var daha..
  " TEŞEKKÜR ETMEK" Yazısına...
Peri Arbak  /  30.04.2020 - 17:36:39
 Düzce sana o kadar çok ve içinden, sessizce teşekkür ediyor ki. Kadın hakları için yaptıkların (kadın kooperatifleri, mor çatı sığınma evleri), Tyche Otları festivali (benim için adı hala o), balkabağı festivali, hayvan barınakları, gelecekte kimbilir daha neler neler. Verir miyiz biz seni Azrail'e... Sağlıkla yaşa, 100'lü yaşlarını gör, sen seç Çilingir Huzurevi veya Akçakoca huzurevinde birlikte yaş alalım (Not: Akçakoca'nın manzarası daha güzel)
  " TEŞEKKÜR ETMEK" Yazısına...
ALİ KURT  /  30.04.2020 - 16:53:58
 Tek kişilik ordu. Şehrini seven kadın. Düzcenin hizmetkarlarından , Toplumsal ve sosyal hizmetlerin öncüsü.. Parası olmayan hastasına ücretsiz hizmet veren , her mazluma melhem olan ana.. Adamların beceremediğini kendi başına yüklenen insan. Düzce seninle gurur duyuyordu ve üzmüştün sevenlerini. UMUDU BULUTLARA YÜKLEMEK, PES ETMEK yakışmazdı sana.. Yine, yeniden Düzce için mutlu yarınlar için HEP BİRLİKTE İNŞALLAH.
  " TEŞEKKÜR ETMEK" Yazısına...
Mustafa canpolat  /  30.04.2020 - 16:10:33
 Ulviye abla çok geçmiş olsun.. ablamdan haberlerini alıyordum.. çok sevindim. Maşallah.
  " TEŞEKKÜR ETMEK" Yazısına...
Selvi çil  /  30.04.2020 - 15:28:33
 İyi yürekli yardım sever kişiliğinizle bende inanıyorum ki yapacağınız çok şeyler var. Çok geçmiş olsun.
  " TEŞEKKÜR ETMEK" Yazısına...
Dinçer KORKMAZ  /  30.04.2020 - 15:10:02
 Hastalık sana hiç yakışmıyor Ulviye ablacım. O da pişman olmuştur zaten. Senin gibi bir sağlıkçıya sahip olduğu için Düzce de çok şanslı.
  "Türk Tabipleri Birliği uyardı: SOKAK TAŞIYICI KAYNIYOR!" Haberine...
İslam Keskin  /  30.04.2020 - 09:23:04
 Türk tabipler birliği tüm hekimleri ile ortak karar almalı ve uuygulanmalı Ayrışırsak virüse hizmet etmiş oluruz çok can gider LÜTFEN ORTAK KARAR ALIN ve UYGULAYİN
  " Özlü; ‘Gelin, alacaklarınızı ödeyelim’" Haberine...
sevgi  /  29.04.2020 - 23:12:20
 Sn.Başkan biz de evlerimizde 65 yaş üstü olarak kolonya ve maske bekliyoruz.
  "Zabıta ekiplerinden fahiş fiyat denetimi!" Haberine...
sevgi  /  27.04.2020 - 23:46:09
 Kalıcı konutlardaki mahalle bakkallarını da denetler seniz iyi olur.
  "Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarına başladı!" Haberine...
Fahrettin Koçal  /  27.04.2020 - 12:12:57
 Düzce merkezde ikamet etmekteyim. Yaklaşık 40 gündür evdeyim. Sağlığım yerinde bende sosyal vefa gurubuna katılarak hizmet etmek istiyorum. Herhangi bir ücret talep etmeden gönüllü olarak. Şirketim açılana kadar.... Fahrettin Koçal....
  " SALGINDA SAĞLIKÇI OLMAK" Yazısına...
ulviye dikmen  /  26.04.2020 - 17:56:28
 yaşam mücadelemin birebir tanığı olan iki güzel insan ve de bedeli olmayan emekle yaşam koçluğumu yapan iki doktor arkadaş....Anlatılması ve anlaşılması çok zor bir yaşam mücadelesi....Söyleşiniz içimi yaktı...O kadar can ki söyleşi, ancak sizinle yaşam mücadelesi veren bir hastanız olarak yaşama dönüşün mutluluğuyla sizlere yürek dolusu sevgimle teşekkür ediyorum
  " ADAMI HASTA ETMEYİN!" Yazısına...
Ertuğrul Şen  /  26.04.2020 - 07:39:43
 Geçti Bor'un pazarı sür eşeğini Niğdeye diye bi Atasözü var.Tam Düzceye giydirilecek söz.Yahu pandemi almış başını gitmiş.Düzce nin gündeminde hala maske var.Merkezde ve ilçelerde mevzuu aynı.Yetkililer etki siz, vatandaş da kafasına göre takılıyor. Deveye sormuşlar boynun niye eğri,devede demişki nerem doğru ki.Güzel Düzcemize cuk oturmuş veselam.Güzel ve sağlıklı günler dileklerimle ...
  "370 gram pide 4 TL oldu!" Haberine...
harbici  /  25.04.2020 - 10:50:20
 BRAVO NURİ ARKADAŞIM.ÇOK İYİ BİR KONUYU ELE ALMIŞSIN.ÇOK İYİ YAPMIŞSIN.ÜLKEMİZİN 3 BÜYÜK ŞEHRİNDE NEREDEYSE PİDENİN GRAMI 1 KURUŞA GELİRKEN BİZDE NİYE 1 GRAMI 1 KURUŞUN ÜSTÜNDE.O 3 BÜYÜK ŞEHİRDEKİ FIRINLARIN İŞCİLİĞİ UNU SUYU SUSAMI KİRASI BEDAVA MI.KEŞKE ÜLKEMİZDE ZAMLAR KONUSUNDA HERKES BÖYLE DAVRANSA.
  "DÜ laboratuvarı Covid-19 Pcr Testleri için çalışıyor!" Haberine...
Peri Arbak  /  24.04.2020 - 19:50:09
 Sevgili Elif hocam Üniversitemizin çalışkan arılarından olup, işini titizlikle ve bilimsel olarak yürüten örnek bir hocadır. Kolay gelsin hocam.
  " 'Hayır Çarşısı' projesi oluşturuldu!" Haberine...
Serkan duman  /  23.04.2020 - 19:20:47
 Gıda yardımı talebinde bulunmak istiyorum %46 engelliyim gerehinin. Yapilmasini rica ederim
  "Er; ‘Pide fiyatları Düzcelilerin cüzdanını yakacak’" Haberine...
ARSLAN YALÇIN  /  23.04.2020 - 15:42:53
 Onay merciinden dönecektir umarım.
  "HAFTASONU VE BAYRAMDA HANGİ İŞYERLERİ AÇIK OLACAK!" Haberine...
sevgi  /  22.04.2020 - 23:57:53
 Sn.Valim, iş yeri sahiplerinin mağduriyetinin giderilmesi ve halkın ihtiyaçlarının karşılanması adına,bay,bayan kuaförleri için vardiyalı çalışma düzeni getirmeniz mümkün mü acaba?
Sayfa Seçiniz: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]
  Fatih Melih Maradit
NORMALLEŞME!..
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
GEÇMİŞE İZİN VER! GEÇSİN....
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE -2- (Valilik Hocaları neden u
 
  Peri Meram Arbak
Sağlık çalışanlarının hakkı ödenir mi?
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
NASIL BİR BAYRAM?
 
  Tarık Şahin
Kendinize ve çevrenizdekilere bir iyili
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Testler hiç iç açıcı değil!.. Düzce tam gaz gidiyor! " Yazısına...
 Düzceli..
  Testler hiç iç açıcı değil!.. Haklısınız sayın Maradit..Ünversiteleri açıyor, ama bilimi, bilim adamlarını öteliyoruz.. Bilim adamlarını dinliyeceksiniz.. Aynısını söyleyen bir çok bilim adamı var.. Bu yüzden şehir bazında sayıları vermiyorlar. Şeffaf ve açık olmak şart; bu panik yaratmaz . Tersine bilinçli bir kriz yönetimi için şart! Türkiye daha işin başında ; plato vs. gibi boş yaklaşımları bırakalım. Kendi kendimizi kandırmayalım! Prof. Dr. Sencer İMER
  " Testler hiç iç açıcı değil!.. Düzce tam gaz gidiyor! " Yazısına...
 Düzceli..
 Devlet gökten zembille inmiyor.. Devlet insanların organize olmuş şeklidir..Yani devlet vatandaştır, yönetenler ise halkın yetki verdiği kişiler.. Ben vatandaş olarak, iki büyük depremi üç ay içinde yaşamış biri olarak, devletin tüm kurumlarının nasıl birlikte ve organize olduğunu, TBMM sinin nasıl kararlar aldığını hatırlayan biri olarak, Bir maske organizasyonunu bile beceremiyen yöneticileri eleştirmek benim anayasal hakkım. Devlet AKP genel başkanı ve avanesi değil.. Birlik teranelerini dillendirenler, belediye ve STK nın organize olması engellenirken, tarikat ve onlara bağlı derneklerin nasıl yardım toplayabildiklerini sorgulamıyor..
  " Testler hiç iç açıcı değil!.. Düzce tam gaz gidiyor! " Yazısına...
 Düzceli..
 Genel yorumlara baktığımızda, vatandaş, sokakta gördüğümüz insanlar suçlanıyor..Tabi bunda insanlarda yaratılan, “ aman ha birlik zamanı, devleti eleştirmeyin “ algısı var.. Kimse çıkıp yahu, insanlara 5 gün işe git altı ve yedinci gün eve kapan diyenler için, bu nasıl bir mantık demiyor.. Sürekli hayat eve sığar anonsları veya inandırıcılığı kalmamış istatistiki bilgileri sürekli vermek yerine anlaşılır net bir şekilde işin ciddiyeti anlatılabilir.. Mesaj verilecekse, “ sosyal mesafeyi, elini, ağzını, burnunu sürekli koru, bir yere gittiğinde ellerini kesinlikle sabun veya uygun dezenfektanla koru “ mesajı verilir..
  " Düzce'de sokak hayvanları ne durumda? " Haberine...
 Metiye Narli
 Düzcede son 3 senedir yaşayan biri olarak barınağa doğrudan ulasamiyoruz. Halbuki çoğu şehirde barınak ile birebir iletişim kurulup hasta kazalı aldırdığımız hayvanin akibetinden haberdar olmak istiyoruz fakat ne beyaz masa ne de gelen ekipler yardımcı olmuyor. Bu durum barınağa olan güvenimizi sorgulatıyor! Neden başka illerde birebir barınak ile muhatap olurken Düzcede "icat çıkarmayın ne gerek var hükmü" sürmekte?? Ayrıca geçen gün bir sokak kedisi için beyaz masayı aradığmızda barınağn "sokak kedilerine hizmet vermediği " belirtildi! Israrlarmz üzerine ekipler gelip aldı yani her ilde kedi barınağı köpek barınağı ayrı mi sanıyor bu yetkililer???
  " Türk Tabipleri Birliği uyardı: SOKAK TAŞIYICI KAYNIYOR! " Haberine...
 Nilgün Bora
 Oteller butik hastanelere dondurulsun. Her semtte hastane oluşsun. İşi olmayan herkese sokak yasaklansın. Sadece çalışanlar belge ile çıksın.
  " Er; ‘Ak Partili vekilleri açıklama yapmaya davet ediyoruz’ " Haberine...
 sevgi
 Sn. Başkan sizden ricam, Halk Eğitim Merkezinde ve Belediyede üretilen maskeler bizlere neden ulaşmıyor ? nereye gidiyor? kimlere dağıtılıyor? bizi bilgilendirir misiniz?
  " Testler hiç iç açıcı değil!.. Düzce tam gaz gidiyor! " Yazısına...
 Peri Arbak
 Sayın Maradit, İftar ziyaretlerine dikkat, büyük aileler özellikle etkileniyor, temas fazla.
  " Testler hiç iç açıcı değil!.. Düzce tam gaz gidiyor! " Yazısına...
 Yüksel örnek
 İki aydır neredeyse evdeyiz sokaklarda gezenler varken bizim evde olmamızın ne kıymeti var onların cezasını biz de çekeceğiz revamı
  " Düzce'de sokak hayvanları ne durumda? " Haberine...
 sultan
 eğitim, besleme, tedavi, barındırma, yuvalandırma bütün bunları yapıyorsa derneğe helal olsun.
  " Düzce'de sokak hayvanları ne durumda? " Haberine...
 meraklı
 barınakta röntgen cihazı nasıl olmaz.. kırıkları kim tedavi ettiriyor peki...
Süs tavuğu yetiştiriciliği hobisini kazanca dönüştürdü! Süs tavuğu yetiştiriciliği hobisini kazanca dönüştürdü!
  Dünyada ilk kez Türkiye’de incelendi: Çamurda corona çıktı!
  Jandarmadan drone ile bayram denetimi!
  Adige Kültür Derneğinden Bayram sürprizi!
  Türk Kızılay ve polisten vatandaşlara bayram sürprizi!
  Sağlık Bakanlığı 11 maddelik yeni koronavirüs tedbirlerini açıkladı!
  Keskin’den Bayram mesajı!
  İşte Düzce'de ibadete açılacak camiler!
  150 kişiye ceza kesildi!
  382 kişiye para cezası uygulandı!
  Sekizgen cami cuma namazına hazırlanıyor!
  Kısıtlama bitti çiftçi tarlaya akın etti!
  WEB seminerleri devam ediyor!
  Bayramı evde geçiren vatandaşlar dans etkinliğiyle moral buldu!
  Yığılca'da iki katlı evde yangın!
  Açlık sınırı 2 bin 438 liraya yükseldi!
  18 yaş altı ve 65 yaş üzeri için yeni genelge!
  Meteorolojiden uyarı!
  DTSO Meclis Toplantısı gerçekleştirildi!
  Er; ‘El birliği ile bu zorlu süreci atlatacağımıza inancımız tamdır’
  Uygun; ‘Arılar oğul vermeye başladı’
  29.05.2020 - Dünyada ilk kez Türkiye’de incelendi: Çamurda corona çıktı!
  30.05.2020 - GEÇMİŞE İZİN VER! GEÇSİN....
  30.05.2020 - Neden değerlendirilmiyor?
  24.05.2020 - ALTAŞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ!
  25.05.2020 - Türk Kızılay ve polisten vatandaşlara bayram sürprizi!
  29.05.2020 - İşte Düzce'de ibadete açılacak camiler!