Market ve esnafta e-ticaret dönüşümü! 'Rekabet etme şansı artıyor'

  • 4.05.2021 16:46
  • (0)
  • Abone ol

Bir yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına bağlı olarak alınan tedbirler kapsamında uygulanan “sokağa çıkma kısıtlaması” nedeniyle e-ticaret’e yönelen firmalar avantajlı hale geldi.

Market ve esnafta e-ticaret dönüşümü! 'Rekabet etme şansı artıyor'

   Düzce’de faaliyet gösteren yerel marketler ile esnaflar e-ticarete geçerek müşterilerine hizmet vermeye başlıyor. 

   Koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirler nedeniyle uygulanan “sokağa çıkma kısıtlaması” nedeniyle İçişleri Bakanlığı, 81 ilin valiliğine ‘market tedbirleri’ konulu genelge gönderdi. Bu genelge kapsamında Düzce’deki yerel marketler e-ticarete geçerek müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

   Düzce’nin yerel markası olan Serbay Interactive Ajans’ın Başkanı Görkem Özdemir, yaptığı açıklamada; "Pandemi döneminde bir çok sektör ve iş yeri yasaklardan dolayı ekonomik olarak etkiledikleri için ticaretlerini durdurmak zorunda kaldı.

   Biz Serbay Interactive olarak işletmeleri e-ticarete yönlendirerek ticaretlerini 7 gün 24 saat yapacakları şekilde tüm alt yapılarını hazır hale getiriyoruz. 

   Özellikle büyük zincir marketlerle büyük bir yarış içinde olan yerel marketlerimizi e-ticaret’e yönlendirerek rekabet etme kapasitelerini güçlendirerek ticaretlerini aralıksız devam etmelerini sağlıyoruz".

   Artan talebe yanıt vermeye çalışan Serbay Interactive'in e-ticaret sektöründe yatırımlarına hız kesmeden devam ettiğini belirten Özdemir, çeşitli kampanyalar, indirimler ve desteklerle bu süreçte Düzce’li esnafın yanında olacaklarını belirtti.

  • Abone ol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.