Bipativer sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor

  • 21.02.2021 15:43
  • (0)
  • Abone ol

Bipativer Düzce Hayvanları Koruma Derneği çöplükteki hayvanlara mama dağıttı.

Bipativer sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor

   Bipativer Düzce Hayvanları Koruma Derneği faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.

   Geçtiğimiz gün çöplükteki sokak hayvanlarına bağışlanan mamaları dağıtan Bipativer Düzce Hayvanları Koruma Derneği üyeleri sosyal medyadan yaptıkları paylaşımda şu açıklamayı yaptı;

“ONLAR TOK, BİZ MUTLU”

   “Düzce şehir çöplüğü beslememizi gerçekleştirdik. İlk defa yarın ne veririzi düşünmeden, bol bol mama dağıtımı yaptık. Çöplükteki yüzlerce cana ve şehrin muhtelif bölgelerindeki canları güzelce doyurduk. Onlar tok, biz mutlu. Destekte bulunan Jandarma personelimize ve İnci Yaman Türk Müziği Topluluğuna sonsuz teşekkür ediyoruz.

   Kış nedeniyle çöplük ve civar beslemelerimizi iki günde bire çıkarmış olsak da canların açlığı ortada. Özellikle çöplük gibi yiyecek bulma imkanının sıfır olduğu noktalara ne götürsek az.

“DESTEKLERİN GELMESİ BİZLERİ ÇOK RAHATLATMAKTA”

   Yüzlerce can hesaba katılınca imkanlarımız maalesef ki çok yetersiz.. Binlerce liralık klinik borcumuzun yükü varken, beslemelere desteklerin gelmesi bizleri çok rahatlatmakta.

   Sosyal medyadan tek beklentimiz MAMA. Lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz. 1 kg mama dahi canlar için hayati önem taşımakta.” 

   Destek için : https://www.facebook.com/bipativerr

  • Abone ol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.