Yılmaz, muhtarlarla buluştu: Çözüm odaklarını araştırıyoruz!

  • 22.02.2021 16:38
  • (0)
  • Abone ol

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz muhtarlarla bir araya geldi.

Yılmaz, muhtarlarla buluştu: Çözüm odaklarını araştırıyoruz!

   Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve beraberindeki heyet mahalle muhtarlarını ziyaret ederek birtakım istişarelerde bulundu.

   Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğünde muhtarlarla bir araya gelen Milletvekili Yılmaz "halkımızın bize bu göreve layık gördüğü ilk günden beri hem vatandaşlarımızın hem de siz kıymetli muhtarlarımızın sesi olmaya çalıştık. Biliriz ki demokrasinin temel taşı sizlersiniz. Özellikle birkaç gündür ilimiz ve ilçelerimizde pandemi koşullarının önlemlerini de alarak sizlerin sorunlarını dinleyip, çözüm odaklarını araştırmaktayız" dedi.

   Milletvekili Yılmaz ile sohbet eden ve kendi bölgelerinin sorunlarını ileten muhtarlar yapılan bu ziyaretten memnun olduklarını dile getirdi.

   Yapılan bu ziyaretler sayesinde hizmetlerin daha hızlı ve etkin gelişmesini sağladıklarını söyleyen Milletvekili Yılmaz "umarım kısa sürede tüm sorunları çözüm noktasına ulaştırabiliriz" dedi.
 

  • Abone ol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.